VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Raczyło Piotr Olecko 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
2 Żukowski Dorian Olecko 400 m SP nr 2 Olecko
3 Ulewicz Wiktoria Olecko 800 m LKS Korab Olecko
4 Nowicki Michał Suwałki 6.6 km
5 Kowalewski Tymoteusz Olecko 800 m
6 Kowalewska antonina Olecko 400 m
7 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
8 Topolski Konrad Olecko 6.6 km Predathlon Team
9 Truchan Marek Olecko 6.6 km Olecko Biega
10 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
11 Kownacka Aleksandra Olecko 800 m Olecko Biega
12 Kownacki Michał Olecko 100 m Olecko Biega
13 Kownacki Tomasz Olecko 6.6 km Olecko Biega
14 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
15 Kuźma Hanna Suwałki 800 m
16 Modzelewski Piotr Olecko 6.6 km Olecko Biega
17 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km Olecko Biega
18 Dorbach Kasia Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
19 Dorbach Jacek Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
20 Pietrzyk Miłosz Olecko 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
21 Pietrzyk Kacper Olecko 400 m SP nr 1 Olecko
22 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km Olecko Biega
23 Perkowski Jarosław Suwałki 6.6 km
24 Dietrich Angelica Świętajno 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
25 Piotrowska Wiktoria Ełk 400 m MOS Ełk
26 Rożek Gerard Olecko 6.6 km Olecko Biega
27 Wszeborowski Dariusz Ełk 6.6 km
28 Szuliński Beniamin Olecko 100 m Yolo
29 Szuliński Robert Olecko 6.6 km Yolo
30 Przemielewski Julian Stożne 100 m Olecko Biega
31 Przemielewski Oskar Stożne 400 m Olecko Biega
32 Kołecka Natasza Ełk 400 m MOS Ełk
33 Jegliński Kamil Olecko 6.6 km
34 Jamrozik Mikołaj Kowale Oleckie 100 m Kowalak Kowale Oleckie
35 Kropiwnicka Inez Olecko 100 m Czciciele sowiej nory
36 Zyzała Marcin Augustów 400 m Czciciele sowiej nory
37 Kropiwnicki Paweł Olecko 400 m Czciciele sowiej nory
38 Zyzała Paweł Olecko 3.3 km Czciciele sowiej nory
39 Kropiwnicki Michał Olecko 3.3 km Czciciele sowiej nory
40 Kopiczko Zbigniew Suwałki 6.6 km
41 Jasiński Jarosław Olecko 6.6 km Olecko Biega
42 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
43 Jamrozik Edyta Kowale Oleckie 3.3 km
44 Kropiwnicki Bartłomiej Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk
45 Obuchowski Krzysztof Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
46 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
47 Kwiatkowski Mateusz Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
48 Stryjewska Zuzanna Ełk 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
49 Stryjewski Szymon Ełk 800 m SP 4 Ełk
50 Wierzbicki Szymon Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
51 Choruży Karolina Ełk 800 m MOS Ełk
52 Wszeborowski Kacper Ełk 6.6 km MOS Ełk opłacono
53 Patalan Weronika Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
54 Pawełkowska Karolina Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
55 Adamowicz Angelika Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
56 Pachucka Katarzyna Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
57 Korenkiewicz Weronika Ełk 3.3 km MOS Ełk opłacono
58 Danelczuk Filip Ełk 800 m SP 4 Ełk
59 Jonik Anna Ełk 800 m SP 4 Ełk
60 Lacka Zuzanna Ełk 400 m SP 4 Ełk
61 Kulągowski Kacper Ełk 800 m MOS Ełk
62 Kukiełko Lidia Ełk 400 m MOS Ełk
63 Truszkowska Maja Ełk 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
64 Kuczyńska Paulina Ełk 800 m SP 4 Ełk
65 Należyta Magdalena Ełk 800 m SP 4 Ełk
66 Ślużyńska Julia Ełk 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
67 Kołodziej Karolina Ełk 800 m SP 4 Ełk
68 Kapuścińska Maja Ełk 800 m SP 4 Ełk
69 Borkowska Gabrysia Ełk 800 m MOS Ełk
70 Skarżyńska Katarzyna Ełk 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
71 Korzun Wiktoria Ełk 800 m SP 4 Ełk
72 Łajewska Maria Ełk 800 m MOS Ełk
73 Górski Jakub Ełk 800 m SP 4 Ełk
74 Guzowska Liliana Ełk 800 m SP 4 Ełk
75 Bartoszewicz Igor Ełk 800 m SP 4 Ełk
76 Anisiejko Wiktoria Ełk 800 m MOS Ełk
77 Warsiewicz Karolina Ełk 800 m MOS Ełk
78 Nagolski Bartosz Ełk 400 m SP 4 Ełk
79 Kosiorek Dawid Ełk 100 m MOS Ełk
80 Kosiorek Jakub Ełk 400 m MOS Ełk
81 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km Olecko Biega opłacono
82 Omilian Natasza Sedranki 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
83 Slekyte Ula Marihampole 400 m BEGIMO KLUBAS
84 Slekyte Lukne Marihampole 800 m BEGIMO KLUBAS
85 Cichomska Marzena Kętrzyn 6.6 km Biegam bo muszę inaczej się uduszę
86 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 3.3 km BEGIMO KLUBAS
87 Miezio Rafał Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
88 Fadieieva Anastasiia Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
89 Kasiński Romek Giżycko 6.6 km Bbl wydminy
90 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
91 Jabłoński Mateusz Olecko 3.3 km WS'FCO
92 Gościewski Arkadiusz Świętajno 6.6 km Szkoła ZSLiZ Olecko , OSP Świętajno opłacono
93 Dzierżyk Ewelina Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
94 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
95 Kalicki Hubert Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
96 Gałaszewska Darek Olecko 3.3 km Olecko Biega/Nauczyciel ZSLiZ Olecko
97 Dzierżyk Martyna Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
98 Truszczyńska Edyta Olecko 3.3 km
99 Moroz Adrian Kowale Oleckie 6.6 km
100 Zubowicz Janina Sejny 6.6 km


Wyświetleń: 2994

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ