Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Energoprojekt Katowice | opłacono |
2 | Dynia Krystian | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg 5 km | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
3 | Geisler Tomasz | Czerwionka - Leszczyny | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
4 | Kasperski Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Jumping Frog Siemianowice | opłacono |
5 | Makosz Barbara | Pawłowice | Polska | Bieg 5 km | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
6 | Raczak Maciej | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
7 | Maciejczyk Witold | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Bożewicz Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW | Lecymy Durś | opłacono |
9 | Nowak Katarzyna | Żarki | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
10 | Kolacha Patryk | Imielin | Polska | Bieg 10 km | ||
11 | KAŁUŻA ARKADIUSZ | BIERUŃ | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
12 | Kaczmarek Łukasz | Siewierz | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
13 | Lotko Bartłomiej | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
14 | Nawrot Dariusz | Siewierz | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
15 | Jezierski-Krupa Marek | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
16 | Kącka Anna | Zakopane | Polska | Bieg 10 km | Buff Team Poland | opłacono |
17 | RZEŹNICZEK KLAUDIA | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
18 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Cross Box Evolution | opłacono |
19 | Dewalski Dawid | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Świętochłowicki Klub Kyokushin Karate | opłacono |
20 | Urbanowicz Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | ADS Masna | opłacono |
21 | Kaczyńska Karolina | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
22 | Adamus Czesław | Chorzów | Polska | Marsz NW | Ekipa na kijach | opłacono |
23 | Kuzia Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
24 | Kempska Marta | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Viking Training Center | opłacono |
25 | Smuda Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
26 | Filipczyk Wioletta | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
27 | Szyszkowic Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
28 | Zok Maksym | Psary | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | Lubas Kalina | Tąpkowice | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
30 | LICHNOWSKA ANNA | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | BUĆKO MARCIN | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
32 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
33 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | Polska | Bieg 5 km | LECUMY DURŚ | opłacono |
34 | Maruszczak Justyna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
35 | Maruszczak Marek | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
36 | Kiołbasa Henryk | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
37 | Miśkiewicz Andrzej | ZAWIERCIE | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
38 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
39 | Kurka Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
40 | Skórok Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
41 | Srokosz Weronika | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
42 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Symula Patrycja | Kraków | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
44 | Śliwakowski Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | Nova Trading Stale Biegam | opłacono |
45 | Zuber Grzegorz | Rybnik | Polska | Bieg 5 km | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
46 | Popielewicz Marek | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Metal Serwis Sport Team | opłacono |
47 | Popielewicz Karolina | Mikołów | Polska | Bieg 10 km | Metal Serwis Sport Team | opłacono |
48 | Wróbel Konrad | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | S krzeczkowska Anna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | ||
50 | Tomasik Robert | Siewierz | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
51 | Bieszczad Kamil | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | Termoklina | opłacono |
52 | Kumięga Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Urbańczyk Agnieszka | Brudzowice | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
54 | Skórka Grzegorz | Siewierz | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
55 | Batejko Marta | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | BeeTeam | opłacono |
56 | Batejko Beata | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | BeeTeam | opłacono |
57 | Płachta Sylwia | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
58 | Kaca Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
60 | Szczuka Joanna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
61 | Szczuka Marcel | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
62 | Szczuka Adrian | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
63 | Panek Agata | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | GRUPA JURA'PL | opłacono |
64 | Kowalczyk Marcin | Świętochłowoce | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
65 | Weistand Monika | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
66 | Lindel Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
67 | JANIK SYLWIA | ZAWIERCIE | Polska | Bieg 5 km | Biuro Rachunkowe Asystent Zawiercie | opłacono |
68 | Adamczyk Mirosław | Siemianowice Ślaskie | Polska | Bieg 10 km | csc adventure academy | opłacono |
69 | SZAGANIEC Dariusz | Świerklaniec | Polska | Bieg 10 km | Szturm | opłacono |
70 | Ociepka Daniel | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | kozubek katarzyna | bytom | Polska | Bieg 10 km | Szturm | opłacono |
72 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | Lar Bartosz | Piekary Śląśkie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
74 | Białas Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
75 | Bukowski Lukasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Bieg 5 km | BTM Runners | opłacono |
77 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Bieg 5 km | BTM Runners | opłacono |
78 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Bieg 10 km | BTM RUNNERS | opłacono |
79 | Jankowski Arkadiusz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
80 | Frączek Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
81 | Ptak. Arkadiusz | Wilkszyn | Szwecja | Bieg 5 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
82 | Ptak Arkadiusz | Wilkszyn | Polska | Bieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
83 | Karaś Krzysztof | SIemianowice | Polska | Bieg 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
84 | Nowotarski Wojtek | JAWORZNO | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
85 | Skrężyna Amanda | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
86 | Szojda Elżbieta | Tychy | Polska | Bieg 5 km | boxer team | opłacono |
87 | Bosowski Tomasz | Paniówki | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | Świtała Robert | Tychy | Polska | Bieg 5 km | boxer team | opłacono |
89 | Świtała Kamil | Tychy | Polska | Bieg 5 km | boxer team | opłacono |
90 | Świtała Lucyna | Tychy | Polska | Bieg 5 km | boxer team | opłacono |
91 | Mania Izabela | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
92 | Banaś Kamila | Bytom | Polska | Bieg 5 km | KAMRATY | opłacono |
93 | Banaś Dawid | Bytom | Polska | Bieg 5 km | KAMRATY | opłacono |
94 | Łaba Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | KAMRATY | opłacono |
95 | Łaba Mirosław | Bytom | Polska | Bieg 5 km | KAMRATY | opłacono |
96 | Kołak Szymon Kołak | Pyskowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
97 | Klimontowicz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
98 | Zieliński Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
99 | Zieliński Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
100 | Bugla Agnieszka | Kuźnia Nieborowska | Polska | Bieg 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 44530