Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Snarski Bartłomiej | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
2 | Aniśko Małgorzata | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
3 | Jackiewicz Maja Jackiewicz | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
4 | Borys Malgorzata | Malawicze Górne | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
5 | Gryszko Emil | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
6 | Kondrat Izabela | Sokolka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
7 | BAGAN EDYTA | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
8 | Dargiewicz Patryk | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
9 | Paszko Dawid | Sokolka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
10 | Kujawski Seweryn | Kuźánica | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
11 | Kujawska Kornelia | Kuźánica | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
12 | Grusznis Małgorzata | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
13 | Grusznis Michał | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
14 | klej Lena | sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | SP1 SOKÓŁKA | |
15 | Wądołowski Eugeniusz | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
16 | obuchowicz natalia | DĄBROWA BIAŁOSTOCKA | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
17 | Greś Agnieszka | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
18 | Gudojć Magda | Kowale | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
19 | Olizarowicz Maciej | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokółce | |
20 | Greś Wiktoria | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
21 | szutko adrian | czarna bialostocka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | Osir Sokółka | |
22 | Kołosowski Mirek | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
23 | Makarewicz Amelia | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
24 | Hołowieszko Stanisław | Gabrylewszczyzna | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | przedszkole Janów | |
25 | Rauba Jan | Sokółka | Polska | 3-4 lata - Oswajanie z wodą - wtorek godz. 16:00 i czwartek godz. 16:00 - Instruktor Michał Repucho - 12 miejsc | ||
26 | Bazyluk Ewa | czarna białostocka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
27 | Kruchelski Igor | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | ||
28 | Kłoczko Dorota | Brzozowo | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
29 | Kruchelska Zofia | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
30 | Zubrzycki Bartosz | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
31 | Arciuch Urszula | Bogusze | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
32 | Lenkiewicz Grzegorz | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
33 | Joszczyk Aleksandra | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | ||
34 | Kijaczko Paweł | Kuźnica | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
35 | Goławska Agnieszka | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
36 | Szyluk Nataniel | Straż | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | szkola podstawowa nr 1 | |
37 | Marzyńska Gabriela | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
38 | Marzyńska Dominika | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
39 | Glubowski Filip | Czarna Białostocka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
40 | Kondrat Sylwia | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | szkoła podstawowa nr 1 | |
41 | Golko Hanna | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 15:00 i piątek godz. 17:00 - Instruktor Justyna Jatel - 12 miejsc | ||
42 | Burak Zuzanna | sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
43 | Fiłonowicz Nikola | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
44 | Jaros Blazej | Sokolka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | szkola podstawowa nr 1 | |
45 | Tokarewicz Małogorzata | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
46 | Golko Izabela | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
47 | Kaczan Dorota | Czarna Białostocka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
48 | Borowik Magda | Kaminka Stara | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | Przedszkole nr 2 | |
49 | Kowalewska Agnieszka | Czarna Białostocka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
50 | Wierzbicka Małgorzata | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Doskonalenie pływania - poniedziałek godz.18:00 i sobota godz.11:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
51 | rokicka karolina | sokolka | Polska | 3-4 lata - Oswajanie z wodą - wtorek godz. 17:00 i czwartek godz. 17:00 - Instruktor Michał Repucho - 12 miejsc | ||
52 | Czyżewska Monika | Czarna białostocka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
53 | REĆKO BARTOSZ | SOKÓŁKA | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 18:00 i piątek godz. 18:00 - Instruktor Justyna Jatel - 15 miejsc | ||
54 | Ostrowski Maciej | Ostrynka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | ||
55 | Cydzik zuzanna | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.17:00 i sobota godz.10:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | SP1 SOKÓŁKA | |
56 | Juchnicka Blanka | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
57 | Rudź Zofia | sokółka | Polska | 3-4 lata - Oswajanie z wodą - wtorek godz. 16:00 i czwartek godz. 16:00 - Instruktor Michał Repucho - 12 miejsc | ||
58 | Woronko Szymon | Drahle | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | Przedszkole nr 2 | |
59 | Steckiewicz Alina | Sokolka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
60 | Schiro Alessandra | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 15:00 i piątek godz. 17:00 - Instruktor Justyna Jatel - 12 miejsc | ||
61 | Buraczyk Nicola | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 18:00 i piątek godz. 18:00 - Instruktor Justyna Jatel - 15 miejsc | Przedszkole | |
62 | KRZYWOSZ KATARZYNA | STOCK | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania – poniedziałek godz.19:00 i sobota godz.12:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 10 miejsc | ||
63 | Woronko Oliwia | Drahle | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | Przedszkole nr 2 | |
64 | Filonowicz Nikola | SOKOLKA | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 15:00 i piątek godz. 17:00 - Instruktor Justyna Jatel - 12 miejsc | ||
65 | Steckiewicz Sebastian | Sokolka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | szkola podstawowa nr 2 sokolka | |
66 | Daszuta Dominik | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Doskonalenie pływania - poniedziałek godz.18:00 i sobota godz.11:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | Przedszkole nr 4 w Sokółce | |
67 | Ignatowicz Justyna | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 16:00 i sobota godz. 8:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 12 miejsc | ||
68 | Chmielewska Gabrysia | Dąbrowa białostocka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | Przedszkole dabrowa bialostocka | |
69 | Łukaszuk Magdalena | Sokółka | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
70 | Rećko Anna | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
71 | Kalinowski Kacper | Malawicze | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | ||
72 | Kotowski Wojciech | Podtrzcianka 3 | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
73 | Szoka Zuzanna | Kuźnica | Polska | 3-4 lata - Oswajanie z wodą - wtorek godz. 16:00 i czwartek godz. 16:00 - Instruktor Michał Repucho - 12 miejsc | ||
74 | Dudar Nikola | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
75 | Kotowska Kamila | Podtrzcianka 3 | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | sp Janów | |
76 | Ignatowicz Łukasz | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - środa godz. 16:00 i niedziela godz. 9:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 12 miejsc | ||
77 | Łosińska Michalina | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Doskonalenie pływania - poniedziałek godz.18:00 i sobota godz.11:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 15 miejsc | szkola podstawowa nr 1 | |
78 | Jurek Judyta | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
79 | Jelski Jakub | Białousy | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
80 | Uljasz Aleksandra | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
81 | RUDŹ MACIEJ | SOKÓŁKA | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 18:00 i piątek godz. 18:00 - Instruktor Justyna Jatel - 15 miejsc | ||
82 | milczarska Amelia | Sokółka | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | szkoła podstawowa nr 1 | |
83 | Nowik Zofia | Nowa Moczalnia | Polska | 3-4 lata - Oswajanie z wodą - wtorek godz. 17:00 i czwartek godz. 17:00 - Instruktor Michał Repucho - 12 miejsc | przedszkolak | |
84 | SIPKO krzysztof | KRYNKI | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 18:00 i piątek godz. 18:00 - Instruktor Justyna Jatel - 15 miejsc | ||
85 | Jurek Kornel | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - środa godz. 16:00 i niedziela godz. 9:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 12 miejsc | ||
86 | Babynko Urszula Kirpsza - Babynko | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 16:00 i sobota godz. 8:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 12 miejsc | ||
87 | Bryczkowska Filip | Sokolka | Polska | 9-10 lat - Doskonalenie pływania - wtorek godz. 18:00 i czwartek godz. 18:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
88 | Kotowska Maja | Podtrzcianka 3 | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | przedszkole Janów | |
89 | Pacuk Monika | Kuźnica | Polska | 18+ (18 lat i więcej) - Doskonalenie pływania - środa godz.19:00 i niedziela godz.13:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 10 miejsc | ||
90 | Jelski Łukasz | Białousy | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | ||
91 | Burel Andrzej Burel | Sokółka | Polska | 18+ (dorośli) - Nauka pływania - poniedziałek godz. 20:00 i sobota godz. 13:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 10 miejsc | ||
92 | Gabiniewicz Damian | Poganica | Polska | 9-11 lat - Nauka pływania - środa godz. 18:00 i niedziela godz. 10:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | Szkoła | |
93 | Rećko Aleksandra | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc | ||
94 | Gabiniewicz Dominik | Poganica | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - środa godz. 17:00 i niedziela godz. 8:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 15 miejsc | Podstawowa | |
95 | Uljasz Maria | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 15:00 i piątek godz. 17:00 - Instruktor Justyna Jatel - 12 miejsc | ||
96 | Olechno Sebastian | Sokółka | Polska | 7-8 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz. 18:00 i sobota godz. 11:00 - Instruktor Katarzyna Steć - 15 miejsc | ||
97 | Gudowski Filip | Sokolka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - środa godz. 16:00 i niedziela godz. 9:00 - Instruktor Paweł Piliczuk - 12 miejsc | ||
98 | Lingo Mateusz | sokółka | Polska | 9-10 lat - Doskonalenie pływania - wtorek godz. 18:00 i czwartek godz. 18:00 - Instruktor Michał Repucho - 15 miejsc | ||
99 | Obuchowska Maja | Kuźnica | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - wtorek godz. 15:00 i piątek godz. 17:00 - Instruktor Justyna Jatel - 12 miejsc | ||
100 | Drewniak Jan | Sokółka | Polska | 5-6 lat - Nauka pływania - poniedziałek godz.15:00 i sobota godz.9:00 - Instruktor Krzysztof Staranowicz - 12 miejsc |
Wyświetleń: 31266