Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teska Beata | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono | |
2 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
3 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
4 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
5 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono |
6 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono |
7 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
8 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
9 | Pałka Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg główny 9,2 km | Piętka Katowice | |
10 | Salinski Michal | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
11 | Salińska Marlena | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
12 | Mazanowski Jacek | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km | Klub Olimpiad Specjalnych NIebiescy Malbork | opłacono |
13 | Jaskulska Marta | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km | Klub Olimpiad Specjalnych NIebiescy Malbork | opłacono |
14 | Banasik- Zarańska Róża | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
15 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Baca Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
17 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
18 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
19 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
20 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
21 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
22 | Koprowicz Klaudia | Półwieś gm. ZALEWO | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Gimnazjum Dobrzyki | opłacono on-line |
23 | Koprowicz Marzena | Półwieś | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
24 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line |
25 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Maratonka | |
26 | Jesionkowski Marcin | Gościszwo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
27 | Furmaniak Piotr | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
28 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
29 | Maczkowska Zofia | Sztumskie Pole | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
30 | Rudnik Tomasz | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | ZPS Tczew | opłacono on-line |
31 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
32 | Folta Paweł | Malbork | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Active Malbork | opłacono |
33 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
34 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
35 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
36 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
37 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
38 | Mikuś Marcin | Pelplin | Polska | Bieg główny 9,2 km | Eaton Running Team | opłacono on-line |
39 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Lacroix Team | opłacono on-line |
40 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
41 | Sajkowski Patryk | Malbork | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Sokół Malbork | opłacono |
42 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
43 | Pawłowska Magdalena | Tczewskie Łąki | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
44 | Wysmoliński Rafał | Biernatki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
45 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
46 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
47 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
48 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
49 | Treć Paweł | Sztum | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
50 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
51 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
52 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
53 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
54 | Derlacz Klementyna | Krzeszów | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
55 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
56 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
57 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
58 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
59 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
60 | Obrzud Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
61 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
62 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
63 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line |
64 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
65 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
66 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
67 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny 9,2 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
68 | Górska Weronika | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
69 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
70 | Krzysztofiak Grazyna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
71 | Sparzak Tomasz | Nowinka | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
72 | Dana Kazimiera | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
73 | Hineborg Bogumiła | Wielki Lubień | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
74 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
75 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
76 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
77 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Team Deaf | opłacono on-line |
78 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
79 | Krasnodębski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
80 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
81 | Pikała Karol | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
82 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | opłacono on-line | |
83 | Litewski Tomsz | Przodkowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Nordicowie Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
84 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
85 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | grupa malbork | opłacono on-line |
86 | URBAŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny 9,2 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
87 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
88 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | opłacono on-line | |
89 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
90 | Dackiewicz Marek | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
91 | Borowski Damian | Białochowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
92 | Miętkowska Franciszka | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
93 | Jaźwińska Czesława | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
94 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
95 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
96 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
97 | Rulińska Julia | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
98 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
99 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
100 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25296