Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Zienkiewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | SPSK | opłacono on-line |
202 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
203 | Wojtaś Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
204 | Petyna Kazimierz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | sp nr 11 Elbląg | opłacono on-line |
205 | Rubacha Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole NR 11 Elbląg | opłacono on-line |
206 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
207 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
208 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line |
209 | MAZUR SZYMON | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 | opłacono on-line |
210 | ISKRA KAROL | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP nr 12 Elbląg | opłacono on-line |
211 | MAZUR JULIA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 23 | opłacono on-line |
212 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
213 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
214 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
215 | zębala Marcel | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp 6 Elblag | opłacono on-line |
216 | Kleszczewski Jacek | Słobity - Stacja | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
217 | Łukiewicz Martyna | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Akademia Krasnoludkow | opłacono on-line |
218 | Łukiewicz Bartosz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | UKP Jedynka | opłacono on-line |
219 | Mazurkiewicz Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 23 | opłacono on-line |
220 | Sadowski Tymoteusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
221 | Sadowski Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
222 | Perucki Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | opłacono on-line | |
223 | Jankowski Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Karas_kids_team | opłacono on-line |
224 | Czubińska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
225 | Czubińska Anna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
226 | Lisak Aleksander | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
227 | Lipska Wioleta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
228 | Parczyk Antoś | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | żłobek miejski nr 4 | opłacono on-line |
229 | Pogorzelska Zofia | Nowinka | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | TEAM NOWINKA | limit osiągnięty |
230 | Pogorzelski Jakub | Nowinka | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | TEAM NOWINKA | limit osiągnięty |
231 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
232 | Rusin Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
233 | Warkus Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
234 | Warkus Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
235 | Nita Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 15 elblag | opłacono on-line |
236 | Kmita Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | opłacono on-line | |
237 | Ponikowski Tomasz | Prabuty | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | limit osiągnięty | |
238 | Ulanowska Wiktoria | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | limit osiągnięty | |
239 | Ulanowska Liliana | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | limit osiągnięty | |
240 | Ulanowska Michalina | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | limit osiągnięty | |
241 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
242 | Kowalczuk Ksawery | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
243 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
244 | Tomkowicz Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
245 | Rogowicz Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
246 | Rogowicz Zosia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
247 | DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
248 | DOROSZKIEWICZ ANNA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
249 | Papinska Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP25 | opłacono on-line |
250 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
251 | Wróblewski Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | opłacono on-line | |
252 | Wróblewska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
253 | Mroziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
254 | Jankowska Oliwia | elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp 25 Elbląg | limit osiągnięty |
255 | Jankowski Michał | elblag | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | Sp 25 Elbląg | limit osiągnięty |
256 | Paluchowski Nikodem | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp21 Elbląg | opłacono on-line |
257 | Grajewski Julian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
258 | Grajewski Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
259 | Raulin Paweł | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP 12 | opłacono on-line |
260 | Zumkowska Michalina | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP 25 | opłacono on-line |
261 | Zumkowska Maja | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 25 | opłacono on-line |
262 | Malinowski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 19 Elbląg | opłacono on-line |
263 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
264 | Wroński Adam | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
265 | Ponieważ Zuzanna | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
266 | Ponieważ Amelia | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
267 | Ponieważ Aleksander | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Marcin team | opłacono on-line |
268 | Mika Leon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
269 | Mika Pola | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
270 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | opłacono on-line | |
271 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
272 | Lic Tymoteusz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | Tomita Elblag,SP4 | opłacono on-line |
273 | Sokołowski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP 25 | opłacono on-line |
274 | Wiklińska Patrycja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
275 | Kowalski Bruno | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
276 | Kowalski Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Szkoła Podstawowa 11 | opłacono on-line |
277 | Sawicka Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
278 | Sawicki Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
279 | Bednarek Cezary | Kwidzyn | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Radość Kwidzyn | limit osiągnięty |
280 | Szklarski Marcin | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
281 | Weredycka Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
282 | Weredycki Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 14-15 lat 600m | opłacono on-line | |
283 | Jabłoński Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | UKP Jedynka | opłacono on-line |
284 | Krajnik Alan | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono | |
285 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 6 Elbląg | opłacono |
286 | Czarnecka Lidia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 14-15 lat 600m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
287 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
288 | Stefanowicz Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 33 w Elblągu | opłacono on-line |
289 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
290 | Sadowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
291 | Sadowska Adrianna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
292 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
293 | Demczuk Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
294 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
295 | SULA ADAM | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line |
296 | Bałaban Szymon | Krosno | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
297 | Tkaczuk Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole NR 13 | opłacono on-line |
298 | Tkaczuk Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS CONCORDIA ELBLĄG | opłacono on-line |
299 | Godlewski Mateusz | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 14-15 lat 600m | opłacono on-line | |
300 | Godlewska Anna | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 9-10-11 lat 300m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15613