9.2KM OPEN

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM PARY MAŁ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 1 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:30:58 17.83 [km/h] 12:22 [min/km] 0:15:38 0:15:20
2 51 RUDNIK TOMASZ M 2 M 30-39 1 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 9.199999999999999 0:31:22 17.60 [km/h] 12:25 [min/km] 0:15:41 0:15:41
3 118 KOTOWICZ BARTOSZ M 3 M 40-49 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9.199999999999999 0:32:18 17.09 [km/h] 12:31 [min/km] 0:16:04 0:16:14
4 108 MIKUŚ MARCIN M 4 M 30-39 2 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 9.199999999999999 0:32:29 16.99 [km/h] 12:32 [min/km] 0:16:06 0:16:23
5 137 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 5 M 0-29 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 9.199999999999999 0:33:15 16.60 [km/h] 12:37 [min/km] 0:16:37 0:16:38
6 113 CZAJA LESZEK M 6 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 9.199999999999999 0:33:17 16.58 [km/h] 12:37 [min/km] 0:16:41 0:16:36
7 141 HAPKE TOMASZ M 7 M 40-49 4 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9.199999999999999 0:33:35 16.44 [km/h] 12:39 [min/km] 0:16:38 0:16:57
8 27 OLIŃSKI WOJCIECH M 8 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 9.199999999999999 0:33:43 16.37 [km/h] 12:40 [min/km] 0:16:49 0:16:54
9 10 KLONOWSKI MARCIN M 9 M 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:33:44 16.36 [km/h] 12:40 [min/km] 0:17:09 0:16:35
10 52 CHĘTNIK RAFAŁ M 10 M 40-49 5 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:33:53 16.29 [km/h] 12:41 [min/km] 0:17:09 0:16:44
11 11 GIEMBICKI JAN M 11 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:33:56 16.27 [km/h] 12:41 [min/km] 0:17:10 0:16:46
12 44 PROCHNA KRZYSZTOF M 12 M 40-49 6 FROMBORK ACTIVE MALBORK 9.199999999999999 0:34:02 16.22 [km/h] 12:42 [min/km] 0:17:11 0:16:51
13 130 GRETKOWSKI JACEK M 13 M 0-29 2 KWIDZYN 9.199999999999999 0:34:11 16.15 [km/h] 12:43 [min/km] 0:16:42 0:17:29
14 34 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 14 M 0-29 3 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9.199999999999999 0:34:17 16.10 [km/h] 12:44 [min/km] 0:17:13 0:17:04
15 83 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 15 M 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK 9.199999999999999 0:34:24 16.05 [km/h] 12:44 [min/km] 0:17:14 0:17:10
16 100 CEBULA BOGDAN M 16 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:34:30 16.00 [km/h] 12:45 [min/km] 0:17:15 0:17:15
17 152 NAJDA SŁAWOMIR M 17 M 40-49 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:34:35 15.96 [km/h] 12:46 [min/km] 0:17:15 0:17:20
18 163 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 18 M 30-39 5 WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ 9.199999999999999 0:35:21 15.62 [km/h] 12:51 [min/km] 0:17:38 0:17:43
19 98 DUDEK MARIUSZ M 19 M 50-59 4 WĄBRZEŹNO 9.199999999999999 0:35:36 15.51 [km/h] 12:52 [min/km] 0:17:28 0:18:08
20 166 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 20 M 30-39 6 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9.199999999999999 0:35:44 15.45 [km/h] 12:53 [min/km] 0:17:38 0:18:06
21 55 LEGASZEWSKI ROMAN M 21 M 30-39 7 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 9.199999999999999 0:35:46 15.43 [km/h] 12:53 [min/km] 0:17:53 0:17:53
22 145 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 22 M 40-49 8 PARPARY GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:36:46 15.01 [km/h] 12:00 [min/km] 0:17:58 0:18:48
23 176 KUBIAK RAFAŁ M 23 M 40-49 9 KWIDZYN 9.199999999999999 0:36:49 14.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:18:24 0:18:25
24 77 TUWALSKA ELŻBIETA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 9.199999999999999 0:36:54 14.96 [km/h] 12:01 [min/km] 0:18:05 0:18:49
25 45 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 24 M 30-39 8 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:36:58 14.93 [km/h] 12:01 [min/km] 0:18:22 0:18:36
26 21 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 25 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:37:05 14.89 [km/h] 12:02 [min/km] 0:18:23 0:18:42
27 57 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 0-29 1 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:37:05 14.89 [km/h] 12:02 [min/km] 0:18:23 0:18:42
28 60 SZARKO MACIEJ M 26 M 40-49 10 ELBLĄG 9.199999999999999 0:37:11 14.85 [km/h] 12:03 [min/km] 0:18:24 0:18:47
29 37 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 3 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI 9.199999999999999 0:37:24 14.76 [km/h] 12:04 [min/km] 0:18:23 0:19:01
30 62 DANIEL KACPER M 27 M 0-29 4 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9.199999999999999 0:37:30 14.72 [km/h] 12:05 [min/km] 0:19:12 0:18:18
31 122 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 28 M 40-49 11 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:37:31 14.71 [km/h] 12:05 [min/km] 0:18:10 0:19:21
32 54 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 29 M 40-49 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:37:33 14.70 [km/h] 12:05 [min/km] 0:18:49 0:18:44
33 87 JEZIERSKI TOMASZ M 30 M 40-49 13 TCZEW 9.199999999999999 0:37:43 14.64 [km/h] 12:06 [min/km] 0:19:48 0:17:55
34 33 JACKOWSKI PIOTR M 31 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9.199999999999999 0:37:52 14.58 [km/h] 12:07 [min/km] 0:19:09 0:18:43
35 86 SUCHOMSKI MARCIN M 32 M 30-39 9 NOWY STAW GOLDEN TEAM 9.199999999999999 0:37:54 14.56 [km/h] 12:07 [min/km] 0:18:58 0:18:56
36 162 MAMCARZ JAROSŁAW M 33 M 50-59 5 TCZEW 9.199999999999999 0:37:55 14.56 [km/h] 12:07 [min/km] 0:18:43 0:19:12
37 38 GAPSKI ZBIGNIEW M 34 M 60-69 2 STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA 9.199999999999999 0:38:02 14.51 [km/h] 12:08 [min/km] 0:18:47 0:19:15
38 79 JASKOT PIOTR M 35 M 50-59 6 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:38:19 14.41 [km/h] 12:10 [min/km] 0:18:55 0:19:24
39 139 SOCHACKI MICHAŁ M 36 M 30-39 10 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 9.199999999999999 0:38:28 14.35 [km/h] 12:11 [min/km] 0:19:18 0:19:10
40 165 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 37 M 30-39 11 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9.199999999999999 0:38:29 14.34 [km/h] 12:11 [min/km] 0:19:15 0:19:15
41 81 KAŹMIERCZAK SZYMON M 38 M 0-29 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:38:33 14.32 [km/h] 12:11 [min/km] 0:18:49 0:19:44
42 110 GOŁUŃSKI MACIEJ M 39 M 30-39 12 KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 9.199999999999999 0:38:44 14.25 [km/h] 12:13 [min/km] 0:19:43 0:19:01
43 156 RUDZKI ADAM M 40 M 30-39 13 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:38:46 14.24 [km/h] 12:13 [min/km] 0:19:01 0:19:45
44 124 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 41 M 30-39 14 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:00 14.15 [km/h] 12:14 [min/km] 0:18:44 0:20:16
45 31 DACKIEWICZ MAREK M 42 M 30-39 15 MALBORK GRUPA MALBORK 9.199999999999999 0:39:03 14.14 [km/h] 12:15 [min/km] 0:19:42 0:19:21
46 171 WAJERSKI DAWID M 43 M 30-39 16 TCZEW RUN-LOG.COM 9.199999999999999 0:39:10 14.09 [km/h] 12:15 [min/km] 0:19:01 0:20:09
47 95 DULSKI TADEUSZ M 44 M 50-59 7 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:39:13 14.08 [km/h] 12:16 [min/km] 0:19:39 0:19:34
48 64 LISIECKI JAKUB M 45 M 0-29 7 GDAŃSK WKURW_TEAM 9.199999999999999 0:39:15 14.06 [km/h] 12:16 [min/km] 0:17:13 0:22:02
49 9 KULAS MARCIN M 46 M 30-39 17 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:26 14.00 [km/h] 12:17 [min/km] 0:19:53 0:19:33
50 53 RULIŃSKA JULIA K 4 K 30-39 2 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 9.199999999999999 0:39:32 13.96 [km/h] 12:18 [min/km] 0:19:40 0:19:52
51 123 MELKA KRZYSZTOF M 47 M 30-39 18 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:37 13.93 [km/h] 12:18 [min/km] 0:20:04 0:19:33
52 63 DMITRZAK PIOTR M 48 M 30-39 19 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:37 13.93 [km/h] 12:18 [min/km] 0:20:03 0:19:34
53 102 PIOTROWSKI LECH M 49 M 50-59 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:41 13.91 [km/h] 12:19 [min/km] 0:20:06 0:19:35
54 16 KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW M 50 M 30-39 20 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:45 13.89 [km/h] 12:19 [min/km] 0:19:55 0:19:50
55 25 ROZENBERG SŁAWOMIR M 51 M 50-59 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:49 13.86 [km/h] 12:20 [min/km] 0:20:05 0:19:44
56 167 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ M 52 M 40-49 14 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:39:59 13.81 [km/h] 12:21 [min/km] 0:20:06 0:19:53
57 82 MROCZKOWSKI TOMASZ M 53 M 30-39 21 MALBORK GRUPA MALBORK 9.199999999999999 0:40:03 13.78 [km/h] 12:21 [min/km] 0:19:43 0:20:20
58 172 BŁASZCZAK DOMINIK M 54 M 30-39 22 SZTUM BLEKI TEAM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:40:14 13.72 [km/h] 12:22 [min/km] 0:20:29 0:19:45
59 129 TOMCZYK PIOTR M 55 M 40-49 15 TCZEW 9.199999999999999 0:40:59 13.47 [km/h] 12:27 [min/km] 0:20:25 0:20:34
60 127 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 56 M 50-59 10 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 9.199999999999999 0:41:06 13.43 [km/h] 12:28 [min/km] 0:20:21 0:20:45
61 26 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 57 M 30-39 23 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:41:12 13.40 [km/h] 12:29 [min/km] 0:20:17 0:20:55
62 30 STOLARÓW AGNIESZKA K 5 K 40-49 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 9.199999999999999 0:41:23 13.34 [km/h] 12:30 [min/km] 0:20:50 0:20:33
63 111 KASPRZYK DARIUSZ M 58 M 40-49 16 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9.199999999999999 0:41:25 13.33 [km/h] 12:30 [min/km] 0:20:16 0:21:09
64 32 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 59 M 40-49 17 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:41:29 13.31 [km/h] 12:31 [min/km] 0:20:50 0:20:39
65 168 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW M 60 M 40-49 18 KWIDZYN 9.199999999999999 0:41:33 13.29 [km/h] 12:31 [min/km] 0:21:22 0:20:11
66 2 KRAWIEC ANDRZEJ M 61 M 50-59 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:41:39 13.25 [km/h] 12:32 [min/km] 0:20:51 0:20:48
67 140 RAŻEWSKI MACIEJ M 62 M 0-29 8 MALBORK AZS AWFIS GDAŃSK / RAŻA TRIATHLON TEAM 9.199999999999999 0:41:49 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:21:10 0:20:39
68 50 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 6 K 0-29 2 STOBNO UKS BUK STOBNO 9.199999999999999 0:41:50 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:20:29 0:21:21
69 7 TREĆ LEON M 63 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:41:54 13.17 [km/h] 12:33 [min/km] 0:20:50 0:21:04
70 5 DOBRENKO ARKADIUSZ M 64 M 40-49 19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:41:56 13.16 [km/h] 12:33 [min/km] 0:20:59 0:20:57
71 23 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN M 65 M 30-39 24 SŁUPSK 9.199999999999999 0:42:01 13.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:21:55 0:20:06
72 42 MARKOWICZ PIOTR M 66 M 30-39 25 SZTUM OLIMPIA SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:42:04 13.12 [km/h] 12:34 [min/km] 0:20:15 0:21:49
73 133 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 67 M 60-69 4 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:42:05 13.12 [km/h] 12:34 [min/km] 0:21:03 0:21:02
74 89 SZEWCZYK ADAM M 68 M 30-39 26 MALBORK 9.199999999999999 0:42:15 13.07 [km/h] 12:36 [min/km] 0:20:28 0:21:47
75 142 ZDZIENNICKI BARTEK M 69 M 30-39 27 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:42:24 13.02 [km/h] 12:37 [min/km] 0:21:06 0:21:18
76 91 TOMASZEWSKI WOJCECH M 70 M 40-49 20 KWIDZYN 697606739 9.199999999999999 0:42:29 12.99 [km/h] 12:37 [min/km] 0:21:01 0:21:28
77 18 SOSIŃSKI DARIUSZ M 71 M 40-49 21 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:42:32 12.98 [km/h] 12:37 [min/km] 0:21:07 0:21:25
78 68 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 72 M 50-59 12 BRANIEWO 9.199999999999999 0:42:38 12.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:21:58 0:20:40
79 70 DUCHAŁA PIOTR M 73 M 40-49 22 KWIDZYN 9.199999999999999 0:42:47 12.90 [km/h] 12:39 [min/km] 0:21:25 0:21:22
80 103 SEŃKO PIOTR M 74 M 40-49 23 MALBORK TEAM DKMS 9.199999999999999 0:42:57 12.85 [km/h] 12:40 [min/km] 0:21:10 0:21:47
81 125 KOSTYRKA ARTUR M 75 M 50-59 13 KWIDZYN 9.199999999999999 0:43:13 12.77 [km/h] 12:42 [min/km] 0:21:20 0:21:53
82 12 FILA ANTONI M 76 M 60-69 5 SZTUM TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:43:16 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:21:56 0:21:20
83 146 BARTOSIAK RYSZARD M 77 M 50-59 14 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9.199999999999999 0:43:26 12.71 [km/h] 12:43 [min/km] 0:21:56 0:21:30
84 73 WOJTACKI TOMASZ M 78 M 40-49 24 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:43:28 12.70 [km/h] 12:43 [min/km] 0:21:29 0:21:59
85 96 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 79 M 50-59 15 MIKOŁAJKI POMORSKIE 9.199999999999999 0:43:31 12.68 [km/h] 12:44 [min/km] 0:21:09 0:22:22
86 61 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M 80 M 40-49 25 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU ( GAIT ) 9.199999999999999 0:43:33 12.68 [km/h] 12:44 [min/km] 0:22:01 0:21:32
87 49 PARAFINIUK KRZYSIA K 7 K 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/RUNWITHYOU GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:43:35 12.67 [km/h] 12:44 [min/km] 0:21:48 0:21:48
88 8 TREĆ PAWEŁ M 81 M 30-39 28 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:43:49 12.60 [km/h] 12:46 [min/km] 0:21:17 0:22:32
89 105 OLSZEWSKI BARTOSZ M 82 M 30-39 29 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:44:03 12.53 [km/h] 12:47 [min/km] 0:22:41 0:21:22
90 170 RUBAJ ADAM M 83 M 40-49 26 KWIDZYN 9.199999999999999 0:44:06 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:22:07 0:21:59
91 67 RUTKA KAROL M 84 M 40-49 27 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:44:07 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:22:05 0:22:02
92 159 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 85 M 0-29 9 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9.199999999999999 0:44:12 12.49 [km/h] 12:48 [min/km] 0:21:58 0:22:14
93 157 BACA MARCIN M 86 M 30-39 30 MALBORK 9.199999999999999 0:44:13 12.48 [km/h] 12:48 [min/km] 0:23:03 0:21:10
94 164 SZCZYGIELSKI ROBERT M 87 M 30-39 31 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:44:17 12.47 [km/h] 12:49 [min/km] 0:23:03 0:21:14
95 169 WAWRZYŃCZAK BŁAŻEJ M 88 M 0-29 10 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:44:21 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:21:34 0:22:47
96 117 OLEJARCZYK PIOTR M 89 M 50-59 16 ELBLĄG 9.199999999999999 0:44:23 12.44 [km/h] 12:49 [min/km] 0:22:00 0:22:23
97 76 BERK TOMASZ M 90 M 30-39 32 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9.199999999999999 0:44:25 12.43 [km/h] 12:50 [min/km] 0:23:04 0:21:21
98 116 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 91 M 40-49 28 MALBORK 22 BLT 9.199999999999999 0:44:26 12.42 [km/h] 12:50 [min/km] 0:22:12 0:22:14
99 158 DARDA SYLWIA K 8 K 30-39 4 KWIDZYN 9.199999999999999 0:44:33 12.39 [km/h] 12:51 [min/km] 0:22:27 0:22:06
100 35 BOGUSZ MATEUSZ M 92 M 30-39 33 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9.199999999999999 0:44:34 12.39 [km/h] 12:51 [min/km] 0:22:24 0:22:10
101 58 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 93 M 0-29 11 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:44:35 12.38 [km/h] 12:51 [min/km] 0:22:48 0:21:47
102 71 WITT GRAŻYNA K 9 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 9.199999999999999 0:44:42 12.35 [km/h] 12:52 [min/km] 0:22:14 0:22:28
103 119 GROSZKOWSKI MARCIN M 94 M 30-39 34 MALBORK 22 BLT 9.199999999999999 0:44:58 12.28 [km/h] 12:53 [min/km] 0:22:13 0:22:45
104 132 CZAPLA NATALIA K 10 K 0-29 3 MALBORK 9.199999999999999 0:45:14 12.20 [km/h] 12:55 [min/km] 0:22:12 0:23:02
105 93 MARKOWSKA ANNA K 11 K 30-39 5 GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:45:14 12.20 [km/h] 12:55 [min/km] 0:22:22 0:22:52
106 97 ZMORZYŃSKA MARTA K 12 K 30-39 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9.199999999999999 0:45:29 12.14 [km/h] 12:57 [min/km] 0:22:37 0:22:52
107 46 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 13 K 30-39 7 M I Ł O B Ą D Z 9.199999999999999 0:45:34 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:22:23 0:23:11
108 13 LUDWIK ANDRZEJ M 95 M 50-59 17 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:45:53 12.03 [km/h] 12:59 [min/km] 0:22:58 0:22:55
109 39 TRUKAWKA PIOTR M 96 M 60-69 6 RAKOWIEC/KWIDZYN 9.199999999999999 0:46:11 11.95 [km/h] 12:01 [min/km] 0:21:53 0:24:18
110 88 BOCHON AGATA K 14 K 0-29 4 MALBORK BBKTS 9.199999999999999 0:46:19 11.92 [km/h] 12:02 [min/km] 0:22:17 0:24:02
111 112 BENDERSKI GRZEGORZ M 97 M 40-49 29 KWIDZYN 9.199999999999999 0:46:20 11.91 [km/h] 12:02 [min/km] 0:23:34 0:22:46
112 150 MARKOWSKI KAMIL M 98 M 30-39 35 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:46:26 11.89 [km/h] 12:03 [min/km] 0:24:12 0:22:14
113 41 JESIONKOWSKI MARCIN M 99 M 30-39 36 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:46:26 11.89 [km/h] 12:03 [min/km] 0:23:18 0:23:08
114 66 KOWALSKI SZYMON M 100 M 0-29 12 GDAŃSK 9.199999999999999 0:46:31 11.87 [km/h] 12:03 [min/km] 0:23:40 0:22:51
115 17 GAŁĄZKA MARCIN M 101 M 30-39 37 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:46:38 11.84 [km/h] 12:04 [min/km] 0:23:41 0:22:57
116 14 JASKOT JERZY M 102 M 60-69 7 MALBORK 9.199999999999999 0:46:43 11.82 [km/h] 12:05 [min/km] 0:23:00 0:23:43
117 20 SOWIŃSKI ADAM M 103 M 40-49 30 SZTUM VICTORIA SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:46:52 11.78 [km/h] 12:06 [min/km] 0:22:01 0:24:51
118 4 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 104 M 30-39 38 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:46:54 11.77 [km/h] 12:06 [min/km] 0:24:14 0:22:40
119 136 BRAC PAWEŁ M 105 M 30-39 39 GRUDZIĄDZ POLMLEK 9.199999999999999 0:46:55 11.77 [km/h] 12:06 [min/km] 0:23:38 0:23:17
120 151 NAJDA MATEUSZ M 106 M 30-39 40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/AIC TEAM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:47:21 11.66 [km/h] 12:09 [min/km] 0:23:34 0:23:47
121 121 KIK ANDRZEJ M 107 M 70-79 1 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9.199999999999999 0:47:27 11.63 [km/h] 12:09 [min/km] 0:23:39 0:23:48
122 84 ZAWICKA ANNA K 15 K 40-49 3 MALBORK 9.199999999999999 0:47:31 11.62 [km/h] 12:10 [min/km] 0:23:31 0:24:00
123 101 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 108 M 50-59 18 KWIDZYN IP TEAM KWIDZYN 9.199999999999999 0:47:38 11.59 [km/h] 12:11 [min/km] 0:24:02 0:23:36
124 22 KOPCZYŃSKI MICHAŁ M 109 M 30-39 41 GDYNIA 9.199999999999999 0:47:45 11.56 [km/h] 12:11 [min/km] 0:22:29 0:25:16
125 104 ROSIŃSKI MAREK M 110 M 50-59 19 BRODNICA MORS BRODNICA 9.199999999999999 0:47:48 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:23:23 0:24:25
126 48 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 111 M 50-59 20 MALBORK 9.199999999999999 0:47:50 11.54 [km/h] 12:12 [min/km] 0:24:16 0:23:34
127 69 ADAMKOWSKI JERZY M 112 M 60-69 8 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 9.199999999999999 0:47:59 11.50 [km/h] 12:13 [min/km] 0:23:30 0:24:29
128 175 KUBIAK ALEKSANDRA K 16 K 40-49 4 KWIDZYN 9.199999999999999 0:48:02 11.49 [km/h] 12:13 [min/km] 0:24:00 0:24:02
129 75 ZDZIARSKI ADAM M 113 M 40-49 31 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:48:14 11.44 [km/h] 12:15 [min/km] 0:24:16 0:23:58
130 56 SKOCZYŃSKI LESZEK M 114 M 40-49 32 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:48:34 11.37 [km/h] 12:17 [min/km] 0:23:05 0:25:29
131 6 BOŻYKOWSKI JAN M 115 M 50-59 21 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:48:36 11.36 [km/h] 12:17 [min/km] 0:23:35 0:25:21
132 147 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 17 K 40-49 5 DZIERZGOŃ 9.199999999999999 0:48:38 11.35 [km/h] 12:17 [min/km] 0:24:06 0:24:32
133 3 TRYBA ZDZISŁAW M 116 M 60-69 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:48:41 11.34 [km/h] 12:18 [min/km] 0:24:06 0:24:35
134 144 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 18 K 30-39 8 PARPARY GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:49:04 11.25 [km/h] 12:20 [min/km] 0:24:16 0:24:48
135 106 OLSZEWSKA MONIKA K 19 K 0-29 5 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:49:11 11.22 [km/h] 12:21 [min/km] 0:24:21 0:24:50
136 120 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 117 M 50-59 22 MALBORK 9.199999999999999 0:49:14 11.21 [km/h] 12:21 [min/km] 0:25:07 0:24:07
137 74 WOJTACKI JAKUB M 118 M 0-29 13 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:49:30 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:23:41 0:25:49
138 29 OKOŃSKA ŻANETA K 20 K 30-39 9 GRUDZIADZ 9.199999999999999 0:50:06 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:24:25 0:25:41
139 28 OKOŃSKI PIOTR M 119 M 30-39 42 GRUDZIADZ 9.199999999999999 0:50:06 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:24:25 0:25:41
140 36 JERZYK PAULINA K 21 K 30-39 10 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9.199999999999999 0:50:10 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:24:58 0:25:12
141 174 RAWIŃSKI MAREK M 120 M 30-39 43 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9.199999999999999 0:50:23 10.96 [km/h] 12:29 [min/km] 0:24:50 0:25:33
142 173 MATEJUK ARKADIUSZ M 121 M 30-39 44 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9.199999999999999 0:50:23 10.96 [km/h] 12:29 [min/km] 0:24:50 0:25:33
143 177 JASNOCH ADAM M 122 M 40-49 33 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9.199999999999999 0:50:23 10.96 [km/h] 12:29 [min/km] 0:24:51 0:25:32
144 143 PIOTROWSKA JUSTYNA K 22 K 40-49 6 BUTOWO 9.199999999999999 0:50:31 10.93 [km/h] 12:29 [min/km] 0:24:52 0:25:39
145 80 ROGALSKA MAGDALENA K 23 K 30-39 11 GDANSK RUN BEACH MORNING 9.199999999999999 0:50:35 10.91 [km/h] 12:30 [min/km] 0:25:03 0:25:32
146 126 WITTSTOCK ZBIGNIEW M 123 M 30-39 45 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9.199999999999999 0:50:39 10.90 [km/h] 12:30 [min/km] 0:24:56 0:25:43
147 128 JAŻDŻEWSKA IWONA K 24 K 40-49 7 MALBORK 9.199999999999999 0:50:41 10.89 [km/h] 12:31 [min/km] 0:24:52 0:25:49
148 65 STASINSKI RAFAL M 124 M 0-29 14 GDAŃSK 9.199999999999999 0:50:42 10.89 [km/h] 12:31 [min/km] 0:25:03 0:25:39
149 72 JUREWICZ MIROSŁAW M 125 M 50-59 23 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:51:12 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:25:05 0:26:07
150 99 SZYTNIEWSKI GRZEGORZ M 126 M 50-59 24 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:51:35 10.70 [km/h] 12:36 [min/km] 0:24:46 0:26:49
151 24 LUTEREK MARTYNA K 25 K 30-39 12 SZTUM BAYER LIFE TEAM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:51:39 10.69 [km/h] 12:37 [min/km] 0:25:39 0:26:00
152 134 BRAC GRAŻYNA K 26 K 60+ 2 GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:51:42 10.68 [km/h] 12:37 [min/km] 0:25:38 0:26:04
153 135 BRAC MARIAN M 127 M 60-69 10 GRUDZIĄDZ 9.199999999999999 0:51:42 10.68 [km/h] 12:37 [min/km] 0:25:37 0:26:05
154 85 DĘGA LIDIA K 27 K 30-39 13 TRALEWO 9.199999999999999 0:51:59 10.62 [km/h] 12:39 [min/km] 0:25:34 0:26:25
155 148 GÓRSKA WERONIKA K 28 K 30-39 14 MALBORK 9.199999999999999 0:52:06 10.60 [km/h] 12:40 [min/km] 0:25:58 0:26:08
156 160 KWIATKOWSKA IWONA K 29 K 60+ 3 ELBLĄG 9.199999999999999 0:52:11 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:26:29 0:25:42
157 161 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 128 M 60-69 11 ELBLĄG 9.199999999999999 0:52:12 10.57 [km/h] 12:40 [min/km] 0:26:28 0:25:44
158 94 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 30 K 60+ 4 KWIDZYN IP TEAM KWIDZYN 9.199999999999999 0:52:18 10.55 [km/h] 12:41 [min/km] 0:26:29 0:25:49
159 47 BABIECZKO ANDRZEJ M 129 M 50-59 25 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:52:20 10.55 [km/h] 12:41 [min/km] 0:25:26 0:26:54
160 107 OLSZEWSKA MARIOLA K 31 K 50-59 1 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:52:21 10.54 [km/h] 12:41 [min/km] 0:25:28 0:26:53
161 78 MALISZEWSKA MARIANNA K 32 K 50-59 2 ELBLĄG 9.199999999999999 0:52:23 10.54 [km/h] 12:42 [min/km] 0:25:41 0:26:42
162 43 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 130 M 60-69 12 BĄDKI PIĘKNY 9.199999999999999 0:52:37 10.49 [km/h] 12:43 [min/km] 0:26:00 0:26:37
163 59 POTORSKI ZBIGNIEW M 131 M 50-59 26 MALBORK 9.199999999999999 0:52:40 10.48 [km/h] 12:43 [min/km] 0:26:15 0:26:25
164 131 ROJEWSKA ANGELIKA K 33 K 0-29 6 MALBORK 9.199999999999999 0:53:17 10.36 [km/h] 12:48 [min/km] 0:26:28 0:26:49
165 15 RUCHLEWICZ URSZULA K 34 K 50-59 3 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:53:21 10.35 [km/h] 12:48 [min/km] 0:25:59 0:27:22
166 154 ZYCH DAWID M 132 M 40-49 34 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 9.199999999999999 0:53:23 10.34 [km/h] 12:48 [min/km] 0:26:23 0:27:00
167 149 KONIECZNA ALEKASANDRA K 35 K 30-39 15 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 0:54:43 10.09 [km/h] 12:57 [min/km] 0:27:22 0:27:22
168 138 SUSZEK KRZYSZTOF M 133 M 60-69 13 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9.199999999999999 0:55:13 10.00 [km/h] 12:00 [min/km] 0:27:19 0:27:54
169 40 TRUKAWKA TADEUSZ M 134 M 50-59 27 JANOWO12 9.199999999999999 0:55:24 9.96 [km/h] 12:01 [min/km] 0:26:12 0:29:12
170 155 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 36 K 50-59 4 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 9.199999999999999 1:04:08 8.61 [km/h] 12:58 [min/km] 0:30:45 0:33:23
171 153 KORALEWSKA IRENA K 37 K 50-59 5 SADLINKI 9.199999999999999 1:04:08 8.61 [km/h] 12:58 [min/km] 0:30:45 0:33:23
172 115 KAŹMIERCZAK WIESŁAW M 135 M 50-59 28 SZTUM GMINA SZTUM 9.199999999999999 1:11:10 7.76 [km/h] 12:44 [min/km] 0:34:40 0:36:30
173 109 BANDURSKI JACEK M 136 M 80+ 1 SOPOT 9.199999999999999 - 1OKR - [km/h] 12:00 [min/km] 0:35:33 23:24:27
174 114 NIWIŃSKI STANISŁAW M 137 M 80+ 2 GDAŃSK POM KLUB WETERANÓW 9.199999999999999 - 1OKR - [km/h] 12:00 [min/km] 0:37:01 23:22:59
175 19 PSUJA PIOTR M 138 M 0-29 15 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9.199999999999999 DNF - [km/h] 12:00 [min/km] 0:51:49 23:08:11

4.6KM JUNIORZY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 521 FOLTA PAWEŁ M 1 M 18-19 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:15:42 17.58 [km/h] 12:25 [min/km]
2 517 WRÓBEL MICHAŁ M 2 M 18-19 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:15:53 17.38 [km/h] 12:27 [min/km]
3 518 GAJDUS LEON M 3 M 16-17 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 4,6km 0:16:04 17.18 [km/h] 12:30 [min/km]
4 509 ZMYŚLONY FRANCISZEK M 4 M 18-19 3 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 4,6km 0:16:15 16.98 [km/h] 12:32 [min/km]
5 507 RUDAWSKI DAMIAN M 5 M 16-17 2 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 4,6km 0:17:19 15.94 [km/h] 12:46 [min/km]
6 508 VAN IEPEREN ALEX M 6 M 16-17 3 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 4,6km 0:17:30 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
7 515 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 18-19 1 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:18:13 15.14 [km/h] 12:58 [min/km]
8 503 OLIŃSKI MARCIN M 7 M 18-19 4 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:18:14 15.14 [km/h] 12:58 [min/km]
9 522 GŁOWACKI KACPER M 8 M 16-17 4 PRABUTY SP 2 PRABUTY 4,6km 0:18:44 14.73 [km/h] 12:04 [min/km]
10 501 CEPURDEJ WŁADYSŁAW M 9 M 14-15 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:18:58 14.55 [km/h] 12:07 [min/km]
11 500 CEPURDEJ KATARZYNA K 2 K 14-15 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:19:07 14.44 [km/h] 12:09 [min/km]
12 511 LOKŚ PAWEŁ M 10 M 18-19 5 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km 0:19:49 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
13 506 STEFANOWICZ INEZ K 3 K 16-17 1 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 4,6km 0:19:49 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
14 504 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 4 K 16-17 2 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:20:04 13.75 [km/h] 12:22 [min/km]
15 513 LISOWSKA KAROLINA K 5 K 18-19 2 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:21:08 13.06 [km/h] 12:36 [min/km]
16 519 RYGIELSKA ANTONIA K 6 K 14-15 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:21:15 12.99 [km/h] 12:37 [min/km]
17 516 RAŻEWSKI JAN M 11 M 14-15 2 MALBORK RAŻA TRIATHLON TEAM / MKS DELFIN MALBORK 4,6km 0:21:23 12.91 [km/h] 12:39 [min/km]
18 527 MASTAŁY MATEUSZ M 12 M 14-15 3 SZTUM UKS SOKOLIK CZERNIN 4,6km 0:21:41 12.73 [km/h] 12:43 [min/km]
19 528 KAMIŃSKI MIŁOSZ M 13 M 14-15 4 SZTUM UKS SOKOLIK CZERNIN 4,6km 0:21:48 12.66 [km/h] 12:44 [min/km]
20 502 CEPURDEJ NINA K 7 K 16-17 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:22:01 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
21 520 CHODUKIEWICZ MONIKA K 8 K 18-19 3 KWIDZYN 4,6km 0:22:13 12.42 [km/h] 12:50 [min/km]
22 505 ENGLERT ZUZANNA K 9 K 14-15 3 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:23:12 11.90 [km/h] 12:03 [min/km]
23 525 WIŚNIEWSKA KINGA K 10 K 14-15 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:23:19 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
24 526 EBERTOWSKA JULIA K 11 K 16-17 4 SZTUM UKS SOKOLIK CZERNIN 4,6km 0:25:16 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
25 514 SURWIŁO MARIA K 12 K 18-19 4 MALBORK 4,6km 0:25:42 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
26 510 LOKŚ PAULINA K 13 K 14-15 5 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km 0:26:00 10.62 [km/h] 12:39 [min/km]
27 512 WIŚNIEWSKA MARTYNA K 14 K 14-15 6 MALBORK SP 5 MALBORK 4,6km 0:26:17 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
28 524 WALICHNOWSKI RAFAŁ M 14 M 16-17 5 SZTUM LO 4,6km 0:26:17 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
29 523 BARNAŚ MICHALINA K 15 K 16-17 5 SZTUM LO 4,6km 0:26:18 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]

4.6KM NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 431 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK 4,6km NW 0:29:07 9.48 [km/h] 12:20 [min/km]
2 438 MACZKOWSKA ZOFIA K 1 K 0-19 1 SZTUMSKIE POLE LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:15 8.56 [km/h] 12:01 [min/km]
3 417 MALINOWSKA MONIKA K 2 K 20-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:17 8.55 [km/h] 12:01 [min/km]
4 408 KOŁPAK JAN M 2 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:21 8.53 [km/h] 12:02 [min/km]
5 401 KRAWIEC ŁUKASZ M 3 M 20-39 1 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:48 8.41 [km/h] 12:08 [min/km]
6 414 KOSIANOWSKA MONIKA K 3 K 40-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 4,6km NW 0:33:12 8.31 [km/h] 12:13 [min/km]
7 410 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 4 M 60+ 2 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4,6km NW 0:33:19 8.28 [km/h] 12:15 [min/km]
8 426 DANA KAZIMIERA K 4 K 60+ 1 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:33:20 8.28 [km/h] 12:15 [min/km]
9 425 LOKŚ GRAŻYNA K 5 K 40-59 2 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km NW 0:33:22 8.27 [km/h] 12:15 [min/km]
10 402 PODOLSKI MIROSŁAW M 5 M 60+ 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:23 8.27 [km/h] 12:15 [min/km]
11 419 MAZURKIEWICZ ANTONI M 6 M 60+ 4 RYJEWO 4,6km NW 0:34:03 8.11 [km/h] 12:24 [min/km]
12 403 KOŁPAK IRENA K 6 K 60+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:08 8.09 [km/h] 12:25 [min/km]
13 412 KŁOPOTOWSKI RYSZARD M 7 M 40-59 2 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:22 8.03 [km/h] 12:28 [min/km]
14 405 OLSZEWSKI RYSZARD M 8 M 60+ 5 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:40 7.96 [km/h] 12:32 [min/km]
15 416 LANGMESSER REGINA K 7 K 40-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:40 7.96 [km/h] 12:32 [min/km]
16 422 GÓRA BEATA K 8 K 40-59 4 GDAŃSK 4,6km NW 0:34:46 7.94 [km/h] 12:33 [min/km]
17 411 KOPROWICZ KLAUDIA K 9 K 0-19 2 PÓŁWIEŚ GIMNAZJUM DOBRZYKI 4,6km NW 0:34:57 7.90 [km/h] 12:36 [min/km]
18 421 RADOMSKA JOANNA K 10 K 40-59 5 GDAŃSK 4,6km NW 0:35:01 7.88 [km/h] 12:37 [min/km]
19 430 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ M 9 M 60+ 6 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:35:20 7.81 [km/h] 12:41 [min/km]
20 413 KOPROWICZ MARZENA K 11 K 20-39 2 PÓŁWIEŚ 4,6km NW 0:35:39 7.74 [km/h] 12:45 [min/km]
21 423 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 12 K 40-59 6 GDYNIA 4,6km NW 0:36:04 7.65 [km/h] 12:50 [min/km]
22 436 SZPALERSKA MIRA K 13 K 60+ 3 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:37:16 7.41 [km/h] 12:06 [min/km]
23 435 PIOTROWSKA ELWIRA K 14 K 40-59 7 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:37:16 7.41 [km/h] 12:06 [min/km]
24 434 MALISZEWSKI MAREK M 10 M 60+ 7 ELBLĄG 4,6km NW 0:37:17 7.40 [km/h] 12:06 [min/km]
25 441 TELEGA MAŁGORZATA K 15 K 20-39 3 KWIDZYN 4,6km NW 0:37:56 7.28 [km/h] 12:15 [min/km]
26 440 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 16 K 20-39 4 KWIDZYN 4,6km NW 0:37:56 7.28 [km/h] 12:15 [min/km]
27 443 PAWŁOWSKA MAGDALENA K 17 K 20-39 5 TCZEWSKIE ŁĄKI 4,6km NW 0:38:21 7.20 [km/h] 12:20 [min/km]
28 409 KULCZYCKI JAN M 11 M 60+ 8 GDAŃSK 4,6km NW 0:38:22 7.19 [km/h] 12:20 [min/km]
29 439 DEMSKA HALINA K 18 K 60+ 4 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:38:49 7.11 [km/h] 12:26 [min/km]
30 442 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 19 K 60+ 5 CZERNIN LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:38:59 7.08 [km/h] 12:28 [min/km]
31 400 MALINOWSKA GRAŻYNA K 20 K 60+ 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:29 6.99 [km/h] 12:35 [min/km]
32 437 DURAJ WIOLETA K 21 K 20-39 6 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 4,6km NW 0:39:43 6.95 [km/h] 12:38 [min/km]
33 445 JAŹWIŃSKA CZESŁAWA K 22 K 60+ 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:40 6.79 [km/h] 12:50 [min/km]
34 446 STEFAŃSKA HELENA K 23 K 60+ 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:41 6.78 [km/h] 12:51 [min/km]
35 427 OGONOWSKA EDYTA K 24 K 40-59 8 GRUDZIADZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:40:51 6.76 [km/h] 12:53 [min/km]
36 428 HINEBORG BOGUMIŁA K 25 K 40-59 9 DRAGACZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:40:51 6.76 [km/h] 12:53 [min/km]
37 415 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 26 K 20-39 7 MALBORK 4,6km NW 0:42:03 6.56 [km/h] 12:08 [min/km]
38 432 GARCZYŃSKA MAGDALENA K 27 K 20-39 8 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:42:18 6.52 [km/h] 12:12 [min/km]
39 418 POTORSKA STANISŁAWA K 28 K 40-59 10 MALBORK 4,6km NW 0:42:19 6.52 [km/h] 12:12 [min/km]
40 433 WOJTACKA ROKSANA K 29 K 40-59 11 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:42:19 6.52 [km/h] 12:12 [min/km]
41 447 KNIAŹ MAŁGORZATA K 30 K 40-59 12 SZTUMSKA WIEŚ LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:42:36 6.48 [km/h] 12:16 [min/km]
42 420 MALINOWSKI TADEUSZ M 12 M 60+ 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:42:37 6.48 [km/h] 12:16 [min/km]
43 406 BROKOS STANISŁAW M 13 M 60+ 10 MALBORK 4,6km NW 0:46:17 5.96 [km/h] 12:04 [min/km]
- 404 ZEMBRZUSKA EWA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 407 KOSMALA MAŁGORZATA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 424 POLIS MARZENA K - K 40-59 - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 429 ŚLIWIŃSKA EWA K - K 40-59 - GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 444 LEWANDOWSKA JADWIGA K - K 60+ - KWIDZYN 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

4.6KM CANICROSS

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 308 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 M OPEN 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,6km Canicross 0:16:11 17.05 [km/h] 12:31 [min/km]
2 300 SZCZYGLAK MARIUSZ M 2 M OPEN 2 TCZEW CROSSELITE 4,6km Canicross 0:17:39 15.64 [km/h] 12:50 [min/km]
3 305 JANCZAK SŁAWOMIR M 3 M OPEN 3 PSZCZÓŁKI 4,6km Canicross 0:19:05 14.46 [km/h] 12:09 [min/km]
4 306 NOWAKOWSKI ARTUR M 4 M OPEN 4 KOZIOŁEK DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:19:33 14.12 [km/h] 12:15 [min/km]
5 301 GOŁUŃSKI BARTOSZ M 5 M OPEN 5 KLONOWKA HODOWLA LEŚNY GWAR FCI 4,6km Canicross 0:19:49 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
6 307 PIOTROWICZ EWA K 1 K OPEN 1 SOPOT SPORTEVO 4,6km Canicross 0:20:20 13.57 [km/h] 12:25 [min/km]
7 302 WOJCIECHOWSKA ALICJA K 2 K OPEN 2 MORĄG 4,6km Canicross 0:21:53 12.61 [km/h] 12:45 [min/km]
8 304 JANCZAK MAGDALENA K 3 K OPEN 3 PSZCZÓŁKI DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:22:36 12.21 [km/h] 12:55 [min/km]
9 311 KUSZTAL DAGMARA K 4 K OPEN 4 SZTUM INSTRUKTOR FITNESS GMINA SZTUM 4,6km Canicross 0:23:05 11.96 [km/h] 12:01 [min/km]
10 309 MARYNIK WOJCIECH M 6 M OPEN 6 MALBORK 4,6km Canicross 0:23:08 11.90 [km/h] 12:02 [min/km]
11 303 MAŃKA AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 MORĄG 4,6km Canicross 0:30:00 9.20 [km/h] 12:31 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ