SOPOCIAN 100KM W SZTAFECIE NA NIEPODLEGŁEJ STULECIE
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ellwart Bartłomiej Sopot godz. 14-15
2 Ellwart Sylwia Sopot godz. 14-15
3 Ellwart Marcin Sopot godz. 14-15
4 Carrarello Elena Sopot godz. 10-11
5 Józwowska Alicja i Sara Sopot godz. 10-11
6 Roda Nicolé Kochanowo godz. 13-14
7 Protasiewicz Paweł Sopot godz. 12-13
8 Protasiewicz Jędrzej Sopot godz. 12-13
9 Łabanowski Wojciech Sopot godz. 11-12
10 Jeske Iwo Sopot godz. 12-13
11 Jeske Bruno Sopot godz. 12-13
12 Jeske Michał Sopot godz. 12-13
13 Jeske Katarzyna Sopot godz. 12-13
14 Gębalski Jerzy Sopot godz. 13-14
15 Sharma Anisa Sopot godz. 12-13
16 Sharma Ayan Sopot godz. 12-13 SP 7 w Sopocie
17 Sharma Lilianna Sopot godz. 12-13 BBL AWFiS Gdańsk
18 Kamińska Natalia Sopot godz. 12-13
19 Kamiński Marcin Sopot godz. 12-13
20 Heland Grzegorz Gdańsk godz. 14-15
21 Czajkowska Grażyna Sopot godz. 11-12
22 Gitner Maksymilian Gdynia godz. 14-15 Piękni i Bestie
23 Skwarło Tymon Sopot godz. 11-12
24 Karnowska Joanna Sopot godz. 13-14
25 Borawska Dorota Sopot godz. 11-12
26 Grabowska Weronika Sopot godz. 12-13
27 Targosz Marek Gdynia godz. 11-12
28 Stramek Bozena Torun godz. 10-11
29 Muskat Maksymilian Gdańsk godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
30 Muskat Mikołaj Gdańsk godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
31 Tecław Zuzia Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
32 Stramek Łukasz Sopot godz. 10-11 Husaria Race Team
33 Wężyk Wojciech Sopot godz. 11-12
34 Biedunkiewicz Bogdan Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
35 Biedunkiewicz Ala Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
36 Biedunkiewicz Joanna Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
37 Bocheński Przemysław Sopot godz. 12-13
38 Gitner Marcin Gdynia godz. 14-15 Piękni i Bestie
39 Goryńska Daria Gdynia godz. 10-11 Piękni i Bestie
40 Janik Marzena Rumia godz. 14-15
41 Reichel Przemysław Sopot godz. 10-11
42 Chojnacki Tomasz Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
43 Chojnacki Mikołaj Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
44 Prokopowicz Weronika Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
45 Kałuszyński Adam Sopot godz. 14-15
46 Prokopowicz Andrzej Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
47 Zawadzki Kazimierz Błotnia godz. 13-14 Straszyn biega Pruszcz biega
48 Alvarado Mateusz Sopot godz. 13-14
49 Krawczyk Michał Sopot godz. 11-12
50 Krawczyk Adam Sopot godz. 11-12
51 Kusy Grzegorz Sopot godz. 13-14
52 Karczewska Lilla Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
53 pfeiffer wojciech sopot godz. 10-11
54 Rozmus Bartłomiej Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
55 Rozmus Ewelina Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
56 Rozmus Filip Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
57 Dąbkowska Anna Sopot godz. 11-12
58 Rozmus Hanna Sopot godz. 12-13 FamilyTeam Sopot
59 Sadowski Wojciech Sopot godz. 13-14
60 Sadowska Maja Sopot godz. 13-14 SKLA Sopot
61 Sadowska Magdalena Sopot godz. 13-14
62 Lewińska Hanna Gdańsk godz. 12-13
63 Lewiński Franciszek Gdańsk godz. 12-13
64 Lewiński Wojciech Gdańsk godz. 12-13
65 Ostrowska Dominika Wejherowo godz. 11-12 BigYellowFoot Adventure Team
66 Dragan Karol Gdynia godz. 10-11
67 Kulczycki Jan GDAŃSK/SOPOT godz. 14-15
68 Michał Panek Michał Panek Sopot godz. 12-13
69 Michał Panek Michał Panek Sopot godz. 12-13
70 Składanowska Zosia Zofia Składanowska Sopot godz. 12-13
71 Bogucka-Panek Maria Bogucka-Panek Sopot godz. 12-13
72 Kałuszyński Wojciech Sopot godz. 14-15
73 Kałuszyńska Magdalena Sopot godz. 14-15
74 Kania Aleksandra Słupsk godz. 11-12
75 Minko Bartosz Słupsk godz. 11-12
76 Kowalczyk Waldemar Przemków godz. 10-11
77 Modelski Michał Sopot godz. 10-11 skla Sopot
78 Lewandowski Michał Sopot godz. 13-14 skla Sopot
79 Ligarska Paulina Sopot godz. 13-14 skla Sopot
80 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot godz. 11-12 Ja nie dam rady????
81 Czechowska Kasia Sopot godz. 11-12
82 Stechlińska Magdalena Bielkówko godz. 11-12
83 Winiarska Monika Sopot godz. 11-12
84 Gozdanek Natalia Sopot godz. 14-15
85 Krywult Sebastian Sopot godz. 14-15
86 Ochman Maksymilian Sopot godz. 12-13
87 Ochman Anna Sopot godz. 12-13
88 Siemianiuk Rafał Sopot godz. 10-11
89 Alvarado Dorota Sopot godz. 13-14
90 Alvarado Juan Felipe Sopot godz. 13-14
91 Płonka Katarzyna Płonka SOPOT godz. 13-14
92 Stomma Agata Stomma Sopot godz. 11-12
93 Nowaczyk Tomasz Gdynia godz. 10-11
94 Piechowiak Joanna Sopot godz. 11-12
95 Łaszkiewicz Julia Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
96 Łaszkiewicz Aleksandra Sopot godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
97 Łaszkiewicz Mateusz Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
98 Łaszkiewicz Marcin Gdynia godz. 11-12 MOLO MOLO CHALLENGE
99 Salewska Katarzyna Sopot godz. 10-11 Grażka i Janusze na rowerach
100 Kortalla Małgorzata Sopot godz. 14-15


Wyświetleń: 1022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ