Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) leśne dziady opłacono
2 Szadkowska Katarzyna Słupsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) leśne dziady opłacono
3 Lelukiewicz Rafał Słupsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Stopa Słupsk opłacono
4 Ginter Marian Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Dwa Kije Słupsk opłacono
5 Lewandowska Joanna Rumia Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 wiatr we włosach opłacono
6 Rojek Katarzyna Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 wiatr we włosach opłacono
7 Rojek Wojciech Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 wiatr we włosach opłacono
8 Ginter Grażyna Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Dwa Kije Słupsk opłacono
9 BIELECKA ALEKSANDRA BIELECKA SŁUPSK Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 CLUB COOLTURKA
10 Dargiel Piotr Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 opłacono
11 GIL TOMASZ SŁUPSK Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) opłacono
12 Olbryś Marek Słupsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) opłacono
13 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Stopa Słupsk opłacono
14 Woroncow Katarzyna Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Dziurawy Nos opłacono
15 Woroncow Bartłomiej Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Dziurawy Nos opłacono
16 Woroncow Joanna Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Dziurawy Nos opłacono
17 Woroncow Leonard Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Dziurawy Nos opłacono
18 Mikołajczyk Agata Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 opłacono
19 ADKONIS KONRAD SŁUPSK Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km)
20 Kasprzak Magdalena Kołobrzeg Trasa piesza TP25 (ok.25 km)
21 Kasprzak Michał Kołobrzeg Trasa piesza TP25 (ok.25 km)
22 Bąkiewicz Błażej Bąkiewicz Gdańsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Smashing Pąpkins opłacono
23 Gortat Bogumił Dobrzęcino Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) Olite Zerorh+ Racing Team opłacono
24 Hołdakowski Wojciech Warszawa Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km)
25 Morawski Piotr Gdańsk Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) opłacono
26 Śmieja Daniel Szczecin Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) mrdp.pl opłacono
27 Setnik Piotr Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Setnik Team
28 Setnik Daniel Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Setnik Team opłacono
29 Setnik Monika Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Setnik Team opłacono
30 Szumański Jakub Gdańsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Po trupach do celu opłacono
31 Jakubek Krystian Wrocław Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Mitutoyo AZS Wratislavia opłacono
32 Fruba Andrzej Redzikowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 opłacono
33 Fruba Karina Redzikowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 STOPA Słupsk opłacono
34 Ballerstadt Łukasz Gdańsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) BIKE NOW BEER LATER opłacono
35 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) Frytka Dawaj opłacono
36 Zalewski Karol Ustka Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
37 Zalewska Monika Ustka Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
38 Skóra Alicja Niestkowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
39 Skóra Marcin Niestkowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
40 Molenda-Skóra Sylwia Niestkowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
41 Skóra Rafał Niestkowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
42 Walczak Katarzyna Kościerzyna Trasa piesza TP50 (ok. 50 km) opłacono
43 Walczak Adam Kościerzyna Trasa piesza TP50 (ok. 50 km) opłacono
44 Dziamara Jarek Przechlewo Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) opłacono
45 Rogalewski Remigiusz Gdańsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Dwa Łosie opłacono
46 RESZCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Dwa Łosie opłacono
47 Leik Edyta Wejherowo Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Trzy Musztarderki opłacono
48 Deryło Beata Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Trzy Musztarderki opłacono
49 Rudzińska Iwona Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Trzy Musztarderki opłacono
50 Paluch Wiktoria Dębnica Kaszubska Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 niecierpki opłacono
51 Paluch Aleksandra Dębnica Kaszubska Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 niecierpki opłacono
52 Paluch Maciej Dębnica Kaszubska Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 niecierpki opłacono
53 Paluch Renata Dębnica Kaszubska Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 niecierpki opłacono
54 Reszka Stanisław Grzybno Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) opłacono
55 Kolka Łukasz Kartuzy Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) opłacono
56 Kolka Katarzyna Kartuzy Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) opłacono
57 Sugak Błażej Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 MaxMax opłacono
58 Sugak Bartek Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 MaxMax opłacono
59 Sugak Aleksandra Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 MaxMax opłacono
60 Sugak Rafał Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 MaxMax opłacono
61 Nejman Alicja Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Robale opłacono
62 Nejman Marta Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Robale opłacono
63 Nejman Monika Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Robale opłacono
64 Nejman Robert Miastko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Robale opłacono
65 Galuba Sebastian Goręczyno Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) Goombee opłacono
66 Żeglińska Agnieszka Szczecin Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Samarama opłacono
67 Żegliński Grzegorz Szczecin Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Samarama opłacono
68 Nowacka Elżbieta Koszalin Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Nietoperze Koszalin opłacono
69 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Nietoperze Koszalin opłacono
70 Orłowski Leszek Słupsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Troll Team opłacono
71 Grochowski Michał Gdańsk Trasa piesza TP50 (ok. 50 km) LPP Team opłacono
72 Kowalczyk Tomasz Lipnica Trasa piesza TP25 (ok.25 km) Cobra
73 Wejher Sławomir Gdańsk Trasa rowerowa TR50 (ok. 50 km) Sąsiedzi opłacono
74 Kaszuba-Miotke Katarzyna Gdynia Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Smutna Prawda opłacono
75 Miotke Michał Gdynia Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Smutna Prawda opłacono
76 Paluchowski Tomasz Głuchołazy Trasa piesza TP50 (ok. 50 km) YOGI opłacono
77 Lemańczyk Witek Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Lemany opłacono
78 Lemańczyk Dariusz Gdańsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Lemany opłacono
79 Kiepuszewska Marita Kobylnica Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Gwiazdy opłacono
80 Hanuszewicz Władysława Siemianice Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Gwiazdy opłacono
81 Kiepuszewski Błażej Włynkówko Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Gwiazdy opłacono
82 Hanuszewicz Karolina Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Gwiazdy opłacono
83 Szlachetka Piotr Słupsk Trasa piesza TP50 (ok. 50 km) Szlachcice opłacono
84 Szlachetka Maksymilian Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Szlachcice opłacono
85 Szlachetka Zofia Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Szlachcice opłacono
86 Szlachetka Małgorzata Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Szlachcice opłacono
87 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) InfinIT Codelab opłacono
88 Szyszlak Marcin Gdańsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) opłacono
89 Ligęza Igor Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
90 Ligęza Nina Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
91 Ligęza Maciej Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
92 Ligęza Anna Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 Niepubliczna Szkoła Adventure opłacono
93 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) Morenka Team opłacono
94 Bróż Wojciech Gdańsk Trasa rowerowa TR100 (ok. 100 km) BIKE NOW BEER LATER opłacono
95 Kobylski Maciej Reda Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 opłacono
96 Kobylska Lena Reda Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 opłacono
97 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) Dorośli i młodzież od lat 16 opłacono
98 Wojtalik Adrian Słupsk Trasa piesza TP25 (ok.25 km) opłacono
99 Kuberczyk Zuzanna Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 opłacono
100 Kuberczyk Paweł Słupsk Trasa piesza TP10 (ok. 10 km) dzieci do lat 15 opłacono


Wyświetleń: 4314

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ