Biegun - Siwy Dym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg Rodzinny - ilość osób Do zapłaty
1 Kreft Patrycja Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
2 Willma Wiktoria Kwidzyn Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
3 Willma Michał Kwidzyn Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
4 Arcikiewicz Dagmara Gdansk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
5 Wiszniewska Zyta Gdansk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
6 Kręcidło Anna wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Pryzmat Team opłacono
7 Szymańska Jolanta Ruda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Husaria Race Team
8 Lezner Mikołaj Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
9 Zaparty Magdalena Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
10 Mierzejewski Rafał Toruń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
11 Cegowski Filip Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
12 Dettlaff Magda Gowino Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
13 Rathenow Joanna wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
14 Oleszczuk Małgorzata Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
15 Świerszcz Tomasz Słupsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
16 Ziomek Daniel Słupsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
17 Duszeńko Dawid Mława Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Devil’s ghost opłacono on-line
18 Duszeńko Wojciech Mława Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Devil’s ghost opłacono on-line
19 Zakrzewski Marcin Toruń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA GLUTEN GANG opłacono on-line
20 Grotowski Tomasz Toruń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA GLUTEN GANG opłacono on-line
21 Kańtoch Weronika Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
22 Kasprzyk Katarzyna Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
23 Grądzka Justyna Piaseczno Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
24 Gelo Patryk Gniewowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
25 Willma Karolina Wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
26 Studnicka Natalia Wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
27 Muszol Gosia Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
28 Grzegory Marek Władysławowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
29 Juzwuk Seweryn Knurów Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
30 Formela Wiktoria Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
31 Bizior Anna Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
32 Cykman Rafał Rumia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Decathlon Rumia opłacono
33 Jedynak Jacek Wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
34 Jedynak Karolina Wejherowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Athletic Apollo opłacono on-line
35 Siuda Adam Kwidzyn Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
36 Kowalski Adam Ostrołęka Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
37 Nowaczyk Patryk Stęszew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
38 Rybski Kamil Toruń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA GLUTEN GANG opłacono on-line
39 Derkowski Błażej Zajączkowo 6 Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA GLUTEN GANG opłacono on-line
40 Ajchner Agnieszka Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
41 Turzyński Wacław Przyjażń Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
42 Szczepański Michał Legionowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA BESTIE OCR LEGIONOWO opłacono on-line
43 Fura Piotr Stegna Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Husaria Race Team opłacono
44 Schmidt Waldek Gowino Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
45 Zatorska Karolina Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA TREC TEAM opłacono on-line
46 Domzała Paweł Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Kontener Formy opłacono on-line
47 Giejło Monika Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono on-line
48 Maka Jarek Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA TREC TEAM opłacono on-line
49 Karwel Ewelina Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
50 Pobłocki Marcin Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
51 Pobłocka Hanna Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
52 Kocbuch Aleksandra Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Hell Squad opłacono on-line
53 Zalejasz Paulina Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Hell Squad opłacono on-line
54 Zalejasz Sylwester Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Hell Squad opłacono on-line
55 Skowroński Bartosz Tczew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
56 Puckowski Dawid Tczew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
57 Kordowska Magdalena Tczew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
58 Drzeżdżon Emilia Tczew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
59 Lipke Krzysztof Tczew Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
60 Winogrodzka Aleksandra Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono on-line
61 Sękowski Piotr Łąski Piec Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA opłacono
62 Klimkiewicz Beata GDYNIA Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
63 RUDNICKI PIOTR GDAŃSK Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
64 Czerski Krzysztof Chłapowo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Greif Team Władysławowo opłacono
65 Boza Beata Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Greif Team Władysławowo opłacono
66 Gornowicz Marcin Leźno Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA TREC TEAM opłacono
67 Palka Anna Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
68 Sarnowska Aleksandra Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
69 Pawlak-Reszka Aleksandra Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONTENER FORMY opłacono
70 Bemowska Anna Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Kontener formy opłacono
71 Boruszewski Rafał Reda Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA BigYellowFoot Adventure Team opłacono
72 LUBISZEWSKA KAROLINA TORUŃ Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA POSITIVE FREAKS TEAM opłacono
73 Kowalski Józef Turznice Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Positive Freaks Team opłacono
74 Łobocki Andrzej Jeżewo Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Positive Freaks Team opłacono
75 NIEVIAROUSKI KIRYL WARSZAWA Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA KONIUCHY OCR opłacono
76 kozłowski Marcin Walim Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Cross fit Walim minął termin płatności
77 Radzieńska Kamila Gdynia Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM minął termin płatności
78 Dudek Rafał Dudek Topola Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA Reha-ort Złotów minął termin płatności
79 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA 1988 minął termin płatności


Wyświetleń: 9382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ