Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg Rodzinny - ilość osób | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokołowski Roman | Susz | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono on-line | |
2 | Czarnotta Beata | Smolniki | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | opłacono on-line | ||
3 | Pulchny Łukasz | Grudziądz | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | Hojnie obdarzeni | opłacono on-line | |
4 | Szul Malwina | Susz | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono on-line | |
5 | Krawczyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | opłacono on-line | ||
6 | Krupiński Daniel | Grudziądz | Fala 2 godz. 8.30 | Hojnie obdarzeni | opłacono | ||
7 | JARMUŻ MARTA | RÓŻYNY | Fala 2 godz. 8.30 | CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI | opłacono | ||
8 | ŁUKAWSKI MARIUSZ | ŚWIESZYNO | Fala 2 godz. 8.30 | JW 1223 | opłacono | ||
9 | MURAWSKI RAFAŁ | SŁUPSK | Fala 2 godz. 8.30 | AŚNAEBAEM | opłacono | ||
10 | MURAWSKA KATARZYNA | SŁUPSK | Fala 2 godz. 8.30 | AŚNAEBAEM | opłacono | ||
11 | LEWIŃSKI PAWEŁ | OSTRÓDA | Fala 2 godz. 8.30 | OPERACJA SPORT | opłacono | ||
12 | CICHOCKA MARTYNA | GDYNIA | Fala 2 godz. 8.30 | KONTENER FORMY | opłacono | ||
13 | JÓZEFOWICZ ANNA | Gdynia | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | PIĘKNI I BESTIE | opłacono | |
14 | WILK PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | Fala 2 godz. 8.30 | HUSARIA RACE TEAM | opłacono | ||
15 | KRYSZAK JAROSŁAW | GDAŃSK | Fala 2 godz. 8.30 | TEAM COPERNICUS | opłacono | ||
16 | GITNER MARCIN | GDYNIA | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | PIĘKNI I BESTIE | opłacono | |
17 | WASZAK ARTUR | TORUŃ | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | DETAILKING TORUŃ | opłacono | |
18 | Rogala Krystyna | Słupnica | Fala 2 godz. 8.30 | CROSSFIT SUSZ | opłacono | ||
19 | Luliński Msteusz | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | Fcking Boar | opłacono | ||
20 | Wasilewski Wojciech | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono | ||
21 | Godlewska Magdalena | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CROSSFIT Susz | opłacono | ||
22 | Sokołowska Agnieszka | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossfitSusz | opłacono | ||
23 | Chojnowska Marta | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono | ||
24 | Wiśniewska Sylwia | Prabuty | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono | ||
25 | Pohlid-Doda Anna | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono | ||
26 | Tyszko Sylwia | Gdańsk | Fala 2 godz. 8.30 | Uparzeni w pokrzywę | opłacono | ||
27 | Górecki Robert | Sopot | Fala 2 godz. 8.30 | UPARZENI W POKRZYWĘ | opłacono | ||
28 | Kowalewski Paweł | Gdańsk | Fala 2 godz. 8.30 | Uparzeni w pokrzywę | opłacono | ||
29 | Paszkowska Katarzyna | Bydgoszcz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossGym Bydgoszcz | opłacono | ||
30 | Łosoś Patryk | Ciele | Fala 2 godz. 8.30 | CrossGym Bydgoszcz | opłacono | ||
31 | Pindral Emilia | Gdańsk | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | opłacono |
Wyświetleń: 23951