XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018_2019 - 9km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM PARY MAŁ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 187 MOSKAL PAWEŁ M 1 M 0-29 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 9,2km 0:30:12 18.28 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:14:49 0:15:23
2 51 RUDNIK TOMASZ M 2 M 30-39 1 PSZCZÓŁKI ZPS TCZEW 9,2km 0:30:24 18.16 [km/h] 0:03:18 [min/km] 0:14:54 0:15:30
3 195 SEROCKI ADAM M 3 M 40-49 1 ELBLAG 9,2km 0:32:00 17.25 [km/h] 0:03:29 [min/km] 0:15:40 0:16:20
4 108 MIKUŚ MARCIN M 4 M 30-39 2 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 9,2km 0:32:13 17.13 [km/h] 0:03:30 [min/km] 0:15:44 0:16:29
5 246 KRASNODĘBSKI MACIEJ M 5 M 30-39 3 GRUDZIĄDZ 9,2km 0:32:55 16.77 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:16:06 0:16:49
6 137 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 0-29 2 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:32:57 16.75 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:16:05 0:16:52
7 52 CHĘTNIK RAFAŁ M 7 M 40-49 2 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:33:00 16.73 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:16:10 0:16:50
8 118 KOTOWICZ BARTOSZ M 8 M 40-49 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:33:01 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:16:05 0:16:56
9 113 CZAJA LESZEK M 9 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 9,2km 0:33:03 16.70 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:16:05 0:16:58
10 242 STYŚ DARIUSZ M 10 M 30-39 4 PELPLIN 9,2km 0:33:05 16.69 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:16:09 0:16:56
11 27 OLIŃSKI WOJCIECH M 11 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:33:08 16.66 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:16:10 0:16:58
12 44 PROCHNA KRZYSZTOF M 12 M 40-49 5 FROMBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:33:12 16.63 [km/h] 0:03:37 [min/km] 0:16:10 0:17:02
13 141 HAPKE TOMASZ M 13 M 40-49 6 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 9,2km 0:33:34 16.44 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:16:05 0:17:29
14 34 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 14 M 0-29 3 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9,2km 0:33:36 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:16:06 0:17:30
15 11 GIEMBICKI JAN M 15 M 30-39 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:33:41 16.39 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:16:35 0:17:06
16 130 GRETKOWSKI JACEK M 16 M 0-29 4 KWIDZYN 9,2km 0:33:56 16.27 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:16:05 0:17:51
17 55 LEGASZEWSKI ROMAN M 17 M 30-39 6 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM/MX SKÓRCZ 9,2km 0:34:19 16.09 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:16:32 0:17:47
18 163 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 18 M 30-39 7 WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ 9,2km 0:34:29 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:16:36 0:17:53
19 10 KLONOWSKI MARCIN M 19 M 30-39 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:34:38 15.94 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:16:53 0:17:45
20 152 NAJDA SŁAWOMIR M 20 M 40-49 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:34:52 15.83 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:16:55 0:17:57
21 207 JĘDRAS PRZEMYSŁAW M 21 M 30-39 9 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 9,2km 0:35:05 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:17:07 0:17:58
22 83 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 22 M 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK 9,2km 0:35:17 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:17:21 0:17:56
23 98 DUDEK MARIUSZ M 23 M 50-59 3 WĄBRZEŹNO 9,2km 0:35:23 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:17:24 0:17:59
24 100 CEBULA BOGDAN M 24 M 50-59 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:35:24 15.59 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:17:22 0:18:02
25 145 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 25 M 40-49 8 PARPARY GMINA SZTUM ŚCISŁOWSCY 9,2km 0:35:48 15.42 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:17:12 0:18:36
26 62 DANIEL KACPER M 26 M 0-29 5 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:35:58 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:17:21 0:18:37
27 122 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 27 M 40-49 9 WĘGRY GMINA SZTUM 9,2km 0:36:07 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:17:33 0:18:34
28 166 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 28 M 30-39 10 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:36:17 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:17:24 0:18:53
29 77 TUWALSKA ELŻBIETA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 9,2km 0:36:28 14.89 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:18:14 0:18:14
30 191 MAKSYMIUK MARTA K 2 K 30-39 1 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:37:11 14.85 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:18:01 0:19:10
31 190 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 29 M 40-49 10 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 9,2km 0:37:33 14.70 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:18:00 0:19:33
32 57 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 0-29 1 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:37:48 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:18:21 0:19:27
33 33 JACKOWSKI PIOTR M 30 M 0-29 6 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 9,2km 0:37:58 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:18:31 0:19:27
34 124 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 31 M 30-39 11 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:02 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:18:14 0:19:48
35 45 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 32 M 30-39 12 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:05 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:19:03 0:19:03
36 156 RUDZKI ADAM M 33 M 30-39 13 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:11 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:18:37 0:19:34
37 86 SUCHOMSKI MARCIN M 34 M 30-39 14 NOWY STAW GOLDEN TEAM 9,2km 0:38:14 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:18:58 0:19:16
38 60 SZARKO MACIEJ M 35 M 40-49 11 ELBLĄG 9,2km 0:38:15 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:18:37 0:19:38
39 38 GAPSKI ZBIGNIEW M 36 M 60-69 1 STAROGARD GD. ZBYSZEKBIEGA 9,2km 0:38:32 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:18:27 0:20:05
40 199 SALIŃSKI MICHAL M 37 M 30-39 15 KWIDZYN SALIŃSCY 9,2km 0:38:36 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:18:44 0:19:52
41 201 CHABOWSKI TOMASZ M 38 M 50-59 5 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9,2km 0:38:39 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:19:17 0:19:22
42 63 DMITRZAK PIOTR M 39 M 30-39 16 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:38:39 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:19:16 0:19:23
43 317 BIESZKE ARTUR M 40 M 30-39 17 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:38:42 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:19:23 0:19:19
44 30 STOLARÓW AGNIESZKA K 4 K 40-49 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 9,2km 0:38:45 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:19:02 0:19:43
45 70 DUCHAŁA PIOTR M 41 M 40-49 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:38:51 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:18:59 0:19:52
46 129 TOMCZYK PIOTR M 42 M 40-49 13 TCZEW 9,2km 0:39:11 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:19:04 0:20:07
48 9 KULAS MARCIN M 44 M 30-39 18 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:20 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:19:16 0:20:04
49 110 GOŁUŃSKI MACIEJ M 45 M 30-39 19 KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 9,2km 0:39:23 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:19:14 0:20:09
50 31 DACKIEWICZ MAREK M 46 M 30-39 20 MALBORK GRUPA MALBORK 9,2km 0:39:29 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:37 0:19:52
51 250 PIKAŁA KAROL M 47 M 30-39 21 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:39:37 13.93 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:19:51 0:19:46
52 81 KAŹMIERCZAK SZYMON M 48 M 0-29 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:45 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:19:30 0:20:15
53 54 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 49 M 40-49 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:52 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:19:43 0:20:09
54 102 PIOTROWSKI LECH M 50 M 50-59 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:39:54 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:19:45 0:20:09
55 167 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ M 51 M 40-49 15 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:40:02 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:19:45 0:20:17
56 53 RULIŃSKA JULIA K 5 K 30-39 2 TCZEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 9,2km 0:40:09 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:19:41 0:20:28
57 231 JAKUBCZYK DARIUSZ M 52 M 40-49 16 MALBORK NYBORG - MAWENT 9,2km 0:40:14 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:19:13 0:21:01
58 50 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 6 K 0-29 2 STOBNO UKS BUK STOBNO 9,2km 0:40:18 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:19:53 0:20:25
59 58 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 53 M 0-29 8 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:40:24 13.66 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:20:09 0:20:15
60 171 WAJERSKI DAWID M 54 M 30-39 22 TCZEW RUN-LOG.COM 9,2km 0:40:33 13.61 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:19:36 0:20:57
61 90 GOC-KOZAKIEWICZ MARTA K 7 K 40-49 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA KOZAKIEWICZ 9,2km 0:40:34 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:19:56 0:20:38
62 230 ADAMIK JANADAMIK M 55 M 60-69 2 GDYNIA 9,2km 0:40:51 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:19:48 0:21:03
63 142 ZDZIENNICKI BARTEK M 56 M 30-39 23 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:40:57 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:19:53 0:21:04
64 173 MATEJUK ARKADIUSZ M 57 M 30-39 24 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 9,2km 0:40:58 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:20:19 0:20:39
65 248 SUSKI KAROL M 58 M 40-49 17 MALBORK NYBORG-MAWENT 9,2km 0:41:05 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:19:34 0:21:31
66 123 MELKA KRZYSZTOF M 59 M 30-39 25 GOŚCISZEWO 22 BLT GMINA SZTUM 9,2km 0:41:07 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:19:55 0:21:12
67 18 SOSIŃSKI DARIUSZ M 60 M 40-49 18 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:41:19 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:20:13 0:21:06
68 127 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 61 M 50-59 7 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM JAŻDŻEWSCY 9,2km 0:41:21 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:20:14 0:21:07
69 237 SZATKOWSKI JÓZEF M 62 M 60-69 3 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 9,2km 0:41:33 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:20:36 0:20:57
70 245 URBAŃSKI MARCIN M 63 M 40-49 19 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 9,2km 0:41:35 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:20:38 23:39:22
71 89 SZEWCZYK ADAM M 64 M 30-39 26 MALBORK 9,2km 0:41:39 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:20:37 0:21:02
72 32 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 65 M 40-49 20 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:41:49 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:20:31 0:21:18
73 2 KRAWIEC ANDRZEJ M 66 M 50-59 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:41:57 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:20:23 0:21:34
74 133 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 67 M 60-69 4 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:08 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:20:32 0:21:36
75 157 BACA MARCIN M 68 M 30-39 27 MALBORK 9,2km 0:42:21 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:21:30 0:20:51
76 150 MARKOWSKI KAMIL M 69 M 30-39 28 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:31 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:21:09 0:21:22
77 225 MALINOWSKI TOMASZ M 70 M 40-49 21 JEGŁOWNIK 9,2km 0:42:33 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:20:46 0:21:47
78 235 SZOT DAWID M 71 M 0-29 9 SZTUM LKS ZANTYR 9,2km 0:42:35 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:21:15 0:21:20
79 196 ZNAROWSKA BOŻENA K 8 K 50-59 1 ELBLAG 9,2km 0:42:45 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:20:52 0:21:53
80 26 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 72 M 30-39 29 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:50 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:20:53 0:21:57
81 111 KASPRZYK DARIUSZ M 73 M 40-49 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:42:53 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:21:04 0:21:49
82 7 TREĆ LEON M 74 M 60-69 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:42:53 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:20:40 0:22:13
83 49 PARAFINIUK KRZYSIA K 9 K 30-39 3 SZTUM RUNWITHYOU GMINA SZTUM 9,2km 0:42:59 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:21:06 0:21:53
84 316 SPARZAK TOMASZ M 75 M 0-29 10 NOWINKA 9,2km 0:43:04 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:21:22 0:21:42
85 12 FILA ANTONI M 76 M 60-69 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:43:07 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:21:03 0:22:04
86 197 DOLINSKI STANISŁAW M 77 M 50-59 9 LUBIESZEWO LKS ZANTYR SZTUM 9,2km 0:43:10 12.79 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:20:52 0:22:18
87 93 MARKOWSKA ANNA K 10 K 30-39 4 GRUDZIĄDZ 9,2km 0:43:12 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:21:28 0:21:44
88 95 DULSKI TADEUSZ M 78 M 50-59 10 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 9,2km 0:43:13 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:21:28 0:21:45
89 96 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 79 M 50-59 11 MIKOŁAJKI POMORSKIE 9,2km 0:43:15 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:20:40 0:22:35
90 158 DARDA SYLWIA K 11 K 30-39 5 KWIDZYN 9,2km 0:43:17 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:21:52 0:21:25
91 168 SCHODOWSKI PRZEMYSŁAW M 80 M 40-49 23 KWIDZYN 9,2km 0:43:19 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:21:46 0:21:33
92 181 LIBAN ZYGFRYD M 81 M 70-79 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 9,2km 0:43:25 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:21:28 0:21:57
93 204 KLEPACZ ADAM M 82 M 50-59 12 KWIDZYN AMATOR 9,2km 0:43:26 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:20:45 0:22:41
94 241 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 83 M 40-49 24 ELBLĄG 9,2km 0:44:06 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:21:48 0:22:18
95 159 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 84 M 0-29 11 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:44:11 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:22:03 0:22:08
96 105 OLSZEWSKI BARTOSZ M 85 M 30-39 30 SZTUM GMINA SZTUM OLSZEWSCY 9,2km 0:44:17 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:21:52 0:22:25
97 41 JESIONKOWSKI MARCIN M 86 M 30-39 31 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9,2km 0:44:19 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:21:51 0:22:28
98 219 ANISZEWSKI DARIUSZ M 87 M 40-49 25 MORAWY 9,2km 0:44:21 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:20:42 0:23:39
99 4 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 88 M 30-39 32 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:44:47 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:22:14 0:22:33
100 206 KULCZYK IZABELA K 12 K 30-39 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:45:02 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:18 0:22:44
101 165 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 89 M 30-39 33 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 9,2km 0:45:05 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:19 0:22:46
102 97 ZMORZYŃSKA MARTA K 13 K 30-39 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9,2km 0:45:09 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:22:18 0:22:51
103 47 BABIECZKO ANDRZEJ M 90 M 50-59 13 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:45:27 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:22:06 0:23:21
104 238 JAROSIŃSKA KATARZYNA K 14 K 0-29 3 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 9,2km 0:45:31 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:23:27 0:22:04
105 239 BIELICKI WOJCIECH M 91 M 0-29 12 KWIDZYN LACROIX TEAM 9,2km 0:45:31 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:23:27 0:22:04
106 170 RUBAJ ADAM M 92 M 40-49 26 KWIDZYN 9,2km 0:45:46 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:22:31 0:23:15
107 318 ŻYWUSZKO WIOLETTA K 15 K 40-49 4 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:46:06 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:22:50 0:23:16
108 132 CZAPLA NATALIA K 16 K 0-29 4 MALBORK 9,2km 0:46:13 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:22:03 0:24:10
109 84 ZAWICKA ANNA K 17 K 40-49 5 MALBORK 9,2km 0:46:19 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:22:39 0:23:40
110 112 BENDERSKI GRZEGORZ M 93 M 40-49 27 KWIDZYN 9,2km 0:46:32 11.86 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:22:59 0:23:33
111 39 TRUKAWKA PIOTR M 94 M 60-69 7 RAKOWIEC/KWIDZYN 9,2km 0:46:45 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:22:11 0:24:34
112 236 FILA DARIUSZ M 95 M 50-59 14 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:46:51 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:22:38 0:24:13
113 232 SKRAJDA SZYMON M 96 M 50-59 15 PAWLICE NIEZRZESZONY 9,2km 0:46:52 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:23:11 0:23:41
114 3 TRYBA ZDZISŁAW M 97 M 60-69 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:47:16 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:23:17 0:23:59
115 121 KIK ANDRZEJ M 98 M 70-79 2 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9,2km 0:47:20 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:23:39 0:23:41
116 46 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 18 K 30-39 8 M I Ł O B Ą D Z 9,2km 0:47:21 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:23:12 0:24:09
117 71 WITT GRAŻYNA K 19 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 9,2km 0:47:26 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:22:46 0:24:40
118 186 WAŚNIEWSKI EDWARD M 99 M 60-69 9 PELPLIN 9,2km 0:47:30 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:21:07 0:26:23
119 180 CHUDZIK KRZYSZTOF M 100 M 30-39 34 SZTUM SZTUM BIEGA GMINA SZTUM 9,2km 0:47:30 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:22:15 0:25:15
120 117 OLEJARCZYK PIOTR M 101 M 50-59 16 ELBLĄG 9,2km 0:47:59 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:23:30 0:24:29
121 120 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 102 M 50-59 17 MALBORK 9,2km 0:48:11 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:23:37 0:24:34
122 13 LUDWIK ANDRZEJ M 103 M 50-59 18 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:48:25 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:23:23 0:25:02
123 106 OLSZEWSKA MONIKA K 20 K 0-29 5 SZTUM GMINA SZTUM OLSZEWSCY 9,2km 0:48:29 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:24:16 0:24:13
124 214 SZEWCZUN ANNA K 21 K 0-29 6 DZIERZGOŃ 9,2km 0:48:40 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:24:21 0:24:19
125 88 BOCHON AGATA K 22 K 0-29 7 MALBORK 9,2km 0:48:40 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:24:54 0:23:46
126 143 PIOTROWSKA JUSTYNA K 23 K 40-49 6 BUTOWO 9,2km 0:48:53 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:23:46 0:25:07
127 210 NAUMCZYK TOMASZ M 104 M 30-39 35 MALBORK NYBORG-MAWENT 9,2km 0:49:00 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:25:02 0:23:58
128 14 JASKOT JERZY M 105 M 60-69 10 MALBORK NIEZRZESZONY 9,2km 0:49:07 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:23:43 0:25:24
129 79 JASKOT PIOTR M 106 M 50-59 19 GOŚCISZEWO GMINA SZTUM 9,2km 0:49:08 11.23 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:23:40 0:25:28
130 205 FURMANIAK PIOTR M 107 M 40-49 28 MALBORK KOCZAJ TEAM FURMANIAK 9,2km 0:49:14 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:25:03 0:24:11
131 233 SKIBIŃSKA ANNA K 24 K 40-49 7 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2km 0:49:31 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:24:54 0:24:37
- 249 NAUMCZYK KATARZYNA K - K 30-39 - MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 9,2km 0:49:48 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:24:54 0:24:54
132 144 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 25 K 30-39 9 PARPARY GMINA SZTUM ŚCISŁOWSCY 9,2km 0:49:50 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:24:00 0:25:50
133 182 SOBOLEWSKI ANTONI M 108 M 60-69 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 9,2km 0:50:07 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:24:22 0:25:45
134 183 REKOWSKI KAZIMIERZ M 109 M 60-69 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/EATON RUNNING TEAM 9,2km 0:50:12 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:25:32 0:24:40
135 94 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 26 K 60+ 2 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 9,2km 0:50:19 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:24:53 0:25:26
136 147 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 27 K 40-49 8 DZIERZGOŃ 9,2km 0:50:30 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:25:06 0:25:24
137 136 BRAC PAWEŁ M 110 M 30-39 36 GRUDZIĄDZ POLMLEK 9,2km 0:50:30 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:25:21 0:25:09
138 244 BOROWSKI DAMIAN M 111 M 40-49 29 BIAŁOCHOWO 9,2km 0:50:32 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:23:20 0:27:12
139 6 BOŻYKOWSKI JAN M 112 M 50-59 20 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:51:07 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:24:09 0:26:58
140 161 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 113 M 60-69 13 ELBLĄG KWIATKOWSCY 9,2km 0:51:46 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:25:58 0:25:48
141 48 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 114 M 50-59 21 MALBORK 9,2km 0:51:51 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:25:26 0:26:25
142 160 KWIATKOWSKA IWONA K 28 K 60+ 3 ELBLĄG KWIATKOWSCY 9,2km 0:51:56 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:25:58 0:25:58
143 15 RUCHLEWICZ URSZULA K 29 K 50-59 2 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:52:13 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:25:17 0:26:56
144 185 PISKORSKI JERZY M 115 M 60-69 14 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 9,2km 0:53:05 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:26:01 0:27:04
145 148 GÓRSKA WERONIKA K 30 K 30-39 10 MALBORK 9,2km 0:53:14 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:26:03 0:27:11
146 107 OLSZEWSKA MARIOLA K 31 K 50-59 3 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:53:19 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:26:02 0:27:17
147 154 ZYCH DAWID M 116 M 40-49 30 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM. 9,2km 0:53:28 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:05 0:27:23
148 135 BRAC MARIAN M 117 M 60-69 15 GRUDZIĄDZ BRAC 9,2km 0:53:30 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:26:06 0:27:24
149 211 WIECHOWSKI SŁAWEK M 118 M 40-49 31 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:53:42 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:26:05 0:27:37
150 247 ŚLĘZAK ADAM M 119 M 30-39 37 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 9,2km 0:53:43 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:25:40 0:28:03
151 149 KONIECZNA ALEKASANDRA K 32 K 30-39 11 SZTUM GMINA SZTUM 9,2km 0:54:11 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:26:03 0:28:08
152 43 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 120 M 60-69 16 BĄDKI PIĘKNY 9,2km 0:54:15 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:26:00 0:28:15
153 40 TRUKAWKA TADEUSZ M 121 M 50-59 22 JANOWO12 9,2km 0:54:32 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:25:24 0:29:08
154 59 POTORSKI ZBIGNIEW M 122 M 50-59 23 MALBORK 9,2km 0:55:08 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:26:25 0:28:43
155 134 BRAC GRAŻYNA K 33 K 60+ 4 GRUDZIĄDZ BRAC 9,2km 0:55:21 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:26:53 0:28:28
156 243 SZULIMA ROBERT M 123 M 40-49 32 MARKUSY 9,2km 0:55:46 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:26:31 0:29:15
157 78 MALISZEWSKA MARIANNA K 34 K 50-59 4 ELBLĄG 9,2km 0:57:06 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:27:00 0:30:06
158 138 SUSZEK KRZYSZTOF M 124 M 60-69 17 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 9,2km 0:58:22 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:28:34 0:29:48
159 240 DERLACZ KLEMENTYNA K 35 K 0-29 8 KRZESZÓW 9,2km 1:01:34 8.97 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:28:50 0:32:44
160 109 BANDURSKI JACEK M 125 M 80+ 1 SOPOT 9,2km 1OKR - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:39:13 23:20:47
161 114 NIWIŃSKI STANISŁAW M 126 M 80+ 2 GDAŃSK 9,2km 1OKR - [km/h] [min/km] 0:39:21 23:20:39

4.6KM CANICROSS

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 308 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 M OPEN 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 4,6km Canicross 0:16:22 16.86 [km/h] 02:33 [min/km]
2 313 KUBACKI TOMASZ M 2 M OPEN 2 SZTUM RUN FOR HAPPINESS 4,6km Canicross 0:17:26 15.83 [km/h] 02:47 [min/km]
3 300 SZCZYGLAK MARIUSZ M 3 M OPEN 3 TCZEW CROSSELITE 4,6km Canicross 0:18:00 15.33 [km/h] 02:55 [min/km]
4 305 JANCZAK SŁAWOMIR M 4 M OPEN 4 PSZCZÓŁKI 4,6km Canicross 0:19:16 14.33 [km/h] 02:11 [min/km]
5 315 GŁODOWSKI MICHAŁ M 5 M OPEN 5 GDAŃSK 4,6km Canicross 0:20:43 13.32 [km/h] 02:30 [min/km]
6 304 JANCZAK MAGDALENA K 1 K OPEN 1 PSZCZÓŁKI DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:21:59 12.55 [km/h] 02:47 [min/km]
7 311 KUSZTAL DAGMARA K 2 K OPEN 2 SZTUM INSTRUKTOR FITNESS GMINA SZTUM 4,6km Canicross 0:23:01 11.99 [km/h] 02:00 [min/km]
8 310 GOŁUŃSKA ELŻBIETA K 3 K OPEN 3 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR 4,6km Canicross 0:23:30 11.74 [km/h] 02:07 [min/km]
- 314 GOŁUŃSKI BARTOSZ M - M OPEN - KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR FCI 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 301 WOJCIECHOWSKA ALICJA K - K OPEN - MORĄG 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 302 MAŃKA AGNIESZKA K - K OPEN - MORĄG 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 303 NOWAKOWSKI ARTUR M - M OPEN - KOZIOŁEK DOLINA NOTECI RACING TEAM 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 306 PIOTROWICZ EWA K - K OPEN - SOPOT SPORTEVO 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 307 MARYNIK WOJCIECH M - M OPEN - MALBORK 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 309 SŁODOWSKI MICHAŁ M - M OPEN - GDAŃSK 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]
- 312 MAŚLANA ELŻBIETA K - K OPEN - GDAŃSK 4,6km Canicross 0:00:00 - [km/h] 02:00 [min/km]

XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018_2019 - NW.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 431 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK 4,6km NW 0:28:52 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
2 460 JANKOWSKI MARCIN M 2 M 40-59 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:30:16 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
3 548 OLEJKO RADOSŁAW M 3 M 40-59 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,6km NW 0:31:12 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
4 408 KOŁPAK JAN M 4 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:31:38 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
5 417 MALINOWSKA MONIKA K 1 K 20-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:31:41 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
6 468 PANEK ANETA K 2 K 40-59 1 GDYNIA 4,6km NW 0:31:43 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
7 470 BRZUSTEWICZ ALEKSANDRA K 3 K 40-59 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:31:49 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
8 451 CZOPEK JAROSLAW M 5 M 20-39 1 EŁK MARATONKA 4,6km NW 0:32:31 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
9 401 KRAWIEC ŁUKASZ M 6 M 20-39 2 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:32:38 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
10 425 LOKŚ GRAŻYNA K 4 K 40-59 3 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km NW 0:32:41 8.44 [km/h] 0:07:06 [min/km]
11 467 LITEWSKI TOMSZ M 7 M 40-59 4 PRZODKOWO NORDICOWIE LĘBORSKIE LWY 4,6km NW 0:32:46 8.42 [km/h] 0:07:07 [min/km]
12 85 DĘGA LIDIA K 5 K 20-39 2 TRALEWO 4,6km NW 0:32:52 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
13 403 KOŁPAK IRENA K 6 K 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:19 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
14 410 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 8 M 60+ 2 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4,6km NW 0:33:22 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km]
15 414 KOSIANOWSKA MONIKA K 7 K 40-59 4 MALBORK GRUPA MALBORK 4,6km NW 0:33:27 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km]
16 466 LITEWSKA JOANNA K 8 K 40-59 5 JUSZKOWO TEAM DEAF 4,6km NW 0:33:32 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km]
17 416 LANGMESSER REGINA K 9 K 40-59 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:36 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
18 438 MACZKOWSKA ZOFIA K 10 K 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:33:38 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
19 444 LEWANDOWSKA JADWIGA K 11 K 60+ 2 KWIDZYN 4,6km NW 0:33:40 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
20 465 ŚLIWKA WIESŁAW M 9 M 60+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:34:06 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
21 419 MAZURKIEWICZ ANTONI M 10 M 60+ 4 RYJEWO 4,6km NW 0:34:15 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
22 461 BACA KATARZYNA K 12 K 40-59 7 GNIEWOWO 4,6km NW 0:34:20 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
23 426 DANA KAZIMIERA K 13 K 60+ 3 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:34:27 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
24 405 OLSZEWSKI RYSZARD M 11 M 60+ 5 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:34 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
25 455 GRABOWSKA BOŻENA K 14 K 40-59 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:34:57 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
26 441 TELEGA MAŁGORZATA K 15 K 20-39 3 KWIDZYN 4,6km NW 0:35:06 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
27 421 RADOMSKA JOANNA K 16 K 40-59 9 GDAŃSK 4,6km NW 0:35:08 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
28 440 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 17 K 20-39 4 KWIDZYN 4,6km NW 0:35:27 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
29 464 CHOJNICKA JOANNA K 18 K 40-59 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:35:27 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
30 411 KOPROWICZ KLAUDIA K 19 K 0-19 2 PÓŁWIEŚ GM. ZALEWO GIMNAZJUM DOBRZYKI 4,6km NW 0:36:46 7.51 [km/h] 0:08:00 [min/km]
31 423 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 20 K 40-59 11 GDYNIA 4,6km NW 0:36:53 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
32 462 ROGULSKA ANNA K 21 K 40-59 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:36:59 7.46 [km/h] 0:08:02 [min/km]
33 436 SZPALERSKA MIRA K 22 K 60+ 4 SZTUM RUNWITHYOU GMINA SZTUM 4,6km NW 0:37:03 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
34 424 POLIS MARZENA K 23 K 40-59 13 GDAŃSK 4,6km NW 0:37:22 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
35 547 NOWAK BEATA K 24 K 40-59 14 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,6km NW 0:37:23 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
36 463 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 K 40-59 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:37:25 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
37 429 ŚLIWIŃSKA EWA K 26 K 40-59 16 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:37:28 7.37 [km/h] 0:08:09 [min/km]
38 412 KŁOPOTOWSKI RYSZARD M 12 M 40-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:37:57 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km]
39 413 KOPROWICZ MARZENA K 27 K 20-39 5 PÓŁWIEŚ GM. ZALEWO 4,6km NW 0:38:10 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
40 434 MALISZEWSKI MAREK M 13 M 60+ 6 ELBLĄG 4,6km NW 0:38:20 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
41 456 SZARKO EMILIA K 28 K 40-59 17 ELBLĄG 4,6km NW 0:38:25 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
42 449 MAZERSKA MARIA K 29 K 60+ 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:00 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km]
43 439 DEMSKA HALINA K 30 K 60+ 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:10 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
44 400 MALINOWSKA GRAŻYNA K 31 K 60+ 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:23 7.01 [km/h] 0:08:34 [min/km]
45 409 KULCZYCKI JAN M 14 M 60+ 7 GDAŃSK 4,6km NW 0:39:30 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
46 415 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 32 K 20-39 6 MALBORK 4,6km NW 0:39:31 6.98 [km/h] 0:08:35 [min/km]
47 428 HINEBORG BOGUMIŁA K 33 K 40-59 18 WIELKI LUBIEŃ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:39:39 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
48 442 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 34 K 60+ 8 CZERNIN LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:39:59 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
49 420 MALINOWSKI TADEUSZ M 15 M 60+ 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:40:44 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
50 452 MIĘTKOWSKA FRANCISZKA K 35 K 60+ 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:04 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
51 445 JAŹWIŃSKA CZESŁAWA K 36 K 60+ 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:16 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
52 446 STEFAŃSKA HELENA K 37 K 60+ 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:41:16 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
53 450 SADŁOS HELENA K 38 K 60+ 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:42:57 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
54 457 LESIŃSKA KRYSTYNA K 39 K 60+ 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:42:58 6.42 [km/h] 0:09:20 [min/km]
55 469 GOMÓŁKA MARIA K 40 K 60+ 14 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4,6km NW 0:45:51 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km]
56 447 KNIAŹ MAŁGORZATA K 41 K 40-59 19 SZTUMSKA WIEŚ LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:48:34 5.68 [km/h] 0:10:33 [min/km]
57 454 GRUDNIEWSKI SYLWESTER M 16 M 20-39 3 CZERNIN GMINA SZTUM 4,6km NW 0:48:37 5.68 [km/h] 0:10:34 [min/km]
58 453 GRUDNIEWSKA URSZULA K 42 K 60+ 15 CZERNIN GMINA SZTUM 4,6km NW 0:48:41 5.67 [km/h] 0:10:35 [min/km]
59 314 MAŚLANA ELŻBIETA K 43 K 40-59 20 GDAŃSK 4,6km NW 0:50:47 5.43 [km/h] 0:11:02 [min/km]
60 549 JASKULSKA MARTA K 44 K 20-39 7 SZTUM KLUB OLIMPIAD SPECJALNYCH NIEBIESCY MALBORK GMINA SZTUM 4,6km NW 0:51:12 5.39 [km/h] 0:11:08 [min/km]
61 550 BANASIK- ZARAŃSKA RÓŻA K 45 K 40-59 21 SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:51:12 5.39 [km/h] 0:11:08 [min/km]
- 402 PODOLSKI MIROSŁAW M - M 60+ - SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 404 ZEMBRZUSKA EWA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 406 BROKOS STANISŁAW M - M 60+ - MALBORK L 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 407 KOSMALA MAŁGORZATA K - K 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 418 POTORSKA STANISŁAWA K - K 40-59 - MALBORK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 422 GÓRA BEATA K - K 40-59 - GDAŃSK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 427 OGONOWSKA EDYTA K - K 40-59 - GRUDZIADZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 430 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ M - M 60+ - GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 432 GARCZYŃSKA MAGDALENA K - K 20-39 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 433 WOJTACKA ROKSANA K - K 40-59 - GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 435 PIOTROWSKA ELWIRA K - K 40-59 - SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 437 DURAJ WIOLETA K - K 20-39 - STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 443 PAWŁOWSKA MAGDALENA K - K 20-39 - TCZEWSKIE ŁĄKI 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 448 CZWERENKO ALICJA K - K 40-59 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 458 TESKA BEATA K - K 40-59 - MALBORK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 459 JANKOWSKA BEATA K - K 40-59 - PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 4,6km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

4.6KM JUNIORZY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 521 FOLTA PAWEŁ M 1 M 18-19 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:16:22 16.86 [km/h] 0:03:33 [min/km]
2 537 GĄSIOR RAFAŁ M 2 M 16-17 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:16:32 16.69 [km/h] 0:03:36 [min/km]
3 546 OBRZUD MAKSYMILIAN M 3 M 16-17 2 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:16:38 16.59 [km/h] 0:03:37 [min/km]
4 518 GAJDUS LEON M 4 M 16-17 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 4,6km 0:16:48 16.43 [km/h] 0:03:39 [min/km]
5 538 MULLER WIKTOR M 5 M 14-15 1 KWIDZYN UMKS KWYDZYN 4,6km 0:17:54 15.42 [km/h] 0:03:53 [min/km]
6 522 GŁOWACKI KACPER M 6 M 16-17 4 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 4,6km 0:18:07 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km]
7 536 TYBURSKI IGOR M 7 M 14-15 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:18:26 14.97 [km/h] 0:04:00 [min/km]
8 503 OLIŃSKI MARCIN M 8 M 18-19 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 4,6km 0:18:27 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
9 515 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 18-19 1 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 4,6km 0:18:48 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
10 501 CEPURDEJ WŁADYSŁAW M 9 M 14-15 3 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:19:10 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
11 504 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 2 K 16-17 1 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:19:28 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
12 539 SAJKOWSKI PATRYK M 10 M 14-15 4 MALBORK SOKÓŁ MALBORK 4,6km 0:19:28 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
13 500 CEPURDEJ KATARZYNA K 3 K 14-15 1 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:19:31 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
14 541 PERFIKOWSKA HANNA K 4 K 14-15 2 RAKOWIEC UMKS KWIDZYN 4,6km 0:19:45 13.97 [km/h] 0:04:18 [min/km]
15 511 LOKŚ PAWEŁ M 11 M 18-19 3 JANOWO SKL FILIPPIDES 4,6km 0:20:12 13.66 [km/h] 0:04:23 [min/km]
16 544 CHMIELOWSKI BARTOSZ M 12 M 14-15 5 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:20:30 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
17 519 RYGIELSKA ANTONIA K 5 K 14-15 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA SZTUM 4,6km 0:20:36 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
18 505 ENGLER ZUZANNA K 6 K 14-15 4 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES 4,6km 0:20:58 13.16 [km/h] 0:04:33 [min/km]
19 540 MULLER IGA K 7 K 14-15 5 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:21:48 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
20 502 CEPURDEJ NINA K 8 K 16-17 2 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6km 0:22:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
21 520 CHODUKIEWICZ MONIKA K 9 K 18-19 2 KWIDZYN 4,6km 0:23:31 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
22 535 SMAL DAGMARA K 10 K 14-15 6 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 4,6km 0:25:02 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ