Biegun - Siwy Dym
Fala 3 godz. 9.00
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg Rodzinny - ilość osób Do zapłaty
1 Komorowski Kamil rokocin Fala 3 godz. 9.00 crosselite opłacono on-line
2 Kleina Konrad Wejherowo Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
3 Sznaza Kacper Elbląg Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
4 KOZŁOWSKA Magdalena Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono
5 Kilen Agnieszka Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono
6 Janik Krzysztof Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 opłacono
7 Miler Beata Luzino Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
8 Troch Joanna Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
9 Troch Piotr Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
10 Thiede Jakub Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
11 Thiede Joanna Malbork Fala 3 godz. 9.00 SBO 100PRO opłacono on-line
12 Kurowski Jarosław Elbląg Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
13 Filip Mikołaj Dębogórze Fala 3 godz. 9.00 noClub opłacono on-line
14 Filip Krzysztof Dębogórze Fala 3 godz. 9.00 noClub opłacono on-line
15 Piątkowski Tomasz Gdynia Fala 3 godz. 9.00 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono
16 Bańkowska Monika Gdynia Fala 3 godz. 9.00 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono
17 Skupiński Kacper Grudziądz Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
18 Kosior-Murawska Ewa Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 opłacono
19 Piątek Agata Perlino Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
20 WYSZYŃSKI MAREK WYSZYŃSKI ELBLĄG Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
21 Rząska Małgorzata Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
22 Tołwiński Bogusław Elbląg Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
23 Kozera Małgorzata Grodzisk Mazowiecki Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
24 Piekut Anna Tczew Fala 3 godz. 9.00 opłacono
25 Stankiewicz Dominik Gdansk Fala 3 godz. 9.00 Big yollow foot Adventure team opłacono on-line
26 Chojnacka-Stankiewicz Aleksandra Gdansk Fala 3 godz. 9.00 Big yollow foot Adventure team opłacono on-line
27 Dratkowska Aleksandra Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
28 Dratkowski Marek Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
29 Rynasiewicz Karol Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
30 Wichrowski Patryk Wichrowski Rumia Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
31 Jałowiecka Małgorzata Gdynia Fala 3 godz. 9.00 G.I.B. opłacono on-line
32 Jałowiecki Amir Gdynia Fala 3 godz. 9.00 opłacono on-line
33 Nowakowska Małgorzata Stare Miasto Fala 3 godz. 9.00 Gang dzikich wieprzy opłacono
34 Nowakowski Krzysztof Stare Miasto Fala 3 godz. 9.00 Gang dzikich wieprzy opłacono
35 Hochenzy Maciej Konin Fala 3 godz. 9.00 Gang dzikich wieprzy opłacono
36 Hochenzy Ewa Konin Fala 3 godz. 9.00 Gang dzikich wieprzy opłacono
37 Liberadzki Marcin Wejherowo Fala 3 godz. 9.00 Apollo Athletic opłacono
38 Krzysztof Malinowski Krzysztof GDAŃŚK Fala 3 godz. 9.00 opłacono
39 M-SŁOMA IZABELA RUMIA Fala 3 godz. 9.00 BALTIC ARROWS opłacono
40 WOJTKUŃSKI WOJCIECH GDAŃSK Fala 3 godz. 9.00 opłacono
41 ZDROJEWSKA KATARZYNA GDAŃSK PRZYMORZE Fala 3 godz. 9.00 opłacono
42 SUŁEK GRZEGORZ GDAŃSK Fala 3 godz. 9.00 SZREKI opłacono
43 TOCHA MICHAŁ SKÓRCZ Fala 3 godz. 9.00 AKTYWNI KOCIEWIACY opłacono
44 TOCHA ZBIGNIEW SKÓRCZ Fala 3 godz. 9.00 AKTYWNI KOCIEWIACY opłacono
45 PAŁASZYŃSKA BEATA BYDGOSZCZ Fala 3 godz. 9.00 opłacono
46 KAŁKOWSKA KAROLINA POZNAŃ Fala 3 godz. 9.00 DIRTY SPARROWS opłacono
47 SZYLKA MIROSŁAW GDAŃSK Fala 3 godz. 9.00 DIRTY SPARROWS opłacono
48 Stefanowska Sara Konin Fala 3 godz. 9.00 opłacono
49 Wichrowski Jacek Rumia Fala 3 godz. 9.00 Wiórqowski opłacono
50 Chojke Wojciech Gdynia Fala 3 godz. 9.00 Wiórqowski opłacono
51 Żbikowska Agata Grudziądz Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
52 Wichrowski Rafał Rumia Fala 3 godz. 9.00 Wiórqowski opłacono
53 Chojke Monika Gdynia Fala 3 godz. 9.00 Wiorqowski opłacono
54 Michna Piotr Owidz Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
55 Nowocieńska Aleksandra Wielki Wełcz Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
56 Gollus Basia Gdynia Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
57 Gollus Przemysław Gdynia Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
58 Gollus Daria Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 Dziki w aronii opłacono
59 Pienkowski Tomasz Gdańsk Fala 3 godz. 9.00 RingRaiders SAKO Gdynia opłacono
60 Gąsiorowski Rafał Banino Fala 3 godz. 9.00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
61 Brzeczkowski Paweł Warszawa Fala 3 godz. 9.00 POWER TRAINING opłacono
62 SZUMIELEWICZ KINGA GDAŃSK Fala 3 godz. 9.00 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono
63 Dryła Barbara Gdynia Fala 3 godz. 9.00 minął termin płatności
64 Ernestowicz Paweł Wałdowo Szlacheckie Fala 3 godz. 9.00 minął termin płatności
65 Bownik Wojciech Słupsk Fala 3 godz. 9.00 BALTIC SEALS minął termin płatności
66 Borawska Agata Reda Fala 3 godz. 9.00 minął termin płatności
67 WYSZYŃSKI MAREK WYSZYŃSKI ELBLĄG Fala 3 godz. 9.00 Silni Mocą Elbląg minął termin płatności
68 Woźniak Sylwia Warszawa Fala 3 godz. 9.00 minął termin płatności


Wyświetleń: 9383

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ