IV Siemianowickie Nocne Marki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szyszkowic Łukasz Bytom Bieg 5 km 50.00 PLN
2 Zok Maksym Psary Bieg 10 km 50.00 PLN
3 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
4 LICHNOWSKA ANNA RUDA ŚLĄSKA Bieg 10 km opłacono
5 BUĆKO MARCIN Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km 50.00 PLN
6 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
7 NIESPOREK MARIAN PIEKARY ŚL. Bieg 5 km LECUMY DURŚ opłacono
8 Maruszczak Justyna Bytom Bieg 5 km Miechowicka Grupa Biegowa 50.00 PLN
9 Maruszczak Marek Bytom Bieg 5 km 50.00 PLN
10 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg 5 km Lecymy Durś 50.00 PLN
11 Miśkiewicz Andrzej ZAWIERCIE Bieg 5 km opłacono
12 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg 5 km opłacono
13 Kurka Katarzyna Bytom Bieg 5 km 50.00 PLN
14 Skórok Agnieszka Mysłowice Bieg 5 km 50.00 PLN
15 Srokosz Weronika Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
16 Czapelka Michał Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
17 Symula Patrycja Kraków Bieg 5 km opłacono
18 Śliwakowski Łukasz Mysłowice Bieg 5 km Nova Trading Stale Biegam opłacono
19 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg 5 km Zabiegani Nauczyciele 50.00 PLN
20 Popielewicz Marek Katowice Bieg 10 km Metal Serwis Sport Team opłacono
21 Popielewicz Karolina Mikołów Bieg 10 km Metal Serwis Sport Team opłacono
22 Wróbel Konrad Chorzów Bieg 10 km 50.00 PLN
23 S krzeczkowska Anna Sosnowiec Bieg 5 km 50.00 PLN
24 Tomasik Robert Siewierz Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ 50.00 PLN
25 Bieszczad Kamil Świętochłowice Bieg 5 km Termoklina 50.00 PLN
26 Kumięga Joanna Mysłowice Bieg 10 km opłacono
27 Urbańczyk Agnieszka Brudzowice Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ 50.00 PLN
28 Skórka Grzegorz Siewierz Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
29 Batejko Marta Chorzów Bieg 5 km BeeTeam opłacono
30 Batejko Beata Chorzów Bieg 5 km BeeTeam opłacono
31 Płachta Sylwia Chorzów Bieg 10 km opłacono
32 Kaca Katarzyna Katowice Bieg 10 km opłacono
33 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg 10 km opłacono
34 Szczuka Joanna Bytom Bieg 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
35 Szczuka Marcel Bytom Bieg 5 km opłacono
36 Szczuka Adrian Bytom Bieg 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
37 Panek Agata Zawiercie Bieg 5 km GRUPA JURA'PL 50.00 PLN
38 Kowalczyk Marcin Świętochłowoce Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
39 Weistand Monika Mysłowice Bieg 10 km opłacono
40 Lindel Grzegorz Bytom Bieg 5 km opłacono
41 JANIK SYLWIA ZAWIERCIE Bieg 5 km Biuro Rachunkowe Asystent Zawiercie opłacono
42 Adamczyk Mirosław Siemianowice Ślaskie Bieg 10 km csc adventure academy opłacono
43 SZAGANIEC Dariusz Świerklaniec Bieg 10 km Szturm opłacono
44 Ociepka Daniel Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
45 kozubek katarzyna bytom Bieg 10 km Szturm opłacono
46 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10 km opłacono
47 Lar Bartosz Piekary Śląśkie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono
48 Białas Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
49 Bukowski Lukasz Katowice Bieg 10 km opłacono
50 Żukow Radosław Bytom Bieg 5 km BTM Runners opłacono
51 Żukow Emilia Bytom Bieg 5 km BTM Runners opłacono
52 Żukow Jarosław Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS opłacono
53 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km 50.00 PLN
54 Frączek Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 5 km 50.00 PLN
55 Ptak. Arkadiusz Wilkszyn Bieg 5 km Spartanie Dzieciom opłacono
56 Ptak Arkadiusz Wilkszyn Bieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
57 Karaś Krzysztof SIemianowice Bieg 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
58 Nowotarski Wojtek JAWORZNO Bieg 5 km opłacono
59 Skrężyna Amanda Czeladź Bieg 10 km 50.00 PLN
60 Szojda Elżbieta Tychy Bieg 5 km boxer team opłacono
61 Bosowski Tomasz Paniówki Bieg 10 km opłacono
62 Świtała Robert Tychy Bieg 5 km boxer team opłacono
63 Świtała Kamil Tychy Bieg 5 km boxer team opłacono
64 Świtała Lucyna Tychy Bieg 5 km boxer team opłacono
65 Mania Izabela Katowice Bieg 5 km opłacono
66 Banaś Kamila Bytom Bieg 5 km KAMRATY 50.00 PLN
67 Banaś Dawid Bytom Bieg 5 km KAMRATY 50.00 PLN
68 Łaba Katarzyna Bytom Bieg 5 km KAMRATY opłacono
69 Łaba Mirosław Bytom Bieg 5 km KAMRATY opłacono
70 Kołak Szymon Kołak Pyskowice Bieg 10 km 50.00 PLN
71 Klimontowicz Katarzyna Tychy Bieg 5 km opłacono
72 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
73 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
74 Bugla Agnieszka Kuźnia Nieborowska Bieg 5 km opłacono
75 Frey Michael Zabrze Bieg 10 km opłacono
76 Królicka Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km w pogoni za duchem opłacono
77 Księżopolski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km w pogoni za duchem opłacono
78 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10 km Wydział Prawa i Administracji UŚ opłacono
79 Pindel Iwona Żywiec Bieg 5 km opłacono
80 Pindel Julia Żywiec Bieg 5 km opłacono
81 Pindel Paweł Żywiec Bieg 5 km opłacono
82 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
83 Skrzek Paulina Będzin Bieg 5 km opłacono
84 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
85 DOBROCINSKI HUBERT Hecznarowice Bieg 5 km opłacono
86 DOBROCINSKA EWELINA Hecznarowice Bieg 5 km opłacono
87 Karwat Dominika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
88 Machnik Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
89 Ciastek Benedykt Siemianowice slaskie Bieg 10 km opłacono
90 Fereniec Monika Zabrze Marsz NW opłacono
91 Chromik Anna Zabrze Marsz NW opłacono
92 Sobczak Beniamin Chorzów Bieg 10 km opłacono
93 Sobczak Tomasz Chorzów Bieg 10 km opłacono
94 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
95 wisniowska izabela Tychy Bieg 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 50.00 PLN
96 SKAŁA RAFAŁ ZAWIERICE Bieg 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
97 Skała Renata ZAWIERCIE Bieg 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
98 Powroźna Mariola Katowice Bieg 10 km Night Runners Śląsk opłacono
99 Machulik Zbigniew Ornontowice Bieg 5 km Zabiegani Nauczyciele opłacono
100 Małyszek Magdalena Siemianowice Bieg 10 km Biegam Bo Muszę:-) opłacono


Wyświetleń: 19132

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ