Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 kostyrka artur kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
2 Teska Beata Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
3 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg główny 9,2 km ZPS Tczew opłacono on-line
4 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
5 Skibiński Robert Elbląg Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
6 Górska Weronika Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
7 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
8 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
9 Tabor Leszek Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
10 Baca Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
11 Serzysko Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
12 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
13 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
14 Lokś Paulina Janowo Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m SKL Filippides opłacono
15 Lokś Paweł Janowo Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m SKL Filippides opłacono
16 Lokś GRAŻYNA Janowo Marsz Nordic Walking – 4600 m SKL Filippides opłacono on-line
17 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
18 Wilk Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
19 Saliński Michal kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
20 Miechowska Iwona Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
21 Gos Elżbieta Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
22 murawski michał stare błonowo Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
23 Kołpak Irena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 Maliszewski Marek Elbląg Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
25 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
26 Olszewski Bartosz sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
27 Olszewska Mariola Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
28 Dana Kazimiera Grudziądz Marsz Nordic Walking – 4600 m Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
29 Śliwińska Ewa Grudziądz Marsz Nordic Walking – 4600 m Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
30 Wiśniewska Kinga Sztum Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m LKS Zantyr Sztum opłacono
31 Rygielska Antonia Sztum Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m LKS Zantyr Sztum opłacono
32 Rubaj Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
33 Gołuńska Elżbieta Klonówka Canicross - bieg z psem (4600 m) Hodowla Leśny Gwar opłacono on-line
34 Gołuński Bartosz Klonówka Canicross - bieg z psem (4600 m) Hodowla Leśny Gwar opłacono on-line
35 kapszewicz przemysław sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
36 Sajkowski Patryk Malbork Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Sokół Malbork opłacono
37 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
38 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
39 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
40 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
42 Serocki Adam Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
43 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
44 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
45 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
46 Giembicki Jan Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Gołuński Maciej Klonówka Bieg główny 9,2 km OSP Klonowka opłacono on-line
48 Kozak Karol Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT opłacono on-line
49 Rudzki Adam Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
50 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
51 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team opłacono on-line
52 LIZIŃCZYK RAFAŁ Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
53 Jaźwińska Czesława Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
54 Miętkowska Franciszka Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
55 Kubacki Tomasz Czernin Canicross - bieg z psem (4600 m) - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR Run For Happiness opłacono on-line
56 Wróbel Michał Sztum Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m LKS ZANTYR SZTUM opłacono
57 Pawłowska Magdalena Tczewskie Łąki Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
58 Pawłowski Krzysztof Tczew Canicross - bieg z psem (4600 m) Biegający Tczew opłacono on-line
59 Maksymiuk Marta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT- Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
60 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
61 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański opłacono on-line
62 Janczak Sławomir Pszczółki Canicross - bieg z psem (4600 m) opłacono on-line
63 Chmielowski Bartosz Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
64 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
65 Maczkowska Zofia Sztumskie Pole Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
66 Nowakowski Artur Koziołek Canicross - bieg z psem (4600 m) opłacono on-line
67 benderski grzegorz kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
68 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny 9,2 km Niezrzeszony opłacono on-line
69 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny 9,2 km UKS Buk Stobno opłacono on-line
70 Cepurdej Władysław Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
71 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
72 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
73 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
74 WIŚNIEWSKI Maciej Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m grupa malbork opłacono on-line
75 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
76 Bianga Michał Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
77 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg główny 9,2 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
78 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
79 Łukomski Andrzej sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
80 Kulas Marcin Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
81 Bożykowski Jan Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr opłacono on-line
82 Janczak Magdalena Pszczółki Canicross - bieg z psem (4600 m) Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
83 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km opłacono on-line
84 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
85 kosmala małgorzata kosmala sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km zantyr sztum opłacono on-line
86 Grudniewski Sylwester Czernin Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km opłacono
87 Grudniewska Urszula Czernin Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km opłacono on-line
88 Czopek Jaroslaw EŁK Marsz Nordic Walking – 4600 m Maratonka
89 Głowacki Kacper Prabuty Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
90 Krawiec Andrzej Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
91 Chudzik Krzysztof Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Sztum Biega opłacono on-line
92 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m LKS Zantyr Sztum opłacono
93 Stefańska Helena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Wawrzyńczak Błażej Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Sztumskie Smoki opłacono on-line
95 Malinowski Tadeusz Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
96 Mazerski Bartosz Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Langmesser Regina Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr opłacono on-line
98 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg główny 9,2 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
99 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
100 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 7266

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ