Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Manikowski Przemysław Borzytuchom START Bieg Główny 5 km Borzytuchom
2 Szulc Kamila Gdynia START Bieg Główny 5 km
3 Nowak Mirosław Chwaszczyno START Bieg Główny 5 km
4 śrubka Patryk Bydgoszcz START Bieg Główny 5 km Sparta Bydgoszcz
5 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka START Bieg Główny 5 km GTS CZARNA DĄBRÓWKA
6 Mokłowicz Piotr Wejherowo START Bieg Główny 5 km
7 Steinka Paweł Kościerzyna START Bieg Główny 5 km
8 Wus-Kunkel Anna Gdańsk START Bieg Główny 5 km Przedszkole Nr 83 w Gdańsku
9 Andryskowski Marek Lębork START Bieg Główny 5 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork
10 Steinka Jolanta Kościerzyna START Bieg Główny 5 km
11 Steinka Marian Kościerzyna START Bieg Główny 5 km
12 Paździora Henryk Marszewska Góra START Bieg Główny 5 km
13 Formela Katarzyna Marszewska Góra START Bieg Główny 5 km
14 Formela Sebastian Luzino START Bieg Główny 5 km
15 Szwedowski Łukasz Kulice START Bieg Główny 5 km
16 Brzeska Małgorzata Kamela START Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kiełpino
17 Pestka Adam Kościerzyna START Bieg Główny 5 km
18 Jankowski Adam Przodkowo START Bieg Główny 5 km Maja Team
19 szczypior marcin Zblewo START Bieg Główny 5 km Sokół Zblewo
20 Kowalski Waldemar Borkowo START Bieg Główny 5 km Leasing Polski Team
21 Wardziński Paweł Braniewo START Bieg Główny 5 km
22 Zaręba Beata Kaliska START Bieg Główny 5 km niezrzeszona
23 Lisowiec Robert Gdańsk START Bieg Główny 5 km
24 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg Główny 5 km
25 Pestka Paweł Mały Klincz START Bieg Główny 5 km
26 Breza Olimpia Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Remus Kościerzyna
27 Piwowarczyk Piotr Liniewo START Bieg Główny 5 km Rajsklep.pl / Liniewo biega
28 WRYCZA DANIEL KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 5 km
29 Miotk Henryk Liniewo START Bieg Główny 5 km liniewo biega
30 Stencel Oskar Sierakowice START Bieg Główny 5 km Szkoła Pływania NEPTUN
31 Chmielowski Michał juszkowo START Bieg Główny 5 km Górskie Pędziwiatry
32 Okapiec Dagmara Juszkowo START Bieg Główny 5 km Górskie Pędziwiatry
33 Błoczyński Szymon Zielona WIeś START Bieg Główny 5 km
34 Bobkowski Kamil Miechucino START Bieg Główny 5 km
35 zaborowska aneta straszyn START Bieg Główny 5 km
36 Szpyra Edward Gdynia START Bieg Główny 5 km
37 Felskowska Natalia Kościerzyna START Bieg Główny 5 km
38 Narloch Damian Kocierzyna START Bieg Główny 5 km
39 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna
40 Peek Marcin (PEKU) Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Szkoła pływania AQUATIC
41 Trzciński Krzysztof Tczew START Bieg Główny 5 km Biegający Tczew
42 Śrutkowski Sylwester Sztum START Bieg Główny 5 km
43 Charkiewicz Monika Straszyn START Bieg Główny 5 km Ekipa Zryw
44 Bandurski Jacek SOPOT START Bieg Główny 5 km
45 Zamkowski Michał Grabówko START Bieg Główny 5 km
46 Szarmach Sylwia Ocypel START Bieg Główny 5 km
47 Wnuk Stanislaw Wielki klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz
48 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma START Bieg Główny 5 km
49 Lubecki Sławomir Kościerzyna START Bieg Główny 5 km KKK do-Seiunchin
50 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
51 Gawron Piotr Bytów START Bieg Główny 5 km KB GOCH Bytów
52 Kurek Michał Warszawa START Bieg Główny 5 km
53 Dębicki Artur Gdynia START Bieg Główny 5 km
54 Osińska Beata Gdańsk START Bieg Główny 5 km
55 Pawłowska Ewelina Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy
56 Pawłowski Mariusz Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy
57 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START Bieg Główny 5 km
58 Strzeszyński Wojtek Tczew START Bieg Główny 5 km Pamir Team
59 Mąkosa Martyna Tczew START Bieg Główny 5 km Biegający Tczew/ Pamir Team
60 Przybylska Dominika Stobno START Bieg Główny 5 km UKS BUK
61 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg Główny 5 km Karmelinka biega
62 Czaja Michalina Borucino START Bieg Główny 5 km AZS Politechnika Gdańska
63 Zinka Maciej Łubiana START Bieg Główny 5 km
64 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 5 km
65 LEWAŃCZYK Sylwia STĘŻYCA START Bieg Główny 5 km Metrożercy
66 Kuklinska Joasia Miroszewo START Bieg Główny 5 km Mertożercy
67 Kuklinski Maciej Miroszewo START Bieg Główny 5 km Mertożercy
68 Skurtys Dagmara Reda START Bieg Główny 5 km
69 Skurtys Cezary REDA START Bieg Główny 5 km
70 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg Główny 5 km Pozytywna Endorfina
71 Waldowski Roman Gdańsk START Bieg Główny 5 km
72 Zawadzki Kazimierz Mierzeszyn START Bieg Główny 5 km Straszyn biega Pruszcz biega
73 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg Główny 5 km
74 Ruchlewicz Natalia Sztum START Bieg Główny 5 km
75 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg Główny 5 km
76 Małek Andrzej Kąpino START Bieg Główny 5 km
77 Gnyba Mariusz STĘŻYCA START Bieg Główny 5 km Metrożercy
78 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz
79 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz
80 Lewańczyk Marcin Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy
81 Lenkiewicz Andrzej Bądki START Bieg Główny 5 km Piękny


Wyświetleń: 1318

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ