Biegun - Siwy Dym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg Rodzinny - ilość osób Do zapłaty
1 Bendik Maciej Starogard Gdański B4 10:30 opłacono on-line
2 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk B4 10:30 TeamAshaki opłacono on-line
3 nienadowski bartosz Olsztyn Fala ELITE godz. 13.00 SRTG OLSZTYN
4 Zaparty Krzysztof Gdynia B4 10:30 opłacono
5 Sarnowska-Gracz Kinga Koteże B4 10:30 opłacono on-line
6 Śliwiak Grzegorz Budowo Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
7 Śliwiak Dawid Jawory Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
8 Majewska Sylwia Gdańsk B4 10:30
9 Komorowski Kamil rokocin Fala 3 godz. 9.00 crosselite opłacono on-line
10 Aftyka Anna Gdańsk B4 10:30 opłacono
11 Bradtke Jonasz Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
12 Bradtke Brygida Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
13 Kotlewska Alicja Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
14 Ślusar Marcin Jawory Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
15 Walczak Witold Kutno Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
16 Miotk Ryszard Kębłowo Fala 4 godz.9.30 Komando Flaki opłacono on-line
17 Ginda Magdalena Ginda Kosakowo Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 4 opłacono on-line
18 Kreft Patrycja Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
19 Willma Wiktoria Kwidzyn Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
20 Willma Michał Kwidzyn Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
21 Arcikiewicz Dagmara Gdansk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
22 Wiszniewska Zyta Gdansk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
23 Kręcidło Anna wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Pryzmat Team opłacono
24 Kleina Konrad Wejherowo Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
25 Stefaniak Marcin Łęczyce Fala 1 godz 8.00
26 Nadolski Krzysztof Gdańsk Fala 1 godz 8.00 xRunners opłacono
27 Wałdowski Dominik Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
28 Trapkowski Przemysław Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
29 Wrobel Pawel Gdynia Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 3 opłacono on-line
30 Jarząb Magda Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
31 Węgrzyn Piotr Gdańsk B4 10:30 opłacono
32 Rzeppa Aleksandra Luzino B4 10:30 Wild Girls opłacono on-line
33 Kopcych Anna Borkowo B4 10:30 Wild Girls opłacono on-line
34 Różycka Joanna Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono
35 Trzebiatowska Aldona Gdynia B4 10:30 opłacono
36 Henclik-Konkolewski Karol Gdańsk B4 10:30 opłacono on-line
37 Czapran Marek Gdańsk Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 xRunners 2 opłacono on-line
38 Rychter Krzysztof Gdańsk B4 10:30 #GPnS opłacono
39 Orzoł Kamil Gdynia Fala 4 godz.9.30 Nordea
40 Szymańska Jolanta Ruda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Husaria Race Team
41 Pitsikalis Paulina Gdansk B4 10:30 opłacono
42 Rogowska - Kancyr Edyta Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
43 ROGOZIŃSKA ŻAKLINA GDYNIA Fala 1 godz 8.00 opłacono
44 WOŹNIAK MICHAŁ BIAŁOBRZEGI Fala ELITE godz. 13.00 POWER TRAINING opłacono
45 Sznaza Kacper Elbląg Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
46 Czachurski Mateusz Czachurski Bochnia Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono on-line
47 Adonis Adam Smolak Gdynia B4 10:30 biegamyrazem.pl 2 opłacono on-line
48 Belling Piotr Gdańsk Fala 1 godz 8.00 Sii Gdańsk Team opłacono
49 Lezner Mikołaj Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
50 Michalak Magdalena Gdańsk B4 10:30 opłacono on-line
51 Bassa Adrian Chojnice Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
52 KOZŁOWSKA Magdalena Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono
53 Kilen Agnieszka Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono
54 Jagoda Anna Rumia Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
55 Mówiński Patryk Ostróda Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
56 Łomotowska Izabela Wejherowo Fala 1 godz 8.00 Sii Gdańsk Team opłacono
57 Grobelna Aleksandra Brzeg Dolny Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
58 Łomotowski Tomasz Wejherowo Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
59 Jankowska Patrycja Pępowo Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 opłacono on-line
60 Janik Krzysztof Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 opłacono
61 Chomicki Dominik Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono
62 Rapacki Szymon Gdańsk Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
63 Słoniewska Monika Gdynia Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
64 Soboczyńska Justyna Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
65 Miler Beata Luzino Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
66 Jabłoński Michał Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
67 Dudek Michał Gdańsk Fala 1 godz 8.00 Sii Gdańsk Team opłacono
68 Kamionka Mateusz Chojnice Fala ELITE godz. 13.00 HUSARIA RACE TEAM opłacono on-line
69 Szwarc Jagoda Gdynia Fala ELITE godz. 13.00 ti3miasto opłacono
70 Sikorzyńska Monika Gdynia Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 SIKORKI 3 opłacono
71 Stec Kuba Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono
72 Hołda Dominik Gdynia Fala 1 godz 8.00 Husaria Race Team opłacono
73 Rogowski Mateusz Nowe Fala 1 godz 8.00 Nowe n/W opłacono
74 Rogowski Marcin Nowe Fala 1 godz 8.00 Husaria Race Team opłacono
75 Frozyna Michał Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
76 Tomankiewicz Łukasz Elbląg Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 2 opłacono
77 Tomankiewicz Łukasz Elbląg Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
78 Radzikowska Aleksandra Gdynia B4 10:30 opłacono
79 Baldyga Anna Reda Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 4 opłacono
80 Orzech Magdalena Gdańsk Fala 1 godz 8.00 opłacono on-line
81 Zaparty Magdalena Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
82 Desmurs Michael Gdynia Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 2 opłacono on-line
83 Rębacz Jolanta Słupsk Fala 4 godz.9.30 BALTIC SEALS opłacono on-line
84 Mierzejewski Rafał Toruń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
85 Cejko Dawid Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 BALTIC SEALS opłacono on-line
86 Dymek Joanna Dymek Gdansk B4 10:30 żarta watacha opłacono on-line
87 Baron Robert Baron Toruń Fala 4 godz.9.30 Husaria Race Team opłacono on-line
88 Filipp Nina Gdynia Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 UKS Siódemka Gdynia opłacono
89 Sywanycz Ireneusz Gdańsk Fala 1 godz 8.00 opłacono on-line
90 Grabarczyk Wojciech Strzelinko Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
91 Maciołek Arkadiusz Maciołek Iława Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
92 Brzostowski Grzegorz Gdańsk Fala 1 godz 8.00 opłacono
93 Sińczuk Patrycja Tczew Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
94 Troch Joanna Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
95 Troch Piotr Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
96 Thiede Jakub Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
97 Bengier Kamil Bydlino Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
98 Thiede Joanna Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
99 dacio mirek juszkowo Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
100 Cegowski Filip Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line


Wyświetleń: 13799

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ