Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szwedowski Łukasz Kulice START Bieg Główny 5 km darmowy udział
2 Brzeska Małgorzata Kamela START Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kiełpino darmowy udział
3 Pestka Adam Kościerzyna START Bieg Główny 5 km darmowy udział
4 Jankowski Adam Przodkowo START Bieg Główny 5 km Maja Team darmowy udział
5 szczypior marcin Zblewo START Bieg Główny 5 km Sokół Zblewo darmowy udział
6 Kowalski Waldemar Borkowo START Bieg Główny 5 km Leasing Polski Team darmowy udział
7 Wardziński Paweł Braniewo START Bieg Główny 5 km darmowy udział
8 Zaręba Beata Kaliska START Bieg Główny 5 km niezrzeszona darmowy udział
9 Lisowiec Robert Gdańsk START Bieg Główny 5 km darmowy udział
10 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg Główny 5 km darmowy udział
11 Pestka Paweł Mały Klincz START Bieg Główny 5 km darmowy udział
12 Breza Olimpia Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Remus Kościerzyna darmowy udział
13 Piwowarczyk Piotr Liniewo START Bieg Główny 5 km Rajsklep.pl / Liniewo biega darmowy udział
14 WRYCZA DANIEL KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 5 km darmowy udział
15 Miotk Henryk Liniewo START Bieg Główny 5 km liniewo biega darmowy udział
16 Stencel Oskar Sierakowice START Bieg Główny 5 km Szkoła Pływania NEPTUN darmowy udział
17 Chmielowski Michał juszkowo START Bieg Główny 5 km Górskie Pędziwiatry darmowy udział
18 Okapiec Dagmara Juszkowo START Bieg Główny 5 km Górskie Pędziwiatry darmowy udział
19 Błoczyński Szymon Zielona WIeś START Bieg Główny 5 km darmowy udział
20 Bobkowski Kamil Miechucino START Bieg Główny 5 km darmowy udział
21 zaborowska aneta straszyn START Bieg Główny 5 km darmowy udział
22 Szpyra Edward Gdynia START Bieg Główny 5 km darmowy udział
23 Felskowska Natalia Kościerzyna START Bieg Główny 5 km darmowy udział
24 Narloch Damian Kocierzyna START Bieg Główny 5 km darmowy udział
25 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna darmowy udział
26 Peek Marcin (PEKU) Kościerzyna START Bieg Główny 5 km Szkoła pływania AQUATIC darmowy udział
27 Trzciński Krzysztof Tczew START Bieg Główny 5 km Biegający Tczew darmowy udział
28 Śrutkowski Sylwester Sztum START Bieg Główny 5 km darmowy udział
29 Charkiewicz Monika Straszyn START Bieg Główny 5 km Ekipa Zryw darmowy udział
30 Fibich Dorota Kościerzyna START Bieg Główny 5 km darmowy udział
31 Bandurski Jacek SOPOT START Bieg Główny 5 km darmowy udział
32 Werra Ziemowit Rumia START Bieg Główny 5 km darmowy udział
33 Werra Patrycja Rumia START Bieg Główny 5 km darmowy udział
34 Werra Maciej Rumia START Bieg Główny 5 km darmowy udział
35 Zamkowski Michał Grabówko START Bieg Główny 5 km darmowy udział
36 Szarmach Sylwia Ocypel START Bieg Główny 5 km darmowy udział
37 Wnuk Stanislaw Wielki klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
38 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma START Bieg Główny 5 km darmowy udział
39 Lubecki Sławomir Kościerzyna START Bieg Główny 5 km KKK do-Seiunchin darmowy udział
40 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE darmowy udział
41 Gawron Piotr Bytów START Bieg Główny 5 km KB GOCH Bytów darmowy udział
42 Kurek Michał Warszawa START Bieg Główny 5 km darmowy udział
43 Dębicki Artur Gdynia START Bieg Główny 5 km darmowy udział
44 Osińska Beata Gdańsk START Bieg Główny 5 km darmowy udział
45 Pawłowska Ewelina Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy darmowy udział
46 Pawłowski Mariusz Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy darmowy udział
47 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START Bieg Główny 5 km darmowy udział
48 Strzeszyński Wojtek Tczew START Bieg Główny 5 km Pamir Team darmowy udział
49 Mąkosa Martyna Tczew START Bieg Główny 5 km Biegający Tczew/ Pamir Team darmowy udział
50 Przybylska Dominika Stobno START Bieg Główny 5 km UKS BUK darmowy udział
51 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg Główny 5 km Karmelinka biega darmowy udział
52 Czaja Michalina Borucino START Bieg Główny 5 km AZS Politechnika Gdańska darmowy udział
53 Zinka Maciej Łubiana START Bieg Główny 5 km darmowy udział
54 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 5 km darmowy udział
55 LEWAŃCZYK Sylwia STĘŻYCA START Bieg Główny 5 km Metrożercy darmowy udział
56 Kuklinska Joasia Miroszewo START Bieg Główny 5 km Mertożercy darmowy udział
57 Kuklinski Maciej Miroszewo START Bieg Główny 5 km Mertożercy darmowy udział
58 Skurtys Dagmara Reda START Bieg Główny 5 km darmowy udział
59 Skurtys Cezary REDA START Bieg Główny 5 km darmowy udział
60 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg Główny 5 km Pozytywna Endorfina darmowy udział
61 Waldowski Roman Gdańsk START Bieg Główny 5 km darmowy udział
62 Zawadzki Kazimierz Mierzeszyn START Bieg Główny 5 km Straszyn biega Pruszcz biega darmowy udział
63 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg Główny 5 km darmowy udział
64 Ruchlewicz Natalia Sztum START Bieg Główny 5 km darmowy udział
65 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg Główny 5 km darmowy udział
66 Małek Andrzej Kąpino START Bieg Główny 5 km darmowy udział
67 Gnyba Mariusz STĘŻYCA START Bieg Główny 5 km Metrożercy darmowy udział
68 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
69 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
70 Lewańczyk Marcin Stężyca START Bieg Główny 5 km Metrożercy darmowy udział
71 Lenkiewicz Andrzej Bądki START Bieg Główny 5 km Piękny darmowy udział


Wyświetleń: 600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ