Biegun - Siwy Dym
Fala 4 godz.9.30
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg Rodzinny - ilość osób Do zapłaty
1 Śliwiak Grzegorz Budowo Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
2 Śliwiak Dawid Jawory Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
3 Bradtke Jonasz Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
4 Bradtke Brygida Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
5 Kotlewska Alicja Domatowko Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
6 Ślusar Marcin Jawory Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
7 Walczak Witold Kutno Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
8 Miotk Ryszard Kębłowo Fala 4 godz.9.30 Komando Flaki opłacono on-line
9 Jarząb Magda Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
10 Różycka Joanna Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono
11 Orzoł Kamil Gdynia Fala 4 godz.9.30 Nordea
12 Rogowska - Kancyr Edyta Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
13 Łomotowski Tomasz Wejherowo Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
14 Chomicki Dominik Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono
15 Rapacki Szymon Gdańsk Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
16 Słoniewska Monika Gdynia Fala 4 godz.9.30 Nordea opłacono
17 Soboczyńska Justyna Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
18 Frozyna Michał Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
19 Rębacz Jolanta Słupsk Fala 4 godz.9.30 BALTIC SEALS opłacono on-line
20 Baron Robert Baron Toruń Fala 4 godz.9.30 Husaria Race Team opłacono on-line
21 Maciołek Arkadiusz Maciołek Iława Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
22 dacio mirek juszkowo Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
23 Orłowski Piotr Gdynia Fala 4 godz.9.30 Szwagry opłacono on-line
24 Piwowarczyk Anna Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
25 Piwowarczyk Michał Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
26 Bąk Łukasz Dębnica Kaszubska Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
27 Karbowski Sławomir Obory Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
28 Liss Maciej Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono on-line
29 Łuszcz Dominika GDYNIA Fala 4 godz.9.30 opłacono
30 Rębacz Krzysztof Słupsk Fala 4 godz.9.30 Baltic Seals opłacono on-line
31 Zdyb Artur Gdańsk Fala 4 godz.9.30 Hybrid Garage opłacono
32 Szymański Paweł Gdynia Fala 4 godz.9.30 opłacono
33 Szymański Piotr Połczyn zdrój Fala 4 godz.9.30 opłacono
34 Chełstowski Aleksander Gdańsk Fala 4 godz.9.30 opłacono
35 SŁOMA PAWEŁ RUMIA Fala 4 godz.9.30 BALTIC SEALS opłacono
36 MIKICIUK-SŁOMA IZABELA Rumia Fala 4 godz.9.30 BALTIC SEALS opłacono
37 Wirkus Borys Gdynia Fala 4 godz.9.30 minął termin płatności


Wyświetleń: 9375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ