Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg Rodzinny - ilość osób | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKOCZUK JAKUB | BARCZEWO | Fala 1 godz 8.00 | JOKO | opłacono | ||
2 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Piękni i Bestie | opłacono | |
3 | Filip Kamil | Brodowo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
4 | ZIELIŃSKI TOMASZ | GDANSK | Fala 1 godz 8.00 | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | opłacono | ||
5 | GRIGORIAN MONIKA | GDAŃSK | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
6 | Brzostowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
7 | Molęda Dariusz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Cerveza Team | opłacono on-line | |
8 | Lamparski Piotr | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono on-line | ||
9 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono on-line | ||
10 | Orzech Magdalena | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono on-line | ||
11 | ZIELIŃSKA MALWINA | GDAŃSK | Fala 1 godz 8.00 | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | opłacono | ||
12 | Dudek Michał | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Sii Gdańsk Team | opłacono | |
13 | Weryk Mateusz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
14 | Belling Piotr | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Sii Gdańsk Team | opłacono | |
15 | Nadolski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | xRunners | opłacono | |
16 | Lech Jacek | Gdynia | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
17 | Petrych Piotr | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
18 | Kokowski Mariusz | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Tree Crew | opłacono | |
19 | Meringer Sara | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Zakon Feniksa | opłacono on-line | |
20 | RUTKOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
21 | Hołda Dominik | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | |
22 | Odziom Marlena | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Tree Crew | opłacono | |
23 | WOŚ MARTA | GDYNIA | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
24 | ROGOZIŃSKA ŻAKLINA | GDYNIA | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
25 | GORYŃSKA DARIA | GDYNIA | Fala 1 godz 8.00 | PIĘKNI I BESTIE | opłacono | ||
26 | Kruczkowska Kinga | Grudziądz | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Ci przed nami. | opłacono on-line | |
27 | Ślizewski Waldemar Ślizewski | Grudziądz | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Ci przed nami. | opłacono on-line | |
28 | Babicz Karol | Lublin | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | ||
29 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Fala 1 godz 8.00 | |||
30 | Rogowski Mateusz | Nowe | Fala 1 godz 8.00 | Nowe n/W | opłacono | ||
31 | Rogowski Marcin | Nowe | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | |
32 | Majszyk Damian | Orneta | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono on-line | ||
33 | Krzyżaniak Piotr | Ostróda | Polska | Fala 1 godz 8.00 | OPERACJA SPORT | opłacono | |
34 | MOSZCZYŃSKI MARIUSZ | PERLINO | Fala 1 godz 8.00 | FORFITER | opłacono | ||
35 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Nortis | opłacono on-line | |
36 | Szymaniak Jacek | Prabuty | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono on-line | ||
37 | Grzenkowicz Michał | Reda | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Zakon Feniksa | opłacono on-line | |
38 | STRZELCZYK WIKTOR | RZESZÓW | Fala 1 godz 8.00 | HUSARIA RACE TEAM | opłacono | ||
39 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Run Beach Morning | opłacono | |
40 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Zakon Feniksa | opłacono on-line | |
41 | RYBAK WAWRZYNIEC | TCZEW | Fala 1 godz 8.00 | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono | ||
42 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | ||
43 | Dura Marta | Toruń | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
44 | Mikut Krzysztof | Toruń | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | |
45 | MARCHLEWICZ DAWID | WĄBRZEŹNO | Fala 1 godz 8.00 | HUSARIA RACE TEAM | opłacono | ||
46 | Łomotowska Izabela | Wejherowo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Sii Gdańsk Team | opłacono | |
47 | SZOSTAK ADRIAN | ZDUŃSKA WOLA | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
48 | Jankowski Sebastian | 84-242 Luzino | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Wikęd Luzino | opłacono | |
49 | Wilczek Lukasz Wilczek | Cieszyn | Polska | Fala 1 godz 8.00 | minął termin płatności | ||
50 | Biernat Helena | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | xRunners | minął termin płatności | |
51 | Brzostowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | minął termin płatności | ||
52 | Petrych Piotr | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | minął termin płatności | ||
53 | Kołakowski Sebastian | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | minął termin płatności | ||
54 | Wietrzyńska Agnieszka | Międzyrzecz | Polska | Fala 1 godz 8.00 | minął termin płatności | ||
55 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Nortis | minął termin płatności |
Wyświetleń: 23956