Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sojka Aleksandra Katowice Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) opłacono
2 Wałach Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
3 Snochowska Maria Bytom Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) Szombierki Runners opłacono
4 Skuta Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
5 Koniuszewska Judyta Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
6 Krzemieniewski Cezary Katowice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
7 Krzemieniewski Cyprian Katowice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
8 STRUZYNA MAGDALENA CHORZÓW Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) SP1 ZABRZE
9 Krawczyk Zuzanna Wojkowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) Runners Wojkowice Team
10 Domagała Mikołaj Paniówki Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
11 Ignaciuk Nadia Świętochłowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 8 w Świętochłowicach
12 Jędrzejczyk Kamil Katowice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) Szkoła podstawowa nr 19 opłacono
13 Jędrzejczyk Jakub Katowice Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) Szkoła podstawowa nr 19 opłacono
14 Jarzembowska​ Tatiana Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) Przedszkole nr 10 Siemianowice Śląskie opłacono
15 Powroźna Milena Katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) Night Runners Śląsk opłacono
16 Pietrzak Ola Kęty Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
17 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
18 Bielański Maciej Ornontowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
19 Bielański Jakub Ornontowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
20 Chmielorz Zofia Lędziny Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) CARBON OCR RACING TEAM opłacono
21 Dumańska Zofia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
22 Franki Igor Piekary Śląskie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Lecymy Durś opłacono
23 Buliński Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
24 Maska Oskar Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
25 LOTKO OLIWIER BĘDZIN Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) Banda z Placu opłacono
26 LOTKO KAROLINA BĘDZIN Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) Banda z Placu opłacono
27 Stępel Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Miejskie Przedszkole nr. 33 w Katowicach opłacono
28 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) SP Przeczyce opłacono
29 Kwaśniok Natasza Katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) SP NR 4 Katowice opłacono
30 Pypłacz Martyna Mysłowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
31 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
32 Białek Maja Gliwice Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6)
33 Białek Bartosz Gliwice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) GWAREK ZABRZE
34 Jasicka Marta Tychy Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
35 Jasicki Kamil Tychy Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) SP 1 Tychy opłacono
36 Trutwin Gabriela Chorzów Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
37 Trutwin Krystian Chorzów Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
38 Adamiec-Trutwin Aleksander Chorzów Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
39 Adamiec-Trutwin Dorota Chorzów Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
40 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
41 Siemion Liliana Katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
42 Matuszny Marcin Gliwice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
43 CIEŚLAK Kinga Siemianowice śląskie Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
44 Kaleta Karol Będzin Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) Banda z Placu
45 Guzik Zosia Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
46 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
47 Bogucki Filip Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
48 Rogala Aleksandra Świętochłowice Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) Szkoła podstawowa nr 19 Świętochłowice
49 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
50 Waligóra Franciszek Łodygowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Kanapowcy opłacono
51 Opiłka Maciej Ruda Śląska Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
52 Lepszy Stansisław Piekary Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
53 Zdejszy Marta Cieszyn Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) Olza Cieszyn opłacono
54 Janasik Franciszek Mikołów Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) opłacono
55 Janasik Maciej Mikołów Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
56 Janasik Julia Mikołów Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) opłacono
57 Kamiński Kacper Siemianowice Śl. Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat)
58 Fajer Piotrek Sosnowiec Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat)
59 Bosiacka Robert Świętochłowice Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) Rebellion of Free Runners opłacono
60 Maliszewski Iwo SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
61 piowczyk anastazja katowice Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) opłacono
62 gallus julia katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
63 Ufel Marcelina Czeladź Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono
64 Fryczkowski Jan Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
65 Markowska Oliwia Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
66 Targosz Kamil Cieszyn Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) Olza Cieszyn opłacono
67 Targosz Gabrysia Cieszyn Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) Olza Cieszyn opłacono
68 Durlik Agata Częstochowa Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) opłacono
69 Durlik Bartosz Częstochowa Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
70 Nowaczek Małgorzata Ruda Śląska Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) opłacono
71 Nowaczek Emilia Ruda Śląska Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
72 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
73 Rokicki Oskar Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śl. opłacono
74 Rokicki Filip Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Przedszkole nr 16 siemianowice Śląskie opłacono
75 Garncarz Filip Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
76 Kolasa Alicja Katowice Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) przedszkole 13 Katowice opłacono
77 Marcinek Karolina Siemianowice Śl. Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śl. opłacono
78 Potempa Bruno Katowice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) SP 54 Katowice opłacono
79 Mogilski Mateusz Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) MP nr. 59 Katowice opłacono
80 Mogilska Martyna Katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) SP 54 Katowice opłacono
81 Pająk Olga Katowice Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) SP 54 Katowice opłacono
82 Gołębiowski Mikołaj Chorzów Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Będzin Team opłacono
83 Miczka Mikołaj Siemianowice Śląśkie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
84 Owczarek Sebastian Zabrze Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
85 Kupiec Paulina Siemianowice śląskie Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) opłacono
86 Hycnar GRZEGORZ Czeladź Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
87 Rajfura Mikołaj Katowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) opłacono
88 SODOWSKI DAWID Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) UKS Jedność Siemianowice opłacono
89 Zalcman-Ziora Antonina Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) opłacono
90 Janowski Jan Katowice Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) S.P. 34 Katowice opłacono
91 Janowski Franciszek Katowice Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) S.P. 34 Katowice opłacono
92 Węglorz Wojciech Chorzów Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Przedszkole 27 w Chorzowie opłacono
93 Węglorz Tola Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) Przedszkole 27 w Chorzowie opłacono
94 Rzeźnicki Gabriel Mysłowice Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) Przedszkole nr 13 Mysłowice opłacono
95 ZIENTEK PIOTR KATOWICE Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) MIEJSKI ZŁOBEK W KATOWICH, ORDONA opłacono
96 ZIENTEK ZUZANNA KATOWICE Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 KATOWICE opłacono
97 KRZYŻANOWSKI JERZY KATOWICE Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) ZŁOBEK SŁONIK KATOWICE opłacono
98 KRZYŻANOWSKI IGNACY KATOWICE Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) MP NR 13 opłacono
99 Mazur Jakub Sosnowiec Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) opłacono
100 Mazur Milena Sosnowiec Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) opłacono


Wyświetleń: 4885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ