Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
2 | Malewicz Olek | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Mrowisko | opłacono |
3 | Siadak Daria | Tczew | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
4 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
5 | Komorowski Szymon | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
6 | Duda-Religa Ewelina | Szczecin | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | OZKB | opłacono on-line |
7 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
8 | Kaczmarek Jacek | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
9 | Bojan Anna | GDYNIA | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
10 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
11 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
12 | Redzimska Anna | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
13 | Olszewski Krzysztof Maciej | Warszawa | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
14 | Olszewska Ewelina | Warszawa | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
15 | Malinowski Aleksander | Grudziądz | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
16 | Malinowska Dorota | Grudziądz | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
17 | Dolecki Andrzej | Reda | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
18 | Ścirko Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
19 | Dzierżak Marek | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
20 | Rynkiewicz Marta | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
21 | Knopa Małgorzata | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
22 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
23 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
24 | Będkowska Daria | Elbląg | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | limit osiągnięty | |
25 | Adamowicz Agnieszka | SOPOT | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Sopot TEAM | opłacono on-line |
26 | Chrapun Anna | Wiśniewo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
27 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
28 | Buko Kaja | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
29 | Buko Paweł | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
30 | Budkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
31 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
32 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
33 | Kordek Rafał | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
34 | Kordek Anna | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
35 | ANNOWSKA ANNA | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
36 | KOWALCZYK AGNIESZKA | GDAŃSK | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
37 | Glinka Agnieszka | Lębork | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | KreativSport | opłacono on-line |
38 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | KreativSport | opłacono on-line |
39 | Musiał Michał | Rumia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Komando Flaki | limit osiągnięty |
40 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
41 | Węgierski Krystian | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
42 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Dom Starców Sopot | opłacono on-line |
43 | Babraj Tomasz | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
44 | Hanzel Jacek | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
45 | Burba Patrycja | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
46 | Zajkowski Leszek | Kowale | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
47 | Dziełak Anna | Kowale | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
48 | Orłowska Ewa | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | GUMed na starcie | opłacono on-line |
49 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
50 | Sadowski Marcin | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
51 | Tomaszewska Paulina | Rumia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
52 | Polanowski Michał | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | AMW Gdynia | opłacono on-line |
53 | Litwiniuk Anna | Przywidz | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
54 | Cicha Magdalena | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
55 | Grzegorczyk Leszek | Dębostrów | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | ecopol | opłacono on-line |
56 | Koitalla Karolina | OTOMIN | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | ZKPiG 2 Gdańsk | opłacono on-line |
57 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
58 | Boguslaw Monika | Gdansk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
59 | Borkowicz Teresa | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
60 | Piotrowska Mirka | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
61 | Zajk Radosław | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
62 | Baniel Dawid | Słobity | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
63 | Robakowska Ewa | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Biegowyswiat.pl | opłacono on-line |
64 | Biernat Beata | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
65 | Specht Michał | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | XV Liceum Ogólnokształcące W Gdańsku | opłacono on-line |
66 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
67 | Ostrowska Karolina | Elbląga | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
68 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
69 | Pietrasik Justyna | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
70 | Trzaskalski Kamil | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
71 | Stachurski Oktawian | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
72 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line |
73 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | SOPOT Team | opłacono on-line |
74 | Deorowicz Piotr | Olsztyn | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
75 | Kuśka Adam | Rybnik | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | AZS AWF KATOWICE/ DECATHLON TEAM | opłacono on-line |
76 | Dąbkowska Anna | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono | |
77 | dąbrowski krzysztof | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
78 | Bąkowska Alicja | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
79 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
80 | Hinc Mateusz | Robakowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | 13dTR | opłacono on-line |
81 | Skrzeczowski Bartosz | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
82 | Marek Katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
83 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
84 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Safe Sport Team | opłacono on-line |
85 | Stramek Łukasz | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Husaria Race Team | limit osiągnięty |
86 | Tutkowski Daniel | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | DJ Tutki | limit osiągnięty |
87 | Bołtuć Dominika | Wrocław | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
88 | Figurski Łukasz | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | limit osiągnięty | |
89 | Gorzelak Dominika | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
90 | Zabłocki Aleksander | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
91 | Studzińska Agnieszka | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
92 | Ciecholińska Kamila | Borkowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | limit osiągnięty | |
93 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | limit osiągnięty |
94 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
95 | Jaroszewska Monika | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
96 | janczyk marta | gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
97 | Rudowska Dominika | Sopot | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
98 | SWIEGOT Malgorzata | Gdansk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
99 | Kurzyńska Marzena | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line | |
100 | Głowiński Dariusz | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21478