Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Bieg Rodzinny - ilość osób | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adonis Adam Smolak | Gdynia | Polska | B4 10:30 | biegamyrazem.pl | 2 | opłacono on-line |
2 | Aftyka Anna | Gdańsk | Polska | B4 10:30 | opłacono | ||
3 | Ajchner Agnieszka | Gdańsk | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono on-line | ||
4 | Arcikiewicz Dagmara | Gdansk | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono | ||
5 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | B4 10:30 | Żarta Watacha | opłacono on-line | |
6 | Augustyniak Mariusz | Susz | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | xRunners | opłacono | |
7 | Babicz Karol | Lublin | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono | ||
8 | Bagiński Marcin | Kobylanka | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | opłacono on-line | ||
9 | Bąk Łukasz | Dębnica Kaszubska | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono on-line | ||
10 | Baldyga Anna | Reda | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | 4 | opłacono | |
11 | Bańkowska Monika | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono | |
12 | Baron Robert Baron | Toruń | Polska | Fala 4 godz.9.30 | Husaria Race Team | opłacono on-line | |
13 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | opłacono on-line | ||
14 | Bazylczyk Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | 3 | opłacono on-line | |
15 | Belling Piotr | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Sii Gdańsk Team | opłacono | |
16 | Bemowska Anna | Gdynia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Kontener formy | opłacono | |
17 | Bendik Maciej | Starogard Gdański | Polska | B4 10:30 | opłacono on-line | ||
18 | Bengier Kamil | Bydlino | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Best Beasts | opłacono on-line | |
19 | Bizior Anna | Rumia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono | ||
20 | Bogalecka Paulina | Starogard Gdański | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | 2 | opłacono | ||
21 | Boruszewski Rafał | Reda | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |
22 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Greif Team Władysławowo | opłacono | |
23 | Bradtke Brygida | Domatowko | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono on-line | ||
24 | Bradtke Jonasz | Domatowko | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono on-line | ||
25 | Brandt Arkadiusz | Bydlino | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Best Beasts | opłacono on-line | |
26 | Brzeczkowski Paweł | Warszawa | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | POWER TRAINING | opłacono | |
27 | Brzostowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
28 | BURDZY DANIEL | LEGIONOWO | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Bestie OCR Legionowo | opłacono on-line | |
29 | Cegowski Filip | Rumia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono on-line | ||
30 | Cejko Dawid | Słupsk | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | BALTIC SEALS | opłacono on-line | |
31 | Chełstowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono | ||
32 | Chojke Monika | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiorqowski | opłacono | |
33 | Chojke Wojciech | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Wiórqowski | opłacono | |
34 | Chojnacka-Stankiewicz Aleksandra | Gdansk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Big yollow foot Adventure team | opłacono on-line | |
35 | Chojnowska Marta | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CrossFit Susz | opłacono | ||
36 | Chomicki Dominik | Gdańsk | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono | ||
37 | CICHOCKA MARTYNA | GDYNIA | Fala 2 godz. 8.30 | KONTENER FORMY | opłacono | ||
38 | CUPRYCH MICHAŁ | ELBLĄG | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | 4 | opłacono | |
39 | ĆWIRZEŃ Marcin | TRZCIANKA | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | WOLF TEAM | opłacono on-line | |
40 | Cykman Rafał | Rumia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Decathlon Rumia | opłacono | |
41 | Czachurski Mateusz Czachurski | Bochnia | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | xRunners | opłacono on-line | |
42 | Czapran Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | xRunners | 2 | opłacono on-line |
43 | Czarnotta Beata | Smolniki | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | opłacono on-line | ||
44 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Greif Team Władysławowo | opłacono | |
45 | Czerwiński Maciej | Słupsk | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | BALTIC SEALS | opłacono on-line | |
46 | DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW | OTWOCK | Fala ELITE godz. 13.00 | HARDCOROWE WYHYLYLYBYMY | opłacono | ||
47 | dacio mirek | juszkowo | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono on-line | ||
48 | Dalkiewicz Dariusz | Susz | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | CrossFit Susz | opłacono | |
49 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Run Beach Morning | opłacono | |
50 | Derkowski Błażej | Zajączkowo 6 | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | GLUTEN GANG | opłacono on-line | |
51 | Desmurs Michael | Gdynia | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | 2 | opłacono on-line | |
52 | Dettlaff Magda | Gowino | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono | ||
53 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | xRunners | opłacono on-line | |
54 | Domzała Paweł | Gdynia | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Kontener Formy | opłacono on-line | |
55 | Dratkowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
56 | Dratkowski Marek | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | opłacono on-line | ||
57 | Drzeżdżon Emilia | Tczew | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | opłacono on-line | ||
58 | Dudek Michał | Gdańsk | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Sii Gdańsk Team | opłacono | |
59 | Dura Marta | Toruń | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
60 | Duszeńko Dawid | Mława | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Devil’s ghost | opłacono on-line | |
61 | Duszeńko Wojciech | Mława | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Devil’s ghost | opłacono on-line | |
62 | Dymek Joanna Dymek | Gdansk | Polska | B4 10:30 | żarta watacha | opłacono on-line | |
63 | Dyszkiewicz Grzegorz | Kutno | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | KONIUCHY OCR | opłacono on-line | |
64 | Filip Kamil | Brodowo | Polska | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | ||
65 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | noClub | opłacono on-line | |
66 | Filip Mikołaj | Dębogórze | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | noClub | opłacono on-line | |
67 | Filipp Nina | Gdynia | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | UKS Siódemka Gdynia | opłacono | |
68 | Formela Wiktoria | Reda | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Decathlon Rumia | opłacono | |
69 | Frozyna Michał | Gdańsk | Polska | Fala 4 godz.9.30 | opłacono on-line | ||
70 | Fura Piotr | Stegna | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Husaria Race Team | opłacono | |
71 | Gąsiorowski Rafał | Banino | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |
72 | Gawron Anna | Słupsk | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Best Beasts | opłacono on-line | |
73 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | opłacono on-line | ||
74 | Gelo Patryk | Gniewowo | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Decathlon Rumia | opłacono | |
75 | Giejło Monika | Reda | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | KONTENER FORMY | opłacono on-line | |
76 | Ginda Magdalena Ginda | Kosakowo | Polska | Bieg Rodzinny 1 godz. 11.00 | 4 | opłacono on-line | |
77 | GITNER MARCIN | GDYNIA | Polska | Fala 2 godz. 8.30 | PIĘKNI I BESTIE | opłacono | |
78 | Godlewska Magdalena | Susz | Fala 2 godz. 8.30 | CROSSFIT Susz | opłacono | ||
79 | Gollus Basia | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
80 | Gollus Daria | Gdańsk | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
81 | Gollus Przemysław | Gdynia | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Dziki w aronii | opłacono | |
82 | Górecki Robert | Sopot | Fala 2 godz. 8.30 | UPARZENI W POKRZYWĘ | opłacono | ||
83 | Gornowicz Marcin | Leźno | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | TREC TEAM | opłacono | |
84 | GORYŃSKA DARIA | GDYNIA | Fala 1 godz 8.00 | PIĘKNI I BESTIE | opłacono | ||
85 | Grabarczyk Wojciech | Strzelinko | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Best Beasts | opłacono on-line | |
86 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Nortis | opłacono on-line | |
87 | Grądzka Justyna | Piaseczno | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Decathlon Rumia | opłacono | |
88 | GRIGORIAN MONIKA | GDAŃSK | Fala 1 godz 8.00 | opłacono | |||
89 | Grobelna Aleksandra | Brzeg Dolny | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | xRunners | opłacono | |
90 | Grotowski Tomasz | Toruń | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | GLUTEN GANG | opłacono on-line | |
91 | Grzegory Marek | Władysławowo | Polska | Fala 5 godz. 10.00 DECATHLON RUMIA | Decathlon Rumia | opłacono | |
92 | Grzenkowicz Michał | Reda | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Zakon Feniksa | opłacono on-line | |
93 | Guz Grzegorz | Świecie | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | WYBITE JEDYNKI | opłacono on-line | |
94 | Heidak Piotr | Bydgoszcz | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | opłacono | ||
95 | Henclik-Konkolewski Karol | Gdańsk | Polska | B4 10:30 | opłacono on-line | ||
96 | Hendzel Miłosz | Szczecin | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | Mustangi Kobylanka | opłacono on-line | |
97 | Hendzlik Jakub | Łódź | Polska | Fala ELITE godz. 13.00 | HUSARIA RACE TEAM | opłacono on-line | |
98 | Hochenzy Ewa | Konin | Polska | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | |
99 | Hochenzy Maciej | Konin | Fala 3 godz. 9.00 | Gang dzikich wieprzy | opłacono | ||
100 | Hołda Dominik | Gdynia | Polska | Fala 1 godz 8.00 | Husaria Race Team | opłacono |
Wyświetleń: 24098