XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego - .xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 127 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 M 20-29 1 SATROGARD KKB STAROGARD 5km 0:15:11 19.76 [km/h] 12:02 [min/km]
2 137 KACZMAREK MATEUSZ M 2 M 20-29 2 RAKONIEWICE ASICS FRONTRUBBER 5km 0:15:29 19.38 [km/h] 12:06 [min/km]
3 117 KOSIECKI MACIEJ M 3 M 30-39 1 LINIEWO REMUS KOŚCIERZYNA 5km 0:15:40 19.15 [km/h] 12:08 [min/km]
4 72 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 4 M 30-39 2 BRANIEWO 5km 0:16:01 18.73 [km/h] 12:12 [min/km]
5 125 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 5 M 20-29 3 LĘBORK LKB BRACI PETK 5km 0:16:45 17.91 [km/h] 12:21 [min/km]
6 98 LIZAKOWSKA WERONIKA K 1 K 20-29 1 KOŚCIERZYNA REMUS 5km 0:16:59 17.66 [km/h] 12:24 [min/km]
7 132 CZAJA LESZEK M 6 M 40-49 1 STAROGARD TRI 5km 0:17:11 17.46 [km/h] 12:26 [min/km]
8 21 KOWALSKI WALDEMAR M 7 M 30-39 3 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:17:14 17.41 [km/h] 12:27 [min/km]
9 146 CHĘTNIK RAFAŁ M 8 M 40-49 2 SZTUM LKS ZANTYR 5km 0:17:36 17.05 [km/h] 12:31 [min/km]
10 5 BREZA OLIMPIA K 2 K 0-19 1 KOŚCIERZYNA REMUS KOŚCIERZYNA 5km 0:17:37 17.03 [km/h] 12:31 [min/km]
11 84 ZINKA MACIEJ M 9 M 40-49 3 ŁUBIANA 5km 0:17:45 16.90 [km/h] 12:33 [min/km]
12 39 NARLOCH DAMIAN M 10 M 20-29 4 KOCIERZYNA 5km 0:17:49 16.84 [km/h] 12:34 [min/km]
13 70 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 11 M 30-39 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:17:51 16.81 [km/h] 12:34 [min/km]
14 130 ORZOK KAMIL M 12 M 30-39 5 GDYNIA PARTY ANIMALS 5km 0:17:54 16.76 [km/h] 12:35 [min/km]
15 140 DUBIELLA MONIKA K 3 K 0-19 2 LUBUCHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ 5km 0:17:54 16.76 [km/h] 12:35 [min/km]
16 61 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 13 M 30-39 6 TCZEW PAMIR TEAM X 5km 0:17:57 16.71 [km/h] 12:35 [min/km]
17 51 RESZCZYŃSKI PAWEŁ M 14 M 30-39 7 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 5km 0:17:57 16.71 [km/h] 12:35 [min/km]
18 129 BENKA JAKUB M 15 M 0-19 1 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA 5km 0:18:00 16.67 [km/h] 12:36 [min/km]
19 150 FORMELLA SŁAWOMIR M 16 M 40-49 4 KOŚCIERZYNA 5km 0:18:03 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
20 59 STENCEL MACIEJ M 17 M 30-39 8 CZARNA DĄBRÓWKA GTS CZARNA DĄBRÓWKA 5km 0:18:07 16.56 [km/h] 12:37 [min/km]
21 141 WENDT PATRYK M 18 M 30-39 9 KOŚCIERZYNA 5km 0:18:09 16.53 [km/h] 12:38 [min/km]
22 112 LABUDA MAREK M 19 M 50-59 1 LĘBORK 5km 0:18:12 16.48 [km/h] 12:38 [min/km]
23 120 SZULIST DOMINIK M 20 M 0-19 2 NOWY BARKOCZYN 5km 0:18:19 16.38 [km/h] 12:40 [min/km]
24 111 OSTROWSKI ZBIGNIEW M 21 M 30-39 10 BIETOWO 5km 0:18:22 16.33 [km/h] 12:40 [min/km]
25 46 PEEK MARCIN M 22 M 30-39 11 KOŚCIERZYNA SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC 5km 0:18:28 16.25 [km/h] 12:42 [min/km]
26 34 MANIKOWSKI PRZEMYSŁAW M 23 M 30-39 12 BORZYTUCHOM BORZYTUCHOM 5km 0:18:31 16.20 [km/h] 12:42 [min/km]
27 44 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 24 M 30-39 13 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:18:49 15.94 [km/h] 12:46 [min/km]
28 116 KOSIECKI NIKODEM M 25 M 0-19 3 LINIEWO 5km 0:19:04 15.73 [km/h] 12:49 [min/km]
29 85 ŻARDECKI DAWID M 26 M 20-29 5 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:19:05 15.72 [km/h] 12:49 [min/km]
30 115 NIEMYJSKA BEATA K 4 K 0-19 3 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:05 15.72 [km/h] 12:49 [min/km]
31 131 TUWALSKA ELŻBIETA K 5 K 30-39 1 GDAŃSK LKZ ZANTRY SZTUM 5km 0:19:05 15.72 [km/h] 12:49 [min/km]
32 37 MOKŁOWICZ PIOTR M 27 M 30-39 14 WEJHEROWO 5km 0:19:09 15.67 [km/h] 12:50 [min/km]
33 145 CHILEWSKI GABRIEL M 28 M 0-19 4 LUBAN 5km 0:19:18 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
34 27 LEWAŃCZYK MARCIN M 29 M 30-39 15 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
35 77 WNUK STANISLAW M 30 M 50-59 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:19:28 15.41 [km/h] 12:54 [min/km]
36 128 SABINASZ GRZEGORZ M 31 M 20-29 6 SATROGARD GK STG 5km 0:19:31 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
37 91 WIRKUS BARTŁOMIEJ M 32 M 0-19 5 KOŚCIERZYNA 5km 0:19:32 15.36 [km/h] 12:54 [min/km]
38 106 SOWA JOANNA K 6 K 40-49 1 KOŚCIERZYNA 5km 0:19:34 15.33 [km/h] 12:55 [min/km]
39 122 ŻOŁĄDEK DAWID M 33 M 20-29 7 DANACHOWO 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
40 108 OWIANIK KLAUDIA K 7 K 0-19 4 LINIEWKO 5km 0:19:42 15.23 [km/h] 12:56 [min/km]
41 109 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 34 M 0-19 6 MIŁOBĄDZ MKS SAMBOR 5km 0:19:42 15.23 [km/h] 12:56 [min/km]
42 52 RUCHLEWICZ NATALIA K 8 K 20-29 2 SZTUM 5km 0:19:49 15.14 [km/h] 12:58 [min/km]
43 16 GAWRON PIOTR M 35 M 40-49 5 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 5km 0:19:51 15.11 [km/h] 12:58 [min/km]
44 24 KUKLINSKI MACIEJ M 36 M 40-49 6 MIROSZEWO MERTOŻERCY 5km 0:19:54 15.08 [km/h] 12:59 [min/km]
45 60 STENCEL OSKAR M 37 M 20-29 8 SIERAKOWICE SZKOŁA PŁYWANIA NEPTUN 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
46 144 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 38 M 60-69 1 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
47 93 STEFAŃSKI ARTUR M 39 M 20-29 9 MIERZESZYN 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 12:02 [min/km]
48 149 LIZAKOWSKI PATRYK M 40 M 20-29 10 WIELKI KLINCZ 5km 0:20:10 14.88 [km/h] 12:02 [min/km]
49 114 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 41 M 40-49 7 LĘBORK KOLARZ-POL 5km 0:20:16 14.80 [km/h] 12:03 [min/km]
50 94 GRUCHAŁA RADOSŁAW M 42 M 30-39 16 KOŚCIERZYNA 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
51 20 KORDECKI WIESŁAW M 43 M 50-59 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
52 36 MIOTK HENRYK M 44 M 30-39 17 LINIEWO LINIEWO BIEGA 5km 0:20:36 14.56 [km/h] 12:07 [min/km]
53 126 JANKOWSKI GRZEGORZ M 45 M 40-49 8 BYTÓW SWIAT PŁYTEK KRYSTYNA 5km 0:20:38 14.54 [km/h] 12:08 [min/km]
54 118 SZANZE MACIEJ M 46 M 0-19 7 WIELKI KLICZ 9 5km 0:20:40 14.52 [km/h] 12:08 [min/km]
55 100 OKRÓJ MAKSYMILIAN M 47 M 0-19 8 KOŚCIERZYNA 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 12:10 [min/km]
56 19 KORDECKI ROBERT M 48 M 20-29 11 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 12:10 [min/km]
57 96 KONECKO IZABELA K 9 K 50-59 1 SOPOT 5km 0:20:54 14.35 [km/h] 12:11 [min/km]
58 50 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 10 K 0-19 5 STOBNO UKS BUK 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km]
59 1 ANDRYSKOWSKI MAREK M 49 M 50-59 4 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:21:00 14.29 [km/h] 12:12 [min/km]
60 119 JAWORSKI MATEUSZ M 50 M 20-29 12 WIELKI KLICZ MARATOŃCZYK 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 12:12 [min/km]
61 45 PAŹDZIORA HENRYK M 51 M 50-59 5 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:21:03 14.25 [km/h] 12:13 [min/km]
62 92 WIRKUS ROMAN M 52 M 40-49 9 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:04 14.24 [km/h] 12:13 [min/km]
63 148 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 53 M 20-29 13 WIELKI KLINCZ 5km 0:21:04 14.24 [km/h] 12:13 [min/km]
64 83 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 54 M 50-59 6 MIERZESZYN STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
65 107 DOCZYK ADAM M 55 M 30-39 18 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:18 14.08 [km/h] 12:16 [min/km]
66 86 SZMAGLIŃSKA KAROLINA K 11 K 30-39 2 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 12:16 [min/km]
67 57 STEINKA MARIAN M 56 M 40-49 10 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:23 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
68 43 PAWŁOWSKA EWELINA K 12 K 20-29 3 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:21:23 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
69 30 LUBECKI SŁAWOMIR M 57 M 40-49 11 KOŚCIERZYNA KKK DO-SEIUNCHIN 5km 0:21:29 13.96 [km/h] 12:18 [min/km]
70 31 LUBIŃSKA IZABELA K 13 K 40-49 2 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:31 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
71 90 BANACH TOMASZ M 58 M 40-49 12 NOWA KARCZMA 5km 0:21:31 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
72 99 STOLC RAFAŁ M 59 M 0-19 9 GRABOWO 5km 0:21:32 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
73 15 GAWIN RAFAŁ M 60 M 40-49 13 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
74 29 LISOWIEC ROBERT M 61 M 40-49 14 GDAŃSK 5km 0:21:41 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
75 49 PIWOWARCZYK PIOTR M 62 M 40-49 15 LINIEWO RAJSKLEP.PL / LINIEWO BIEGA 5km 0:21:44 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
76 103 DAMPS KATARZYNA K 14 K 40-49 3 SKRZESZEWO 5km 0:22:07 13.56 [km/h] 12:25 [min/km]
77 102 DAMPS MARTYNA K 15 K 0-19 6 SKRZESZEWO 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
78 105 KOWALEWSKI ARTUR M 63 M 40-49 16 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:16 13.47 [km/h] 12:27 [min/km]
79 139 FORMELA DARIUSZ M 64 M 40-49 17 STĘZYCA 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
80 104 KOWALEWSKA KAROLINA K 16 K 30-39 3 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 12:34 [min/km]
81 47 PESTKA ADAM M 65 M 30-39 19 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:56 13.08 [km/h] 12:35 [min/km]
82 58 STEINKA PAWEŁ M 66 M 0-19 10 KOŚCIERZYNA 5km 0:23:00 13.04 [km/h] 12:36 [min/km]
83 89 TOMYS RYSZARD M 67 M 70-79 1 SZEMUD 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 12:37 [min/km]
84 95 WITT GRAŻYNA K 17 K 60+ 1 SOPOT MARATONY POLSKIE 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 12:37 [min/km]
85 82 ZARĘBA BEATA K 18 K 40-49 4 KALISKA NIEZRZESZONA 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
86 67 ŚLĘZAK ADAM M 68 M 20-29 14 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
87 69 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 69 M 20-29 15 SZTUM 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
88 97 JAWORSKA MARTA K 19 K 40-49 5 GDAŃSK 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km]
89 35 MĄKOSA MARTYNA K 20 K 20-29 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 12:45 [min/km]
90 22 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 21 K 30-39 4 MIŁOBĄDZ 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
91 81 ZAMKOWSKI MICHAŁ M 70 M 40-49 18 GRABÓWKO 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
92 101 DAMPS JACEK M 71 M 40-49 19 SKRZESZEWO 5km 0:24:17 12.35 [km/h] 12:51 [min/km]
93 136 BANACH MICHALINA K 22 K 20-29 5 GDAŃSK 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
94 124 NACZK WIKTORIA K 23 K 0-19 7 LĘBORK LKB BRACI PETK 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
95 113 STOLZENBURG HONORATA K 24 K 40-49 6 LĘBORK 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km]
96 17 GNYBA MARIUSZ M 72 M 30-39 20 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km]
97 151 MAZELLA MONIKA K 25 K 30-39 5 TCZEW REEBOK RUNCREW 5km 0:24:49 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
98 135 WENECKI RADOSŁAW M 73 M 40-49 20 KOŚCIERZYNA 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km]
99 133 ROMAŃCZUK JAN M 74 M 50-59 7 GDAŃSK 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km]
100 32 MALEK ANDRZEJ M 75 M 60-69 2 KOSCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km]
101 9 CZAJA MICHALINA K 26 K 20-29 6 BORUCINO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
102 154 REKOWSKI KAZIMIERZ M 76 M 60-69 3 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 12:15 [min/km]
103 76 WITTKAMP KAROLINA K 27 K 20-29 7 STAROGARD GDAŃSKI KARMELINKA BIEGA 5km 0:26:33 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
104 110 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 77 M 40-49 21 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA ORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 12:19 [min/km]
105 87 PRZYTARSKI MARIUSZ M 78 M 40-49 22 LUBAŃ 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 12:19 [min/km]
106 40 NOWAK MIROSŁAW M 79 M 50-59 8 CHWASZCZYNO 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 12:19 [min/km]
107 152 JASKULSKA PAULINA K 28 K 30-39 6 TCZEW REEBOK RUN CREW 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 12:20 [min/km]
108 26 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 80 M 60-69 4 BĄDKI PIĘKNY 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 12:20 [min/km]
109 143 LITWIL MIROSŁAW M 81 M 40-49 23 KOŚCIERZYNA FORESTGUMP.PL 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 12:20 [min/km]
110 23 KUKLINSKA JOASIA K 29 K 30-39 7 MIROSZEWO MERTOŻERCY 5km 0:27:35 10.88 [km/h] 12:31 [min/km]
111 28 LEWAŃCZYK SYLWIA K 30 K 30-39 8 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 12:31 [min/km]
112 53 RUCHLEWICZ URSZULA K 31 K 40-49 7 SZTUM 5km 0:28:09 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
113 134 FORMELA KATARZYNA K 32 K 30-39 9 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:29:13 10.27 [km/h] 12:51 [min/km]
114 64 SZPYRA EDWARD M 82 M 70-79 2 GDYNIA 5km 0:29:14 10.26 [km/h] 12:51 [min/km]
115 2 BANDURSKI JACEK M 83 M 80+ 1 SOPOT 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 12:30 [min/km]
116 88 PAŁASZ EDMUND M 84 M 70-79 3 RUMIA 5km 0:40:21 7.43 [km/h] 12:04 [min/km]
117 153 GROTA MICHAŁ M 85 M 30-39 21 KOŚCIERZYNA 5km dsq 4.20 [km/h] 12:18 [min/km]
- 3 BŁOCZYŃSKI SZYMON M - M 20-29 - ZIELONA WIEŚ X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 4 BOBKOWSKI KAMIL M - M 20-29 - MIECHUCINO X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 6 BRZESKA MAŁGORZATA K - K 30-39 - KAMELA AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 7 CHARKIEWICZ MONIKA K - K 30-39 - STRASZYN EKIPA ZRYW X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 8 CHMIELOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 10 DĘBICKI ARTUR M - M 50-59 - GDYNIA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 11 FELSKOWSKA NATALIA K - K 0-19 - KOŚCIERZYNA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 12 FIBICH DOROTA K - K 30-39 - KOŚCIERZYNA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 13 FORMELA KATARZYNA K - K 30-39 - MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 14 FORMELA SEBASTIAN M - M 40-49 - LUZINO X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 18 JANKOWSKI ADAM M - M 30-39 - PRZODKOWO MAJA TEAM X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 25 KUREK MICHAŁ M - M 30-39 - WARSZAWA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 33 MAŁEK ANDRZEJ M - M 60-69 - KĄPINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 38 MOLTZAN AGNIESZKA K - K 30-39 - GMINA NOWA KARCZMA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 41 OKAPIEC DAGMARA K - K 30-39 - JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 42 OSIŃSKA BEATA K - K 40-49 - GDAŃSK X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 48 PESTKA PAWEŁ M - M 40-49 - MAŁY KLINCZ X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 54 SKURTYS CEZARY M - M 30-39 - REDA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 55 SKURTYS DAGMARA K - K 30-39 - REDA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 56 STEINKA JOLANTA K - K 40-49 - KOŚCIERZYNA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 62 SZARMACH SYLWIA K - K 30-39 - OCYPEL X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 63 SZCZYPIOR MARCIN M - M 30-39 - ZBLEWO SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 65 SZULC KAMILA K - K 30-39 - GDYNIA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 66 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - KULICE X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 68 ŚRUBKA PATRYK M - M 30-39 - BYDGOSZCZ SPARTA BYDGOSZCZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 71 WALDOWSKI ROMAN M - M 30-39 - GDAŃSK X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 73 WERRA MACIEJ M - M 40-49 - RUMIA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 74 WERRA PATRYCJA K - K 30-39 - RUMIA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 75 WERRA ZIEMOWIT M - M 0-19 - RUMIA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 78 WRYCZA DANIEL M - M 30-39 - KOŚCIERZYNA X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 79 WUS-KUNKEL ANNA K - K 40-49 - GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 83 W GDAŃSKU X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 80 ZABOROWSKA ANETA K - K 40-49 - STRASZYN X 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 121 SMUCZYŃSKI JAKUB M - M 0-19 - NIEDAMOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 123 MAZUR KAROL M - M 0-19 - STARY BARKOCZYN LKB BRACI PETK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 138 FAJTEK DAWID M - M 20-29 - KOŚCIERZYNA RAJ SKLEP 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 142 REY AGNIESZKA K - K 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 147 GROTA IRENEUSZ M - M 30-39 - KOŚCIERZYNA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ