Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg Rodzinny - ilość osób | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bańkowska Monika | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono | |
2 | Brzeczkowski Paweł | Warszawa | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | POWER TRAINING | opłacono | |
3 | Chojke Monika | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiorqowski | opłacono | |
4 | Chojke Wojciech | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiórqowski | opłacono | |
5 | Chojnacka-Stankiewicz Aleksandra | Gdansk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Big yollow foot Adventure team | opłacono on-line | |
6 | Dratkowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
7 | Dratkowski Marek | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
8 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | noClub | opłacono on-line | |
9 | Filip Mikołaj | Dębogórze | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | noClub | opłacono on-line | |
10 | Gąsiorowski Rafał | Banino | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |
11 | Gollus Basia | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
12 | Gollus Daria | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
13 | Gollus Przemysław | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
14 | Hochenzy Ewa | Konin | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | |
15 | Hochenzy Maciej | Konin | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | ||
16 | Janik Krzysztof | Gdańsk | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | |||
17 | Jałowiecka Małgorzata | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | G.I.B. | opłacono on-line | |
18 | Jałowiecki Amir | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
19 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | DIRTY SPARROWS | opłacono | |
20 | Kilen Agnieszka | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
21 | Kleina Konrad | Wejherowo | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
22 | Komorowski Kamil | rokocin | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | crosselite | opłacono on-line | |
23 | Kosior-Murawska Ewa | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
24 | Kozera Małgorzata | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
25 | KOZŁOWSKA Magdalena | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
26 | Krzysztof Malinowski Krzysztof | GDAŃŚK | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
27 | Kurowski Jarosław | Elbląg | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Silni Mocą Elbląg | opłacono on-line | |
28 | Liberadzki Marcin | Wejherowo | Fala 3 godz. 9.00 | Apollo Athletic | opłacono | ||
29 | M-SŁOMA IZABELA | RUMIA | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BALTIC ARROWS | opłacono | |
30 | Michna Piotr | Owidz | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
31 | Miler Beata | Luzino | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
32 | Nowakowska Małgorzata | Stare Miasto | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | ||
33 | Nowakowski Krzysztof | Stare Miasto | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | ||
34 | Nowocieńska Aleksandra | Wielki Wełcz | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
35 | PAŁASZYŃSKA BEATA | BYDGOSZCZ | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
36 | Piątek Agata | Perlino | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
37 | Piątkowski Tomasz | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono | |
38 | Piekut Anna | Tczew | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
39 | Pienkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | RingRaiders SAKO Gdynia | opłacono | |
40 | Rynasiewicz Karol | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
41 | Rząska Małgorzata | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
42 | Skupiński Kacper | Grudziądz | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
43 | Stankiewicz Dominik | Gdansk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Big yollow foot Adventure team | opłacono on-line | |
44 | Stefanowska Sara | Konin | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
45 | SUŁEK GRZEGORZ | GDAŃSK | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | SZREKI | opłacono | |
46 | Sznaza Kacper | Elbląg | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Silni Mocą Elbląg | opłacono on-line | |
47 | SZUMIELEWICZ KINGA | GDAŃSK | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono | |
48 | SZYLKA MIROSŁAW | GDAŃSK | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | DIRTY SPARROWS | opłacono | |
49 | Thiede Jakub | Malbork | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | SBO 100PRO | opłacono on-line | |
50 | Thiede Joanna | Malbork | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | SBO 100PRO | opłacono on-line | |
51 | TOCHA MICHAŁ | SKÓRCZ | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | AKTYWNI KOCIEWIACY | opłacono | |
52 | TOCHA ZBIGNIEW | SKÓRCZ | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | AKTYWNI KOCIEWIACY | opłacono | |
53 | Tołwiński Bogusław | Elbląg | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Silni Mocą Elbląg | opłacono on-line | |
54 | Troch Joanna | Malbork | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | SBO 100PRO | opłacono on-line | |
55 | Troch Piotr | Malbork | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | SBO 100PRO | opłacono on-line | |
56 | Wichrowski Jacek | Rumia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiórqowski | opłacono | |
57 | Wichrowski Patryk Wichrowski | Rumia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
58 | Wichrowski Rafał | Rumia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiórqowski | opłacono | |
59 | WOJTKUŃSKI WOJCIECH | GDAŃSK | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
60 | WYSZYŃSKI MAREK WYSZYŃSKI | ELBLĄG | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Silni Mocą Elbląg | opłacono on-line | |
61 | Żbikowska Agata | Grudziądz | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
62 | ZDROJEWSKA KATARZYNA | GDAŃSK PRZYMORZE | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono | ||
63 | Borawska Agata | Reda | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | minął termin płatności | ||
64 | Bownik Wojciech | Słupsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BALTIC SEALS | minął termin płatności | |
65 | Dryła Barbara | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | minął termin płatności | ||
66 | Ernestowicz Paweł | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | minął termin płatności | ||
67 | Woźniak Sylwia | Warszawa | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | minął termin płatności | ||
68 | WYSZYŃSKI MAREK WYSZYŃSKI | ELBLĄG | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Silni Mocą Elbląg | minął termin płatności |
Wyświetleń: 24020