Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
2 | Klein Oskar | Dąbrówka | Polska | Start Biegu na 10 000m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
3 | Głażewski Konrad | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
4 | Hulewicz Patryk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
5 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
6 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PSP Elbląg | opłacono on-line |
7 | Kacprzak Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth MAAG Gear | opłacono on-line |
8 | Czerniak-Piotrowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
10 | Winiarski Mateusz | Skórcz | Polska | Start Biegu na 10 000m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
11 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
12 | Zyzek Filip | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
13 | Kwidziński Waldemar | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
14 | Nowicki Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
15 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
16 | Szwarc Krzysztof | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | forBET Runners | opłacono on-line |
17 | Orzeszek Paulina | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
18 | Tonga Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
19 | Jarczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Fijałkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bez Klubu | opłacono on-line |
21 | Putkowski Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Run for Fun | opłacono on-line |
22 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
23 | Iwko Izabela | Suchacz | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
24 | Guzowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
25 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 3athlete | opłacono on-line |
26 | Wojtas Marcin | Borkowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sportowe Borkowo | opłacono on-line |
27 | Spiek-Pietruszyńska Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
28 | BANACH KRZYSZTOF | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 9 Brygada Kawalerii Pancernej Braniewo | opłacono on-line |
29 | Olszewski Roman | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Elbażant | |
30 | Krakowski Krystian | Tolkmicko | Polska | Start Biegu na 10 000m | I LO Elbląg | |
31 | Tytek Adrian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Fercho Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
33 | Wójcik Marcin | Bartoszyce | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
34 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | El-Aktywni | opłacono on-line |
35 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Januszczyk Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
37 | dudek paweł | janowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
38 | Kalinowski Damian | Frombork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Stowarzyszenie ,,Teraz Warmia | opłacono on-line |
39 | Monkiewicz Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | KRAV MAGA ELBLĄG | opłacono on-line |
40 | Jaworska Małgorzata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
41 | Pytliński Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Kibica START ELBLĄG | opłacono on-line |
42 | Hołowiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
43 | DORDZIK Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
44 | SEKUŁA Sylwia | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
45 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | ROZBIEGANY PASŁĘK | opłacono on-line |
46 | Hull Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
47 | Hull Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
48 | Stóff Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
49 | Giedziun Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
50 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
51 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | Władysławowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
52 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Rozbiegany Pasłęk | |
53 | LECH Rafał | Małdyty | Polska | Start Biegu na 10 000m | CSS SZAFA | opłacono on-line |
54 | Góralczyk Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
55 | Fulara Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Outletka.com | opłacono on-line |
56 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
57 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
58 | Błaszczyk Paweł | Wiśniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
59 | Penk Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
60 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
61 | Wróbel Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
62 | Błaszczyk Kacper | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
63 | Błaszczyk Małgorzata Błaszczyk | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
64 | Szynkiewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
65 | Kołodziejczyk Piotr | Żółwiniec | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | KOSATKO MARIUSZ | GDYNIA | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
67 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
68 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | Start Biegu na 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
69 | Wróblewski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
70 | Szulc Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
71 | Stryjewski Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
72 | Sokół Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
73 | Lemańska-Szulc Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
74 | Siuciak Patrycja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
75 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT | |
76 | Maksymiuk Marta Maksymiuk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
77 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
78 | Jażdżyńska Izabela | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
79 | Krol Jaroslaw | Gronowo Gorne | Polska | Start Biegu na 10 000m | mBank | opłacono on-line |
80 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
81 | Łaskowski Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
82 | Tarwacka-Klach Renata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
83 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
84 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
85 | Raulin Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
86 | Kubiński Damian | Pieniężno | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
87 | Zamorski Adam Zamorski | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Elbażant | opłacono on-line |
88 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
89 | Wójcicki Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
90 | Godlewski Marcin Godlewski | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
91 | Pilarczyk Jola | Szczecin | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
92 | KSIĄŻAK Adam | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
93 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Politechnika Gdańska Lekkoatletyka | opłacono on-line |
94 | SEKUŁA Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
95 | Sobotka Michał | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
96 | Powarzyński Michał | Człuchów | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
97 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | MALBORK | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
98 | Płosiński Karol | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
99 | Tatarowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
100 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Active Malbork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29825