Mały Wielki Bieg - Ultramaraton

wyniki wielki bieg 68km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 16 DUDZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 1 M OPEN 1 OBŁOTNE LECE PENDZE 68km 5:51:37 11.60 [km/h]
2 49 PAZDA POZORSKA GOSIUNIA K 1 K OPEN 1 SŁUPSK POLTAREX MUAY AML 68km 5:59:13 11.36 [km/h]
3 67 TRZEBIATOWSKI JERZY M 2 M OPEN 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 68km 6:06:58 11.12 [km/h]
4 22 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M 3 M OPEN 3 STRASZYN 68km 6:07:57 11.09 [km/h]
5 31 KAROLAK ANIA K 2 K OPEN 2 SŁUPSK MUAY RUNNING TEAM 68km 6:16:52 10.83 [km/h]
6 62 SZABŁOWSKA IWONA K 3 K OPEN 3 JUSZKOWO SUT/STRASZYN BIEGA 68km 6:17:12 10.82 [km/h]
7 26 GRZESZCZUK ŁUKASZ M 4 M OPEN 4 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI 68km 6:26:20 10.56 [km/h]
8 8 BROCHOCKI PAWEŁ M 5 M OPEN 5 GDAŃSK GLAJTY SĄ WSZĘDZIE 68km 6:37:50 10.26 [km/h]
9 63 SZULWACH PAWEŁ M 6 M OPEN 6 GDAŃSK KILIMANDŻARO 68km 6:39:35 10.21 [km/h]
10 70 ZACHARIASZ MACIEJ M 7 M OPEN 7 GDAŃSK 68km 6:44:06 10.10 [km/h]
11 42 LEWANDOWSKI FILIP M 8 M OPEN 8 BYDGOSZCZ 68km 6:47:59 10.00 [km/h]
12 9 BROSZE DOMINIK M 9 M OPEN 9 PELPLIN 68km 6:51:35 9.91 [km/h]
13 14 DAMPS SYLWESTER M 10 M OPEN 10 GOWINO 68km 6:54:37 9.84 [km/h]
14 1 ADAMCZYK MACIEJ M 11 M OPEN 11 PATEREK SKRA PATEREK 68km 6:58:36 9.75 [km/h]
15 32 KAROLAK ASIA K 4 K OPEN 4 SŁUPSK MUAY RUNNING TEAM 68km 7:00:32 9.70 [km/h]
16 35 KOŁODZIEJSKA LUCYNA K 5 K OPEN 5 GDAŃSK ACCELERATING POLAND 68km 7:01:24 9.68 [km/h]
17 47 MUZOLF DOROTA K 6 K OPEN 6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/SUT 68km 7:04:45 9.61 [km/h]
18 39 KRAUSE GRZEGORZ M 12 M OPEN 12 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI 68km 7:12:44 9.43 [km/h]
19 27 GURBOWICZ JAROSŁAW M 13 M OPEN 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 68km 7:15:39 9.37 [km/h]
20 46 MROZIAK MACIEK M 14 M OPEN 14 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 68km 7:21:31 9.24 [km/h]
21 38 KOSZAROWSKI JAROSŁAW M 15 M OPEN 15 PRUSZCZ GDAŃSKI 68km 7:22:12 9.23 [km/h]
22 7 BORUSIŃSKI PIOTR M 16 M OPEN 16 SŁUPSK 68km 7:22:13 9.23 [km/h]
23 30 JOSZCZAK MICHAŁ M 17 M OPEN 17 GDAŃSK 68km 7:31:27 9.04 [km/h]
24 60 SKRABURSKI PIOTR M 18 M OPEN 18 GDAŃSK 68km 7:31:29 9.04 [km/h]
25 17 FIGEL MICHAŁ M 19 M OPEN 19 GDAŃSK MIKI TEAM 68km 7:39:29 8.88 [km/h]
26 5 BOLEK DANIEL M 20 M OPEN 20 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/SUT 68km 7:40:47 8.85 [km/h]
27 50 PETTKE NIKODEM M 21 M OPEN 21 GDAŃSK 68km 7:41:15 8.85 [km/h]
28 73 ARTECKI ARKADIUSZ M 22 M OPEN 22 SOPOT 68km 7:42:40 8.82 [km/h]
29 3 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K 7 K OPEN 7 GDYNIA MAMY TO - BIEGA I POMAGA 68km 7:45:03 8.77 [km/h]
30 65 TKACZYK PAWEŁ M 23 M OPEN 23 BOJANO ULTRA3/ NAVY 68km 7:45:05 8.77 [km/h]
31 33 KARPOWICZ BARTOSZ M 24 M OPEN 24 GDYNIA LEŚNE DUKTY GDYNIA 68km 7:45:14 8.77 [km/h]
32 25 GRODZKI TOMASZ M 25 M OPEN 25 DARŁOWO ULTRAS Z NAD MORZA 68km 7:45:24 8.77 [km/h]
33 48 PASEK EDWARD M 26 M OPEN 26 GDAŃSK 68km 7:45:32 8.76 [km/h]
34 64 ŚCIECHOWICZ ADAM M 27 M OPEN 27 GDYNIA CENTRUM OPERACJI MORSKICH 68km 7:53:32 8.62 [km/h]
35 4 BARANOWSKI MAREK M 28 M OPEN 28 KOSAKOWO CENTRUM OPERACJI MORSKICH - DOWÓDZTWO KOMPONENTU MORSKIEGO 68km 7:53:32 8.62 [km/h]
36 66 TOPOLSKI PIOTR M 29 M OPEN 29 SOPOT SZTAFETA NADZIEI 68km 7:57:06 8.55 [km/h]
37 29 JOKEL KATARZYNA K 8 K OPEN 8 GDAŃSK 68km 7:57:47 8.54 [km/h]
38 43 MAKOWSKA PATRYCJA K 9 K OPEN 9 GDAŃSK 68km 7:58:26 8.53 [km/h]
39 28 JAN JAROSLAW M 30 M OPEN 30 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 68km 8:09:38 8.33 [km/h]
40 40 KULGAJUK MICHAL M 31 M OPEN 31 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 68km 8:09:38 8.33 [km/h]
41 56 POTRYKUS MAŁGORZATA K 10 K OPEN 10 KOLECZKOWO RUN-PASSION.PL TEAM SYSTEM-MEDIA TEAM/ULTRA3 68km 8:11:02 8.31 [km/h]
42 19 GAJDUS WIKTOR M 32 M OPEN 32 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 68km 8:18:07 8.19 [km/h]
43 61 SKWERES ADRIANA K 11 K OPEN 11 PELPLIN ADA BIEGA 68km 8:18:42 8.18 [km/h]
44 2 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M 33 M OPEN 33 DOBROMIERZ 68km 8:18:43 8.18 [km/h]
45 24 GÓRSKI DARIUSZ M 34 M OPEN 34 TUCHOM 68km 8:23:22 8.11 [km/h]
46 45 MILEWICZ MAREK M 35 M OPEN 35 GDAŃSK 68km 8:33:22 7.95 [km/h]
47 41 KWIATKOWSKI KAJETAN M 36 M OPEN 36 GDAŃSK 68km 8:33:22 7.95 [km/h]
48 51 PODCZARSKA IZABELA K 12 K OPEN 12 KOLBUDY KOLBUDY TEAM 68km 8:38:22 7.87 [km/h]
49 55 POPEK MARCIN M 37 M OPEN 37 BORKOWO POPEKTEAM 68km 8:47:45 7.73 [km/h]
50 6 BORUSIŃSKA ALEKSANDRA K 13 K OPEN 13 SŁUPSK 68km 8:52:28 7.66 [km/h]
51 23 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 14 K OPEN 14 SOBĄCZ 68km 8:53:46 7.64 [km/h]
52 15 DARGIEWICZ ROBERT M 38 M OPEN 38 GDAŃSK 68km 8:56:22 7.61 [km/h]
53 59 SIOMAK MICHAŁ M 39 M OPEN 39 GDAŃSK 68km 8:59:14 7.57 [km/h]
54 44 MĘŻYŃSKI MICHAŁ M 40 M OPEN 40 WARSZAWA ŻIMBAKI 68km 9:10:40 7.41 [km/h]
55 21 GODZISZ MATEUSZ M 41 M OPEN 41 JANKOWO GDAŃSKIE 68km 9:12:09 7.39 [km/h]
56 53 PODWYSOCKI WOJCIECH M 42 M OPEN 42 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN 68km 9:12:09 7.39 [km/h]
57 20 GŁÓD MICHAŁ M 43 M OPEN 43 ELBLĄG MAJECZKATEAM 68km 9:27:49 7.19 [km/h]
58 68 WITCZAK DARIUSZ M 44 M OPEN 44 KRĄPLEWICE 68km 9:28:20 7.18 [km/h]
59 34 KMIECIAK KRZYSZTOF M 45 M OPEN 45 KRĄPLEWICE 68km 9:28:34 7.18 [km/h]
60 11 BRZEZIŃSKA MAJA K 15 K OPEN 15 WŁOCŁAWEK MAJECZKATEAM 68km 9:30:35 7.15 [km/h]
61 69 WITKOWSKA JOLANTA K 16 K OPEN 16 WARSZAWA ŻIMBAKI 68km 9:53:03 6.88 [km/h]
62 54 POGORZELSKI MACIEJ M 46 M OPEN 46 STRASZYN SUT/STRASZYN BIEGA 68km 9:55:53 6.85 [km/h]
63 58 SCHMIDT BEATA K 17 K OPEN 17 GDYNIA MIKI TEAM 68km 9:56:42 6.84 [km/h]
64 18 FIGEL MONIKA K 18 K OPEN 18 GDAŃSK MIKI TEAM 68km 9:56:42 6.84 [km/h]
65 13 CZARNOTTA BEATA K 19 K OPEN 19 SMOLNIKI CROSSFIT SUSZ 68km 10:34:33 6.43 [km/h]
66 10 BRUSKI JAKUB M 47 M OPEN 47 GDYNIA MIKI TEAM 68km 11:30:44 5.91 [km/h]
67 12 CHALASTRA MICHAL M 48 M OPEN 48 GDYNIA MIKI TEAM 68km 11:30:45 5.91 [km/h]

wyniki mały bieg 13km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 203 KUROPATWA ŁUKASZ M 1 M OPEN 1 RUMIA BAŻANT TEAM 13km 1:05:16 11.95 [km/h]
2 252 PIONK RAFAŁ M 2 M OPEN 2 MISZEWO KPW GDYNIA 13km 1:05:54 11.84 [km/h]
3 167 HALMAN LESZEK M 3 M OPEN 3 BIELKÓWKO 13km 1:08:55 11.32 [km/h]
4 292 WIERGOWSKA JULIA K 1 K OPEN 1 STRASZYN 13km 1:10:29 11.07 [km/h]
5 135 BRAMOWICZ JACEK M 4 M OPEN 4 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 13km 1:12:16 10.79 [km/h]
6 276 SYNAK RAFAŁ M 5 M OPEN 5 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT Z PRUSZCZA 13km 1:14:45 10.43 [km/h]
7 128 BAUMGART MICHAŁ M 6 M OPEN 6 STRASZYN 13km 1:14:49 10.43 [km/h]
8 268 SAWIŃSKI JAREK M 7 M OPEN 7 STRASZYN 13km 1:16:04 10.25 [km/h]
9 297 WOJNOWSKI WIESŁAW M 8 M OPEN 8 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 13km 1:17:59 10.00 [km/h]
10 237 NAŁĘCZ ADAM M 9 M OPEN 9 STRASZYN STRASZYN BIEGA 13km 1:19:07 9.86 [km/h]
11 193 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 10 M OPEN 10 STRASZYN 13km 1:19:22 9.83 [km/h]
12 270 SIŃCZUK PATRYCJA K 2 K OPEN 2 TCZEW XRUNNERS 13km 1:19:51 9.77 [km/h]
13 285 TARKOWSKI DAWID M 11 M OPEN 11 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 13km 1:19:51 9.77 [km/h]
14 140 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 12 M OPEN 12 GDAŃSK 13km 1:19:58 9.75 [km/h]
15 227 MARCINIAK WOJCIECH M 13 M OPEN 13 GDANSK TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI / GRUPA BIEGOWA 65 13km 1:20:06 9.74 [km/h]
16 131 BICZKOWSKI KONRAD M 14 M OPEN 14 STRASZYN JEPPESEN RUNNING TEAM 13km 1:20:12 9.73 [km/h]
17 283 SZYMAŃCZAK ADAM M 15 M OPEN 15 GDAŃSK ST RUNNERS 13km 1:20:27 9.70 [km/h]
18 260 ROMAN KRZYSZTOF M 16 M OPEN 16 BOLSZEWO PRZECINAK77 13km 1:20:51 9.65 [km/h]
19 231 MARZEC MARCIN M 17 M OPEN 17 GDAŃSK 13km 1:20:59 9.63 [km/h]
20 279 SZCZĘSNY LESZEK M 18 M OPEN 18 GDANSK 13km 1:21:05 9.62 [km/h]
21 286 TRZCIŃSKA MARTYNA K 3 K OPEN 3 BORKOWO 13km 1:21:40 9.55 [km/h]
22 163 GRZELECKI SEBASTIAN M 19 M OPEN 19 JUSZKOWO ST RUNNERS 13km 1:21:54 9.52 [km/h]
23 181 KACZYŃSKI DANIEL M 20 M OPEN 20 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO 13km 1:21:55 9.52 [km/h]
24 204 KURZAWSKI ANDRZEJ M 21 M OPEN 21 GDAŃSK 13km 1:21:58 9.52 [km/h]
25 293 KIEDYK PAWEŁ M 22 M OPEN 22 RADUNICA 13km 1:23:06 9.39 [km/h]
26 169 HINC-ZARDECKA NATALIA K 4 K OPEN 4 REDA RUNEDA 13km 1:23:23 9.35 [km/h]
27 302 ŁĘGOWSKI MICHAŁ M 23 M OPEN 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:23:40 9.32 [km/h]
28 210 LEHMANN DAWID M 24 M OPEN 24 GDAŃSK 13km 1:23:42 9.32 [km/h]
29 215 LIGENZA ZBIGNIEW M 25 M OPEN 25 PRUSZCZ GDAŃSKI DREAM TRI TEAM/ PRUSZCZ BIEGA 13km 1:23:46 9.31 [km/h]
30 185 KLEBAN PAWEŁ M 26 M OPEN 26 GDAŃSK SZYBKIE ZIOMKI 13km 1:24:04 9.28 [km/h]
31 264 RULEWSKI JACEK M 27 M OPEN 27 GDAŃSK 13km 1:24:39 9.21 [km/h]
32 201 KULAS MARCIN M 28 M OPEN 28 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13km 1:24:45 9.20 [km/h]
33 207 KWIDZIŃSKI DANIEL M 29 M OPEN 29 LĘBORK 13km 1:24:47 9.20 [km/h]
34 123 ARCISZEWSKA MAGDA K 5 K OPEN 5 GDYNIA LPP TEAM 13km 1:25:04 9.17 [km/h]
35 296 WOJCIECHOWSKI ADAM M 30 M OPEN 30 TCZEW 13km 1:25:23 9.14 [km/h]
36 219 ŁOZIŃSKA KAROLINA K 6 K OPEN 6 STRASZYN 13km 1:25:40 9.11 [km/h]
37 291 WIELEWSKI MARCIN M 31 M OPEN 31 STRASZYN 13km 1:27:08 8.95 [km/h]
38 177 JOŃCZYK ANNA K 7 K OPEN 7 STAROGARD GDANSKI BIEGAMBOLUBIĘ 13km 1:28:00 8.86 [km/h]
39 253 PIOTROWSKI PAWEŁ M 32 M OPEN 32 GDAŃSK 13km 1:28:08 8.85 [km/h]
40 246 PARADZEWSKI KRZYSZTOF M 33 M OPEN 33 ŁĘGOWO TEAM ŁĘGOWO 13km 1:28:17 8.84 [km/h]
41 156 GAWARECKI KAMIL M 34 M OPEN 34 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 13km 1:28:17 8.84 [km/h]
42 290 WIECH MATEUSZ M 35 M OPEN 35 STRASZYN FIFA KING 13km 1:28:20 8.83 [km/h]
43 221 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 8 K OPEN 8 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 13km 1:28:32 8.81 [km/h]
44 307 ŚWIECA GRZEGORZ M 36 M OPEN 36 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:28:40 8.80 [km/h]
45 186 KLIMCZUK TOMASZ M 37 M OPEN 37 STRASZYN PG 13km 1:28:43 8.79 [km/h]
46 281 SZTORMOWSKI MACIEJ M 38 M OPEN 38 GDAŃSK 13km 1:28:47 8.79 [km/h]
47 179 KACZMAREK KRZYSZTOF M 39 M OPEN 39 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 13km 1:29:06 8.75 [km/h]
48 158 brak danych M 40 M OPEN 40 - - 13km 1:29:11 8.75 [km/h]
49 212 LENCKOWSKI LECH M 41 M OPEN 41 DĘBIEŃ BIEGAM U KOLESI 13km 1:29:17 8.74 [km/h]
50 144 CISZEK SEBASTIAN M 42 M OPEN 42 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:29:27 8.72 [km/h]
51 300 ŻARDECKI PAWEŁ M 43 M OPEN 43 REDA RUNEDA 13km 1:29:54 8.68 [km/h]
52 271 SKURTYS KAROLINA K 9 K OPEN 9 REDA RUNEDA 13km 1:29:54 8.68 [km/h]
53 141 CHMIELEWSKI ANDRZEJ M 44 M OPEN 44 STRASZYN 13km 1:29:56 8.67 [km/h]
54 230 MARCZYŃSKA LIDIA K 10 K OPEN 10 GDAŃSK 13km 1:30:29 8.62 [km/h]
55 247 PARANDYK ADAM M 45 M OPEN 45 JUSZKOWO 49 BAZA LOTNICZA 13km 1:31:26 8.53 [km/h]
56 157 GDANIEC ANNA K 11 K OPEN 11 STAROGARD GDAŃSKI POLSKA 13km 1:31:31 8.52 [km/h]
57 166 HALIŃSKA PAULINA K 12 K OPEN 12 GDAŃSK 13km 1:31:56 8.48 [km/h]
58 262 ROZMUS KATARZYNA K 13 K OPEN 13 GDAŃSK LPP TEAM 13km 1:33:01 8.39 [km/h]
59 162 GRZEGORCZYK DOROTA K 14 K OPEN 14 KOWALE TAKA RYBA 13km 1:33:17 8.36 [km/h]
60 254 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 46 M OPEN 46 GDAŃSK TAKA RYBA 13km 1:33:17 8.36 [km/h]
61 265 RUTKOWSKI SEBASTIAN M 47 M OPEN 47 GRONOWO GÓRNE 13km 1:33:32 8.34 [km/h]
62 183 KARWEL EWELINA K 15 K OPEN 15 GDAŃSK KONTENER FORMY 13km 1:33:34 8.34 [km/h]
63 272 SPERBER KRZYSZTOF M 48 M OPEN 48 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA/PRUSZCZ 13km 1:33:55 8.31 [km/h]
64 145 CZERNIA JERZY M 49 M OPEN 49 STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 13km 1:34:17 8.27 [km/h]
65 127 BANASZEWSKA BARBARA K 16 K OPEN 16 GDAŃSK 13km 1:34:32 8.25 [km/h]
66 295 WLAZŁY RAFAŁ M 50 M OPEN 50 BORKOWO 13km 1:34:38 8.24 [km/h]
67 239 NIECKO KRZYSZTOF M 51 M OPEN 51 GDAŃSK KINO REKIN 13km 1:34:47 8.23 [km/h]
68 218 LUTKIEWICZ DAREK M 52 M OPEN 52 STRASZYN 13km 1:34:48 8.23 [km/h]
69 175 JARZABEK MACIEJ M 53 M OPEN 53 STRASZYN 13km 1:34:56 8.22 [km/h]
70 176 JARZABEK AGNIESZKA K 17 K OPEN 17 STRASZYN 13km 1:35:02 8.21 [km/h]
71 243 OLEJCZUK KAROLINA K 18 K OPEN 18 STRASZYN STRASZYN BIEGA 13km 1:35:02 8.21 [km/h]
72 305 GRZĄDZIELA MAGDALENA K 19 K OPEN 19 STRASZYN 13km 1:35:03 8.21 [km/h]
73 244 OLIWNIAK MARCIN M 54 M OPEN 54 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:35:04 8.20 [km/h]
74 147 DANIELEK TOMASZ M 55 M OPEN 55 GDAŃSK 13km 1:35:08 8.20 [km/h]
75 236 NADOLSKI MARCIN M 56 M OPEN 56 GDAŃSK 13km 1:35:21 8.18 [km/h]
76 214 LEWINSKI KRZYSZTOF M 57 M OPEN 57 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA 13km 1:35:26 8.17 [km/h]
77 125 BAJERSKI MARCIN M 58 M OPEN 58 GDANSK TUŁACZE 13km 1:35:32 8.16 [km/h]
78 241 NOWASZCZUK MONIKA K 20 K OPEN 20 STRASZYN 13km 1:35:55 8.13 [km/h]
79 235 MIKOŁAJCZYK ANNA K 21 K OPEN 21 ROTMANKA 13km 1:36:14 8.11 [km/h]
80 223 OSSOWSKI LESZEK M 59 M OPEN 59 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 13km 1:36:14 8.11 [km/h]
81 234 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 22 K OPEN 22 ROTMANKA 13km 1:36:14 8.11 [km/h]
82 153 FLORYSZCZYK DANIEL M 60 M OPEN 60 ROTMANKA 13km 1:36:19 8.10 [km/h]
83 143 CIMASZKIEWICZ JAKUB M 61 M OPEN 61 GDANSK 13km 1:36:22 8.09 [km/h]
84 202 KURCZEWSKA SYLWIA K 23 K OPEN 23 GDAŃSK 13km 1:36:22 8.09 [km/h]
85 266 RYBARCZYK JACEK M 62 M OPEN 62 GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 13km 1:37:01 8.04 [km/h]
86 225 MAŁCZAK MAGDALENA K 24 K OPEN 24 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 13km 1:37:06 8.03 [km/h]
87 263 ROŻKOWSKI BARTŁOMIEJ M 63 M OPEN 63 SOPOT KINO REKIN 13km 1:37:18 8.02 [km/h]
88 209 LANGE KATARZYNA K 25 K OPEN 25 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:37:22 8.01 [km/h]
89 233 MELER ULA K 26 K OPEN 26 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:37:37 7.99 [km/h]
90 182 KAMIŃSKA KAMILA K 27 K OPEN 27 GDANSK PRUSZCZ BIEGA IRON TEAM 13km 1:37:37 7.99 [km/h]
91 136 BROKOS TOMASZ M 64 M OPEN 64 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 13km 1:37:47 7.98 [km/h]
92 232 MATYSIAK GRZEGORZ M 65 M OPEN 65 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:38:22 7.93 [km/h]
93 258 ROGALSKA MAGDALENA K 28 K OPEN 28 GDANSK RUN BEACH MORNING 13km 1:38:47 7.90 [km/h]
94 192 KOWALSKI SZYMON M 66 M OPEN 66 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 13km 1:38:47 7.90 [km/h]
95 211 LELIWA SYLWIA K 29 K OPEN 29 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 13km 1:38:48 7.89 [km/h]
96 255 POPEK BEATA K 30 K OPEN 30 BORKOWO POPEKTEAM 13km 1:39:11 7.86 [km/h]
97 148 DĄBEK DANIEL M 67 M OPEN 67 GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA 13km 1:39:51 7.81 [km/h]
98 278 SZAMOCKI KACPER M 68 M OPEN 68 GDAŃSK 13km 1:40:19 7.78 [km/h]
99 190 KOPCZYŃSKA MONIKA K 31 K OPEN 31 GDANSK 13km 1:40:24 7.77 [km/h]
100 129 BEDNARSKI ŁUKASZ M 69 M OPEN 69 NYSA ATHLETICS NYSA 13km 1:40:28 7.76 [km/h]
101 126 BANASZEK IWONA K 32 K OPEN 32 GDAŃSK 13km 1:40:35 7.75 [km/h]
102 259 ROGOWSKA MAŁGORZATA K 33 K OPEN 33 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:41:41 7.67 [km/h]
103 294 WITKOWSKA MALGORZATA K 34 K OPEN 34 GDYNIA 13km 1:41:42 7.67 [km/h]
104 257 PYŻ SŁAWOMIR M 70 M OPEN 70 GDAŃSK 13km 1:42:59 7.57 [km/h]
105 130 BIAŁCZAK GRZEGORZ M 71 M OPEN 71 STRASZYN STRASZYN BIEGA 13km 1:43:07 7.56 [km/h]
106 240 NOWAK MICHAŁ M 72 M OPEN 72 RADUNICA NASZA RADUNICA 13km 1:43:20 7.55 [km/h]
107 228 MARCZAK MAREK M 73 M OPEN 73 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 13km 1:43:21 7.55 [km/h]
108 229 MARCZAK RENATA K 35 K OPEN 35 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 13km 1:43:22 7.55 [km/h]
109 132 BLOK MARTA K 36 K OPEN 36 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU 13km 1:43:49 7.51 [km/h]
110 224 MAJCHRZAK MAGDALENA K 37 K OPEN 37 GDAŃSK RETRO GAME PARTY 13km 1:43:49 7.51 [km/h]
111 303 GÓRECKI ŁUKASZ M 74 M OPEN 74 GDAŃSK RETRO GAME PARTY 13km 1:43:49 7.51 [km/h]
112 261 ROSIŃSKA PATRYCJA K 38 K OPEN 38 RUMIA MAMA MAŁEGO LEONA :) 13km 1:43:50 7.51 [km/h]
113 213 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 39 K OPEN 39 BOLSZEWO PRZECINAK77 13km 1:43:51 7.51 [km/h]
114 165 GULCZ KATARZYNA K 40 K OPEN 40 BANINO KUJAWSCY S7 RUNNERS 13km 1:43:52 7.51 [km/h]
115 289 WĄTKA KATARZYNA K 41 K OPEN 41 BANINO 13km 1:43:53 7.51 [km/h]
116 194 KRAWIEC ANDRZEJ M 75 M OPEN 75 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13km 1:43:53 7.51 [km/h]
117 134 BOZA BEATA K 42 K OPEN 42 GDYNIA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 13km 1:44:06 7.49 [km/h]
118 274 SULOWSKA AGNIESZKA K 43 K OPEN 43 STRASZYN 13km 1:44:28 7.47 [km/h]
119 298 GOLA MAREK M 76 M OPEN 76 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 13km 1:44:57 7.43 [km/h]
120 154 GOLA AGNIESZKA K 44 K OPEN 44 GDYNIA 0 13km 1:44:57 7.43 [km/h]
121 171 JANISZ KOZIKOWSKA JOANNA K 45 K OPEN 45 JUSZKOWO 13km 1:45:23 7.40 [km/h]
122 142 CHRZĄSZCZ ANNA K 46 K OPEN 46 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:45:24 7.40 [km/h]
123 168 HINC STANISŁAW M 77 M OPEN 77 KOWALE PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 13km 1:45:24 7.40 [km/h]
124 178 KACHNIARZ ŻANETA K 47 K OPEN 47 PRUSZCZ GDAŃSKI / STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 13km 1:45:24 7.40 [km/h]
125 160 GRABOWSKA MAGDALENA K 48 K OPEN 48 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 13km 1:45:24 7.40 [km/h]
126 288 WARMOWSKA MONIKA K 49 K OPEN 49 JUSZKOWO SUT/STRASZYN BIEGA 13km 1:45:25 7.40 [km/h]
127 170 JADCZAK AGNIESZKA K 50 K OPEN 50 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:45:28 7.40 [km/h]
128 189 KOŁOWROCKI ADAM M 78 M OPEN 78 STRASZYN KOŁOWROTKI 13km 1:45:30 7.39 [km/h]
129 188 KOŁOWROCKA BARBARA K 51 K OPEN 51 STRASZYN KOŁOWROTKI 13km 1:45:30 7.39 [km/h]
130 301 ŻELAZIŃSKI TOMASZ M 79 M OPEN 79 GDAŃSK JEPPESEN 13km 1:45:58 7.36 [km/h]
131 245 PALKA ANNA K 52 K OPEN 52 GDYNIA KONTENER FORMY 13km 1:46:12 7.34 [km/h]
132 226 MAŁEK MARCIN M 80 M OPEN 80 GDANSK 13km 1:46:54 7.30 [km/h]
133 282 SZUMIŁOWSKI ŁUKASZ M 81 M OPEN 81 PRUSZCZ GDAŃSKI 13km 1:47:48 7.24 [km/h]
134 248 PASEK PATRYCJA K 53 K OPEN 53 KOSZALIN KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNO 13km 1:47:49 7.23 [km/h]
135 197 KRYGIER ŁUKASZ M 82 M OPEN 82 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/SUT 13km 1:48:44 7.17 [km/h]
136 206 KWIATKOWSKI MARCIN M 83 M OPEN 83 GDYNIA 13km 1:49:06 7.15 [km/h]
137 299 ZIĘBA NATALIA K 54 K OPEN 54 GDAŃSK 13km 1:49:42 7.11 [km/h]
138 304 PILECKI PIOTR M 84 M OPEN 84 BORKOWO 13km 1:50:25 7.06 [km/h]
139 280 SZCZODRY TOMASZ M 85 M OPEN 85 ŁOMŻA 13km 1:50:35 7.05 [km/h]
140 267 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 55 K OPEN 55 GDYNIA KONTENER FORMY 13km 1:50:49 7.04 [km/h]
141 200 KUKIEŁCZAK MONIKA K 56 K OPEN 56 STRASZYN 13km 1:50:55 7.03 [km/h]
142 151 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 57 K OPEN 57 ROTMANKA 13km 1:50:55 7.03 [km/h]
143 196 KRÓLIK KATARZYNA K 58 K OPEN 58 GDAŃSK IRON TEAM 13km 1:51:16 7.01 [km/h]
144 275 SYLDATK KATARZYNA K 59 K OPEN 59 TCZEW KONTENER FORMY 13km 1:53:33 6.87 [km/h]
145 184 KASPRZYK KATARZYNA K 60 K OPEN 60 GDAŃSK OSOWA BIEGA 13km 1:53:33 6.87 [km/h]
146 306 PORTEE JACEK M 86 M OPEN 86 CHWASZCZYNO 13km 1:53:35 6.87 [km/h]
147 195 KRAWIEC ŁUKASZ M 87 M OPEN 87 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 13km 1:53:54 6.85 [km/h]
148 238 NIECHOĆKO AGATA K 61 K OPEN 61 GDAŃSK EKIPA ZRYW 13km 1:53:54 6.85 [km/h]
149 273 STASINSKI RAFAL M 88 M OPEN 88 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 13km 1:53:55 6.85 [km/h]
150 216 LISIECKI JAKUB M 89 M OPEN 89 GDAŃSK WKURW_TEAM 13km 1:53:56 6.85 [km/h]
151 146 CZERSKI KRZYSZTOF M 90 M OPEN 90 CHŁAPOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 13km 1:56:00 6.72 [km/h]
152 199 KUJAWSKA MARCELINA K 62 K OPEN 62 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 13km 1:56:52 6.67 [km/h]
153 124 BAJERSKA SYLWIA K 63 K OPEN 63 GDAŃSK TUŁACZE 13km 1:57:22 6.65 [km/h]
154 155 GARSTKA MAŁGORZATA K 64 K OPEN 64 RUSOCIN 13km 1:57:27 6.64 [km/h]
155 122 APANASEWICZ MAGDA K 65 K OPEN 65 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 13km 1:59:15 6.54 [km/h]
156 121 APANASEWICZ JERZY M 91 M OPEN 91 PRUSZCZ GDANSKI 13km 1:59:16 6.54 [km/h]
157 191 KOWALSKA ANNA K 66 K OPEN 66 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 13km 1:59:53 6.51 [km/h]
158 149 DOBRZENIECKI RAFAŁ M 92 M OPEN 92 GDAŃSK IRON WOMAN TRÓJMIASTO 13km 2:01:17 6.43 [km/h]
159 174 JAROŃSKA ANETA K 67 K OPEN 67 GDAŃSK IRON WOMAN TRÓJMIASTO 13km 2:01:17 6.43 [km/h]
160 205 KWIATKOWSKA ALICJA K 68 K OPEN 68 GDAŃSK MAŁE LWY 13km 2:03:42 6.31 [km/h]
161 187 KNOT MARTYNA K 69 K OPEN 69 BORKOWO PIĘKNI I BESTIE 13km 2:03:44 6.30 [km/h]
162 152 FLORYSZCZYK WIKTOR M 93 M OPEN 93 ROTMANKA 13km 2:04:21 6.27 [km/h]
163 287 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 70 K OPEN 70 STRASZYN 13km 2:09:29 6.02 [km/h]
164 198 KRZYSTEK MAGDALENA K 71 K OPEN 71 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 13km 2:11:09 5.95 [km/h]
165 208 STUTKOWSKA ELŻBIETA K 72 K OPEN 72 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 13km 2:11:09 5.95 [km/h]
166 139 CHARKIEWICZ MONIKA K 73 K OPEN 73 STRASZYN EKIPA ZRYW 13km 2:16:00 5.74 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ