Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stechlińska Magdalena | Bielkówko | Polska | godz. 11-12 | ||
2 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | godz. 13-14 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
3 | Kozak Michalina | Gdańsk | Polska | godz. 10-11 | BigYellowFoot Adventure Team | |
4 | Lewiński Wojciech | Gdańsk | Polska | godz. 12-13 | ||
5 | Lewiński Franciszek | Gdańsk | Polska | godz. 12-13 | ||
6 | Lewińska Hanna | Gdańsk | Polska | godz. 12-13 | ||
7 | Muskat Mikołaj | Gdańsk | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
8 | Muskat Maksymilian | Gdańsk | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
9 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | godz. 14-15 | ||
10 | Kulczycki Jan | GDAŃSK/SOPOT | Polska | godz. 14-15 | ||
11 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
12 | Łaszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
13 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
14 | Nowaczyk Tomasz | Gdynia | Polska | godz. 10-11 | ||
15 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | godz. 10-11 | ||
16 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | godz. 10-11 | Piękni i Bestie | |
17 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | godz. 14-15 | Piękni i Bestie | |
18 | Biedunkiewicz Joanna | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
19 | Biedunkiewicz Ala | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
20 | Biedunkiewicz Bogdan | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
21 | Tecław Zuzia | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
22 | Targosz Marek | Gdynia | Polska | godz. 11-12 | ||
23 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | godz. 14-15 | Piękni i Bestie | |
24 | Roda Nicolé | Kochanowo | Polska | godz. 13-14 | ||
25 | Kowalczyk Waldemar | Przemków | Polska | godz. 10-11 | ||
26 | Janik Marzena | Rumia | Polska | godz. 14-15 | ||
27 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | godz. 11-12 | ||
28 | Kania Aleksandra | Słupsk | Polska | godz. 11-12 | ||
29 | Brandt Grzegorz | Sopot | Polska | godz. 14-15 | BigYellowFoot Adventure Team | |
30 | CHOLCH - BERBAT AGNIESZKA | SOPOT | Polska | godz. 10-11 | ||
31 | Witt Henryk | Sopot | Polska | godz. 11-12 | Norbsoft.pl | |
32 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | godz. 11-12 | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
33 | Kasperowicz Jakub | Sopot | Polska | godz. 14-15 | Kacperki Team | |
34 | Kasperowicz Olga | Sopot | Polska | godz. 14-15 | Kacperki Team | |
35 | Kasperowicz Bartłomiej | Sopot | Polska | godz. 14-15 | Kacperki Team | |
36 | Kasperowicz Michał | Sopot | Polska | godz. 14-15 | Kacperki Team | |
37 | Kortalla Mikolaj | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
38 | Kortalla Małgorzata | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
39 | Salewska Katarzyna | Sopot | Polska | godz. 10-11 | Grażka i Janusze na rowerach | |
40 | Łaszkiewicz Aleksandra | Sopot | Polska | godz. 11-12 | MOLO MOLO CHALLENGE | |
41 | Piechowiak Joanna | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
42 | Stomma Agata Stomma | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
43 | Płonka Katarzyna Płonka | SOPOT | Polska | godz. 13-14 | ||
44 | Alvarado Juan Felipe | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
45 | Alvarado Dorota | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
46 | Siemianiuk Rafał | Sopot | Polska | godz. 10-11 | ||
47 | Ochman Anna | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
48 | Ochman Maksymilian | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
49 | Krywult Sebastian | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
50 | Gozdanek Natalia | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
51 | Winiarska Monika | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
52 | Czechowska Kasia | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
53 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | godz. 11-12 | Ja nie dam rady???? | |
54 | Ligarska Paulina | Sopot | Polska | godz. 13-14 | skla Sopot | |
55 | Lewandowski Michał | Sopot | Polska | godz. 13-14 | skla Sopot | |
56 | Modelski Michał | Sopot | Polska | godz. 10-11 | skla Sopot | |
57 | Kałuszyńska Magdalena | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
58 | Kałuszyński Wojciech | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
59 | Bogucka-Panek Maria Bogucka-Panek | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
60 | Składanowska Zosia Zofia Składanowska | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
61 | Michał Panek Michał Panek | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
62 | Michał Panek Michał Panek | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
63 | Sadowska Magdalena | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
64 | Sadowska Maja | Sopot | Polska | godz. 13-14 | SKLA Sopot | |
65 | Sadowski Wojciech | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
66 | Rozmus Hanna | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
67 | Dąbkowska Anna | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
68 | Rozmus Filip | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
69 | Rozmus Ewelina | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
70 | Rozmus Bartłomiej | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
71 | pfeiffer wojciech | sopot | Polska | godz. 10-11 | ||
72 | Karczewska Lilla | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
73 | Kusy Grzegorz | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
74 | Krawczyk Adam | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
75 | Krawczyk Michał | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
76 | Alvarado Mateusz | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
77 | Prokopowicz Andrzej | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
78 | Kałuszyński Adam | Sopot | Polska | godz. 14-15 | ||
79 | Prokopowicz Weronika | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
80 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
81 | Chojnacki Tomasz | Sopot | Polska | godz. 12-13 | FamilyTeam Sopot | |
82 | Reichel Przemysław | Sopot | Polska | godz. 10-11 | ||
83 | Bocheński Przemysław | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
84 | Wężyk Wojciech | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
85 | Stramek Łukasz | Sopot | Polska | godz. 10-11 | Husaria Race Team | |
86 | Grabowska Weronika | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
87 | Borawska Dorota | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
88 | Karnowska Joanna | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
89 | Skwarło Tymon | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
90 | Czajkowska Grażyna | Sopot | Polska | godz. 11-12 | ||
91 | Kamiński Marcin | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
92 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
93 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | godz. 12-13 | BBL AWFiS Gdańsk | |
94 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | godz. 12-13 | SP 7 w Sopocie | |
95 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
96 | Gębalski Jerzy | Sopot | Polska | godz. 13-14 | ||
97 | Jeske Katarzyna | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
98 | Jeske Michał | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
99 | Jeske Bruno | Sopot | Polska | godz. 12-13 | ||
100 | Jeske Iwo | Sopot | Polska | godz. 12-13 |
Wyświetleń: 7785