Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
2 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
3 | Kukla Dariusz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
4 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
5 | Wysocki Radosław | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
6 | Frankowski Jacek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
7 | Kulik Paweł | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Leniwce.pl | opłacono |
8 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Start biegu na 10km | SKB Kraśnik/ biegciagly.cba.pl | opłacono |
9 | Kania Norbert | Dęblin | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
10 | Górski Tomasz | Duchnice | Polska | Start biegu na 10km | Matka biegnie z tyłu | opłacono |
11 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
12 | Olszewski Piotr | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | TEAM 1431 | opłacono |
13 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Slow Jogging Siedlce | |
14 | Czyżewski Szymon | siedlce | Polska | Start biegu na 10km | SP nr 7 | opłacono |
15 | Rozbicki Zbigniew | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | ||
16 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | CrossFit Siedlce | opłacono |
17 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Start biegu na 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
18 | Sarnowska Iza | Płock | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
19 | Andrzejewski Michał | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | TEAM 1431 | opłacono |
20 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Kawashi Veterans | opłacono |
21 | Kałabun Grzegorz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | PAKMAN TEAM SIEDLCE | opłacono |
22 | pytel waldek | siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
23 | Tulwin Bartosz | Węgrów | Polska | Start biegu na 10km | Aktywni Węgrów | opłacono |
24 | Janiak Paweł | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
25 | Buczek Robert | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
26 | Przesmycki Adam | Mokobody | Polska | Start biegu na 10km | Bsac Mokobody | opłacono |
27 | Stańczuk Dorota | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
28 | Ostrowski Artur | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | yulo run team siedlce | |
29 | Filipczynska Jolanta | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
30 | Drapała Karolina | Stok Lacki | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
31 | Niedziółka Jan | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
32 | Urban Andrzej | Stok Lacki | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
33 | Zienkiewicz Edyta | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | ||
34 | czyżewski krzysztof | siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
35 | Klimiuk Łukasz | Chotycze | Polska | Start biegu na 10km | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono |
36 | Komor Bogdan | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
37 | KALACIŃSKI RYSZARD | SIEDLCE | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
38 | Kupiec Beata | Stary Młyn | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
39 | Ratyńska Olga | Węgrów | Polska | Start biegu na 10km | Aktywni Węgrów | opłacono |
40 | Mikiciuk Dariusz Mikiciuk | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | ||
41 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Start biegu na 10km | SHA-LE-NI | opłacono |
42 | Antosik Mirek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
43 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
44 | Piekarski Piotr | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
45 | Zmorzyński Jakub | Warszawa | Polska | Start biegu na 10km | aleTempo | opłacono |
46 | Romaniuk Michał | Warszawa | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
47 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Start biegu na 10km | BSaC Mokobody | opłacono |
48 | Orzyłowski Rajmund | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
49 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
50 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
51 | Janiak Łukasz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Leniwce.pl | opłacono |
52 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
53 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
54 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
55 | Dąbrowski Grzegorz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | SP 5 | |
56 | Wakuła Marek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
57 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
58 | Koć Karol | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
59 | Mątewka Przemek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
60 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
61 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | Polska | Start biegu na 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
62 | Kuźma Dorota | Skórzec | Polska | Start biegu na 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
63 | Kryszczuk Krzysztof | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | NoWi Siedlce | opłacono |
64 | Padysz Paweł | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
65 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Start biegu na 10km | Masters Białystok | opłacono |
66 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
67 | Kędziora Monika | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | crossfit siedlce | opłacono |
68 | Dąbrowski Karol | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | crossfit siedlce | opłacono |
69 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Polska | Start biegu na 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
70 | Komar Małgorzata | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | CFS | opłacono |
71 | Witkowski Wojciech | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | PSZS Siedlce | opłacono |
72 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | NoWi Siedlce | opłacono |
73 | Czerwonogrodzka Urszula | Trzebieszów | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
74 | Czerwonogrodzki Damian | Trzebieszów | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
75 | krasuski piotr | siedlce | Polska | Start biegu na 10km | crossfit siedlce | opłacono |
76 | Chybowski Grzegorz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
77 | Lipiński Maciej | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | CrossFit Siedlce | opłacono |
78 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
79 | Banaszewski Adrian | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Kawashi Veterans | opłacono |
80 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Start biegu na 10km | GOLICE TEAM | opłacono |
81 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
82 | Przekaza Łukasz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
83 | Kaniewski MARIUSZ | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | ||
84 | Wojciechowska JOLANTA | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
85 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
86 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
87 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
88 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
89 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | SIEDLCE | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
90 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Polska | Start biegu na 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
91 | Kubaś Arkadiusz | skórzec | Polska | Start biegu na 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
92 | Kubaś Marta | Skórzec | Polska | Start biegu na 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
93 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
94 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
95 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
96 | Kuźma Maciej | siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
97 | Wakuła Tomasz | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
98 | Muszyński Rafał | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
99 | Ślebzak-KOŁTUNIAK AGNIESZKA | SIEDLCE | Polska | Start biegu na 10km | opłacono | |
100 | Czapski Michał | Siedlce | Polska | Start biegu na 10km | opłacono |
Wyświetleń: 9489