Bieg główny 9,2 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
2 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
3 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
4 Pałka Piotr Częstochowa Bieg główny 9,2 km Piętka Katowice
5 Salinski Michal Kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
6 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
7 Baca Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
8 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
9 Bochon Agata Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
10 Szewczyk Adam Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
11 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
12 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
13 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg główny 9,2 km Salon Optyczny Prestiż opłacono on-line
14 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
15 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg główny 9,2 km ZPS Tczew opłacono on-line
16 Szulima Robert Szulima Markusy Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
17 Rubaj Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
18 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
19 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team opłacono on-line
20 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Lacroix Team opłacono on-line
21 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
22 Wysmoliński Rafał Biernatki Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
23 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
24 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg główny 9,2 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
25 Styś Dariusz Pelplin Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
26 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg główny 9,2 km
27 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
28 Derlacz Klementyna Krzeszów Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
29 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
30 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
31 Groszkowski Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono on-line
32 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
33 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny 9,2 km Niezrzeszony opłacono on-line
34 Górska Weronika Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
35 Krzysztofiak Grazyna Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
36 Sparzak Tomasz Nowinka Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
37 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
38 Krasnodębski Maciej Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
39 Bieszke Artur Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
40 Pikała Karol Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
41 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
42 URBAŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ Bieg główny 9,2 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
43 Gos Elżbieta Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
44 Dackiewicz Marek Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork opłacono on-line
45 Borowski Damian Białochowo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
46 Wojtowicz Jarosław Elbląg Bieg główny 9,2 km
47 murawski michał stare błonowo Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega
48 Rulińska Julia Tczew Bieg główny 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
49 Bianga Michał Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
50 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
51 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
52 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
53 benderski grzegorz kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
54 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 9,2 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
55 Wajerski Dawid Tczew Bieg główny 9,2 km run-log.com opłacono on-line
56 Darda Sylwia Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
57 Serocki Adam Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
58 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny 9,2 km UKS Buk Stobno opłacono on-line
59 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
60 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
61 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
62 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
63 Seńko Piotr Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
64 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
65 FILA DARIUSZ SZTUM Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
66 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
67 Suski Karol Malbork Bieg główny 9,2 km NYBORG-MAWENT opłacono on-line
68 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny 9,2 km Leier Polska opłacono
69 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
70 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny 9,2 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
71 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg główny 9,2 km zbyszekbiega opłacono on-line
72 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
73 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
74 Jarosińska Katarzyna Prabuty Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
75 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
76 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
77 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
78 Potorski Zbigniew Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
79 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
80 Wdowczyk Piotr Grudziadz Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn
81 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
82 Mamczyński Mariusz Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
83 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Amator opłacono on-line
84 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
85 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
86 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
87 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
88 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
89 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
90 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ Bieg główny 9,2 km opłacono
91 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
92 Michalski Wojciech Sztum Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
93 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
94 Zych Dawid Elbląg Bieg główny 9,2 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
95 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
96 Brac Marian Grudziądz Bieg główny 9,2 km Grupa WB opłacono on-line
97 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
98 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
99 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
100 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny 9,2 km opłacono on-line


Wyświetleń: 13809

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ