Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | liban zygfryd | tczew | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | Biegający Tczew | |
2 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | LKS Zantyr Sztum | |
3 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | ||
4 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | Nie Marnuj Tlenu | |
5 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
6 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
7 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
8 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
9 | Zdziennicki Bartek | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
10 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
11 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
12 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | |
13 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
14 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
15 | Krawiec Andrzej | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
17 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
18 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
19 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | opłacono on-line | |
20 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
21 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | opłacono | |
22 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
23 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
24 | Dolinski Stanisław | Lubieszewo | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
25 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | opłacono on-line | |
26 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | opłacono on-line | |
27 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
28 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
29 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
30 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Chudzik Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
32 | Klimek Marek | Sztum | Szwecja | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
33 | Puchowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
34 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
35 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
36 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
37 | Psuja Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
38 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
39 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
40 | Błaszczak Dominik | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Bleki TEAM Sztumskie Pole | opłacono on-line |
41 | Zwolińska Anna | Sztumskie Pole | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
42 | Zwoliński Sebastian | Sztumskie Pole | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
43 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
44 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
45 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
46 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
47 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
48 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | RunWithYou | opłacono on-line |
49 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
50 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
51 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
52 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
53 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | 22 BLT | opłacono on-line |
54 | Wawrzyńczak Błażej | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztumskie Smoki | opłacono on-line |
55 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
56 | Jesionkowski Marcin | Gościszwo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
57 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
58 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
59 | Olszewska Monika | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
60 | Rutka Karol | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
61 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Piękny | opłacono on-line |
62 | Zawicka Anna | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
63 | Ziniewicz Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
64 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny 9,2 km | Start Wałycz | opłacono on-line |
65 | Kędzierski Szymon | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
66 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
67 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
68 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
69 | Czarnecka Joanna | Toruń | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
70 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
71 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
72 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
73 | Wojciechowski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | WYMIATACZE | opłacono on-line |
74 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
75 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg główny 9,2 km | florian chojnice | |
76 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
77 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
78 | Rycąbel Bogdan | licze | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
79 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
80 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
81 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
82 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
83 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny 9,2 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
84 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
85 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
87 | kostyrka artur | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
88 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
89 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
90 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
91 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
92 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
93 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg główny 9,2 km | Golden team | opłacono on-line |
94 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | amator | opłacono on-line |
95 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
96 | Seńko Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Team DKMS | opłacono on-line |
97 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
98 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
99 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 9,2 km | zbyszekbiega | opłacono on-line |
100 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20642