Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Teska Beata Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono
2 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
3 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
4 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
5 Lokś Paulina Janowo Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Skl Filippides Starogard Gdański opłacono
6 Lokś Paweł Janowo Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Skl Filippides Starogard Gdański opłacono
7 Lokś GRAŻYNA Janowo Marsz Nordic Walking – 4600 m Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
8 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
9 Pałka Piotr Częstochowa Bieg główny 9,2 km Piętka Katowice
10 Salinski Michal Kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
11 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
12 Mazanowski Jacek Malbork Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km Klub Olimpiad Specjalnych NIebiescy Malbork opłacono
13 Jaskulska Marta Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km Klub Olimpiad Specjalnych NIebiescy Malbork opłacono
14 Banasik- Zarańska Róża Sztum Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
15 mazerski bartosz sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
16 Baca Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
17 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
18 Bochon Agata Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
19 Szewczyk Adam Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
20 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
21 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
22 Koprowicz Klaudia Półwieś gm. ZALEWO Marsz Nordic Walking – 4600 m Gimnazjum Dobrzyki opłacono on-line
23 Koprowicz Marzena Półwieś Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
24 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg główny 9,2 km Salon Optyczny Prestiż opłacono on-line
25 Czopek Jaroslaw EŁK Marsz Nordic Walking – 4600 m Maratonka
26 Jesionkowski Marcin Gościszwo Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
27 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
28 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
29 Maczkowska Zofia Sztumskie Pole Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
30 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg główny 9,2 km ZPS Tczew opłacono on-line
31 Gajdus Leon Skórcz Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Aktywni Kociewiacy opłacono
32 Folta Paweł Malbork Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Active Malbork opłacono
33 Szulima Robert Szulima Markusy Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
34 Rubaj Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
35 Ludwik Andrzej Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
36 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
37 LIZIŃCZYK RAFAŁ Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
38 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team opłacono on-line
39 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Lacroix Team opłacono on-line
40 Giembicki Jan Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 Sajkowski Patryk Malbork Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m Sokół Malbork opłacono
42 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
43 Pawłowska Magdalena Tczewskie Łąki Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
44 Wysmoliński Rafał Biernatki Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
45 Maliszewski Marek Elbląg Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
46 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
47 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg główny 9,2 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
48 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
49 Treć Paweł Sztum Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
50 Styś Dariusz Pelplin Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
51 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg główny 9,2 km
52 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
53 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
54 Derlacz Klementyna Krzeszów Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
55 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
56 Gomółka Maria Gdynia Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km Step by Step Trójmiasto opłacono
57 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
58 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
59 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
60 Obrzud Maksymilian Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
61 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
62 Perfikowska Hanna Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
63 Groszkowski Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono on-line
64 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Marsz Nordic Walking – 4600 m opłacono on-line
65 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m UMKS Kwidzyn opłacono
66 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
67 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny 9,2 km Niezrzeszony opłacono on-line
68 Górska Weronika Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
69 Rudzki Adam Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
70 Krzysztofiak Grazyna Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
71 Sparzak Tomasz Nowinka Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
72 Dana Kazimiera Grudziądz Marsz Nordic Walking – 4600 m Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
73 Hineborg Bogumiła Wielki Lubień Marsz Nordic Walking – 4600 m Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
74 Śliwińska Ewa Grudziądz Marsz Nordic Walking – 4600 m Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono on-line
75 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
76 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
77 Litewska Joanna Juszkowo Marsz Nordic Walking – 4600 m Team Deaf opłacono on-line
78 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
79 Krasnodębski Maciej Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
80 Bieszke Artur Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
81 Pikała Karol Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
82 Głodowski Michał Gdańsk Canicross - bieg z psem (4600 m) opłacono on-line
83 Litewski Tomsz Przodkowo Marsz Nordic Walking – 4600 m Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
84 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
85 wiśniewski maciej malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m grupa malbork opłacono on-line
86 URBAŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ Bieg główny 9,2 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
87 Gos Elżbieta Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
88 Janczak Sławomir Pszczółki Canicross - bieg z psem (4600 m) opłacono on-line
89 Kosianowska Monika Malbork Marsz Nordic Walking – 4600 m Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
90 Dackiewicz Marek Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork opłacono on-line
91 Borowski Damian Białochowo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
92 Miętkowska Franciszka Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
93 Jaźwińska Czesława Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Stefańska Helena Czernin Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Wojtowicz Jarosław Elbląg Bieg główny 9,2 km
96 murawski michał stare błonowo Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega
97 Rulińska Julia Tczew Bieg główny 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
98 Bianga Michał Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
99 Chojnicka Joanna Pasłęk Marsz Nordic Walking – 4600 m Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
100 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 7982

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ