Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
2 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
3 | Iwko Izabela | Suchacz | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
4 | Guzowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
5 | Spiek-Pietruszyńska Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
6 | Jarczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
7 | Tytek Adrian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
8 | Fercho Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
10 | Głażewski Konrad | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
11 | Hulewicz Patryk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
12 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
13 | Czerniak-Piotrowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
14 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
15 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
16 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
17 | Góralczyk Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
18 | Tonga Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
19 | Zyzek Filip | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Kwidziński Waldemar | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
21 | Nowicki Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
22 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
23 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
24 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
25 | Łaskowski Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
26 | Tarwacka-Klach Renata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
27 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
28 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
29 | Raulin Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
30 | Kubiński Damian | Pieniężno | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
31 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Pilarczyk Jola | Szczecin | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
33 | KSIĄŻAK Adam | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
34 | Tatarowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
35 | Zyzek Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
37 | stemporzecki tomasz | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
38 | Będkowska Daria | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
39 | Bogdański Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
40 | Bendyk Elżbieta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
41 | Pasieka Kamil | Rytel | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
42 | Czubińska Marlena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
43 | Serafin Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
44 | Serafin Dorota | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
45 | Osmulski Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
46 | Zgórzyńska Sylwia | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
47 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
48 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
49 | Ruminski Daniel | Grobelno | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
50 | Uzdowski Henryk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
51 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
52 | Klonowski Kacper | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
53 | Winczewski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
54 | Markowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
55 | Trigueros Enrique | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
56 | Łuszkiewicz DAMIAN | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
57 | Kluczyk Artur | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
58 | Pawlak Michał | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
59 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
60 | Klunder Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
61 | Jaworski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
62 | Różycki Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
63 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
64 | czernis mariusz | elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
65 | Olewnik Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | Zając Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
67 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
68 | Koszyk Michał | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
69 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
70 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
71 | Częczek Beata | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
72 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
73 | Iwanowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
74 | Pogorzelski Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
75 | Morus Maciek | Elblag | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | opłacono on-line | |
76 | Borkowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
77 | Gradzinski Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
78 | Tabero Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
79 | Kruszka Agata | Włocławek | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
80 | Markowski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
81 | zarychta pawel | Elblag | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | opłacono on-line | |
82 | Bielecki Jarosław Bielecki | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
83 | Bondyra Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
84 | Jabłoński Robert | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | opłacono on-line | |
85 | Paradowska Anna | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | opłacono on-line | |
86 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
87 | Sobczak Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
88 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
89 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
90 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
91 | Miłaszewski Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
92 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
93 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
94 | LUSIŃSKA MAGDA | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
95 | STAŃCZAK PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
96 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
97 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
98 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
99 | Tomankiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
100 | Suska Mirosław | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29824