Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaźmierczak Szymon Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
2 Śliwka Wiesław Pasłęk Marsz Nordic Walking – 4600 m Nordic Walking Pasłęk 30.00 PLN
3 Cebula Bogdan Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
4 Thielmann Justyna Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m 30.00 PLN
5 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
6 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny 9,2 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
7 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg główny 9,2 km zbyszekbiega opłacono on-line
8 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
9 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
10 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
11 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 30.00 PLN
12 Jarosińska Katarzyna Prabuty Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
13 Najda Sławomir Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum 10.00 PLN
14 Dolinski Stanisław Lubieszewo Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
15 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
16 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
17 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
18 Pawłowski Krzysztof Tczew Canicross - bieg z psem (4600 m) Saint Gobain Squad/Biegający Tczew opłacono on-line
19 Toporek Aleksandra Gdynia Marsz Nordic Walking – 4600 m Elite Team 30.00 PLN
20 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
21 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn darmowy udział
22 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn darmowy udział
23 Cepurdej Władysław Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn darmowy udział
24 Potorski Zbigniew Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
25 KOŁPAK JAN Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km ZANTYR LKS darmowy udział
26 Gołuńska Elżbieta Klonówka Canicross - bieg z psem (4600 m) Hodowla Leśny Gwar opłacono on-line
27 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
28 Kusztal Dagmara Sztum Canicross - bieg z psem (4600 m) - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR Instruktor Fitness opłacono on-line
29 Wdowczyk Piotr Grudziadz Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn 30.00 PLN
30 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork 30.00 PLN
31 Babieczko Andrzej Gościszewo Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
32 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km opłacono on-line
33 Mamczyński Mariusz Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
34 Dęga Lidia Tralewo Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
35 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Amator 30.00 PLN
36 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
37 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
38 Melka Krzysztof Gościszewo Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 22 BLT opłacono on-line
39 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
40 Kołpak Irena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 Olszewski Ryszard Sztum Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km opłacono on-line
42 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Sztum Biega opłacono on-line
43 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
44 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
45 Krawiec Łukasz Sztum Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
46 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km 30.00 PLN
47 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ Bieg główny 9,2 km 30.00 PLN
48 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
49 Olejko Radosław Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m Step by Step Trójmiasto 30.00 PLN
50 Michalski Wojciech Sztum Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
51 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
52 Zych Dawid Elbląg Bieg główny 9,2 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
53 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
54 Brac Marian Grudziądz Bieg główny 9,2 km Grupa WB opłacono on-line
55 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
56 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
57 Psuja Piotr Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Sztum Biega 20.00 PLN
58 Baca Katarzyna Gniewowo Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
59 Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
60 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
61 Janczak Magdalena Pszczółki Canicross - bieg z psem (4600 m) Dolina Noteci Racing Team 30.00 PLN
62 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
63 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
64 Smal Dagmara Braniewo Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Mos Zatoka Braniewo darmowy udział
65 Witt Grażyna Sopot Bieg główny 9,2 km MaratonyPolskie.PL TEAM Sopot opłacono on-line
66 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
67 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg główny 9,2 km Golden team opłacono on-line
68 Radomska Joanna Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
69 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m 30.00 PLN
70 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
71 Cechowska Kasia Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
72 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
73 Szarko Emilia Elbląg Marsz Nordic Walking – 4600 m 30.00 PLN
74 Nowak Beata Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
75 Polis Marzena Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
76 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Marsz Nordic Walking – 4600 m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
77 Panek Aneta Gdynia Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
78 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
79 godlewski łukasz malbork Bieg główny 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
80 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
81 Piotrowski Lech Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
82 WOJTACKI Jakub GRUDZIĄDZ Bieg główny 9,2 km Sosnowa Team Grudziądz 30.00 PLN
83 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg główny 9,2 km Sosnowa Team Grudziądz 30.00 PLN
84 Piotrowska Justyna Butowo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
85 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
86 Klonowski Marcin Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Oliński Marcin Malbork Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Active Malbork darmowy udział
88 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
89 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
90 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
91 Szczyglak Mariusz Tczew Canicross - bieg z psem (4600 m) CrossElite opłacono on-line
92 Dobrenko Arkadiusz Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
93 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny 9,2 km RulińskiRunningTeam/MX Skórcz 30.00 PLN
94 Gromadzki Adam Elbląg Bieg główny 9,2 km 30.00 PLN
95 Malinowski Tadeusz Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
96 Góra Beata Gdańsk Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
97 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
98 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 20.00 PLN
99 Szpalerska Mira sztum Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km RunWithYou 20.00 PLN
100 Treć Leon Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 2574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ