Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MP2 Katowice | opłacono |
102 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Katowicach | opłacono |
103 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
104 | Zalcman-Ziora Emilia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
105 | Zarychta Szymon | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
106 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
107 | Jóźwiak Martyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
108 | Jończyk Tymek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
109 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
110 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
111 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
112 | Górski jest Adam | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
113 | Górski Szymon | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
114 | Filipiak Kamil | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 5 w Katowicach | opłacono |
115 | Roch Natalia | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
116 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
117 | Niska Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
118 | Bartłomiejczyk Natan | Chorzòw | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | SP 13 | opłacono |
119 | Szerszeń Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Cross Świony | opłacono |
120 | Kotkiewicz Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
121 | Pietrzyk Vanesska | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
122 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
123 | Gabor Antonina | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
124 | Gabor Zuzanna | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | UKS WODNIK | opłacono |
125 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
126 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
127 | Plewiński Mateusz | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Szombierki Dream Team | opłacono |
128 | Plewińska Natalia | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Szombierki Dream Team | opłacono |
129 | Wydrych Szymon | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
130 | Wydrych Oliwia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
131 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
132 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
133 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 15 | opłacono |
134 | Kowal Barbara | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Banda z Placu | opłacono |
135 | Kowal Klara | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Banda z Placu | opłacono |
136 | Kowal Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
137 | Balon Adam | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
138 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | BATORY LOTO | opłacono |
139 | Barrow Julia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
140 | ZABŁOCKI Daniel | Tychy | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
141 | Sowa Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
142 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
143 | Łukaszewska Maja | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
144 | Łukaszewski Dominik | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
145 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice | opłacono |
146 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice | opłacono |
147 | Rygus Lidia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Bajkowe Przedszkole | limit osiągnięty |
148 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Mosir tkkf saturn czeladz | opłacono |
149 | Brysz Emilka | Mikołów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | przedszkole | opłacono |
150 | Lalewicz Wojtek | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
151 | Wojdyła - Kania SZYMON | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | PM 55 SOSNOWIEC | opłacono |
152 | Życiński Kacper | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
153 | Dziwiński Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
154 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
155 | Gogola Karol | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
156 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
157 | Koselski Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
158 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | TelegilixTeam | opłacono |
159 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
160 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
161 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
162 | WYCIŚLIK Antoś | KATOWICE | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
163 | Wolny Bartuś | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
164 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
165 | Labus Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | Bajkowe Przedszkole Siemianowice Śl. | opłacono |
166 | Labus Dominik | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | UKS Jedność Siemianowice | opłacono |
167 | KUCHARSKI KACPER | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
168 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
169 | Wesolowska Marysia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | szkola 2 | limit osiągnięty |
170 | Dąbrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | szkola 2 | opłacono |
171 | Kaszuba Lilianna | Czeladz | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
172 | Kaszuba Oliwer | Czeladz | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
173 | Porębski Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
174 | Nowak Dominik | Żory | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | BWM | opłacono |
175 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
176 | Bielecki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
177 | Bielecki Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
178 | Koenig Kinga | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | ProfiAutoTeam | opłacono |
179 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 20 w Sosnowcu | opłacono |
180 | szojda Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Viking Training Center | opłacono |
181 | Bomba Julia | Będzin | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
182 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
183 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
184 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
185 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Hamster Team | opłacono |
186 | Jamroży Julia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Sp.nr.18 Sosnowiec | opłacono |
187 | Ratyński Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Happy Runners | opłacono |
188 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | PSP Czyżówka | opłacono |
189 | Pietrzak Antek | Kęty | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
190 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | MK TEAM | opłacono |
191 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | CARBON OCR RACING TEAM | opłacono |
192 | Bolęba Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
193 | Suchański Antoni | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
194 | Gałek Nikodem | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
195 | Koper Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
196 | Koper Maja | Warszawa | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
197 | Smolak Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
198 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | Przedszkole nr 12 Siemianoiwce Śląskie | opłacono |
199 | Bula Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
200 | Bula Maciej | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 14240