Grudziądzki Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MIERZEJEWSKI Borys Grudziądz START Bieg opłacono
2 MIERZEJEWSKI Piotr Grudziądz START Bieg opłacono
3 MANDOSIK JERZY GRUDZIĄDZ START Bieg TEAMOCHAL opłacono
4 MANDOSIK BERNADETA GRUDZIĄDZ START Bieg TEAMOCHAL opłacono
5 Belka Łukasz Grudziądz START Bieg opłacono
6 Żynda Marcin Grudziądz START Bieg opłacono
7 Zieliński Łukasz Grudziądz START Bieg SYTY KABAN TEAM opłacono
8 FLOREK Filip GRUPA START Bieg run team Florasy opłacono
9 FLOREK Jakub GRUPA START Bieg run team Florasy opłacono
10 Kacała Paweł Grudziądz START Bieg II LO Grudziądz opłacono
11 HERCZYŃSKA Danuta Grudziadz START Bieg FIT HOUSE opłacono
12 Rulewska Natalia Grudziadz START Bieg opłacono
13 Piasecki Daniel Grudziądz START Bieg ZK 2 GRUDZIADZ opłacono
14 Gołach Daniel Grudziądz START Bieg 2lazy2run team opłacono
15 Gniot Julia Grudziądz START Bieg I LO Grudziądz opłacono
16 Gniot Joanna Grudziądz START Bieg Diabełkowa Aś / SP 9 Grudziądz opłacono
17 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ START Bieg opłacono
18 Ulatowska Jolanta Mokre START Bieg opłacono
19 Kulgajuk Dariusz Grudziądz START Bieg opłacono
20 Wróbel Karolina Grudziądz START Bieg
21 Suchomski Damian Jania Góra START Bieg opłacono
22 Suchomska Beata Jania Góra START Bieg opłacono
23 Bogdan Tobiasz Grudziądz START Bieg opłacono
24 Bróździak Katarzyna Świecie START Bieg
25 Zielke Urszula Grudziądz START Bieg opłacono
26 Wruk Justyna Gródek START Bieg opłacono
27 Gniot Jacek Grudziądz START Bieg opłacono
28 Karczewska Olga Grudziądz START Bieg
29 Domian Krzysztof Grudziądz START Bieg 2LAZY2RUN TEAM opłacono
30 Tekliński Wojciech Grudziądz START Bieg PARAMORALNI opłacono
31 Chudecka Beata Chudecka Gródek START Bieg opłacono
32 Okonek Łukasz Grudziądz START Bieg opłacono
33 Michna Justyna Świecie START Bieg opłacono
34 Jodko Magda Grudziądz START Bieg
35 Pawłowska Anna Grudziądz START Bieg opłacono
36 Pawłowski Marcin Grudziądz START Bieg opłacono
37 Mojek Paulina Mokre START Bieg ewiGEO Team (geodeci) opłacono
38 Mojek Kamil Mokre START Bieg ewiGEO Team (geodeci) opłacono
39 Klafta Rafał Grudziądz START Bieg opłacono
40 Kamińska Ania Grudziądz START Bieg opłacono
41 Chochliuk Agnieszka Grudziądz START Bieg BASTION LADIES
42 Melerski Leszek Grudziądz START Bieg opłacono
43 Połubiak Beata Grudziądz START Bieg Grudziądz opłacono
44 Gesek Sylwia Grudziądz START Bieg opłacono
45 Kopeć Agnieszka Grudziądz START Bieg Grudziądzka Fit Mama opłacono
46 Koliński Krzysztof Gardeja START Bieg Gmina Gardeja Biega
47 Kawałkowski Arkadiusz Grudziądz START Bieg opłacono
48 Kawałkowska Anna Grudziądz START Bieg opłacono
49 Grzebieniewski Marek Grudziądz START Bieg opłacono
50 Czarnecka Żaneta Grudziądz START Bieg
51 Bratkowski Zdzisław Grudziądz START Bieg opłacono
52 Ronowski Mateusz Grudziądz START Bieg Mat Kin Run opłacono
53 Ronowska Kinga Grudziądz START Bieg Mat Kin Run opłacono
54 Osinski Tomasz Grupa START Bieg opłacono
55 Szytniewski Grzegorz Grudziądz START Bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono
56 Mroczkowska Joanna Kwidzyn START Bieg opłacono
57 Chodukiewicz Monika Kwidzyn START Bieg opłacono
58 Przeracki Maciej GRUDZIĄDZ START Bieg opłacono
59 Frej Patrycja Grudziądz START Bieg opłacono
60 Wasilewska Joanna Grudziądz START Bieg CYPISKI TEAM opłacono
61 Lange Łukasz Grupa START Bieg CYPISKI TEAM
62 Krajnik Wojciech Grudziądz START Bieg CYPISKI TEAM opłacono
63 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn START Bieg opłacono
64 WORYTKO Joanna MEŁNO START Bieg opłacono
65 Szar Szymon Grudziądz START Bieg KB Maniak Poznań
66 kurkus kamila kurkus nicwałd START Bieg opłacono
67 Łucka Anna Grudziądz START Bieg AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
68 Tomaszewski Przemek Grudziądz START Bieg
69 Musiał Jakub Grudziądz START Bieg opłacono
70 Kozak Andrzej Grudziądz START Bieg opłacono
71 Kowal Arkadiusz Grudziądz START Bieg Biegaj z Alfredem opłacono
72 Kowal Sywia Grudziądz START Bieg Biegaj z Alfredem opłacono
73 Kowalska-Czarnewicz Monika Grudziądz START Bieg Biegaj z Alfredem opłacono
74 Czarnewicz Alfred Grudziądz START Bieg Alfred opłacono
75 KISIEL KATARZYNA BYDGOSZCZ START Bieg opłacono
76 Puchowska Ewelina Gdańsk START Bieg Gemini Team opłacono
77 Krzyżykowski Tomasz Piaski START Bieg opłacono
78 Krzyżykowski Krzysztof Biały Bór START Bieg opłacono
79 Krzyżelewska-Grinberg Anna Toruń START Bieg opłacono
80 Kreft Hanna Grudziądz START Bieg Morsy z Grudziądza opłacono
81 Chyliński Waldemar Grudziądz START Bieg opłacono
82 Zielińska Małgorzata Grudziądz START Bieg opłacono
83 Zieliński Piotr Grudziądz START Bieg opłacono
84 Miraszewska Marta Mgoszcz START Bieg Aktywne Lisewo opłacono
85 Cerk Tomasz Grudziądz START Bieg opłacono
86 Wiśniewski Rafał Iława START Bieg IŁAWA BIEGA
87 Majewski Przemysław Nowa Wieś START Bieg opłacono
88 Majewska Katarzyna Nowa Wieś START Bieg Morsy z Grudziądza opłacono
89 Skorek Barbara Grudziądz START Bieg opłacono
90 Musiał Natalia Grudziądz START Bieg opłacono
91 Śliwoń Michalina Grupa START Bieg opłacono
92 Stręciwilk Maciej Grudziądz START Bieg opłacono
93 Piekarski Łukasz Grudziądz START Bieg
94 Kaznowska Dominika GRUDZIĄDZ START Bieg Grudziadzka Fit Mama opłacono
95 Grzybek Monika Grudziądz START Bieg opłacono
96 Kostrzewski Wojciech Grudziądz START Bieg CSLog Grudziądz opłacono
97 ZAWADKA DAWID KITNOWO 35 START Bieg SP RADZYŃ CHEŁMIŃSKI opłacono
98 ZAWADKA ELŻBIETA KITNOWO START Bieg opłacono
99 Balcerzak Dorota Grudziądz START Bieg Akademia Biegania Grudziądz opłacono
100 kacprzak klaudia grudziądz START Bieg SP 20


Wyświetleń: 6598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ