Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiśniewska Kinga | Sztum | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | |
2 | Rygielska Antonia | Sztum | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | |
3 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
4 | Kniaź Małgorzata | Sztumska Wieś | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
5 | Rażewski Jan | Malbork | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork | |
6 | Rażewski Maciej | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | AZS AWFiS Gdańsk / Raża Triathlon Team | opłacono on-line |
7 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
8 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
9 | Górska Weronika | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
10 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
11 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
12 | Babciak Jakub | Nowy Staw | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | II LO Malbork | |
13 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
14 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
15 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
16 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
17 | Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | SP 5 MALBORK | |
18 | Redlin Monika | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
19 | kostyrka artur | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
20 | Duraj Wioleta | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
21 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
22 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | grupa malbork | opłacono on-line |
23 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
24 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | KKB Starogard Gdański | opłacono on-line |
25 | Goc-Kozakiewicz Marta Goc-Kozakiewicz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
26 | Potorska Stanisława | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
27 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
28 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
29 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
30 | Najda Mateusz | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum/AIC TEAM | opłacono on-line |
31 | Rawiński Marek | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
32 | Rutkowski Olaf | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
33 | Skubiszewski Mateusz | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
34 | Smal Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
35 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
36 | Garbowska Aniela | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
37 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
38 | Hineborg Bogumiła | Dragacz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
39 | Maczkowska Zofia | Sztumskie Pole | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
40 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
41 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | NIE MARNUJ TLENU | |
42 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
43 | koprowicz konrad | półwieś | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | szkoła podstawowa w Dobrzykach | |
44 | koprowicz klaudia | półwieś | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | gimnazjum Dobrzyki | opłacono on-line |
45 | Skowroński Marek | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | ||
46 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
47 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
48 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Bayer Life Team | opłacono on-line |
49 | DANA KAZIMIERA | GRUDZIĄDZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
50 | GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
51 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono on-line |
52 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
53 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
54 | Lokś Grażyna | Janowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
55 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | |
56 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | |
57 | Kotowicz Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
58 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
59 | Szarko Emilia | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | ||
60 | Suchocki Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
61 | Wittstock Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
62 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
63 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
64 | kusztal dagmara | Sztum | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR | Instruktor Fitness | opłacono on-line |
65 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
66 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny 9,2 km | UKS Buk Stobno | opłacono on-line |
67 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
68 | Kopczyński Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
69 | Kopczyński Szymon | Gdynia | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005 - 4,6 km | Szkoła podstawowa 47 Gdynia | |
70 | Kopczyński Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
71 | markowicz piotr markowicz | sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Olimpia Sztum | opłacono on-line |
72 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
73 | Rudnik Tomasz | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | ZPS Tczew | |
74 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
75 | Baca Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
76 | Cepurdej Władysław | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005 - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | |
77 | Cepurdej Nina | Kwidzyn | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | ||
78 | Cepurdej Katarzyna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | |
79 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | Wkurw_Team | opłacono on-line |
80 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
81 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
82 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny 9,2 km | OSP POGRODZIE | |
83 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | POLMLEK | opłacono on-line |
84 | Brac Marian | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
85 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | Olszewski Bartosz | sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
87 | Olszewska Monika | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
88 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
89 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
90 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
91 | Brokos Stanisław | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
92 | Brac-Walczyk Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
93 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
94 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | BBKTS | opłacono on-line |
95 | Marynik Wojciech | Malbork | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | opłacono on-line | |
96 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
97 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
98 | Zmyślony Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
99 | Van ieperen Alex | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg | |
100 | Rudawski Damian | Elbląg | Polska | Bieg juniorów 2000-03 i młodzików 2004-05 - 4,6 km | MKS Truso Elbląg |
Wyświetleń: 22642