Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | Mroziński Adam | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
602 | Grochowski Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
603 | Klimowski Przemysław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
604 | Matkiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | LABOSPORT TEAM | opłacono on-line |
605 | Żurawski Michał | Elblag | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marta__Marcin_Michał team | opłacono on-line |
606 | Ponieważ Marta | Elblag | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marta__Marcin_Michał team | opłacono on-line |
607 | Ponieważ Marcin | Elblag | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marta__Marcin_Michał team | opłacono on-line |
608 | Filipczyk Joanna | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
609 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
610 | Sypianska Karolina | Ogrodniki | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
611 | Kowalska Amelia | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
612 | Żyłaniec Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu na 10 000m | Zbieracze złomu | opłacono on-line |
613 | Galko Tamara | Kamiennik Wielki | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
614 | Dul Marcelina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
615 | Witkowski Robert | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | opłacono on-line |
616 | Korszuń Kacper | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
617 | Lic Tymoteusz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Tomita Elblag,SP4 | opłacono on-line |
618 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
619 | Źródło Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ŹRÓDEŁKO | opłacono on-line |
620 | Matuszewicz Dorota | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
621 | Matuszewicz Arkadiusz | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
622 | Wanatowski Mariusz | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Mac-TEAM | opłacono on-line |
623 | Sawicki Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ratownik Medyczny Theam | opłacono on-line |
624 | Mac Anna | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Mac-TEAM | opłacono on-line |
625 | Mac Paweł | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Mac-TEAM | opłacono on-line |
626 | Rogowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
627 | Bednarek Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
628 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
629 | Olesińska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
630 | Gromadzki Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
631 | Bartczak Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
632 | Mazur Andrzej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
633 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
634 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
635 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
636 | Jarkowski Michal | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
637 | Kopczyński Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
638 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
639 | Mikula Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
640 | Wrzosek Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |
641 | Gdula Roman | Gronowo Elbląskie | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
642 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
643 | Klecha Dariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
644 | Jastrzębski Sylwester | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
645 | Mróz Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
646 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
647 | Kurek Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
648 | Cybelius Robert | Długobór | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
649 | BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
650 | Orzoł katarzyna | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
651 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
652 | Bałaban Łukasz | Krosno | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
653 | Pruszewicz Adrian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | ksw tygrys elblag | opłacono on-line |
654 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line |
655 | Domeracki Mariusz | Gronowo Elbląskie | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ratownik Medyczny Team | opłacono on-line |
656 | Szczybelski Jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
657 | Mateusiak Arkadiusz | ELBLAG | Polska | Start Biegu na 10 000m | Stajnia Braci M. | opłacono on-line |
658 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
659 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
660 | Albrecht Dorota | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
661 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
662 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
663 | Kurowski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
664 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JBB | opłacono on-line |
665 | Tonga Jan | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
666 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
667 | Rzadkiewicz Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
668 | Źródło Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ŹRÓDEŁKO | opłacono on-line |
669 | Lisak Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | pwd DWD P-W | opłacono on-line |
670 | Angielczyk Magdalena | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
671 | Jasiulewicz Izabela | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
672 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
673 | Purzycki Michał | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
674 | SULA PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
675 | Serocki Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
676 | WAŚNIEWSKI Rafał | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30057