9.4KM OPEN

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM PARY MAŁ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 1 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 1 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:30:52 17.88 [km/h] 0:03:21 [min/km] 0:15:06 0:15:46
2 187 MOSKAL PAWEŁ M 2 M 0-29 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 9,2km 0:31:08 17.73 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:15:28 0:15:40
3 51 RUDNIK TOMASZ M 3 M 30-39 1 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 9,2km 0:31:51 17.33 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:15:57 0:15:54
4 195 SEROCKI ADAM M 4 M 40-49 2 ELBLAG 9,2km 0:32:42 16.88 [km/h] 0:03:33 [min/km] 0:16:17 0:16:25
5 137 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 5 M 0-29 2 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:33:43 16.37 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:16:53 0:16:50
6 108 MIKUŚ MARCIN M 6 M 30-39 2 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 9,2km 0:33:58 16.25 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:17:06 0:16:52
7 130 GRETKOWSKI JACEK M 7 M 0-29 3 KWIDZYN 9,2km 0:34:05 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:16:53 0:17:12
8 27 OLIŃSKI WOJCIECH M 8 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:34:09 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:16:58 0:17:11
9 44 PROCHNA KRZYSZTOF M 9 M 40-49 3 FROMBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:34:10 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:17:07 0:17:03
10 118 KOTOWICZ BARTOSZ M 10 M 40-49 4 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:34:12 16.14 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:16:49 0:17:23
11 113 CZAJA LESZEK M 11 M 40-49 5 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 9,2km 0:34:16 16.11 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:16:59 0:17:17
12 141 HAPKE TOMASZ M 12 M 40-49 6 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 9,2km 0:34:21 16.07 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:17:03 0:17:18
13 52 CHĘTNIK RAFAŁ M 13 M 40-49 7 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:34:41 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:17:22 0:17:19
14 10 KLONOWSKI MARCIN M 14 M 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:34:43 15.90 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:17:27 0:17:16
15 223 KOZAK KAROL M 15 M 0-29 4 ELBLĄG ETT 9,2km 0:34:47 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:17:07 0:17:40
16 11 GIEMBICKI JAN M 16 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:34:52 15.83 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:17:29 0:17:23
17 55 LEGASZEWSKI ROMAN M 17 M 30-39 5 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM/MX SKÓRCZ 9,2km 0:35:11 15.69 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:17:28 0:17:43
18 89 SZEWCZYK ADAM M 18 M 30-39 6 MALBORK 9,2km 0:36:05 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:17:55 0:18:10
19 163 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 19 M 30-39 7 WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ 9,2km 0:36:15 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:18:07 0:18:08
20 207 JĘDRAS PRZEMYSŁAW M 20 M 30-39 8 KWIDZYN 9,2km 0:36:18 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:18:05 0:18:13
21 83 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK 9,2km 0:36:24 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:18:11 0:18:13
22 34 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 22 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9,2km 0:36:37 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:18:35 0:18:02
23 100 CEBULA BOGDAN M 23 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:36:38 15.07 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:18:12 0:18:26
24 152 NAJDA SŁAWOMIR M 24 M 40-49 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:36:41 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:18:11 0:18:30
25 145 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 25 M 40-49 9 PARPARY GMINA SZTUM ŚCISŁOWSCY 9,2km 0:36:55 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:18:12 0:18:43
26 77 TUWALSKA ELŻBIETA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 9,2km 0:37:22 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:18:13 0:19:09
27 92 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ M 26 M 40-49 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA KOZAKIEWICZ 9,2km 0:37:37 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:19:08 0:18:29
28 98 DUDEK MARIUSZ M 27 M 50-59 4 WĄBRZEŹNO 9,2km 0:37:52 14.58 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:18:30 0:19:22
29 37 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 2 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI 9,2km 0:38:02 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:18:30 0:19:32
30 45 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 28 M 30-39 9 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:06 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:18:48 0:19:18
31 62 DANIEL KACPER M 29 M 0-29 6 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:38:21 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:18:58 0:19:23
32 57 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 0-29 1 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:23 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:18:59 0:19:24
33 86 SUCHOMSKI MARCIN M 30 M 30-39 10 NOWY STAW GOLDEN TEAM 9,2km 0:38:37 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:19:14 0:19:23
34 81 KAŹMIERCZAK SZYMON M 31 M 0-29 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:39 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:18:21 0:20:18
35 191 MAKSYMIUK MARTA K 4 K 30-39 2 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:38:55 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:19:04 0:19:51
36 79 JASKOT PIOTR M 32 M 50-59 5 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9,2km 0:39:04 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:19:35 0:19:29
37 124 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 33 M 30-39 11 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:12 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:19:19 0:19:53
38 33 JACKOWSKI PIOTR M 34 M 0-29 8 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9,2km 0:39:24 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:19:31 0:19:53
39 201 CHABOWSKI TOMASZ M 35 M 50-59 6 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9,2km 0:39:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:19:31 0:19:55
40 122 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 36 M 40-49 11 WĘGRY GMINA SZTUM 9,2km 0:39:27 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:19:46 0:19:41
41 60 SZARKO MACIEJ M 37 M 40-49 12 ELBLĄG 9,2km 0:39:29 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:19 0:20:10
42 110 GOŁUŃSKI MACIEJ M 38 M 30-39 12 KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 9,2km 0:39:35 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:41 0:19:54
43 169 WAWRZYŃCZAK BŁAŻEJ M 39 M 0-29 9 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI GMINA SZTUM 9,2km 0:39:36 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:29 0:20:07
44 156 RUDZKI ADAM M 40 M 30-39 13 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:37 13.93 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:37 0:20:00
45 9 KULAS MARCIN M 41 M 30-39 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:49 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:19:59 0:19:50
46 63 DMITRZAK PIOTR M 42 M 30-39 15 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:40:26 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:20:41 0:19:45
47 70 DUCHAŁA PIOTR M 43 M 40-49 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:40:32 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:20:16 0:20:16
48 165 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 44 M 30-39 16 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:40:33 13.61 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:19:51 0:20:42
49 129 TOMCZYK PIOTR M 45 M 40-49 14 TCZEW 9,2km 0:40:35 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:20:26 0:20:09
50 167 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ M 46 M 40-49 15 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:40:40 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:20:28 0:20:12
51 199 SALIŃSKI MICHAL M 47 M 30-39 17 KWIDZYN SALIŃSCY 9,2km 0:40:51 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:20:26 0:20:26
52 221 STRENG DAWID M 48 M 30-39 18 STAROGARD GD 9,2km 0:41:41 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:21:42 0:19:59
53 102 PIOTROWSKI LECH M 49 M 50-59 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:41:45 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:20:43 0:21:02
54 53 RULIŃSKA JULIA K 5 K 30-39 3 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 9,2km 0:41:55 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:20:55 0:21:00
55 16 KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW M 50 M 30-39 19 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:41:58 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:20:07 0:21:51
56 125 KOSTYRKA ARTUR M 51 M 50-59 8 KWIDZYN 9,2km 0:42:04 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:20:47 0:21:17
57 231 JAKUBCZYK DARIUSZ M 52 M 40-49 16 MALBORK NYBORG - MAWENT 9,2km 0:42:10 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:20:13 0:21:57
58 90 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA K 6 K 40-49 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA KOZAKIEWICZ 9,2km 0:42:16 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:21:08 0:21:08
59 30 STOLARÓW AGNIESZKA K 7 K 40-49 3 MALBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:42:25 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:20:56 0:21:29
60 127 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 53 M 50-59 9 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM JAŻDŻEWSCY 9,2km 0:42:29 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:21:23 0:21:06
61 123 MELKA KRZYSZTOF M 54 M 30-39 20 GOŚCISZEWO 22 BLT GMINA SZTUM 9,2km 0:42:33 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:21:03 0:21:30
62 220 HILLAR JACEK M 55 M 40-49 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:42:34 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:21:04 0:21:30
63 2 KRAWIEC ANDRZEJ M 56 M 50-59 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:38 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:21:19 0:21:19
64 142 ZDZIENNICKI BARTEK M 57 M 30-39 21 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:40 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:21:07 0:21:33
65 32 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 58 M 40-49 18 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:44 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:21:19 0:21:25
66 50 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 8 K 0-29 2 STOBNO UKS BUK STOBNO 9,2km 0:43:06 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:21:12 0:21:54
67 230 ADAMIK JANADAMIK M 59 M 60-69 1 GDYNIA 9,2km 0:43:07 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:21:25 0:21:42
68 157 BACA MARCIN M 60 M 30-39 22 MALBORK 9,2km 0:43:09 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:22:04 0:21:05
69 58 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 61 M 0-29 10 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:43:14 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:21:40 0:21:34
70 25 ROZENBERG SŁAWOMIR M 62 M 50-59 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:43:28 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:21:33 0:21:55
71 133 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 63 M 60-69 2 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:43:43 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:21:51 0:21:52
72 96 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 64 M 50-59 12 MIKOŁAJKI POMORSKIE 9,2km 0:43:47 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:21:49 0:21:58
73 18 SOSIŃSKI DARIUSZ M 65 M 40-49 19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:43:52 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:21:48 0:22:04
74 111 KASPRZYK DARIUSZ M 66 M 40-49 20 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:44:05 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:55 0:22:10
75 196 ZNAROWSKA BOŻENA K 9 K 50-59 1 ELBLAG 9,2km 0:44:12 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:54 0:22:18
76 186 WAŚNIEWSKI EDWARD M 67 M 60-69 3 PELPLIN 9,2km 0:44:12 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:57 0:22:15
77 150 MARKOWSKI KAMIL M 68 M 30-39 23 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:44:15 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:22:28 0:21:47
78 103 SEŃKO PIOTR M 69 M 40-49 21 MALBORK TEAM DKMS 9,2km 0:44:27 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:22:15 0:22:12
79 26 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 70 M 30-39 24 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:44:33 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:21:49 0:22:44
80 204 KLEPACZ ADAM M 71 M 50-59 13 KWIDZYN AMATOR 9,2km 0:44:35 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:22:11 0:22:24
81 12 FILA ANTONI M 72 M 60-69 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:44:40 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:21:52 0:22:48
82 219 ANISZEWSKI DARIUSZ M 73 M 40-49 22 MORAWY 9,2km 0:44:41 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:21:38 0:23:03
83 132 CZAPLA NATALIA K 10 K 0-29 3 MALBORK 9,2km 0:44:49 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:22:16 0:22:33
84 158 DARDA SYLWIA K 11 K 30-39 4 KWIDZYN 9,2km 0:44:52 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:22:53 0:21:59
85 91 TOMASZEWSKI WOJCECH M 74 M 40-49 23 KWIDZYN 697606739 9,2km 0:44:53 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:22:14 0:22:39
86 49 PARAFINIUK KRZYSIA K 12 K 30-39 5 SZTUM RUNWITHYOU GMINA SZTUM 9,2km 0:44:54 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:22:22 0:22:32
87 101 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 75 M 50-59 14 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 9,2km 0:44:56 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:22:23 0:22:33
88 222 BIANGA MICHAŁ M 76 M 30-39 25 MALBORK 9,2km 0:45:06 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:08 0:22:58
89 93 MARKOWSKA ANNA K 13 K 30-39 6 GRUDZIĄDZ 9,2km 0:45:08 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:28 0:22:40
90 95 DULSKI TADEUSZ M 77 M 50-59 15 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 9,2km 0:45:09 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:28 0:22:41
91 181 LIBAN ZYGFRYD M 78 M 70-79 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 9,2km 0:45:14 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:22:08 0:23:06
92 159 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 79 M 0-29 11 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:45:21 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:22:23 0:22:58
93 170 RUBAJ ADAM M 80 M 40-49 24 KWIDZYN 9,2km 0:45:25 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:22:30 0:22:55
94 97 ZMORZYŃSKA MARTA K 14 K 30-39 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:45:27 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:22:41 0:22:46
95 234 CECHOWSKA KASIA K 15 K 40-49 4 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:45:43 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:22:40 0:23:03
96 39 TRUKAWKA PIOTR M 81 M 60-69 5 RAKOWIEC/KWIDZYN 9,2km 0:46:03 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:22:13 0:23:50
97 197 DOLINSKI STANISŁAW M 82 M 50-59 16 LUBIESZEWO LKS ZANTYR SZTUM 9,2km 0:46:05 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:21:54 0:24:11
98 206 KULCZYK IZABELA K 16 K 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:46:10 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:23:25 0:22:45
99 41 JESIONKOWSKI MARCIN M 83 M 30-39 26 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9,2km 0:46:49 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:23:46 0:23:03
100 229 MURAWSKI MICHAŁ M 84 M 30-39 27 STARE BŁONOWO GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:46:52 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:22:48 0:24:04
101 7 TREĆ LEON M 85 M 60-69 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:47:09 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:22:39 0:24:30
102 112 BENDERSKI GRZEGORZ M 86 M 40-49 25 KWIDZYN 9,2km 0:47:11 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:23:57 0:23:14
103 46 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 17 K 30-39 9 M I Ł O B Ą D Z 9,2km 0:47:13 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:23:26 0:23:47
104 208 MULLER TOMASZ M 87 M 50-59 17 KWIDZYN UMKS KWYDZYN 9,2km 0:47:21 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:22 0:24:59
105 3 TRYBA ZDZISŁAW M 88 M 60-69 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:47:28 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:23:34 0:23:54
106 105 OLSZEWSKI BARTOSZ M 89 M 30-39 28 SZTUM GMINA SZTUM OLSZEWSCY 9,2km 0:47:30 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:23:50 0:23:40
107 225 MALINOWSKI TOMASZ M 90 M 40-49 26 JEGŁOWNIK 9,2km 0:47:34 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:22:33 0:25:01
108 161 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 91 M 60-69 8 ELBLĄG KWIATKOWSCY 9,2km 0:47:37 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:23:17 0:24:20
109 121 KIK ANDRZEJ M 92 M 70-79 2 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9,2km 0:47:57 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:24:15 0:23:42
110 214 SZEWCZUN ANNA K 18 K 0-29 4 DZIERZGOŃ 9,2km 0:48:07 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:23:41 0:24:26
111 232 SKRAJDA SZYMON M 93 M 50-59 18 PAWLICE NIEZRZESZONY 9,2km 0:48:12 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:24:08 0:24:04
112 180 CHUDZIK KRZYSZTOF M 94 M 30-39 29 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9,2km 0:48:30 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:23:50 0:24:40
113 144 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 19 K 30-39 10 PARPARY GMINA SZTUM ŚCISŁOWSCY 9,2km 0:48:43 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:24:22 0:24:21
114 84 ZAWICKA ANNA K 20 K 40-49 5 MALBORK 9,2km 0:48:53 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:24:16 0:24:37
115 120 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 95 M 50-59 19 MALBORK 9,2km 0:50:02 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:25:17 0:24:45
116 182 SOBOLEWSKI ANTONI M 96 M 60-69 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 9,2km 0:50:13 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:25:19 0:24:54
117 136 BRAC PAWEŁ M 97 M 30-39 30 GRUDZIĄDZ POLMLEK 9,2km 0:50:53 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:25:26 0:25:27
118 6 BOŻYKOWSKI JAN M 98 M 50-59 20 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:51:11 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:24:38 0:26:33
119 183 REKOWSKI KAZIMIERZ M 99 M 60-69 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/EATON RUNNING TEAM 9,2km 0:51:26 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:25:36 0:25:50
120 128 JAŻDŻEWSKA IWONA K 21 K 40-49 6 MALBORK JAŻDŻEWSCY 9,2km 0:51:33 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:25:25 0:26:08
121 210 NAUMCZYK TOMASZ M 100 M 30-39 31 MALBORK NYBORG-MAWENT 9,2km 0:52:16 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:26:15 0:26:01
122 72 JUREWICZ MIROSŁAW M 101 M 50-59 21 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:52:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:26:28 0:26:07
123 94 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 22 K 60+ 1 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 9,2km 0:52:56 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:26:19 0:26:37
124 185 PISKORSKI JERZY M 102 M 60-69 11 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 9,2km 0:53:04 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:26:28 0:26:36
125 233 SKIBIŃSKA ANNA K 23 K 40-49 7 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:53:08 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:25:43 0:27:25
126 224 HELAK MAREK M 103 M 40-49 27 GRUDZIADZ WTORKOWY TRENING 9,2km 0:53:13 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:26:32 0:26:41
127 154 ZYCH DAWID M 104 M 40-49 28 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM. 9,2km 0:53:27 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:38 0:26:49
128 189 MICHALSKI WOJCIECH M 105 M 40-49 29 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:53:37 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:26:17 0:27:20
129 135 BRAC MARIAN M 106 M 60-69 12 GRUDZIĄDZ BRAC 9,2km 0:53:42 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:26:43 0:26:59
130 200 SALIŃSKA MARLENA K 24 K 30-39 11 KWIDZYN SALIŃSCY 9,2km 0:53:46 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:26:27 0:27:19
131 59 POTORSKI ZBIGNIEW M 107 M 50-59 22 MALBORK 9,2km 0:54:06 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:26:46 0:27:20
132 148 GÓRSKA WERONIKA K 25 K 30-39 12 MALBORK 9,2km 0:54:10 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:26:51 0:27:19
133 160 KWIATKOWSKA IWONA K 26 K 60+ 2 ELBLĄG KWIATKOWSCY 9,2km 0:54:14 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:27:10 0:27:04
134 107 OLSZEWSKA MARIOLA K 27 K 50-59 2 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:54:16 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:26:58 0:27:18
135 143 PIOTROWSKA JUSTYNA K 28 K 40-49 8 BUTOWO 9,2km 0:54:25 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:02 0:28:23
136 43 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 108 M 60-69 13 BĄDKI PIĘKNY 9,2km 0:54:26 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:26:10 0:28:16
137 134 BRAC GRAŻYNA K 29 K 60+ 3 GRUDZIĄDZ BRAC 9,2km 0:54:34 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:26:52 0:27:42
138 149 KONIECZNA ALEKASANDRA K 30 K 30-39 13 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:54:52 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:26:53 0:27:59
139 40 TRUKAWKA TADEUSZ M 109 M 50-59 23 JANOWO12 9,2km 0:55:39 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:27:08 0:28:31
140 15 RUCHLEWICZ URSZULA K 31 K 50-59 3 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:55:52 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:27:06 0:28:46
141 19 PSUJA PIOTR M 110 M 0-29 12 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9,2km 0:55:54 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:25:15 0:30:39
142 227 MIECHOWSKA IWONA K 32 K 40-49 9 MALBORK 9,2km 0:56:25 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:28:40 0:27:45
143 78 MALISZEWSKA MARIANNA K 33 K 50-59 4 ELBLĄG 9,2km 0:58:02 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:27:40 0:30:22
144 228 SERZYSKO WOJCIECH M 111 M 40-49 30 MALBORK 9,2km 0:59:05 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:29:07 0:29:58
145 226 GOS ELŻBIETA K 34 K 40-49 10 MALBORK 9,2km 0:59:14 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:29:37 0:29:37
- 4 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 5 DOBRENKO ARKADIUSZ M - M 40-49 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 8 TREĆ PAWEŁ M - M 30-39 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 13 LUDWIK ANDRZEJ M - M 50-59 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 14 JASKOT JERZY M - M 60-69 - MALBORK NIEZRZESZONY 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 17 GAŁĄZKA MARCIN M - M 30-39 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 20 SOWIŃSKI ADAM M - M 40-49 - SZTUM VICTORIA SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 21 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M - M 60-69 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 22 KOPCZYŃSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDYNIA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 23 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN M - M 30-39 - SŁUPSK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 24 LUTEREK MARTYNA K - K 30-39 - SZTUM BAYER LIFE TEAM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 28 OKOŃSKI PIOTR M - M 30-39 - GRUDZIADZ OKOŃSCY 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 29 OKOŃSKA ŻANETA K - K 30-39 - GRUDZIADZ OKOŃSCY 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 31 DACKIEWICZ MAREK M - M 30-39 - MALBORK GRUPA MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 35 BOGUSZ MATEUSZ M - M 30-39 - KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 36 JERZYK PAULINA K - K 30-39 - WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 38 GAPSKI ZBIGNIEW M - M 60-69 - STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 42 MARKOWICZ PIOTR M - M 30-39 - SZTUM OLIMPIA SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 47 BABIECZKO ANDRZEJ M - M 50-59 - GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 48 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M - M 50-59 - MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 54 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 56 SKOCZYŃSKI LESZEK M - M 40-49 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 61 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU ( GAIT ) 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 64 LISIECKI JAKUB M - M 0-29 - GDAŃSK WKURW_TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 65 STASINSKI RAFAL M - M 0-29 - GDAŃSK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 66 KOWALSKI SZYMON M - M 0-29 - GDAŃSK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 67 RUTKA KAROL M - M 40-49 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 68 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - BRANIEWO 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 69 ADAMKOWSKI JERZY M - M 60-69 - STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 71 WITT GRAŻYNA K - K 60+ - SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 73 WOJTACKI TOMASZ M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 74 WOJTACKI JAKUB M - M 0-29 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 75 ZDZIARSKI ADAM M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 76 BERK TOMASZ M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 80 ROGALSKA MAGDALENA K - K 30-39 - GDANSK RUN BEACH MORNING 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 82 MROCZKOWSKI TOMASZ M - M 30-39 - MALBORK GRUPA MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 87 JEZIERSKI TOMASZ M - M 40-49 - TCZEW 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 88 BOCHON AGATA K - K 0-29 - MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 99 SZYTNIEWSKI GRZEGORZ M - M 50-59 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 104 ROSIŃSKI MAREK M - M 50-59 - BRODNICA MORS BRODNICA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 106 OLSZEWSKA MONIKA K - K 0-29 - SZTUM GMINA SZTUM OLSZEWSCY 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 109 BANDURSKI JACEK M - M 80+ - SOPOT 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 114 NIWIŃSKI STANISŁAW M - M 80+ - GDAŃSK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 115 KAŹMIERCZAK WIESŁAW M - M 50-59 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 116 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M - M 40-49 - MALBORK 22 BLT 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 117 OLEJARCZYK PIOTR M - M 50-59 - ELBLĄG 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 119 GROSZKOWSKI MARCIN M - M 30-39 - MALBORK 22 BLT 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 126 WITTSTOCK ZBIGNIEW M - M 30-39 - KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 131 ROJEWSKA ANGELIKA K - K 0-29 - MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 138 SUSZEK KRZYSZTOF M - M 60-69 - GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 139 SOCHACKI MICHAŁ M - M 30-39 - KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 140 RAŻEWSKI MACIEJ M - M 0-29 - MALBORK AZS AWFIS GDAŃSK / RAŻA TRIATHLON TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 146 BARTOSIAK RYSZARD M - M 50-59 - GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 147 SZEWCZUN MAŁGORZATA K - K 40-49 - DZIERZGOŃ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 151 NAJDA MATEUSZ M - M 30-39 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 153 KORALEWSKA IRENA K - K 50-59 - SADLINKI 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 155 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K - K 50-59 - KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 162 MAMCARZ JAROSŁAW M - M 50-59 - TCZEW 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 164 SZCZYGIELSKI ROBERT M - M 30-39 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 166 KOWALEWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 168 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW M - M 40-49 - KWIDZYN 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 171 WAJERSKI DAWID M - M 30-39 - TCZEW RUN-LOG.COM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 172 BŁASZCZAK DOMINIK M - M 30-39 - SZTUM BLEKI TEAM SZTUMSKIE POLE GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 173 MATEJUK ARKADIUSZ M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 174 RAWIŃSKI MAREK M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 175 KUBIAK ALEKSANDRA K - K 40-49 - KWIDZYN KUBIAK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 176 KUBIAK RAFAŁ M - M 40-49 - KWIDZYN KUBIAK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 177 JASNOCH ADAM M - M 40-49 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 178 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M - M 0-29 - STARE POLE 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 179 KLIMEK MAREK M - M 70-79 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 184 SIKORA DARIUSZ M - M 40-49 - NOWY DWÓR GDAŃSKI ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 188 WNUK JAKUB M - M 30-39 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 190 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M - M 40-49 - ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 192 OTLEWSKI MARCIN M - M 40-49 - KWIDZYN 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 193 ROKICKI LESZEK M - M 40-49 - ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 194 RÓŻALSKI PIOTR M - M 40-49 - ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 198 SPUSTEK MARCIN M - M 0-29 - ELBLĄG KALENJI TEAM POLAND/ TRUSO ELBLĄG 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 202 FURMANIAK AGNIESZKA K - K 40-49 - NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM FURMANIAK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 203 KOCZAJ AGNIESZKA K - K 40-49 - NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 205 FURMANIAK PIOTR M - M 40-49 - MALBORK KOCZAJ TEAM FURMANIAK 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 209 GAJDUS GRZEGORZ M - M 50-59 - SKÓRCZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 211 WIECHOWSKI SŁAWEK M - M 40-49 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 212 KMIOTEK MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 213 JARZĘBSKI IRENEUSZ M - M 50-59 - KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 215 CZERNIGA MICHAŁ M - M 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 216 TABOR LESZEK M - M 60-69 - SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 217 TRZEPAŁKOWSKI RAFAŁ M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 218 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M - M 0-29 - KWIDZYN 9,2km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

4.5KM CANICROSS

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 308 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 M OPEN 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,6km Canicross 0:16:48 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
2 300 SZCZYGLAK MARIUSZ M 2 M OPEN 2 TCZEW CROSSELITE 4,6km Canicross 0:19:26 14.20 [km/h] 0:04:13 [min/km]
3 305 JANCZAK SŁAWOMIR M 3 M OPEN 3 PSZCZÓŁKI 4,6km Canicross 0:19:27 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
4 301 GOŁUŃSKI BARTOSZ M 4 M OPEN 4 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR FCI 4,6km Canicross 0:19:42 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
5 306 NOWAKOWSKI ARTUR M 5 M OPEN 5 KOZIOŁEK DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:20:48 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
6 312 SŁODOWSKI MICHAŁ M 6 M OPEN 6 GDAŃSK 4,6km Canicross 0:20:58 13.16 [km/h] 0:04:33 [min/km]
7 304 JANCZAK MAGDALENA K 1 K OPEN 1 PSZCZÓŁKI DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:21:53 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
8 310 GOŁUŃSKA ELŻBIETA K 2 K OPEN 2 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR 4,6km Canicross 0:23:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
- 302 WOJCIECHOWSKA ALICJA K - K OPEN - MORĄG 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 303 MAŃKA AGNIESZKA K - K OPEN - MORĄG 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 307 PIOTROWICZ EWA K - K OPEN - SOPOT SPORTEVO 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 309 MARYNIK WOJCIECH M - M OPEN - MALBORK 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 311 KUSZTAL DAGMARA K - K OPEN - SZTUM INSTRUKTOR FITNESS GMINA SZTUM 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018_2019 - NW.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 431 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK 4,6km NW 0:29:03 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
2 451 CZOPEK JAROSLAW M 2 M 20-39 1 EŁK MARATONKA 4,6km NW 0:32:38 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
3 417 MALINOWSKA MONIKA K 1 K 20-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:45 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
4 401 KRAWIEC ŁUKASZ M 3 M 20-39 2 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:20 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
5 408 KOŁPAK JAN M 4 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:33 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km]
6 438 MACZKOWSKA ZOFIA K 2 K 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:37 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
7 425 LOKŚ GRAŻYNA K 3 K 40-59 1 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km NW 0:33:49 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
8 426 DANA KAZIMIERA K 4 K 60+ 1 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:34:04 8.10 [km/h] 0:07:24 [min/km]
9 416 LANGMESSER REGINA K 5 K 40-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:05 8.10 [km/h] 0:07:25 [min/km]
10 444 LEWANDOWSKA JADWIGA K 6 K 60+ 2 KWIDZYN 4,6km NW 0:34:16 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
11 85 DĘGA LIDIA K 7 K 20-39 2 TRALEWO 4,6km NW 0:34:19 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
12 414 KOSIANOWSKA MONIKA K 8 K 40-59 3 MALBORK GRUPA MALBORK 4,6km NW 0:34:25 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
13 419 MAZURKIEWICZ ANTONI M 5 M 60+ 2 RYJEWO 4,6km NW 0:34:28 8.01 [km/h] 0:07:30 [min/km]
14 412 KŁOPOTOWSKI RYSZARD M 6 M 40-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:37 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
15 405 OLSZEWSKI RYSZARD M 7 M 60+ 3 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:43 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
16 403 KOŁPAK IRENA K 9 K 60+ 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:35:37 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km]
17 441 TELEGA MAŁGORZATA K 10 K 20-39 3 KWIDZYN 4,6km NW 0:36:25 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
18 455 GRABOWSKA BOŻENA K 11 K 40-59 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:36:25 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
19 440 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 12 K 20-39 4 KWIDZYN 4,6km NW 0:36:45 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
20 443 PAWŁOWSKA MAGDALENA K 13 K 20-39 5 TCZEWSKIE ŁĄKI 4,6km NW 0:37:05 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
21 429 ŚLIWIŃSKA EWA K 14 K 40-59 5 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:37:21 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
22 436 SZPALERSKA MIRA K 15 K 60+ 4 SZTUM RUNWITHYOU GMINA SZTUM 4,6km NW 0:37:42 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
23 449 MAZERSKA MARIA K 16 K 60+ 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:16 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
24 456 SZARKO EMILIA K 17 K 40-59 6 ELBLĄG 4,6km NW 0:39:25 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
25 409 KULCZYCKI JAN M 8 M 60+ 4 GDAŃSK 4,6km NW 0:40:08 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
26 400 MALINOWSKA GRAŻYNA K 18 K 60+ 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:19 6.85 [km/h] 0:08:46 [min/km]
27 457 LESIŃSKA KRYSTYNA K 19 K 60+ 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:44 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
28 450 SADŁOS HELENA K 20 K 60+ 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:47 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km]
29 442 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 21 K 60+ 9 CZERNIN LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:53 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
30 445 JAŹWIŃSKA CZESŁAWA K 22 K 60+ 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:09 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
31 452 MIĘTKOWSKA FRANCISZKA K 23 K 60+ 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:10 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
32 439 DEMSKA HALINA K 24 K 60+ 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:11 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
33 446 STEFAŃSKA HELENA K 25 K 60+ 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:13 6.70 [km/h] 0:08:58 [min/km]
34 420 MALINOWSKI TADEUSZ M 9 M 60+ 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:29 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km]
35 402 PODOLSKI MIROSŁAW M 10 M 60+ 6 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:42:38 6.47 [km/h] 0:09:16 [min/km]
36 415 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 26 K 20-39 6 MALBORK 4,6km NW 0:44:08 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
37 406 BROKOS STANISŁAW M 11 M 60+ 7 MALBORK L 4,6km NW 0:45:24 6.08 [km/h] 0:09:52 [min/km]
38 458 TESKA BEATA K 27 K 40-59 7 MALBORK 4,6km NW 0:50:14 5.49 [km/h] 0:10:55 [min/km]
39 447 KNIAŹ MAŁGORZATA K 28 K 40-59 8 SZTUMSKA WIEŚ LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:50:15 5.49 [km/h] 0:10:55 [min/km]
40 453 GRUDNIEWSKA URSZULA K 29 K 60+ 14 CZERNIN GMINA SZTUM 4,6km NW 0:50:23 5.48 [km/h] 0:10:57 [min/km]
41 454 GRUDNIEWSKI SYLWESTER M 12 M 20-39 3 CZERNIN GMINA SZTUM 4,6km NW 0:50:23 5.48 [km/h] 0:10:57 [min/km]
- 404 ZEMBRZUSKA EWA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 407 KOSMALA MAŁGORZATA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 410 KUSIAK WŁODZIMIERZ M - M 60+ - GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 411 KOPROWICZ KLAUDIA K - K 0-19 - PÓŁWIEŚ GM. ZALEWO GIMNAZJUM DOBRZYKI 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 413 KOPROWICZ MARZENA K - K 20-39 - PÓŁWIEŚ GM. ZALEWO 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 418 POTORSKA STANISŁAWA K - K 40-59 - MALBORK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 421 RADOMSKA JOANNA K - K 40-59 - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 422 GÓRA BEATA K - K 40-59 - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 423 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K - K 40-59 - GDYNIA 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 424 POLIS MARZENA K - K 40-59 - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 427 OGONOWSKA EDYTA K - K 40-59 - GRUDZIADZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 428 HINEBORG BOGUMIŁA K - K 40-59 - WIELKI LUBIEŃ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 430 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ M - M 60+ - GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 432 GARCZYŃSKA MAGDALENA K - K 20-39 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 433 WOJTACKA ROKSANA K - K 40-59 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 434 MALISZEWSKI MAREK M - M 60+ - ELBLĄG 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 435 PIOTROWSKA ELWIRA K - K 40-59 - SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 437 DURAJ WIOLETA K - K 20-39 - STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 448 CZWERENKO ALICJA K - K 40-59 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018_2019 - 4_6km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 537 GĄSIOR RAFAŁ M 1 M 16-17 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:16:34 16.66 [km/h] 0:03:36 [min/km]
2 518 GAJDUS LEON M 2 M 16-17 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 4,6km 0:16:48 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
3 521 FOLTA PAWEŁ M 3 M 18-19 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:17:02 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
4 536 TYBURSKI IGOR M 4 M 14-15 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:18:18 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
5 517 WRÓBEL MICHAŁ M 5 M 18-19 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:18:27 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
6 522 GŁOWACKI KACPER M 6 M 16-17 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 4,6km 0:18:27 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
7 538 MULLER WIKTOR M 7 M 14-15 2 KWIDZYN UMKS KWYDZYN 4,6km 0:18:28 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
8 515 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 18-19 1 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:18:40 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
9 500 CEPURDEJ KATARZYNA K 2 K 14-15 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:18:54 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
10 501 CEPURDEJ WŁADYSŁAW M 8 M 14-15 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:18:59 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
11 503 OLIŃSKI MARCIN M 9 M 18-19 3 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:19:46 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km]
12 511 LOKŚ PAWEŁ M 10 M 18-19 4 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km 0:20:02 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
13 541 PERFIKOWSKA HANNA K 3 K 14-15 2 RAKOWIEC UMKS KWIDZYN 4,6km 0:20:13 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
14 504 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 4 K 16-17 1 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:20:17 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
15 544 CHMIELOWSKI BARTOSZ M 11 M 14-15 4 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:20:50 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
16 539 SAJKOWSKI PATRYK M 12 M 14-15 5 MALBORK SOKÓŁ MALBORK 4,6km 0:20:57 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
17 540 MULLER IGA K 5 K 14-15 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:21:04 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
18 505 ENGLERT ZUZANNA K 6 K 14-15 4 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:21:10 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
19 519 RYGIELSKA ANTONIA K 7 K 14-15 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:21:36 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
20 502 CEPURDEJ NINA K 8 K 16-17 2 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:22:18 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
21 542 PUDLIS NATALIA K 9 K 16-17 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:22:25 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
22 543 WILK WIKTOR M 13 M 14-15 6 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:23:58 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
23 545 WOJTAS MATEUSZ M 14 M 14-15 7 SZTUM 4,6km 0:24:08 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
24 528 KAMIŃSKI MIŁOSZ M 15 M 14-15 8 SZTUM UKS SOKOLIK CZERNIN GMINA SZTUM 4,6km 0:24:12 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
25 510 LOKŚ PAULINA K 10 K 14-15 6 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km 0:24:31 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
26 535 SMAL DAGMARA K 11 K 14-15 7 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 4,6km 0:25:00 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
27 525 WIŚNIEWSKA KINGA K 12 K 14-15 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:27:30 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ