Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Piękny | opłacono on-line |
2 | POMAGRUK-MAJEK KAROLINA | BRANIEWO | Polska | Bieg główny 9,2 km | Braniewianki | |
3 | Kraśniewski Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
4 | Garbowska Aniela | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
5 | Smal Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
6 | Skubiszewski Mateusz | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
7 | Rutkowski Olaf | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
8 | Rosiński Marek | Brodnica | Polska | Bieg główny 9,2 km | MORS BRODNICA | opłacono on-line |
9 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
10 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
11 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg główny 9,2 km | florian chojnice | opłacono on-line |
12 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
13 | Hineborg Bogumiła | Dragacz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
14 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
15 | Szarko Emilia | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | ||
16 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
17 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
18 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
19 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
20 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT | |
21 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
22 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
23 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
24 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
25 | Stefanowicz Inez | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
26 | Radzikowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
27 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
28 | Lewalski Kacper | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
29 | Rudawski Damian | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
30 | Van ieperen Alex | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
31 | Zmyślony Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
32 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
33 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
34 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
35 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
36 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
37 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
38 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | Bieg główny 9,2 km | Run Beach Morning | |
39 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
40 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
41 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
42 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
43 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
44 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono on-line |
45 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
46 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | Wkurw_Team | opłacono on-line |
47 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
48 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
49 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
50 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | NIE MARNUJ TLENU | |
51 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
52 | Kopczyński Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
53 | Kopczyński Szymon | Gdynia | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005 - 4,6 km | Szkoła podstawowa 47 Gdynia | |
54 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny 9,2 km | OSP POGRODZIE | |
55 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
56 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
57 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
58 | Jesionkowski Marcin | Gościszwo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
59 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
60 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
61 | OKOŃSKA ŻANETA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
62 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
63 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
64 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
65 | GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
66 | DANA KAZIMIERA | GRUDZIĄDZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
67 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
68 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
69 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
70 | WOJTACKI Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
71 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
72 | Garczyńska Magdalena | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
73 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
74 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | PACKMAN TEAM | |
75 | Brac-Walczyk Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
76 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
77 | Brac Marian | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
78 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | POLMLEK | opłacono on-line |
79 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | |
80 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | |
81 | Lokś Grażyna | Janowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
82 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
83 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
84 | Gołuński Bartosz | Klonowka | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | Hodowla Leśny Gwar FCI | opłacono on-line |
85 | PIETRZYK Zbyszek | Kościeleczki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | Nowakowski Artur | Koziołek | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
87 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | drużyna szpiku | opłacono on-line |
88 | Kędzierski Szymon | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
89 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
90 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
91 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
92 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
93 | Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
94 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
95 | Kubiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
96 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
97 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | ||
98 | Wylk Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
99 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
100 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22921