Bieg Niepodległej

Pora uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie!

Organizatorzy, czyli The North Event i MOSiR Sopot, przygotowali dla Was 4,5 km po najbardziej reprezentatywnych terenach Sopotu, czyli po plaży i alejkach w centrum.

Każdy z zawodników otrzyma biało-czerwoną opaskę na ramię i w patriotycznym duchu będzie celebrować narodowe Święto Niepodległości!

Startujemy 10 listopada o 11:00 spod Molo w Sopocie!


Zostaną wyróżnione trzy strefy startowe:

  • biała – dla uczestników ubranych w białe stroje*,
  • czerwona – dla uczestników obrane w czerwone stroje*,
  • mieszana – dla uczestników ubranych dowolnie.

Zawodnicy z białej i czerwonej strefy będą startowali w dwóch liniach, równolegle do siebie, spod oddzielnych bram startowych. Zawodnicy ze strefy mieszanej wystartują na końcu. By wystartować w danej strefie, trzeba być ubranym pod kolor danej strefy – Organizator nie zapewnia odpowiednich strojów.

*przy zapisach istnieje możliwość dokupienia białej lub czerwonej bawełnianej koszulki z logo imprezy w cenie 20 zł. Zamówienia można składać ostatecznie do dnia 28.10.2018.


W Sopocie pobiegniemy już 10 listopada, ten start nie będzie więc kolidował z innymi niepodległościowymi biegami ;)

Każdy z zawodników otrzyma medal na mecie, a najszybsi w open dodatkowo puchary - cel imprezy to przede wszystkim integracja mieszkańców i zwiększanie świadomości patriotycznej społeczeństwa :)

 

Wyświetleń: 17624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ