Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Styczeń Magdalena | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | MRM Team | opłacono on-line |
302 | Kwidziński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PWSZ Elbląg | opłacono on-line |
303 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
304 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
305 | Maltcev Sergei | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
306 | Winczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Tri wincz | opłacono on-line |
307 | Bułka Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
308 | Zdunek Przemyslaw | Książnik | Polska | Start Biegu na 10 000m | forBET Runners | opłacono on-line |
309 | Reszka Zygfryd | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | El-Aktywni | opłacono on-line |
310 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | El-Aktywni | opłacono on-line |
311 | Zaryjewski Dariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | FEMMED | opłacono on-line |
312 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
313 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
314 | Dziąbkowski Marcin | Marianka | Polska | Start Biegu na 10 000m | TATANKA Burgery | opłacono on-line |
315 | Obrzut Maja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
316 | Motylewski Dariusz | Bartoszyce | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
317 | Kochański-Onoszko Dominik | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | pwd DWD P-W | opłacono on-line |
318 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | El-Bażant | |
319 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Piecobudowa Elbląg | opłacono on-line |
320 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
321 | SANGOWSKI Andrzej | Tolkmicko | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
322 | Megger Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
323 | Borzymowski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
324 | Szabelski Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
325 | puch robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | CTS | opłacono on-line |
326 | Breza Przemysław | Lębork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
327 | Szewczyk Jarosław | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
328 | Siwczak Marcin | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
329 | Kulesza Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
330 | Zdun Tomasz | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
331 | Boduszek Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Duszki | opłacono on-line |
332 | Zienkiewicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Duszki | opłacono on-line |
333 | Dawgul Paweł | Lubnowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Operacja Tosia - biegniemy z pomocą | opłacono on-line |
334 | Leszczyński Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
335 | Pocałujko Adrian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
336 | Stankiewicz Kacper | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu | opłacono on-line |
337 | Kruczyński Maciej | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu | opłacono on-line |
338 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
339 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Start Biegu na 10 000m | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
340 | 0strowski Jacek | Bielnik Drugi | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
341 | Wojciechowski Robert | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth MAAG Gear. | opłacono |
342 | ODZIEMCZYK PIOTR | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth MAAG Gear | opłacono |
343 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
344 | Uzdowski Tomek | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
345 | Roszyński Paweł | Braniewo | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | opłacono on-line | |
346 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
347 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
348 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Start Biegu na 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
349 | Bielski Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | IKS ATAK Elbląg | opłacono on-line |
350 | Kwiatkowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
351 | Bertolassi Rafał Bertolassi | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth Maag Gear | opłacono |
352 | Górski Tomasz | Stare Pole | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth Maag Gear | opłacono |
353 | Biega Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
354 | Kościn Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
355 | KREFT Waldemar | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | pwd DWD P-W | opłacono on-line |
356 | Buczkowski Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
357 | Morawski Dawid | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | GE Power Team | opłacono on-line |
358 | Zając Bartosz | Kierzliny | Polska | Start Biegu na 10 000m | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
359 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
360 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
361 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
362 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PROKOPKI | opłacono on-line |
363 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PROKOPKI | opłacono on-line |
364 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PROKOPKI | opłacono on-line |
365 | Moneta Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
366 | Kraj Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
367 | Kasperek Aneta | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
368 | Sinkiewicz Tomasz | Pasym | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
369 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
370 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
371 | Kopaczewska Sylwia | Karczowiska Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
372 | Grądziel Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
373 | Lipska Bożena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
374 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
375 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
376 | Hadziewicz Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
377 | Pilipczuk Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
378 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
379 | Kiepas Wiktor Kiepas | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
380 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
381 | Jarema RENATA | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
382 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
383 | Wlizło Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu | opłacono on-line |
384 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE | opłacono on-line |
385 | Kamieniak Rafal | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
386 | Orzechowski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
387 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk- Południe | opłacono on-line |
388 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk- Południe | opłacono on-line |
389 | JOKŚ Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
390 | Szabat Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
391 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
392 | Pawlukowicz Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ZSISIU BIEGA | opłacono on-line |
393 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
394 | Podolska Joanna Sylwia | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
395 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | arobron.pl | opłacono on-line |
396 | MINDZA Michał | Chwalęcin | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
397 | Kościanek Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
398 | Zięba Agnieszka | Milejewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
399 | Bazylczyk Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
400 | Peplińska Arletta | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29826