Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | szkola 2 | opłacono |
2 | Wesolowska Marysia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | szkola 2 | limit osiągnięty |
3 | Bomba Julia | Będzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
4 | Kowal Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
5 | Kowal Klara | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Banda z Placu | opłacono |
6 | Kowal Barbara | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Banda z Placu | opłacono |
7 | Roch Natalia | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
8 | Kaleta Karol | Będzin | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | limit osiągnięty |
9 | LOTKO KAROLINA | BĘDZIN | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Banda z Placu | opłacono |
10 | LOTKO OLIWIER | BĘDZIN | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
11 | Panek Maria | Bieruń | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Team Papry | opłacono |
12 | Zajac Kornel | Bobrowniki | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
13 | Kreft Nadia | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
14 | Kalisz Maciej | Bytom | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
15 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
16 | Lindel Alicja | Bytom | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
17 | Lindel Jerzy | Bytom | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
18 | Strużyna Marcin | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
19 | Ratyński Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Happy Runners | opłacono |
20 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
21 | Snochowska Maria | Bytom | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Szombierki Runners | opłacono |
22 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Hamster Team | opłacono |
23 | Bartłomiejczyk Natan | Chorzòw | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | SP 13 | opłacono |
24 | Szerszeń Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Cross Świony | opłacono |
25 | Niska Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
26 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
27 | Jończyk Tymek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
28 | Węglorz Tola | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Przedszkole 27 w Chorzowie | opłacono |
29 | Węglorz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole 27 w Chorzowie | opłacono |
30 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Będzin Team | opłacono |
31 | Fryczkowski Jan | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
32 | Bogucki Filip | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
33 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
34 | Adamiec-Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
35 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
36 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
37 | STRUZYNA MAGDALENA | CHORZÓW | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | SP1 ZABRZE | limit osiągnięty |
38 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
39 | Lachowski Dominik | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
40 | Lachowska Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
41 | Bartkowiak Oliwia | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
42 | Szymański Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
43 | Suchański Antoni | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
44 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MK TEAM | opłacono |
45 | Porębski Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
46 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
47 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
48 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
49 | Lalewicz Wojtek | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
50 | Sowa Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
51 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | BATORY LOTO | opłacono |
52 | Stachowicz Oliwia | Chorzów Stary | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie | opłacono |
53 | Stachowicz Maja | Chorzów Stary | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
54 | Targosz Gabrysia | Cieszyn | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Olza Cieszyn | opłacono |
55 | Targosz Kamil | Cieszyn | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | Olza Cieszyn | opłacono |
56 | Zdejszy Marta | Cieszyn | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | Olza Cieszyn | opłacono |
57 | Kaszuba Oliwer | Czeladz | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
58 | Kaszuba Lilianna | Czeladz | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
59 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Mosir tkkf saturn czeladz | opłacono |
60 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
61 | Majchrzyk Martyna | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
62 | Majchrzyk Olaf | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
63 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
64 | Górski Szymon | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
65 | Górski jest Adam | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
66 | Hycnar GRZEGORZ | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
67 | Ufel Marcelina | Czeladź | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | Mosir TKKF Saturn Czeladź | opłacono |
68 | Durlik Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
69 | Durlik Agata | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
70 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | Czewarun TiM | opłacono |
71 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | PSP Czyżówka | opłacono |
72 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
73 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
74 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
75 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
76 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
77 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
78 | Skuta Jakub | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
79 | Mitręga Staš | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
80 | Działowski Maksymilian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
81 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
82 | Łukaszewski Dominik | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
83 | Łukaszewska Maja | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
84 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Sp 3 Gliwice/APG | opłacono |
85 | Matuszny Marcin | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
86 | Białek Bartosz | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | GWAREK ZABRZE | limit osiągnięty |
87 | Białek Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
88 | Stolarczyk Emilia | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Sp7 | opłacono |
89 | Marszalik Maja | Katowicce | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
90 | Figiel Magda | Katowice | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | Sp53 | opłacono |
91 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
92 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | FlyTeam | opłacono |
93 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
94 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
95 | KACZMAREK Oliwia | KATOWICE | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
96 | Kaczmarek Igor | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
97 | Tomczok Marcin | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
98 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
99 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
100 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 14259