Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
2 | Niska Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
3 | Górski jest Adam | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
4 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
5 | Jończyk Tymek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
6 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
7 | KRZYŻANOWSKI IGNACY | KATOWICE | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | MP NR 13 | opłacono |
8 | Rzeźnicki Gabriel | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 13 Mysłowice | opłacono |
9 | Węglorz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole 27 w Chorzowie | opłacono |
10 | SODOWSKI DAWID | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | UKS Jedność Siemianowice | opłacono |
11 | Rajfura Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
12 | Hycnar GRZEGORZ | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
13 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
14 | Miczka Mikołaj | Siemianowice Śląśkie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
15 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Będzin Team | opłacono |
16 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
17 | Rokicki Filip | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 16 siemianowice Śląskie | opłacono |
18 | Durlik Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
19 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
20 | Waligóra Franciszek | Łodygowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Kanapowcy | opłacono |
21 | Adamiec-Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
22 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
23 | Stępel Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Miejskie Przedszkole nr. 33 w Katowicach | opłacono |
24 | Franki Igor | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Lecymy Durś | opłacono |
25 | Bielański Jakub | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
26 | Bielański Maciej | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
27 | Domagała Mikołaj | Paniówki | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
28 | Skuta Jakub | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
29 | Wałach Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
30 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
31 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
32 | Kaczmarek Igor | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
33 | Pluszczyk Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | LECYMY DURŚ | opłacono |
34 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 39 | opłacono |
35 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
36 | Żurek Przemysław | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
37 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
38 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
39 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | palaszewski.com | opłacono |
40 | Lindel Jerzy | Bytom | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
41 | Pawlak Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 15 | opłacono |
42 | Pawlak Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 15 | opłacono |
43 | Koźlik Marcel | Siemianowice Sląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
44 | Szymański Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
45 | Torz Ignacy | Pyskowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
46 | Binio Marcel | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | PM 59 Sosnowiec | limit osiągnięty |
47 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
48 | Boryczko Antoni | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
49 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 12 Siemianoiwce Śląskie | opłacono |
50 | Suchański Antoni | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
51 | Pietrzak Antek | Kęty | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
52 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Hamster Team | opłacono |
53 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
54 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
55 | Bielecki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
56 | Nowak Dominik | Żory | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | BWM | opłacono |
57 | KUCHARSKI KACPER | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
58 | Wolny Bartuś | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
59 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
60 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | TelegilixTeam | opłacono |
61 | Gogola Karol | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
62 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
63 | Wojdyła - Kania SZYMON | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | PM 55 SOSNOWIEC | opłacono |
64 | Łukaszewski Dominik | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
65 | WITOR PAULINA | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MK TEAM | opłacono |
66 | Gralikowska Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
67 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
68 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
69 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
70 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
71 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | LECYMY DURŚ | opłacono |
72 | Nowak Karolina | Knurow | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
73 | Staniczek Maja | siemianowice śl | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
74 | Stanik Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
75 | Warwas Lena | Siemianowice slaskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
76 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
77 | Papiernik Milena | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 5 w Sosnowcu | opłacono |
78 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
79 | Lindel Alicja | Bytom | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
80 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
81 | Gabryś Anna | Ruda Ślaska | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
82 | Stachowicz Maja | Chorzów Stary | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
83 | Krzak Hanna | Sosnowiec | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | ||
84 | Boryczko Matylda | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
85 | Jeleń Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 9 | opłacono |
86 | Muszer Pola | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MPNr52 Katowice | opłacono |
87 | Koper Maja | Warszawa | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
88 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | CARBON OCR RACING TEAM | opłacono |
89 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MK TEAM | opłacono |
90 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 20 w Sosnowcu | opłacono |
91 | Kaszuba Lilianna | Czeladz | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
92 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
93 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
94 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
95 | Brysz Emilka | Mikołów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | przedszkole | opłacono |
96 | Rygus Lidia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Bajkowe Przedszkole | limit osiągnięty |
97 | Barrow Julia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
98 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 15 | opłacono |
99 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
100 | Wydrych Oliwia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono |
Wyświetleń: 14256