Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Raczyło Piotr Olecko Polska 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
2 Żukowski Dorian Olecko Polska 400 m SP nr 2 Olecko
3 Ulewicz Wiktoria Olecko Polska 800 m LKS Korab Olecko
4 Nowicki Michał Suwałki Polska 6.6 km
5 Kowalewski Tymoteusz Olecko Polska 800 m
6 Kowalewska antonina Olecko Polska 400 m
7 Kowalewski Paweł Olecko Polska 6.6 km
8 Topolski Konrad Olecko Polska 6.6 km Predathlon Team
9 Truchan Marek Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
10 Ciepłowski Ryszard Suwałki Polska 6.6 km
11 Kownacka Aleksandra Olecko Polska 800 m Olecko Biega
12 Kownacki Michał Olecko Polska 100 m Olecko Biega
13 Kownacki Tomasz Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
14 Kuźma Przemysław Suwałki Polska 6.6 km
15 Kuźma Hanna Suwałki Polska 800 m
16 Modzelewski Piotr Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
17 Świerzbin Agnieszka Olecko Polska 3.3 km Olecko Biega
18 Dorbach Kasia Wydminy Polska 3.3 km BBL Wydminy
19 Dorbach Jacek Wydminy Polska 6.6 km BBL Wydminy
20 Pietrzyk Miłosz Olecko Polska 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
21 Pietrzyk Kacper Olecko Polska 400 m SP nr 1 Olecko
22 Fiertek Gabriela Olecko Polska 3.3 km Olecko Biega
23 Perkowski Jarosław Suwałki Polska 6.6 km
24 Dietrich Angelica Świętajno Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
25 Piotrowska Wiktoria Ełk Polska 400 m MOS Ełk
26 Rożek Gerard Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
27 Wszeborowski Dariusz Ełk Polska 6.6 km
28 Szuliński Beniamin Olecko Polska 100 m Yolo
29 Szuliński Robert Olecko Polska 6.6 km Yolo
30 Przemielewski Julian Stożne Polska 100 m Olecko Biega
31 Przemielewski Oskar Stożne Polska 400 m Olecko Biega
32 Kołecka Natasza Ełk Polska 400 m MOS Ełk
33 Jegliński Kamil Olecko Polska 6.6 km
34 Jamrozik Mikołaj Kowale Oleckie Polska 100 m Kowalak Kowale Oleckie
35 Kropiwnicka Inez Olecko Polska 100 m Czciciele sowiej nory
36 Zyzała Marcin Augustów Polska 400 m Czciciele sowiej nory
37 Kropiwnicki Paweł Olecko Polska 400 m Czciciele sowiej nory
38 Zyzała Paweł Olecko Polska 3.3 km Czciciele sowiej nory
39 Kropiwnicki Michał Olecko Polska 3.3 km Czciciele sowiej nory
40 Kopiczko Zbigniew Suwałki Polska 6.6 km
41 Jasiński Jarosław Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
42 Ciborek Patryk Zawady Oleckie Polska 6.6 km Olecko Biega
43 Jamrozik Edyta Kowale Oleckie Polska 3.3 km
44 Kropiwnicki Bartłomiej Suwałki Polska 6.6 km Tygrysy Suwałk
45 Obuchowski Krzysztof Gołdap Polska 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
46 Muster-Drażba Ewa Olecko Polska 6.6 km Olecko Biega
47 Kwiatkowski Mateusz Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
48 Stryjewska Zuzanna Ełk Polska 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
49 Stryjewski Szymon Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
50 Wierzbicki Szymon Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
51 Choruży Karolina Ełk Polska 800 m MOS Ełk
52 Wszeborowski Kacper Ełk Polska 6.6 km MOS Ełk opłacono
53 Patalan Weronika Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
54 Pawełkowska Karolina Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
55 Adamowicz Angelika Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
56 Pachucka Katarzyna Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
57 Korenkiewicz Weronika Ełk Polska 3.3 km MOS Ełk opłacono
58 Danelczuk Filip Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
59 Jonik Anna Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
60 Lacka Zuzanna Ełk Polska 400 m SP 4 Ełk
61 Kulągowski Kacper Ełk Polska 800 m MOS Ełk
62 Kukiełko Lidia Ełk Polska 400 m MOS Ełk
63 Truszkowska Maja Ełk Polska 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
64 Kuczyńska Paulina Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
65 Należyta Magdalena Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
66 Ślużyńska Julia Ełk Polska 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
67 Kołodziej Karolina Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
68 Kapuścińska Maja Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
69 Borkowska Gabrysia Ełk Polska 800 m MOS Ełk
70 Skarżyńska Katarzyna Ełk Polska 3.3 km SP 4 Ełk opłacono
71 Korzun Wiktoria Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
72 Łajewska Maria Ełk Polska 800 m MOS Ełk
73 Górski Jakub Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
74 Guzowska Liliana Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
75 Bartoszewicz Igor Ełk Polska 800 m SP 4 Ełk
76 Anisiejko Wiktoria Ełk Polska 800 m MOS Ełk
77 Warsiewicz Karolina Ełk Polska 800 m MOS Ełk
78 Nagolski Bartosz Ełk Polska 400 m SP 4 Ełk
79 Kosiorek Dawid Ełk Polska 100 m MOS Ełk
80 Kosiorek Jakub Ełk Polska 400 m MOS Ełk
81 Motulewicz Patrycja Olecko Polska 3.3 km Olecko Biega opłacono
82 Omilian Natasza Sedranki Polska 100 m Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
83 Slekyte Ula Marihampole Litwa 400 m BEGIMO KLUBAS
84 Slekyte Lukne Marihampole Litwa 800 m BEGIMO KLUBAS
85 Cichomska Marzena Kętrzyn Polska 6.6 km Biegam bo muszę inaczej się uduszę
86 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Polska 3.3 km BEGIMO KLUBAS
87 Miezio Rafał Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
88 Fadieieva Anastasiia Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
89 Kasiński Romek Giżycko Polska 6.6 km Bbl wydminy
90 Derencz Joanna Gołdap Polska 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
91 Jabłoński Mateusz Olecko Polska 3.3 km WS'FCO
92 Gościewski Arkadiusz Świętajno Polska 6.6 km Szkoła ZSLiZ Olecko , OSP Świętajno opłacono
93 Dzierżyk Ewelina Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
94 Cieślukowska Marta Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
95 Kalicki Hubert Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
96 Gałaszewska Darek Olecko Polska 3.3 km Olecko Biega/Nauczyciel ZSLiZ Olecko
97 Dzierżyk Martyna Olecko Polska 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
98 Truszczyńska Edyta Olecko Polska 3.3 km
99 Moroz Adrian Kowale Oleckie Polska 6.6 km
100 Zubowicz Janina Sejny Polska 6.6 km


Wyświetleń: 11234

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ