Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
2 | Borowski Damian | Białochowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
3 | Wysmoliński Rafał | Biernatki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
4 | Smal Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Mos Zatoka Braniewo | opłacono |
5 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
6 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
7 | Grudniewska Urszula | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km | opłacono on-line | |
8 | Grudniewski Sylwester | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km | opłacono | |
9 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
10 | Pałka Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg główny 9,2 km | Piętka Katowice | |
11 | Szewczun Małgorzata | DZIERZGOŃ | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
12 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
13 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
14 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
15 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
16 | Gromadzki Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
17 | Szarko Emilia | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
18 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
19 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
20 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
21 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
22 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
23 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
24 | Brzustewicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
25 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
26 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
27 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
28 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
29 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
30 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
31 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
32 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Maratonka | |
33 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
34 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
35 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
36 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
37 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
38 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
39 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), -9,2 km | opłacono | |
40 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
41 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
42 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
43 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
44 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
45 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
46 | Thielmann Justyna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | ||
47 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
48 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
49 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | opłacono on-line | |
50 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
51 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
52 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Elite Team | |
53 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), - 4,6 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
54 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny 9,2 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
55 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
56 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | 22 BLT | opłacono on-line |
57 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
58 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
59 | Jesionkowski Marcin | Gościszwo | Polska | Bieg główny - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
60 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg glówny - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
61 | Wdowczyk Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | |
62 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | |
63 | WOJTACKI Jakub | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny 9,2 km | Sosnowa Team Grudziądz | |
64 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
65 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
66 | Brac Marian | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa WB | opłacono on-line |
67 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
68 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
69 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
70 | URBAŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny 9,2 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
71 | Krasnodębski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
72 | Dana Kazimiera | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
73 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
74 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
75 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono |
76 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono |
77 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
78 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
79 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | Team Deaf | opłacono on-line |
80 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
81 | Gołuńska Elżbieta | Klonówka | Polska | Canicross - bieg z psem (4600 m) | Hodowla Leśny Gwar | opłacono on-line |
82 | Derlacz Klementyna | Krzeszów | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
83 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
84 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Lacroix Team | opłacono on-line |
85 | Salińska Marlena | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
86 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
87 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
88 | Salinski Michal | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
89 | Krzysztofiak Grazyna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
90 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Marsz Nordic Walking – 4600 m | opłacono on-line | |
91 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
92 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
93 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
94 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
95 | Obrzud Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
96 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
97 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
98 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 2000-2003 i młodzików 2004-2005- 4600m | UMKS Kwidzyn | opłacono |
99 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
100 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km |
Wyświetleń: 24977