Bieg Niepodległej

wyniki bieg niepodległości SOPOT

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 159 JANOWSKI FILIP M 1 M OPEN 1 SZCZECIN 5km 0:12:21 24.29 [km/h] 12:28 [min/km]
2 484 ZAJK RADOSŁAW M 2 M OPEN 2 GDYNIA 5km 0:13:23 22.42 [km/h] 12:41 [min/km]
3 68 CYBULA PAWEŁ M 3 M OPEN 3 KAZIMIERZ 5km 0:14:11 21.15 [km/h] 12:50 [min/km]
4 445 TRZASKALSKI KAMIL M 4 M OPEN 4 GDAŃSK 5km 0:14:12 21.13 [km/h] 12:50 [min/km]
5 451 WALCZAK JĘDRZEJ M 5 M OPEN 5 GDAŃSK 5km 0:14:23 20.86 [km/h] 12:53 [min/km]
6 232 KUŚKA ADAM M 6 M OPEN 6 RYBNIK AZS AWF KATOWICE/ DECATHLON TEAM 5km 0:14:48 20.27 [km/h] 12:58 [min/km]
7 483 ZAJĄC ŁUKASZ M 7 M OPEN 7 BYDGOSZCZ 5km 0:14:55 20.11 [km/h] 12:59 [min/km]
8 348 PYTEL MARCIN M 8 M OPEN 8 GDAŃSK #PRZESTANSIEMAZAC TEAM 5km 0:15:06 19.87 [km/h] 12:01 [min/km]
9 378 SCHOENROCK TOMASZ M 9 M OPEN 9 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 5km 0:15:19 19.59 [km/h] 12:04 [min/km]
10 340 PRĘCIKOWSKI MATEUSZ M 10 M OPEN 10 GDAŃSK 5km 0:15:27 19.42 [km/h] 12:05 [min/km]
11 276 MOKŁOWICZ PIOTR M 11 M OPEN 11 WEJHEROWO 5km 0:15:40 19.15 [km/h] 12:08 [min/km]
12 415 SZCZESNY DAMIAN M 12 M OPEN 12 GDAŃSK GUMED NA STARCIE 5km 0:15:46 19.03 [km/h] 12:09 [min/km]
13 213 KOZŁOWSKI MAREK M 13 M OPEN 13 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 5km 0:15:47 19.01 [km/h] 12:09 [min/km]
14 28 BODZAK MICHAŁ M 14 M OPEN 14 GDYNIA 5km 0:16:11 18.54 [km/h] 12:14 [min/km]
15 239 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 15 M OPEN 15 SOPOT 5km 0:16:16 18.44 [km/h] 12:15 [min/km]
16 271 MIKULSKI FELIKS M 16 M OPEN 16 PRZYWIDZ 5km 0:16:22 18.33 [km/h] 12:16 [min/km]
17 369 RZEPECKI RADOSŁAW M 17 M OPEN 17 GDAŃSK 5km 0:16:23 18.31 [km/h] 12:17 [min/km]
18 33 BOLEWSKI ADAM M 18 M OPEN 18 GDAŃSK FOTO WEB TEAM 5km 0:16:27 18.24 [km/h] 12:17 [min/km]
19 278 MROCZKOWSKI TOMASZ M 19 M OPEN 19 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:16:33 18.13 [km/h] 12:19 [min/km]
20 303 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 20 M OPEN 20 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:16:38 18.04 [km/h] 12:20 [min/km]
21 572 MODZELEWSKI MATEUSZ M 21 M OPEN 21 SOPOT 5km 0:16:39 18.02 [km/h] 12:20 [min/km]
22 135 GRZYWACZ KAROL M 22 M OPEN 22 GDYNIA 5km 0:16:44 17.93 [km/h] 12:21 [min/km]
23 382 SIENKIEWICZ MIKOŁAJ M 23 M OPEN 23 TCZEW MROWISKO 5km 0:16:44 17.93 [km/h] 12:21 [min/km]
24 284 NACZK MICHAŁ M 24 M OPEN 24 SOPOT MROWISKO 5km 0:16:45 17.91 [km/h] 12:21 [min/km]
25 454 WALICHNIEWICZ NIKOLAS M 25 M OPEN 25 SOPOT MROWISKO 5km 0:16:46 17.89 [km/h] 12:21 [min/km]
26 1 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 1 K OPEN 1 SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:16:46 17.89 [km/h] 12:21 [min/km]
27 581 MICHNIEWICZ WALDEMAR M 26 M OPEN 26 MALBORK 5km 0:16:58 17.68 [km/h] 12:24 [min/km]
28 343 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 27 M OPEN 27 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 5km 0:17:00 17.65 [km/h] 12:24 [min/km]
29 427 TEKLIŃSKI ADRIAN M 28 M OPEN 28 GRUDZIĄDZ PARAMORALNI 5km 0:17:04 17.58 [km/h] 12:25 [min/km]
30 387 SKRZECZOWSKI BARTOSZ M 29 M OPEN 29 GDAŃSK 5km 0:17:05 17.56 [km/h] 12:25 [min/km]
31 270 MIKULSKI ARKADIUSZ M 30 M OPEN 30 PRZYWIDZ 5km 0:17:09 17.49 [km/h] 12:26 [min/km]
32 281 MUCHEWICZ MATEUSZ M 31 M OPEN 31 RUMIA 5km 0:17:16 17.37 [km/h] 12:27 [min/km]
33 104 DZIOBA MATEUSZ M 32 M OPEN 32 SOPOT SP 77 GDAŃSK 5km 0:17:20 17.31 [km/h] 12:28 [min/km]
34 351 RADŁOWSKI MARIUSZ M 33 M OPEN 33 PUCK 5km 0:17:20 17.31 [km/h] 12:28 [min/km]
35 300 OLEJNIK ADA K 2 K OPEN 2 GOWIDLINO 5km 0:17:25 17.22 [km/h] 12:29 [min/km]
36 146 HERING MACIEJ BARTOSZ M 34 M OPEN 34 KRAG 5km 0:17:37 17.03 [km/h] 12:31 [min/km]
37 83 DENERT JAN M 35 M OPEN 35 AUGUSTÓW 5km 0:17:39 17.00 [km/h] 12:32 [min/km]
38 456 WANDTKE KAROL M 36 M OPEN 36 GDYNIA 1ALO GDYNIA 5km 0:17:40 16.98 [km/h] 12:32 [min/km]
39 171 KARULSKI KAMIL M 37 M OPEN 37 GDAŃSK 5km 0:17:41 16.97 [km/h] 12:32 [min/km]
40 583 BŁADTŁO DAMIAN M 38 M OPEN 38 GDYNIA 5km 0:17:46 16.89 [km/h] 12:33 [min/km]
41 474 WOJSA MARCIN M 39 M OPEN 39 GDAŃSK 5km 0:17:50 16.82 [km/h] 12:34 [min/km]
42 225 KUC MICHAŁ M 40 M OPEN 40 GDYNIA 5km 0:17:52 16.79 [km/h] 12:34 [min/km]
43 586 TOMTAŁA MIKOŁAJ M 41 M OPEN 41 GDAŃSK 5km 0:17:56 16.73 [km/h] 12:35 [min/km]
44 491 ZDUNEK MIROSŁAW M 42 M OPEN 42 GDAŃSK 5km 0:17:59 16.68 [km/h] 12:36 [min/km]
45 466 WIECZOREK TOMASZ M 43 M OPEN 43 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:18:00 16.67 [km/h] 12:36 [min/km]
46 92 DRAGAN KAROL M 44 M OPEN 44 GDYNIA 5km 0:18:01 16.65 [km/h] 12:36 [min/km]
47 44 BUKO PAWEŁ M 45 M OPEN 45 SOPOT 5km 0:18:03 16.62 [km/h] 12:37 [min/km]
48 43 BUKO KAJA K 3 K OPEN 3 SOPOT 5km 0:18:07 16.56 [km/h] 12:37 [min/km]
49 87 DOLECKI ANDRZEJ M 46 M OPEN 46 REDA 5km 0:18:11 16.50 [km/h] 12:38 [min/km]
50 66 CISZEK SEBASTIAN M 47 M OPEN 47 GDAŃSK 5km 0:18:13 16.47 [km/h] 12:39 [min/km]
51 11 BANIEL DAWID M 48 M OPEN 48 SŁOBITY 5km 0:18:14 16.45 [km/h] 12:39 [min/km]
52 417 SZYLING SZYMON M 49 M OPEN 49 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5km 0:18:15 16.44 [km/h] 12:39 [min/km]
53 288 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 50 M OPEN 50 GDYNIA 5km 0:18:15 16.44 [km/h] 12:39 [min/km]
54 17 BIAŁA BEATA K 4 K OPEN 4 GDAŃSK 5km 0:18:20 16.36 [km/h] 12:40 [min/km]
55 206 KOTECKI JAROSŁAW M 51 M OPEN 51 SKARSZEWY CUDAKI 5km 0:18:21 16.35 [km/h] 12:40 [min/km]
56 21 BIELAWSKI BARTŁOMIEJ M 52 M OPEN 52 GDAŃSK 5km 0:18:24 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
57 48 BUTOWSKA KATARZYNA K 5 K OPEN 5 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:18:24 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
58 354 REDZIMSKI ADAM M 53 M OPEN 53 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 5km 0:18:29 16.23 [km/h] 12:42 [min/km]
59 376 SANDACH STEFAN M 54 M OPEN 54 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM 5km 0:18:37 16.11 [km/h] 12:43 [min/km]
60 251 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 6 K OPEN 6 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:18:37 16.11 [km/h] 12:43 [min/km]
61 194 KONECKO IZABELA K 7 K OPEN 7 SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:18:46 15.99 [km/h] 12:45 [min/km]
62 305 OSIECKI ADAM M 55 M OPEN 55 GDAŃSK 5km 0:18:49 15.94 [km/h] 12:46 [min/km]
63 375 SALUK MARCIN M 56 M OPEN 56 BANINO 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 12:46 [min/km]
64 222 KRYWULT SEBASTIAN M 57 M OPEN 57 SOPOT 5km 0:18:53 15.89 [km/h] 12:47 [min/km]
65 167 KACZMAREK JACEK M 58 M OPEN 58 GDYNIA 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 12:47 [min/km]
66 561 ŻYLIŃSKI GRACJAN M 59 M OPEN 59 BEZLEDY 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 12:47 [min/km]
67 582 BOBIŃSKI KACPER M 60 M OPEN 60 GDYNIA 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 12:47 [min/km]
68 330 PINDRAL EMILIA K 8 K OPEN 8 GDAŃSK 5km 0:18:55 15.86 [km/h] 12:47 [min/km]
69 170 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 61 M OPEN 61 GDAŃSK 5km 0:19:01 15.78 [km/h] 12:48 [min/km]
70 124 GODLEWSKI PAWEŁ M 62 M OPEN 62 GDYNIA 5km 0:19:02 15.76 [km/h] 12:48 [min/km]
71 120 GŁĘBICKI MARCIN M 63 M OPEN 63 ELBLĄG AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 5km 0:19:03 15.75 [km/h] 12:49 [min/km]
72 102 DZIERŻAK MAREK M 64 M OPEN 64 GDAŃSK 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 12:50 [min/km]
73 177 KĘTRZYŃSKI MICHAŁ M 65 M OPEN 65 BOJANO 5km 0:19:09 15.67 [km/h] 12:50 [min/km]
74 52 CEGIELSKI RAFAŁ M 66 M OPEN 66 GDYNIA 5km 0:19:11 15.64 [km/h] 12:50 [min/km]
75 70 CYDEJKO KRZYSZTOF M 67 M OPEN 67 JUSZKOWO 5km 0:19:15 15.58 [km/h] 12:51 [min/km]
76 218 KROK TOMASZ M 68 M OPEN 68 GDAŃSK 5km 0:19:15 15.58 [km/h] 12:51 [min/km]
77 187 KNITTER-KLASA EDYTA K 9 K OPEN 9 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 12:53 [min/km]
78 180 KLASA MICHAŁ M 69 M OPEN 69 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 12:53 [min/km]
79 326 PIECHOWICZ WALDEMAR M 70 M OPEN 70 GDAŃSK 5km 0:19:26 15.44 [km/h] 12:53 [min/km]
80 367 RYBARZ ARTUR M 71 M OPEN 71 BRZESZCZE 5km 0:19:30 15.38 [km/h] 12:54 [min/km]
81 577 KALCZYŃSKA WIOLETTA K 10 K OPEN 10 RUMIA 5km 0:19:30 15.38 [km/h] 12:54 [min/km]
82 472 WNUK MONIKA K 11 K OPEN 11 STRZEBIELINO 5km 0:19:34 15.33 [km/h] 12:55 [min/km]
83 434 TOŁODZIECKI MARCIN M 72 M OPEN 72 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5km 0:19:37 15.29 [km/h] 12:55 [min/km]
84 316 PAŃKA MARCIN M 73 M OPEN 73 ELBLĄG 5km 0:19:38 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
85 75 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 74 M OPEN 74 GDYNIA 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
86 585 KAUS ŁUKASZ M 75 M OPEN 75 SOPOT 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
87 189 KNUT MAGDALENA K 12 K OPEN 12 GDAŃSK 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
88 249 ŁUCZYŃSKA AGNIESZKA K 13 K OPEN 13 GDAŃSK OSOWA 5km 0:19:40 15.25 [km/h] 12:56 [min/km]
89 392 SPECHT MICHAŁ M 76 M OPEN 76 GDAŃSK XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDAŃSKU 5km 0:19:44 15.20 [km/h] 12:57 [min/km]
90 390 SOŁTYSIAK NATALIA K 14 K OPEN 14 GDAŃSK 5km 0:19:46 15.18 [km/h] 12:57 [min/km]
91 50 BYCZUK ŻANETA K 15 K OPEN 15 GDAŃSK 5km 0:19:48 15.15 [km/h] 12:58 [min/km]
92 432 TOCZEK DOMINIKA K 16 K OPEN 16 GDYNIA UKS GROMIK GDYNIA 5km 0:19:49 15.14 [km/h] 12:58 [min/km]
93 481 ZABŁOCKI MATEUSZ M 77 M OPEN 77 GDYNIA MATFIX 5km 0:19:51 15.11 [km/h] 12:58 [min/km]
94 329 PIŁASIEWICZ IRENEUSZ M 78 M OPEN 78 GDYNIA SP 44 GDAŃSK 5km 0:19:51 15.11 [km/h] 12:58 [min/km]
95 163 JESKE KATARZYNA K 17 K OPEN 17 SOPOT 5km 0:19:53 15.09 [km/h] 12:59 [min/km]
96 433 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 18 K OPEN 18 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5km 0:19:58 15.03 [km/h] 12:00 [min/km]
97 337 POLANOWSKI MICHAŁ M 79 M OPEN 79 GDYNIA AMW GDYNIA 5km 0:19:59 15.01 [km/h] 12:00 [min/km]
98 149 IEFYMENKO OLEKSANDR M 80 M OPEN 80 SOPOT 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 12:00 [min/km]
99 106 DZIUBAK MICHAŁ M 81 M OPEN 81 GDAŃSK 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 12:01 [min/km]
100 587 WITKOWSKA MONIKA K 19 K OPEN 19 SOPOT 5km 0:20:05 14.94 [km/h] 12:01 [min/km]
101 253 ŁYCZKO PATRYK M 82 M OPEN 82 GDAŃSK NORDCITY 5km 0:20:06 14.93 [km/h] 12:01 [min/km]
102 257 MAKARENKO ADAM M 83 M OPEN 83 GDYNIA 5km 0:20:07 14.91 [km/h] 12:01 [min/km]
103 207 KOTRYCH JAROSŁAW M 84 M OPEN 84 CIECHOCINEK 5km 0:20:11 14.86 [km/h] 12:02 [min/km]
104 29 BOGALECKI MAREK M 85 M OPEN 85 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 12:02 [min/km]
105 396 STAWSKI BARTOSZ M 86 M OPEN 86 GDAŃSK 5km 0:20:17 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
106 110 FIERGELEWSKI PIOTR M 87 M OPEN 87 GDAŃSK 5km 0:20:20 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
107 299 OLEJARCZYK PIOTR M 88 M OPEN 88 ELBLĄG 5km 0:20:20 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
108 138 GULATOWSKI RAFAL M 89 M OPEN 89 KLUBOWA HUTA 5km 0:20:22 14.73 [km/h] 12:04 [min/km]
109 431 TOCZEK DARIUSZ M 90 M OPEN 90 GDYNIA RKS HUWDU 5km 0:20:22 14.73 [km/h] 12:04 [min/km]
110 347 PYRKOWSKI SEBASTIAN M 91 M OPEN 91 TCZEW 5km 0:20:22 14.73 [km/h] 12:04 [min/km]
111 334 POCHOPIEŃ MIRA K 20 K OPEN 20 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
112 229 KUROWSKI WOJCIECH M 92 M OPEN 92 GDAŃSK 5km 0:20:28 14.66 [km/h] 12:06 [min/km]
113 58 CHODUKIEWICZ MONIKA K 21 K OPEN 21 KWIDZYN 5km 0:20:30 14.63 [km/h] 12:06 [min/km]
114 589 CZAJA KRZYSZTOF M 93 M OPEN 93 SOPOT 5km 0:20:31 14.62 [km/h] 12:06 [min/km]
115 286 NICEWICZ MALWINA K 22 K OPEN 22 GDAŃSK NICKI 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 12:06 [min/km]
116 111 FOJUT MARCIN M 94 M OPEN 94 BYTONIA MORSY ZBLEWO 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 12:06 [min/km]
117 250 ŁUCZYŃSKI RAFAŁ M 95 M OPEN 95 GDAŃSK OSOWA O-SOWA BIEGA 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 12:06 [min/km]
118 264 MAZUR MAGDA K 23 K OPEN 23 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:20:34 14.59 [km/h] 12:07 [min/km]
119 69 CYDEJKO JOANNA K 24 K OPEN 24 JUSZKOWO 5km 0:20:34 14.59 [km/h] 12:07 [min/km]
120 230 KURS MACIEJ M 96 M OPEN 96 GDAŃSK 5km 0:20:35 14.57 [km/h] 12:07 [min/km]
121 9 BADOWICZ OSKAR M 97 M OPEN 97 SOPOT MROWISKO 5km 0:20:40 14.52 [km/h] 12:08 [min/km]
122 467 WINIARSKI ARKADIUSZ M 98 M OPEN 98 GDAŃSK 5km 0:20:41 14.50 [km/h] 12:08 [min/km]
123 115 GALLA AGNIESZKA K 25 K OPEN 25 GDYNIA 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 12:08 [min/km]
124 458 WARZAŁA KATARZYNA K 26 K OPEN 26 RUMIA 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km]
125 422 ŚCIRKO IWONA K 27 K OPEN 27 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 12:09 [min/km]
126 41 BUDKOWSKA AGNIESZKA K 28 K OPEN 28 GDAŃSK 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 12:09 [min/km]
127 569 JESZKA ANNA K 29 K OPEN 29 GDAŃSK 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 12:10 [min/km]
128 261 MALINOWSKI ALEKSANDER M 99 M OPEN 99 GRUDZIĄDZ 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 12:10 [min/km]
129 313 PAKEIZER ANNA K 30 K OPEN 30 GDYNIA 5km 0:20:50 14.40 [km/h] 12:10 [min/km]
130 490 ZAWORSKI DANIEL M 100 M OPEN 100 ŻELISTRZEWO 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 12:10 [min/km]
131 287 NICEWICZ PAWEŁ M 101 M OPEN 101 GDAŃSK NICKI 5km 0:20:52 14.38 [km/h] 12:10 [min/km]
132 473 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH M 102 M OPEN 102 SOPOT MROWISKO 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 12:11 [min/km]
133 471 WŁASÓW OLGA K 31 K OPEN 31 SOPOT 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km]
134 357 ROBAKOWSKA EWA K 32 K OPEN 32 SOPOT BIEGOWYSWIAT.PL 5km 0:21:01 14.27 [km/h] 12:12 [min/km]
135 223 KRZAK JERZY M 103 M OPEN 103 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 12:12 [min/km]
136 172 KARWEL EWELINA K 33 K OPEN 33 GDAŃSK KONTENER FORMY 5km 0:21:04 14.24 [km/h] 12:13 [min/km]
137 137 GULATOWSKA KLAUDIA K 34 K OPEN 34 KLUKOWA HUTA 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
138 319 PERLIŃSKI MIKOŁAJ M 104 M OPEN 104 OLSZTYN 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
139 117 GARUS WIKTOR M 105 M OPEN 105 WEJHEROWO 5km 0:21:11 14.16 [km/h] 12:14 [min/km]
140 74 CZARNECKI PAWEŁ M 106 M OPEN 106 SOPOT 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 12:15 [min/km]
141 428 TEMSKI AMADEUSZ M 107 M OPEN 107 STARZYNO 13DTR 5km 0:21:18 14.08 [km/h] 12:16 [min/km]
142 35 BORKOWICZ TERESA K 35 K OPEN 35 GDYNIA 5km 0:21:24 14.02 [km/h] 12:17 [min/km]
143 114 GALAS KAROL M 108 M OPEN 108 SOPOT MROWISKO 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 12:17 [min/km]
144 164 JESKE MICHAŁ M 109 M OPEN 109 SOPOT 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km]
145 196 KOPROWSKI ŁUKASZ M 110 M OPEN 110 GDAŃSK MROWISKO 5km 0:21:31 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
146 464 WERRA ZIEMOWIT M 111 M OPEN 111 RUMIA 5km 0:21:33 13.92 [km/h] 12:19 [min/km]
147 280 MRÓZ SEBASTIAN M 112 M OPEN 112 KOMORÓW 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 12:19 [min/km]
148 145 HELAK MAREK M 113 M OPEN 113 GRUDZIADZ 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
149 318 PERLIŃSKI MAREK M 114 M OPEN 114 OLSZTYN 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 12:19 [min/km]
150 500 ŻÓŁTOWSKI WOJCIECH M 115 M OPEN 115 GDAŃSK 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 12:19 [min/km]
151 109 FIERGELEWSKA ALEKSANDRA K 36 K OPEN 36 GDAŃSK 5km 0:21:38 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
152 496 ZMARZLY DAREK M 116 M OPEN 116 STAROGARD GD. 5km 0:21:38 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
153 178 KIEDACZ AGNIESZKA K 37 K OPEN 37 GDAŃSK 5km 0:21:38 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
154 36 BOYKE GRZEGORZ M 117 M OPEN 117 CIEPLEWO 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 12:20 [min/km]
155 362 RUDOWSKA DOMINIKA K 38 K OPEN 38 SOPOT 5km 0:21:39 13.86 [km/h] 12:20 [min/km]
156 463 WERRA MACIEJ M 118 M OPEN 118 RUMIA 5km 0:21:41 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
157 152 JAKUBOWSKI PIOTR M 119 M OPEN 119 GDYNIA SCALAR 5km 0:21:41 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
158 374 SALEWSKA KATARZYNA K 39 K OPEN 39 SOPOT GRAŻKA I JANUSZE NA ROWERACH 5km 0:21:42 13.82 [km/h] 12:20 [min/km]
159 325 PIĄTEK DAREK M 120 M OPEN 120 SOPOT NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 12:21 [min/km]
160 173 KAUS RYSZARD M 121 M OPEN 121 SOPOT 5km 0:21:44 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
161 383 SIŁKOWSKA SANDRA K 40 K OPEN 40 SOPOT 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 12:21 [min/km]
162 455 WALKUSZ-MINKO EWELINA K 41 K OPEN 41 GDAŃSK 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 12:21 [min/km]
163 453 WALEROWICZ MARZENA K 42 K OPEN 42 GDAŃSK 5km 0:21:47 13.77 [km/h] 12:21 [min/km]
164 32 BOJAN ANNA K 43 K OPEN 43 GDYNIA 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
165 381 SIADAK DARIA K 44 K OPEN 44 TCZEW 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
166 289 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 45 K OPEN 45 GDYNIA 5km 0:21:50 13.74 [km/h] 12:22 [min/km]
167 321 PESTKA ANNA K 46 K OPEN 46 GDAŃSK 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km]
168 591 KALIAS GRZEGORZ M 122 M OPEN 122 SOPOT 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km]
169 130 GREGORCZYK BEATA K 47 K OPEN 47 GNIEZDZEWO 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km]
170 368 RYNKIEWICZ MARTA K 48 K OPEN 48 GDAŃSK 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 12:23 [min/km]
171 283 NABAKOWSKA BARBARA K 49 K OPEN 49 GDAŃSK MARTATONKA 5km 0:21:58 13.66 [km/h] 12:24 [min/km]
172 182 KLAWIKOWSKA MARTYNA K 50 K OPEN 50 RUMIA 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
173 217 KREFT KAMILA K 51 K OPEN 51 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
174 408 SWIEGOT MALGORZATA K 52 K OPEN 52 GDANSK 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
175 333 PLUTA TOM M 123 M OPEN 123 GDYNIA 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 12:26 [min/km]
176 332 PLUTA KAROLINA K 53 K OPEN 53 GDYNIA 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 12:26 [min/km]
177 195 KOPCYCH ANNA K 54 K OPEN 54 BORKOWO APAJO 5km 0:22:12 13.51 [km/h] 12:26 [min/km]
178 53 CEGLARSKA MAŁGORZATA K 55 K OPEN 55 SZCZECIN 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
179 131 GROENKE KAROL M 124 M OPEN 124 GDAŃSK 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 12:27 [min/km]
180 80 DĄBKOWSKA ANNA K 56 K OPEN 56 SOPOT 5km 0:22:18 13.45 [km/h] 12:28 [min/km]
181 436 TOMASZEWSKI PIOTR M 125 M OPEN 125 RUMIA 5km 0:22:19 13.44 [km/h] 12:28 [min/km]
182 495 ZIMOŃ DARIUSZ M 126 M OPEN 126 REDA 5km 0:22:23 13.40 [km/h] 12:29 [min/km]
183 309 OSTROWSKA KAROLINA K 57 K OPEN 57 ELBLĄGA 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 12:29 [min/km]
184 193 KOMOROWSKI SZYMON M 127 M OPEN 127 GDAŃSK 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 12:29 [min/km]
185 377 SARWIŃSKA DOROTA K 58 K OPEN 58 GDAŃSK 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 12:29 [min/km]
186 226 KÜCHLER PAWEŁ M 128 M OPEN 128 GDYNIA 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 12:29 [min/km]
187 228 KURAJK MARIAN M 129 M OPEN 129 GDAŃSK 5km 0:22:29 13.34 [km/h] 12:30 [min/km]
188 262 MARDZIŃSKA SYLWIA K 59 K OPEN 59 BOLSZEWO ELITE TEAM 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
189 179 KIEŁPIKOWSKI RAFAŁ M 130 M OPEN 130 GDAŃSK 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
190 121 GŁOWACKI KAMIL M 131 M OPEN 131 GDAŃSK 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 12:30 [min/km]
191 199 KORDEK RAFAŁ M 132 M OPEN 132 GDAŃSK 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 12:30 [min/km]
192 256 MAJEWSKA ALEKSANDRA K 60 K OPEN 60 GDAŃSK 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 12:30 [min/km]
193 166 JUSZCZAK DOMINIKA K 61 K OPEN 61 GDAŃSK 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
194 40 BUBIAK AGATA K 62 K OPEN 62 GDAŃSK 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 12:32 [min/km]
195 405 STYN KINGA K 63 K OPEN 63 GDAŃSK AWFIS GDAŃSK 5km 0:22:39 13.25 [km/h] 12:32 [min/km]
196 141 GWIZDAŁA SŁAWOMIR M 133 M OPEN 133 GDYNIA 5km 0:22:40 13.24 [km/h] 12:32 [min/km]
197 437 TOPOREK ALEKSANDRA K 64 K OPEN 64 GDYNIA NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5km 0:22:41 13.23 [km/h] 12:32 [min/km]
198 373 SALEEM MONIKA K 65 K OPEN 65 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:22:43 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
199 411 SZARMACH GRZEGORZ M 134 M OPEN 134 LUBICHOWO 1987 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
200 412 SZARMACH SYLWIA K 66 K OPEN 66 OCYPEL 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
201 181 KLAWIKOWSKA MAGDALENA K 67 K OPEN 67 RUMIA 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 12:33 [min/km]
202 155 JANICKA ILONA K 68 K OPEN 68 GDYNIA 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 12:33 [min/km]
203 345 PUCHALSKI MARCIN M 135 M OPEN 135 MALBORK 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
204 242 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 136 M OPEN 136 SOPOT KIJANKA OSOWA 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
205 24 BISTROŃ MATEUSZ M 137 M OPEN 137 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
206 570 OLCHOWY EWELINA K 69 K OPEN 69 GDAŃSK 5km 0:22:47 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
207 175 KĘDZIERSKI ARTUR M 138 M OPEN 138 GDAŃSK 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 12:34 [min/km]
208 57 CHARKIEWICZ MONIKA K 70 K OPEN 70 STRASZYN EKIPA ZRYW 5km 0:22:52 13.12 [km/h] 12:34 [min/km]
209 93 DRANKA EWELINA K 71 K OPEN 71 GDYNIA 5km 0:22:52 13.12 [km/h] 12:34 [min/km]
210 282 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 72 K OPEN 72 GDAŃSK 5km 0:22:57 13.07 [km/h] 12:35 [min/km]
211 409 SZADY ELŻBIETA K 73 K OPEN 73 GDAŃSK 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
212 188 KNOPA MAŁGORZATA K 74 K OPEN 74 GDAŃSK 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 12:37 [min/km]
213 370 RZEPPA ALEKSANDRA K 75 K OPEN 75 LUZINO 5km 0:23:04 13.01 [km/h] 12:37 [min/km]
214 160 JARMUŻEK MICHAŁ M 139 M OPEN 139 GDAŃSK 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km]
215 399 STOLTMANN PAULINA K 76 K OPEN 76 GDAŃSK 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km]
216 578 TYMIŃSKI EWA K 77 K OPEN 77 GDAŃSK 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 12:37 [min/km]
217 216 KRAWIECKA KLAUDIA K 78 K OPEN 78 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:23:08 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
218 324 PIASECKA AGATA K 79 K OPEN 79 GDAŃSK 5km 0:23:09 12.96 [km/h] 12:38 [min/km]
219 566 CUSEWSKA WERONIKA K 80 K OPEN 80 GDAŃSK 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 12:38 [min/km]
220 567 KRUCZKOWSKI PAWEŁ M 140 M OPEN 140 GDAŃSK 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 12:38 [min/km]
221 64 CICHOCKA ALICJA K 81 K OPEN 81 GDAŃSK 5km 0:23:13 12.92 [km/h] 12:39 [min/km]
222 156 JANKOWSKI MATEUSZ M 141 M OPEN 141 GDAŃSK 5km 0:23:13 12.92 [km/h] 12:39 [min/km]
223 476 WOZBANOWICZ JACEK M 142 M OPEN 142 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
224 475 WOZBANOWICZ EWA K 82 K OPEN 82 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
225 346 PYC KINGA K 83 K OPEN 83 GDAŃSK MROWISKO 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
226 107 EKMAN ZDZISŁAW M 143 M OPEN 143 GDYNIA 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
227 258 MALEK LILIANNA K 84 K OPEN 84 SIERAKOWICE 5km 0:23:17 12.88 [km/h] 12:39 [min/km]
228 25 BLUMA AGATA K 85 K OPEN 85 WEJHEROWO 5km 0:23:17 12.88 [km/h] 12:39 [min/km]
229 67 CWALINA MAGDALENA K 86 K OPEN 86 GDYNIA 5km 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km]
230 421 SZYMKOWIAK WOJCIECH M 144 M OPEN 144 GDAŃSK MROWISKO 5km 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km]
231 259 MALEWICZ OLEK M 145 M OPEN 145 SOPOT MROWISKO 5km 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km]
232 208 KOTTKE BARTOSZ M 146 M OPEN 146 SOPOT MROWISKO 5km 0:23:20 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
233 457 WARACHEWICZ ANNA K 87 K OPEN 87 MALBORK 5km 0:23:21 12.85 [km/h] 12:40 [min/km]
234 72 CZACHOR ŁUKASZ M 147 M OPEN 147 BOLSZEWO 5km 0:23:24 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
235 34 BOŁTUĆ DOMINIKA K 88 K OPEN 88 WROCŁAW AWFIS GDAŃSK 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 12:41 [min/km]
236 416 SZMYTKOWSKA KINGA K 89 K OPEN 89 GDAŃSK 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
237 56 CHALECKA JOLA K 90 K OPEN 90 BRANIEWO EKIPA ZRYW 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
238 37 BRYŁKA KATARZYNA K 91 K OPEN 91 GDAŃSK 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
239 77 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 92 K OPEN 92 GDAŃSK EKIPA ZRYW 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
240 266 MIELECH SABINA K 93 K OPEN 93 SOPOT 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
241 418 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 94 K OPEN 94 SOPOT 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
242 65 CIEKLIŃSKA BARBARA K 95 K OPEN 95 WARZENKO 5km 0:23:34 12.73 [km/h] 12:43 [min/km]
- 0 AFTAŃSKA MAŁGORZATA K - K OPEN - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
244 385 SITNIK OKTAWIA K 97 K OPEN 97 SUSZ AWFIS GDAŃSK 5km 0:23:38 12.69 [km/h] 12:44 [min/km]
245 237 LASKOWSKA AGNIESZKA K 98 K OPEN 98 GDANSK 5km 0:23:39 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
246 398 STĘPIEŃ KAMIL M 148 M OPEN 148 GDANSK 5km 0:23:39 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
247 400 STOŻYŃSKA ZOFIA K 99 K OPEN 99 GDAŃSK 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
248 157 JANKOWSKI PIOTR M 149 M OPEN 149 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
249 312 PADIAS PAWEŁ M 150 M OPEN 150 GDYNIA 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 12:45 [min/km]
250 162 JASIEWICZ IWONA K 100 K OPEN 100 GDYNIA 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 12:45 [min/km]
251 127 GOSPODARSKA MICHALINA K 101 K OPEN 101 RUMIA 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 12:45 [min/km]
252 371 SADOWSKA EWA K 102 K OPEN 102 GDAŃSK 5km 0:23:47 12.61 [km/h] 12:45 [min/km]
253 317 PASIEKA KAMIL M 151 M OPEN 151 RYTEL 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 12:46 [min/km]
254 4 ANDRZEJEWSKA KAMILA K 103 K OPEN 103 GDAŃSK 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 12:46 [min/km]
255 16 BEJMA KRZYSZTOF M 152 M OPEN 152 WAŁDOWO SZLACHECKIE 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 12:46 [min/km]
256 85 DOBROWOLSKA MAGDALENA K 104 K OPEN 104 SOPOT 5km 0:23:51 12.58 [km/h] 12:46 [min/km]
257 246 ŁĘCKI JAN M 153 M OPEN 153 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:23:52 12.57 [km/h] 12:46 [min/km]
258 350 RADECKA-MIKULICZ LILIANA K 105 K OPEN 105 DĄBROWA 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 12:47 [min/km]
259 220 KRUEGER KAMILA K 106 K OPEN 106 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
260 372 SADOWSKI MARCIN M 154 M OPEN 154 SOPOT 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
261 580 CZECHOWSKA KASIA K 107 K OPEN 107 SOPOT 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km]
262 89 DOMAŃSKA KAROLINA K 108 K OPEN 108 LUBLIN 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
263 221 KRUPIŃSKA AGATA\ M 155 M OPEN 155 GDAŃSK 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
264 186 KMITA SYLWIA K 109 K OPEN 109 ELBLĄG 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
265 161 JAROSZEWSKA MONIKA K 110 K OPEN 110 GDAŃSK 5km 0:24:00 12.50 [km/h] 12:48 [min/km]
266 435 TOMASZEWSKA PAULINA K 111 K OPEN 111 RUMIA 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 12:49 [min/km]
267 322 PĘK GRZEGORZ M 156 M OPEN 156 GRUPA 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 12:49 [min/km]
268 143 HARTMAN JAROSŁAW M 157 M OPEN 157 GDAŃSK 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 12:49 [min/km]
269 98 DYBOWSKI MATEUSZ M 158 M OPEN 158 RUMIA 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 12:50 [min/km]
270 76 CZE-GA SYLWIA K 112 K OPEN 112 DĘBOGÓRZE 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 12:50 [min/km]
271 254 MADEY ANNA K 113 K OPEN 113 GDAŃSK MROWISKO 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 12:50 [min/km]
272 240 LEWALSKA MAGDA K 114 K OPEN 114 TCZEW 5km 0:24:12 12.40 [km/h] 12:50 [min/km]
273 584 FRANKIEWICZ DAGMARA K 115 K OPEN 115 GDYNIA 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 12:51 [min/km]
274 144 HEJKA WŁADYSŁAW M 159 M OPEN 159 KARTUZY 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
275 298 OKROJ DOMINIKA K 116 K OPEN 116 OTOMINO 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
276 54 CEMERYS KAROL M 160 M OPEN 160 SIEMIROWICE 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
277 297 NOWIŃSKA KATARZYNA K 117 K OPEN 117 KOWALE 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km]
278 84 DEOROWICZ PIOTR M 161 M OPEN 161 OLSZTYN 5km 0:24:22 12.31 [km/h] 12:52 [min/km]
279 2 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 162 M OPEN 162 ELBLĄG 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
280 462 WERBOWA MALWINA K 118 K OPEN 118 KOWALE 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
281 158 JANKOWSKI PRZEMYSŁAW M 163 M OPEN 163 RĘBIECHOWO 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
282 386 SKOWRON ALEKSANDRA K 119 K OPEN 119 CELBOWO 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
283 323 PĘSIK KATARZYNA K 120 K OPEN 120 GDYNIA GEOBAN 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
284 576 RIGGA EWA K 121 K OPEN 121 WŁADYSŁAWOWO 5km 0:24:31 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
285 575 DEHLING AURELIA K 122 K OPEN 122 WŁADYSŁAWOWO 5km 0:24:31 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
286 401 STRZELECKA ANNA K 123 K OPEN 123 ŻUKOWO 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 12:54 [min/km]
287 344 PRZYCHODZEŃ MICHAŁ M 164 M OPEN 164 GDAŃSK 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 12:55 [min/km]
288 480 ZABŁOCKI ALEKSANDER M 165 M OPEN 165 SOPOT 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
289 380 SHTONDA VIKTORIIA K 124 K OPEN 124 GDAŃSK 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 12:55 [min/km]
290 153 JANCZYK MARTA K 125 K OPEN 125 GDYNIA 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 12:56 [min/km]
291 63 CICHA MAGDALENA K 126 K OPEN 126 SOPOT 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km]
292 308 OSOWSKA EWA K 127 K OPEN 127 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 12:57 [min/km]
293 139 GULGOWSKA MARIA K 128 K OPEN 128 83-210 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 12:57 [min/km]
294 30 BOGUSLAW MONIKA K 129 K OPEN 129 GDANSK 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
295 336 POKORSKA AGNIESZKA K 130 K OPEN 130 SOPOT 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km]
296 38 BRZESKA WIOLETTA K 131 K OPEN 131 MOSTY , GM. KOSAKOWO 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km]
297 277 MROCZKOWSKA JOANNA K 132 K OPEN 132 KWIDZYN 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km]
298 565 STANISZEWSKI JACEK M 166 M OPEN 166 GDYNIA 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 12:00 [min/km]
299 150 JAGNIĄTKOWSKA DARIA K 133 K OPEN 133 GDAŃSK 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 12:00 [min/km]
300 113 GAJCY EWA K 134 K OPEN 134 GDAŃSK 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 12:00 [min/km]
301 356 RESZCZYŃSKA MONIKA K 135 K OPEN 135 GDAŃSK 5km 0:25:03 11.98 [km/h] 12:01 [min/km]
302 306 OSIPIAK MAGDALENA K 136 K OPEN 136 GDYNIA 5km 0:25:05 11.96 [km/h] 12:01 [min/km]
303 86 DOBROWOLSKI MARCIN M 167 M OPEN 167 SOPOT 5km 0:25:08 11.94 [km/h] 12:02 [min/km]
304 499 ŻABIŃSKI SEBASTIAN M 168 M OPEN 168 GDYNIA 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km]
305 275 MOJEK RADOSŁAW M 169 M OPEN 169 GRUPA ŻOŁNIERZE 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 12:02 [min/km]
306 12 BARSKA-MOJEK BEATA K 137 K OPEN 137 GRUPA ŻOŁNIERZE 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 12:02 [min/km]
307 394 STANKIEWICZ KAROLINA K 138 K OPEN 138 BARTOSZYCE 5km 0:25:13 11.90 [km/h] 12:03 [min/km]
308 424 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 170 M OPEN 170 ELBLĄG 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
309 301 OLSZEWSKA EWELINA K 139 K OPEN 139 WARSZAWA 5km 0:25:21 11.83 [km/h] 12:04 [min/km]
310 51 BYKOWSKA ANITA K 140 K OPEN 140 PRUSZCZ GDANSKI 5km 0:25:21 11.83 [km/h] 12:04 [min/km]
311 349 RACZYŃSKA KAROLINA K 141 K OPEN 141 GDAŃSK 5km 0:25:27 11.79 [km/h] 12:05 [min/km]
312 236 KWIECIEŃ MAŁGORZATA K 142 K OPEN 142 GDAŃSK 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 12:06 [min/km]
313 459 WASILEWSKI MARCIN M 171 M OPEN 171 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km]
314 342 PRZYBYSZ MONIKA K 143 K OPEN 143 GDAŃSK TRUSKAWKA RZĄDZI 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km]
315 331 PIOTROWSKA MIRKA K 144 K OPEN 144 GDAŃSK 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km]
316 168 KANDZORA ANNA K 145 K OPEN 145 GDYNIA 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km]
317 165 JÓŹWIK AGNIESZKA K 146 K OPEN 146 STRASZYN 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km]
318 129 GRADEL LUIZA K 147 K OPEN 147 DŁUGOBÓR 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
319 154 JANECZKO MAŁGORZATA K 148 K OPEN 148 GDYNIA PARAMORALNI 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
320 176 KĘTRZYŃSKA KATARZYNA K 149 K OPEN 149 BOJANO 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 12:07 [min/km]
321 169 KANDZORA WERONIKA K 150 K OPEN 150 GDYNIA 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km]
322 573 CZECHOWSKA IWONA K 151 K OPEN 151 GDAŃSK 5km 0:25:44 11.66 [km/h] 12:09 [min/km]
323 148 HOPPE KATARZYNA K 152 K OPEN 152 SOMINY 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 12:09 [min/km]
324 108 FELENDZER BEATA K 153 K OPEN 153 GDANSK GAZELE TEAM 5km 0:25:46 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
325 365 RUTKOWSKA KAROLINA K 154 K OPEN 154 GDAŃSK GAZELE TEAM 5km 0:25:46 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
326 364 RUMKOWSKI PIOTR M 172 M OPEN 172 GDYNIA 5km 0:25:49 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
327 355 REMISZEWSKI DANIEL M 173 M OPEN 173 GDAŃSK 5km 0:25:50 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
328 439 TOWARNICKA IZABELA K 155 K OPEN 155 GDYNIA TEAM DEAF 5km 0:25:54 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
329 174 KELSZ-KARLIŃSKA DOROTA K 156 K OPEN 156 GDAŃSK 5km 0:25:55 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
330 304 ORŁOWSKA EWA K 157 K OPEN 157 GDAŃSK GUMED NA STARCIE 5km 0:25:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km]
331 243 LITEWSKA JOANNA K 158 K OPEN 158 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km 0:26:05 11.50 [km/h] 12:13 [min/km]
332 116 GARSKA SYLWIA K 159 K OPEN 159 CHOCZEWO 5km 0:26:11 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
333 425 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 174 M OPEN 174 GDYNIA 5km 0:26:13 11.44 [km/h] 12:15 [min/km]
334 210 KOWALSKI ANDRZEJ M 175 M OPEN 175 SOPOT GTW GEDANIA 5km 0:26:15 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
335 563 STOMMA AGATA K 160 K OPEN 160 SOPOT 5km 0:26:17 11.41 [km/h] 12:15 [min/km]
336 397 STĘPIEŃ ANNA K 161 K OPEN 161 SOPOT 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
337 248 ŁUCZKOWSKI RAFAŁ M 176 M OPEN 176 BYDGOSZCZ BIEGNĘ Z SIOSTRĄ, BO SAMEMU BY MI SIĘ NIE CHCIAŁO 5km 0:26:22 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
338 360 ROSIEJKA ANNA K 162 K OPEN 162 GDYNIA 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 12:17 [min/km]
339 361 ROSIEJKA KORNELIUSZ M 177 M OPEN 177 GDYNIA 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 12:17 [min/km]
340 31 BOGUSZ MACIEJ M 178 M OPEN 178 GDAŃSK 5km 0:26:24 11.36 [km/h] 12:17 [min/km]
341 247 ŁUCZKOWSKA SYLWIA K 163 K OPEN 163 BYDGOSZCZ BIEGNĘ Z BRATEM, BO SAMEJ BY SIĘ NIE CHCIAŁO 5km 0:26:25 11.36 [km/h] 12:17 [min/km]
342 18 BIEDRZYCKA DOROTA K 164 K OPEN 164 NIESTĘPOWO 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
343 19 BIEDRZYCKI KRZYSZTOF M 179 M OPEN 179 NIESTĘPOWO 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
344 320 PERUCKI PIOTR M 180 M OPEN 180 GDAŃSK 5km 0:26:29 11.33 [km/h] 12:18 [min/km]
345 39 BRZOSTEK AGNIESZKA K 165 K OPEN 165 OLSZYNY 5km 0:26:34 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
346 579 ZABOROWSKA KAROLINA K 166 K OPEN 166 GDYNIA 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 12:20 [min/km]
347 443 TRYGALSKA PAULINA K 167 K OPEN 167 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 12:21 [min/km]
348 95 DRAWSKI MATEUSZ M 181 M OPEN 181 83-210 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 12:21 [min/km]
349 94 DRAWSKA JANETA K 168 K OPEN 168 ZBLEWO 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 12:21 [min/km]
350 441 TRYGALSKA BEATA K 169 K OPEN 169 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
351 214 KOZUB MAGDA K 170 K OPEN 170 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
352 444 TRYGALSKI KRZYSZTOF M 182 M OPEN 182 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
353 442 TRYGALSKA JAGODA K 171 K OPEN 171 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
354 450 TYMIŃSKA EWA K 172 K OPEN 172 GDAŃSK 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
355 245 LUBOWIECKA ALICJA K 173 K OPEN 173 WEJHEROWO 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
356 202 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA K 174 K OPEN 174 GDYNIA 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 12:23 [min/km]
357 314 PANEK ANETA K 175 K OPEN 175 GDYNIA 5km 0:26:57 11.13 [km/h] 12:23 [min/km]
358 26 BOBERSKA KAROLINA K 176 K OPEN 176 GDAŃSK GPNS 5km 0:27:08 11.06 [km/h] 12:26 [min/km]
359 27 BOBERSKI ARTUR M 183 M OPEN 183 GDAŃSK RMDC 5km 0:27:08 11.06 [km/h] 12:26 [min/km]
360 263 MAREK KATARZYNA K 177 K OPEN 177 GDAŃSK 5km 0:27:10 11.04 [km/h] 12:26 [min/km]
361 14 BĄK MAGDALENA K 178 K OPEN 178 SIEMIROWICE 5km 0:27:12 11.03 [km/h] 12:26 [min/km]
362 328 PIETRASIK JUSTYNA K 179 K OPEN 179 GDAŃSK 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
363 407 SULEWSKA MONIKA K 180 K OPEN 180 RUSOCIN 5km 0:27:18 10.99 [km/h] 12:28 [min/km]
364 494 ZIMOŃ MAGDALENA K 181 K OPEN 181 REDA 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 12:28 [min/km]
365 465 WĘGIERSKI KRYSTIAN M 184 M OPEN 184 GDAŃSK 5km 0:27:27 10.93 [km/h] 12:29 [min/km]
366 209 KOWALCZYK AGNIESZKA K 182 K OPEN 182 GDAŃSK 5km 0:27:27 10.93 [km/h] 12:29 [min/km]
367 215 KRAWCZUK AGNIESZKA K 183 K OPEN 183 GDYNIA 5km 0:27:27 10.93 [km/h] 12:29 [min/km]
368 341 PRUSZKOWSKA MAGDALENA K 184 K OPEN 184 GDAŃSK NORDCITY 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
369 97 DUDA-RELIGA EWELINA K 185 K OPEN 185 SZCZECIN OZKB 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 12:34 [min/km]
370 568 KARWAS ŁUKASZ M 185 M OPEN 185 SZCZECIN 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 12:34 [min/km]
371 460 WAWRZONKOSKA JOANNA K 186 K OPEN 186 GDYNIA 5km 0:27:59 10.72 [km/h] 12:36 [min/km]
372 423 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 187 K OPEN 187 KOSAKOWO TEAM DEAF 5km 0:28:03 10.70 [km/h] 12:37 [min/km]
373 307 OSIPUK MAGDALENA K 188 K OPEN 188 GDAŃSK 5km 0:28:07 10.67 [km/h] 12:37 [min/km]
374 358 ROCŁAWSKA MAGDALENA K 189 K OPEN 189 GDAŃSK 5km 0:28:07 10.67 [km/h] 12:37 [min/km]
375 267 MIKA MONIKA K 190 K OPEN 190 GDYNIA 5km 0:28:17 10.61 [km/h] 12:39 [min/km]
376 588 KOSECKI KAMIL M 186 M OPEN 186 GDAŃSK 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 12:40 [min/km]
377 101 DZIEŁAK ANNA K 191 K OPEN 191 KOWALE 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
378 485 ZAJKOWSKI LESZEK M 187 M OPEN 187 KOWALE 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
379 272 MIŁKOWSKA JOLANTA K 192 K OPEN 192 GDYNIA TEAM DEAF 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
380 6 ANNOWSKI DARIUSZ M 188 M OPEN 188 KOWALE 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
381 5 ANNOWSKA ANNA K 193 K OPEN 193 GDAŃSK 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
382 260 MALINOWSKA DOROTA K 194 K OPEN 194 GRUDZIĄDZ 5km 0:28:23 10.57 [km/h] 12:41 [min/km]
383 327 PIERZCHAŁA MARTA K 195 K OPEN 195 ELBLAG 5km 0:28:28 10.54 [km/h] 12:42 [min/km]
384 489 ZARĘBSKA- GÓRNIK KAMILA K 196 K OPEN 196 GDANSK 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 12:42 [min/km]
385 136 GULATOWSKA FAUSTYNA K 197 K OPEN 197 KLUBOWA HUTA 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 12:42 [min/km]
386 414 SZCZEPANIAK JULITA K 198 K OPEN 198 GDYNIA WYDYMAŁA 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km]
387 413 SZCZEPANIAK WOJCIECH M 189 M OPEN 189 GDYNIA WYDYMAŁA 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 12:44 [min/km]
388 60 CHRAPUN ANNA K 199 K OPEN 199 WIŚNIEWO 5km 0:28:46 10.43 [km/h] 12:45 [min/km]
389 231 KURZYŃSKA MARZENA K 200 K OPEN 200 GDYNIA 5km 0:28:56 10.37 [km/h] 12:47 [min/km]
390 122 GŁOWIŃSKI DARIUSZ M 190 M OPEN 190 GDYNIA 5km 0:28:58 10.36 [km/h] 12:48 [min/km]
391 233 KUTNIEWSKA MARIA K 201 K OPEN 201 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:29:02 10.33 [km/h] 12:48 [min/km]
392 198 KORDEK ANNA K 202 K OPEN 202 GDAŃSK 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 12:52 [min/km]
393 224 KUBUSZEWSKA EWA K 203 K OPEN 203 WEJHEROWO 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 12:52 [min/km]
394 302 OLSZEWSKI KRZYSZTOF MACIEJ M 191 M OPEN 191 WARSZAWA 5km 0:29:31 10.16 [km/h] 12:54 [min/km]
395 410 SZARKIEL OLIWIA K 204 K OPEN 204 SOPOT MROWISKO 5km 0:29:44 10.09 [km/h] 12:57 [min/km]
396 112 FORST MATYLDA K 205 K OPEN 205 SOPOT MROWISKO 5km 0:29:45 10.08 [km/h] 12:57 [min/km]
397 255 MAGIEROWICZ MARCELINA K 206 K OPEN 206 SOPOT MROWISKO 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 12:59 [min/km]
398 151 JAKUBOWSKA PAULINA K 207 K OPEN 207 BRODNICA MROWISKO 5km 0:30:02 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
399 96 DRAZKIEWICZ ELA K 208 K OPEN 208 GDANSK 5km 0:30:02 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
400 493 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 192 M OPEN 192 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km 0:30:24 9.87 [km/h] 12:05 [min/km]
401 191 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 209 K OPEN 209 POGÓRZE 5km 0:30:25 9.86 [km/h] 12:05 [min/km]
402 571 KRUGER ALICJA K 210 K OPEN 210 SOMONINO 5km 0:30:26 9.86 [km/h] 12:05 [min/km]
403 452 WALCZUKIEWICZ MAŁGORZATA K 211 K OPEN 211 GDAŃSK 5km 0:30:28 9.85 [km/h] 12:06 [min/km]
404 404 STYKUĆ EWA K 212 K OPEN 212 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 5km 0:30:30 9.84 [km/h] 12:06 [min/km]
405 126 GORZELAK DOMINIKA K 213 K OPEN 213 SOPOT 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
406 197 KOPYŚĆ GRZEGORZ M 193 M OPEN 193 GDAŃSK 5km 0:30:35 9.81 [km/h] 12:07 [min/km]
407 81 DĄBROWICZ AGNIESZKA K 214 K OPEN 214 GDAŃSK 5km 0:30:44 9.76 [km/h] 12:09 [min/km]
408 125 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 215 K OPEN 215 GDYNIA 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 12:09 [min/km]
409 73 CZARNECKA PAULINA K 216 K OPEN 216 GDYNIA 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 12:09 [min/km]
410 47 BUTKIEWICZ ANNA K 217 K OPEN 217 SOPOT 5km 0:31:03 9.66 [km/h] 12:13 [min/km]
411 252 ŁUSZCZ DOMINIKA K 218 K OPEN 218 GDYNIA 5km 0:31:11 9.62 [km/h] 12:14 [min/km]
412 420 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 194 M OPEN 194 GDYNIA 5km 0:31:11 9.62 [km/h] 12:14 [min/km]
413 590 SOSNOWSKI ANDRZEJ M 195 M OPEN 195 GDAŃSK 5km 0:31:12 9.62 [km/h] 12:14 [min/km]
414 440 TRUSZKOWSKA KRYSTYNA MARIA K 219 K OPEN 219 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5km 0:31:20 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
415 498 ZUBKIEWICZ KRYSTYNA K 220 K OPEN 220 GDAŃSK 5km 0:31:22 9.56 [km/h] 12:16 [min/km]
416 79 ĆWIKLIŃSKA IWONA K 221 K OPEN 221 GDYNIA 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
417 338 POLIS MARZENA K 222 K OPEN 222 GDAŃSK 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
418 128 GÓRA BEATA K 223 K OPEN 223 GDAŃSK 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
419 352 RADOMSKA JOANNA K 224 K OPEN 224 GDAŃSK 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
420 497 ZUBKIEWICZ JULIUSZ M 196 M OPEN 196 GDAŃSK 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 12:17 [min/km]
421 359 ROJ NADIA K 225 K OPEN 225 SOPOT MROWISKO 5km 0:31:28 9.53 [km/h] 12:18 [min/km]
422 478 WRZESIŃSKA ADA K 226 K OPEN 226 SOPOT MROWISKO 5km 0:31:28 9.53 [km/h] 12:18 [min/km]
423 353 REDZIMSKA ANNA K 227 K OPEN 227 GDYNIA 5km 0:31:47 9.44 [km/h] 12:21 [min/km]
424 492 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M 197 M OPEN 197 GDYNIA 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 12:22 [min/km]
425 402 STUDZIŃSKA AGNIESZKA K 228 K OPEN 228 SOPOT 5km 0:31:50 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
426 311 PACHWICEWICZ-KIEŁB DOROTA K 229 K OPEN 229 GDAŃSK 5km 0:31:59 9.38 [km/h] 12:24 [min/km]
427 13 BARTOSIEWICZ JERZY M 198 M OPEN 198 GDANSK 5km 0:32:03 9.36 [km/h] 12:25 [min/km]
428 8 BABRAJ TOMASZ M 199 M OPEN 199 GDAŃSK 5km 0:32:03 9.36 [km/h] 12:25 [min/km]
429 142 HANZEL JACEK M 200 M OPEN 200 GDAŃSK 5km 0:32:10 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
430 45 BURBA PATRYCJA K 230 K OPEN 230 GDAŃSK 5km 0:32:11 9.32 [km/h] 12:26 [min/km]
431 132 GRZEGORCZYK LESZEK M 201 M OPEN 201 DĘBOSTRÓW ECOPOL 5km 0:32:15 9.30 [km/h] 12:27 [min/km]
432 88 DOŁGOPOŁOW ANDRZEJ M 202 M OPEN 202 SZCZECIN GT SZTORM UMS 5km 0:32:25 9.25 [km/h] 12:29 [min/km]
433 203 KOSTENCKA AGA K 231 K OPEN 231 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 12:30 [min/km]
434 290 NIWIŃSKI STANISŁAW M 203 M OPEN 203 GDAŃSK 5km 0:32:52 9.13 [km/h] 12:34 [min/km]
435 7 BABIJCZUK ŚWIETLICZNA MARIA K 232 K OPEN 232 DĘBOGÓRZE 5km 0:33:06 9.06 [km/h] 12:37 [min/km]
436 90 DOMBROWSKA KAROLINA K 233 K OPEN 233 RUMIA 5km 0:33:11 9.04 [km/h] 12:38 [min/km]
437 564 CECHA-HOJNICKA ZOFIA K 234 K OPEN 234 GDAŃSK 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 12:40 [min/km]
438 99 DYLEWSKA EWA K 235 K OPEN 235 GDYNIA 5km 0:33:31 8.95 [km/h] 12:42 [min/km]
439 430 TKACZYK MARTA K 236 K OPEN 236 GDAŃSK 5km 0:33:40 8.91 [km/h] 12:44 [min/km]
440 235 KWIATKOWSKA NATALIA K 237 K OPEN 237 GDAŃSK 5km 0:33:42 8.90 [km/h] 12:44 [min/km]
441 10 BANDURSKI JACEK M 204 M OPEN 204 SOPOT SOPOT TEAM 5km 0:34:23 8.73 [km/h] 12:53 [min/km]
442 190 KOITALLA KAROLINA K 238 K OPEN 238 OTOMIN ZKPIG 2 GDAŃSK 5km 0:34:36 8.67 [km/h] 12:55 [min/km]
443 238 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 239 K OPEN 239 OTOMIN 5km 0:34:37 8.67 [km/h] 12:55 [min/km]
444 406 SULEWSKA BEATA K 240 K OPEN 240 RUSOCIN 5km 0:34:47 8.62 [km/h] 12:57 [min/km]
445 388 SMUCZYŃSKA LONGINA K 241 K OPEN 241 POMLEWO 5km 0:34:47 8.62 [km/h] 12:57 [min/km]
446 227 KURAJK EWA K 242 K OPEN 242 GDAŃSK 5km 0:35:04 8.56 [km/h] 12:01 [min/km]
447 185 KŁOS EWA K 243 K OPEN 243 GNIEW 5km 0:36:46 8.16 [km/h] 12:21 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ