VI Półmaraton Mikołajkowy - XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Drużyna DYSTANS Wynik NETTO Prędkość km/h x CZAS STARTU 1 OKR.
1 401 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 M 0-29 ZAŚCIANKI 0 21,1km 1:12:14 17.53 [km/h] 0:00:01 0:33:16
2 430 NESTEROV VASILIY M 2 M 30-39 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:19:14 15.98 [km/h] 0:00:01 0:36:22
3 455 PRANCKUNAS PETRAS M 3 M 40-49 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 0 21,1km 1:20:13 15.78 [km/h] 0:00:01 0:37:06
4 372 JUZONIS EGIDIJUS M 4 M 30-39 1 LITWA, WILNO NA, PAGAUK! 0 21,1km 1:20:17 15.77 [km/h] 0:00:02 0:37:05
5 480 SUMBAEV VITALIJ M 5 M 30-39 2 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:22:30 15.35 [km/h] 0:00:01 0:37:37
6 317 CERNIKOVAS IGORIS M 6 M 50-59 1 VILNIUS NA,PAGAUK! 0 21,1km 1:24:40 14.95 [km/h] 0:00:02 0:39:01
7 338 FAMULSKI MARIUSZ M 7 M 40-49 1 GRABOWO ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:24:54 14.91 [km/h] 0:00:04 0:38:59
8 393 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 8 M 40-49 2 OLSZTYN SKS SKS 21,1km 1:25:55 14.74 [km/h] 0:00:03 0:39:54
9 392 KRUKOWSKI KRZYSZTOF M 9 M 40-49 3 NOWA WIES KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:26:15 14.68 [km/h] 0:00:05 0:40:20
10 484 SZEWCZYK RAFAŁ M 10 M 40-49 4 OLSZTYN SKS SKS 21,1km 1:28:14 14.35 [km/h] 0:00:03 0:40:22
11 426 BIŃCZYCKI MARIUSZ M 11 M 30-39 3 PODSMARDZEWO - 21,1km 1:29:18 14.18 [km/h] 0:00:05 0:40:58
12 448 PETKEVICIENE LORETA K 1 K 40-49 VILNIUS LESTA 0 21,1km 1:29:19 14.17 [km/h] 0:00:03 0:41:26
13 464 SZTABIŃSKI WOJCIECH M 12 M 40-49 5 FRĄCKI 15 21,1km 1:29:57 14.07 [km/h] 0:00:09 0:40:38
14 502 WDOWIAK WOJCIECH M 13 M 40-49 6 OLSZTYN SKS 0 21,1km 1:30:21 14.01 [km/h] 0:00:03 0:41:08
15 506 WIELGUS KRYSTIAN M 14 M 40-49 7 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:31:19 13.86 [km/h] 0:00:04 0:41:36
16 533 BARTCZAK MARCIN M 15 M 30-39 4 BISZTYNEK - 21,1km 1:31:44 13.80 [km/h] 0:00:09 0:41:36
17 390 KOZIARSKA ANIA K 2 K 30-39 ELBLĄG 0 21,1km 1:31:57 13.77 [km/h] 0:00:01 0:42:50
18 400 LENART MIŁOSZ M 16 M 50-59 2 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 1:33:03 13.61 [km/h] 0:00:10 0:43:14
19 381 KOCZKODON MARIUSZ M 17 M 30-39 5 CIERZPIĘTY 0 21,1km 1:34:00 13.47 [km/h] 0:00:11 0:40:29
20 450 PĘDZICH WALDEMAR M 18 M 50-59 3 SZAFARCZYSKA BBL OSTROŁĘKA STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:34:26 13.41 [km/h] 0:00:17 0:43:33
21 447 PERKOWSKI JAROSŁAW M 19 M 40-49 8 SUWAŁKI 0 21,1km 1:34:28 13.40 [km/h] 0:00:00 0:44:24
22 445 PAŁAT PAWEŁ M 20 M 30-39 6 WĘGORZEWO 11 MPA WĘGORZEWO 0 21,1km 1:34:29 13.40 [km/h] 0:00:02 0:43:50
23 530 DOBRZYN ZENON M 21 M 60+ 1 GIŻYCKO ROWERY ZENON DOBRZYN 0 21,1km 1:34:32 13.39 [km/h] 0:00:04 0:42:58
24 371 JURKIEWICZ PAWEŁ M 22 M 40-49 9 OLSZTYN 0 21,1km 1:34:34 13.39 [km/h] 0:00:06 0:43:56
25 388 KOWALCZYK KRYSTIAN M 23 M 0-29 1 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:35:11 13.30 [km/h] 0:00:08 0:42:21
26 396 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 3 K 40-49 ELBLĄG 0 21,1km 1:35:29 13.26 [km/h] 0:00:08 0:43:16
27 361 JANAVIČIUS RIČARDAS M 24 M 40-49 10 VILKAVIŠKIS 0 21,1km 1:35:59 13.19 [km/h] 0:00:16 0:44:47
28 489 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 25 M 50-59 4 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 1:35:59 13.19 [km/h] 0:00:06 0:44:39
29 465 RYMSZEWICZ TOMASZ M 26 M 30-39 7 TRYGORT KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:36:04 13.18 [km/h] 0:00:06 0:44:01
30 449 PETKEVICIUS DAINIUS M 27 M 40-49 11 VILNIUS LESTA 0 21,1km 1:36:28 13.12 [km/h] 0:00:03 0:44:56
31 315 BRYL MIROSŁAW M 28 M 40-49 12 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:36:37 13.10 [km/h] 0:00:08 0:44:45
32 395 KUCZKOWSKI RYSZARD M 29 M 50-59 5 KIEŹLINY DRUŻYNA WILKA 0 21,1km 1:36:38 13.10 [km/h] 0:00:20 0:44:43
33 492 TKACHEV VYACHESLAV M 30 M 60+ 2 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:36:51 13.07 [km/h] 0:00:15 0:45:08
34 385 KONOPCZYŃSKI MARCIN M 31 M 30-39 8 LENARTY 0 21,1km 1:36:58 13.06 [km/h] 0:00:19 0:44:39
35 471 SKOCZEK JAKUB M 32 M 0-29 2 OTWOCK 0 21,1km 1:37:03 13.04 [km/h] 0:00:17 0:45:16
36 377 KIŚLUK JAROSŁAW M 33 M 50-59 6 MIKOŁAJKI UKS MIKOŁAJKI 0 21,1km 1:37:09 13.03 [km/h] 0:00:02 0:43:18
37 504 WEJKUĆ GRZEGORZ M 34 M 40-49 13 MRĄGOWO 0 21,1km 1:37:16 13.02 [km/h] 0:00:28 0:43:44
38 524 ŻABICKA MARTA K 4 K 30-39 1 ROGALE ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:37:25 13.00 [km/h] 0:00:13 0:45:04
39 451 PIOTROWSKI WOJCIECH M 35 M 30-39 9 ORNETA 0 21,1km 1:37:50 12.94 [km/h] 0:00:07 0:45:05
40 394 KRYSIŃSKI JACEK M 36 M 50-59 7 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:38:08 12.90 [km/h] 0:00:04 0:43:19
41 301 ALCHIMOWICZ CEZARY M 37 M 50-59 8 NAPRATY OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 1:38:27 12.86 [km/h] 0:00:10 0:45:31
42 453 POLAK MAREK M 38 M 40-49 14 ORNETA ORNECKI BIEGACZ 0 21,1km 1:38:31 12.85 [km/h] 0:00:07 0:45:05
43 374 KAPTEINA ROBERT M 39 M 40-49 15 GRONOWO GÓRNE 0 21,1km 1:38:37 12.84 [km/h] 0:00:05 0:45:30
44 425 MOUNIER FREDERIC M 40 M 40-49 16 OLSZTYN 0 21,1km 1:38:37 12.84 [km/h] 0:00:07 0:44:52
45 435 OBRZUD KRZYSZTOF M 41 M 40-49 17 BOŻEPOLE WIELKIE 0 21,1km 1:38:46 12.82 [km/h] 0:00:23 0:45:37
46 522 ZYSKOWSKI ANDRZEJ M 42 M 40-49 18 OLSZTYN 0 21,1km 1:38:49 12.81 [km/h] 0:00:07 0:45:27
47 353 GRYCIUK WALENTY M 43 M 40-49 19 NURZEC-STACJA 0 21,1km 1:39:10 12.77 [km/h] 0:00:25 0:43:53
48 523 ZYŚK ARKADIUSZ M 44 M 40-49 20 ŁAWY KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:39:26 12.73 [km/h] 0:00:06 0:45:39
49 475 SOKÓŁ PIOTR M 45 M 0-29 3 BISKUPIEC 0 21,1km 1:39:44 12.69 [km/h] 0:00:13 0:45:08
50 486 SZTEJNA JOANNA K 5 K 0-29 1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 0 21,1km 1:39:53 12.67 [km/h] 0:00:13 0:45:36
51 521 ZYSKOWSKI ARTUR M 46 M 40-49 21 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:40:00 12.66 [km/h] 0:00:10 0:46:47
52 302 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 47 M 40-49 22 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:40:08 12.64 [km/h] 0:00:07 0:44:51
53 479 SULEWSKI MACIEJ M 48 M 40-49 23 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:40:17 12.62 [km/h] 0:00:07 0:46:23
54 412 MARCHENKO DMITRIY M 49 M 30-39 10 РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД AMBERMAN 0 21,1km 1:40:31 12.59 [km/h] 0:00:19 0:45:40
55 491 ŚWIERCZ JACEK M 50 M 40-49 24 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 0 21,1km 1:41:01 12.53 [km/h] 0:00:09 0:45:56
56 376 KIEWISZ ADAM M 51 M 30-39 11 GIETRZWAŁD SĄ WOLNIEJSI 0 21,1km 1:41:10 12.51 [km/h] 0:00:21 0:46:19
57 422 MORAWSKI JACEK M 52 M 40-49 25 BIAŁYSTOK MORAWSKI TEAM 0 21,1km 1:41:15 12.50 [km/h] 0:00:15 0:46:13
58 339 FAVEEUW DAVID M 53 M 40-49 26 OLSZTYN 0 21,1km 1:41:16 12.50 [km/h] 0:00:07 0:45:48
59 337 FAFIŃSKI MARCIN M 54 M 30-39 12 MIKOŁAJKI 0 21,1km 1:41:17 12.50 [km/h] 0:00:17 0:46:41
60 446 PARCHOWSKA MAGDALENA K 6 K 0-29 2 GDAŃSK PALĘ WROTKI PALĘ WROTKI 21,1km 1:41:22 12.49 [km/h] 0:00:27 0:47:04
61 420 MIRONOVA IRINA K 7 K 40-49 1 ROSSIJA 0 21,1km 1:41:46 12.44 [km/h] 0:00:00 0:44:30
62 507 WILAMOWSKI JACEK M 55 M 50-59 9 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 1:41:56 12.42 [km/h] 0:00:07 0:45:35
63 398 KWAKSZYS GRZEGORZ M 56 M 30-39 13 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:42:07 12.40 [km/h] 0:00:22 0:47:23
64 343 GABRUŚ DARIUSZ M 57 M 40-49 27 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:17 12.38 [km/h] 0:00:08 0:47:04
65 424 MOUNIER ANNA K 8 K 30-39 2 OLSZTYN SKS 21,1km 1:42:18 12.38 [km/h] 0:00:16 0:47:13
66 431 NESTOROWICZ MAREK M 58 M 40-49 28 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 0 21,1km 1:42:24 12.36 [km/h] 0:00:09 0:45:46
67 403 LOMPERT ANDRZEJ M 59 M 40-49 29 ELBLAG 0 21,1km 1:42:26 12.36 [km/h] 0:00:22 0:48:12
68 452 PIWOŃSKA JULITA K 9 K 40-49 2 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:43 12.33 [km/h] 0:00:08 0:47:03
69 477 SPYŁA DAROSŁAW M 60 M 50-59 10 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:45 12.32 [km/h] 0:00:05 0:47:04
70 516 ZALEWSKI MICHAL M 61 M 40-49 30 ŁAWY STARGLASS TEAM 0 21,1km 1:43:10 12.27 [km/h] 0:00:00 0:46:30
71 413 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA K 10 K 40-49 3 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:43:26 12.24 [km/h] 0:00:04 0:48:03
72 473 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ M 62 M 40-49 31 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:43:29 12.23 [km/h] 0:00:12 0:48:04
73 454 POZDRAWIAM MARIUSZ M 63 M 60+ 3 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 21,1km 1:43:31 12.23 [km/h] 0:00:04 0:47:11
74 440 OPAŁKA JAN M 64 M 60+ 4 PŁOŃSK KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU 0 21,1km 1:43:35 12.22 [km/h] 0:00:12 0:47:45
75 362 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 30-39 3 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 1:43:38 12.22 [km/h] 0:00:15 0:47:31
76 373 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 65 M 40-49 32 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 0 21,1km 1:43:45 12.20 [km/h] 0:00:12 0:47:02
77 319 CHMIEL REMIGIUSZ M 66 M 40-49 33 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 1:43:54 12.18 [km/h] 0:00:21 0:47:37
78 330 DEPTUŁA MAREK M 67 M 30-39 14 MAŁA ŁATANA 0 21,1km 1:43:58 12.18 [km/h] 0:00:39 0:47:43
79 399 LASZCZAK JERZY M 68 M 50-59 11 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:44:01 12.17 [km/h] 0:00:16 0:48:08
80 308 BĘDŹKOWSKI MAREK M 69 M 50-59 12 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA/BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 21,1km 1:44:01 12.17 [km/h] 0:00:02 0:46:36
81 495 VOLOVIK IAROSLAV M 70 M 40-49 34 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:44:02 12.17 [km/h] 0:00:00 0:50:32
82 386 KORZEP-CZEKALSKA DOROTA K 12 K 40-49 4 BIAŁOBIEL BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:44:11 12.15 [km/h] 0:00:03 0:47:39
83 463 RUSZEWSKI TOMASZ M 71 M 30-39 15 SUWAŁKI 14 DAPPANC SUWAŁKI 0 21,1km 1:44:12 12.15 [km/h] 0:00:34 0:47:30
84 397 KULESZKA ANNA K 13 K 0-29 3 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:44:40 12.10 [km/h] 0:00:05 0:47:24
85 438 OKSZTUL AGNIESZKA K 14 K 0-29 4 BIAŁYSTOK 0 21,1km 1:45:11 12.04 [km/h] 0:00:18 0:48:05
86 345 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 72 M 30-39 16 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 0 21,1km 1:45:12 12.03 [km/h] 0:00:17 0:48:05
87 434 OBORSKI RYSZARD M 73 M 40-49 35 MRĄGOWO 0 21,1km 1:45:27 12.01 [km/h] 0:00:19 0:47:28
88 316 BURANDT MAGDALENA K 15 K 30-39 4 OLSZTYN 3LIFETEAM/AKM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:45:54 11.95 [km/h] 0:00:15 0:48:23
89 481 SUMBAEVA TATIANA K 16 K 30-39 5 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:46:37 11.87 [km/h] 0:00:02 0:47:08
90 520 ZDUNEK JÓZEF M 74 M 50-59 13 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:46:46 11.86 [km/h] 0:00:10 0:48:36
91 307 BENDYK ELŻBIETA K 17 K 50-59 1 ELBLĄG 0 21,1km 1:46:48 11.85 [km/h] 0:00:06 0:48:34
92 387 KOTOWSKI MAREK M 75 M 30-39 17 OLSZTYN KOCIAKI 0 21,1km 1:47:00 11.83 [km/h] 0:00:17 0:47:44
93 419 MIRONOV OLEG M 76 M 30-39 18 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:47:02 11.83 [km/h] 0:00:09 0:48:46
94 518 ZAPADKA STANISŁAW M 77 M 60+ 5 MRĄG0WO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:47:07 11.82 [km/h] 0:00:12 0:48:59
95 369 JĘDRASZAK BARTOSZ M 78 M 30-39 19 GULBIN 0 21,1km 1:47:08 11.82 [km/h] 0:00:37 0:48:33
96 311 BIAŁY RAFAŁ BIAŁY M 79 M 40-49 36 SKITNO 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE 0 21,1km 1:47:15 11.80 [km/h] 0:00:39 0:46:05
97 382 KOLYAGIN ALEKSANDR M 80 M 30-39 20 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:47:31 11.77 [km/h] 0:00:20 0:47:38
98 349 GOŁĘBIOWSKI JAROSŁAW M 81 M 40-49 37 BIAŁYSTOK 0 21,1km 1:47:36 11.77 [km/h] 0:00:19 0:50:28
99 357 HYJEK KAROL M 82 M 30-39 21 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 21,1km 1:47:38 11.76 [km/h] 0:00:15 0:48:24
100 490 ŚWIERCZ IWONA K 18 K 40-49 5 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 0 21,1km 1:47:57 11.73 [km/h] 0:00:07 0:50:06
101 512 WOJNAR BARBARA K 19 K 30-39 6 KRUKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:48:15 11.70 [km/h] 0:00:03 0:50:07
102 366 JAROSZ JAROSŁAW M 83 M 60+ 6 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 21,1km 1:48:20 11.69 [km/h] 0:00:08 0:49:11
103 432 NIECHCIAŁKOWSKI JANUSZ M 84 M 50-59 14 SEJNY NIECHCIAŁ TEAM 0 21,1km 1:48:44 11.64 [km/h] 0:00:12 0:49:52
104 189 PŁACZEK ARTUR M 85 M 40-49 38 GIŻYCKO GRĄDZKI TEAM GIŻYCKO/11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 0 21,1km 1:49:24 11.57 [km/h] 0:00:06 0:54:44
105 309 BIAŁOBRZESKI WITOLD M 86 M 60+ 7 OSTROŁĘKA 0 21,1km 1:49:29 11.56 [km/h] 0:00:04 0:49:07
106 348 GODLEWSKA DIANA K 20 K 30-39 7 LOMZA 0 21,1km 1:49:38 11.55 [km/h] 0:00:10 0:49:44
107 364 JANUSZEWSKI KAROL M 87 M 30-39 22 MONTOWO BIEGAM U KOLESI 0 21,1km 1:49:50 11.53 [km/h] 0:00:19 0:48:58
108 415 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 88 M 40-49 39 GDAŃSK 0 21,1km 1:49:57 11.51 [km/h] 0:00:25 0:50:04
109 340 FILIPIAK JAN M 89 M 50-59 15 PIECKI 0 21,1km 1:50:45 11.43 [km/h] 0:00:24 0:51:12
110 310 BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH M 90 M 40-49 40 DĘBÓWKO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:51:05 11.40 [km/h] 0:00:10 0:51:15
111 335 DWULAT TOMASZ M 91 M 50-59 16 BARCIANY 0 21,1km 1:51:21 11.37 [km/h] 0:00:28 0:48:30
112 324 CZADO PATRYCJA K 21 K 0-29 5 WILKÓW ŚREDZKI 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA 0 21,1km 1:51:22 11.37 [km/h] 0:00:32 0:50:46
113 493 TORZECKI ŁUKASZ PAWEŁ M 92 M 30-39 23 ŚWIEBODZICE 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA 0 21,1km 1:51:24 11.36 [km/h] 0:00:30 0:50:48
114 476 SOLIWODA IWONA K 22 K 30-39 8 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:52:20 11.27 [km/h] 0:00:09 0:51:11
115 325 CZARNECKI MARCIN M 93 M 40-49 41 WARSZAWA 0 21,1km 1:52:31 11.25 [km/h] 0:00:17 0:51:38
116 303 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA K 23 K 30-39 9 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 1:52:45 11.23 [km/h] 0:00:17 0:52:30
117 503 WEJKUĆ DAWID M 94 M 0-29 4 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:53:25 11.16 [km/h] 0:00:27 0:53:54
118 321 CHODOWIEC EMIL M 95 M 30-39 24 NURZEC-STACJA 0 21,1km 1:53:34 11.15 [km/h] 0:00:24 0:44:38
119 326 CZECHOWSKI KONRAD M 96 M 30-39 25 WARSZAWA 0 21,1km 1:53:51 11.12 [km/h] 0:00:34 0:56:30
120 474 SKIBIŃSKI MARIUSZ M 97 M 40-49 42 WARSZAWA - 21,1km 1:54:05 11.10 [km/h] 0:00:19 0:50:19
121 505 WIELGUS AGNIESZKA K 24 K 40-49 6 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 1:54:09 11.09 [km/h] 0:00:20 0:52:06
122 352 GRUZA MARIUSZ M 98 M 40-49 43 WARSZAWA 0 21,1km 1:54:09 11.09 [km/h] 0:00:18 0:52:36
123 333 DOMELEWSKA JOANNA K 25 K 30-39 10 OLECKO 0 21,1km 1:54:38 11.04 [km/h] 0:00:18 0:54:03
124 370 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA K 26 K 40-49 7 WARSZAWA 0 21,1km 1:54:46 11.03 [km/h] 0:00:17 0:51:13
125 466 SAZONOV VICTOR M 99 M 30-39 26 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:54:50 11.02 [km/h] 0:00:21 0:55:27
126 346 GASZTOLD URSZULA K 27 K 40-49 8 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 1:55:14 10.99 [km/h] 0:00:08 0:52:38
127 500 WARYKOWSKI STANISŁAW M 100 M 50-59 17 OLECKO. OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 1:55:14 10.99 [km/h] 0:00:31 0:53:51
128 407 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 101 M 60+ 8 GIŻYCKO 0 21,1km 1:55:15 10.98 [km/h] 0:00:16 0:52:50
129 323 CIUPIŃSKI JERZY M 102 M 60+ 9 OLSZTYN 0 21,1km 1:55:21 10.98 [km/h] 0:00:00 0:52:30
130 499 WARCHOŁ ARTUR M 103 M 40-49 44 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 1:57:00 10.82 [km/h] 0:00:11 0:55:04
131 182 PARAFINIUK ADAM M 104 M 40-49 45 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:57:04 10.81 [km/h] 0:00:23 0:51:33
132 355 GULBIŃSKA ADRIANA K 28 K 40-49 9 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 1:57:04 10.81 [km/h] 0:00:27 0:54:46
133 501 WASILEWSKA MAŁGORZATA K 29 K 40-49 10 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 1:57:05 10.81 [km/h] 0:00:27 1:57:05
134 314 BOGUSKI ANDRZEJ M 105 M 40-49 46 ŁAPY FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 0 21,1km 1:57:39 10.76 [km/h] 0:00:15 0:53:48
135 437 ODZIEMCZYK TOMASZ M 106 M 30-39 27 ELBLĄG 0 21,1km 1:57:49 10.75 [km/h] 0:00:11 0:52:11
136 141 ŁOWICKA-BRYŁA IZABELA K 30 K 40-49 11 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:58:10 10.71 [km/h] 0:00:22 0:53:06
137 409 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 107 M 30-39 28 PŁOŃSK KLUB BIEGACZA IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU 0 21,1km 1:58:36 10.67 [km/h] 0:00:12 0:53:10
138 406 ŁUŃSKI ZBIGNIEW M 108 M 60+ 10 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:59:18 10.61 [km/h] 0:00:16 0:54:33
139 444 PAJEK JACEK M 109 M 40-49 47 OLSZTYN DAMITECH TEAM 0 21,1km 1:59:21 10.61 [km/h] 0:00:36 0:54:45
140 341 FILIPIAK MAGDALENA K 31 K 40-49 12 TARGOWO 0 21,1km 2:00:33 10.50 [km/h] 0:00:14 0:54:39
141 457 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 110 M 50-59 18 MIKOŁAJKI 0 21,1km 2:00:35 10.50 [km/h] 0:00:27 0:55:15
142 320 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA K 32 K 30-39 11 MRĄGOWO 0 21,1km 2:00:36 10.50 [km/h] 0:00:26 0:55:16
143 497 WACH ZDZISŁAW M 111 M 60+ 11 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21,1km 2:01:00 10.46 [km/h] 0:00:27 0:55:33
144 405 ŁOTYSZ MACIEJ M 112 M 30-39 29 MRĄGOWO RUSZAJTAM.PL 0 21,1km 2:01:13 10.44 [km/h] 0:00:27 0:54:50
145 410 MAŁECKI JANUSZ M 113 M 50-59 19 OJRZEŃ 0 21,1km 2:01:32 10.42 [km/h] 0:00:07 0:53:25
146 517 ZANIEWSKI KAROL M 114 M 30-39 30 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 2:02:12 10.36 [km/h] 0:00:32 0:54:20
147 461 RUDNICKA JADWIGA K 33 K 50-59 2 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR PALĘ WROTKI 21,1km 2:02:31 10.33 [km/h] 0:00:10 0:57:27
148 459 ROCZEŃ GRZEGORZ M 115 M 40-49 48 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 2:02:47 10.31 [km/h] 0:00:21 0:52:21
149 487 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA K 34 K 40-49 13 PASYM 0 21,1km 2:02:52 10.30 [km/h] 0:00:33 0:54:43
150 411 MAŁECKI RADOSŁAW M 116 M 40-49 49 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:02:57 10.30 [km/h] 0:00:35 0:55:31
151 472 SMUROVA EKATERINA K 35 K 0-29 6 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:02:59 10.29 [km/h] 0:00:20 0:55:32
152 350 GONTARZ WIKTOR M 117 M 30-39 31 SZCZYTNO 0 21,1km 2:03:16 10.27 [km/h] 0:00:26 0:56:15
153 460 RUDALSKI RAFAŁ M 118 M 50-59 20 WARSZAWA 0 21,1km 2:03:21 10.26 [km/h] 0:00:41 0:56:33
154 367 JASIUKIEWICZ JACEK M 119 M 50-59 21 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:03:43 10.23 [km/h] 0:00:30 0:57:25
155 525 DOBRZYCKA ANNA K 36 K 40-49 14 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 0 21,1km 2:03:48 10.23 [km/h] 0:00:08 0:55:40
156 456 RAKOWSKI TOMASZ M 120 M 40-49 50 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 2:04:28 10.17 [km/h] 0:00:32 0:58:21
157 508 WILK ANNA K 37 K 40-49 15 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 2:04:30 10.17 [km/h] 0:00:29 0:58:26
158 421 MŁYŃSKI KRZYSZTYF M 121 M 40-49 51 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:05:00 10.13 [km/h] 0:00:30 0:57:25
159 306 BEM MAŁGORZATA K 38 K 40-49 16 OLSZTYN POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:05:00 10.13 [km/h] 0:00:30 0:57:26
160 313 BIKOWSKA ANNA K 39 K 30-39 12 SZEROKI BÓR PISKI 21,2km 2:05:01 10.13 [km/h] - -
161 416 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K 40 K 30-39 13 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 0 21,1km 2:05:15 10.11 [km/h] 0:00:15 0:56:58
162 482 SUTKOWSKA KATARZYNA K 41 K 30-39 14 KETRZYN DRUZYNA ML KETRZYN DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:05:17 10.11 [km/h] 0:00:29 0:58:07
163 312 BIELSKI DAWID M 122 M 30-39 32 SZCZYTNO SZCZYTNO 0 21,1km 2:05:31 10.09 [km/h] 0:00:06 0:55:06
164 363 JANUSZEWSKA IZABELA K 42 K 30-39 15 MONTOWO BIEGAM U KOLESI 0 21,1km 2:05:58 10.05 [km/h] 0:00:18 0:57:17
165 368 JASKULSKI WALDEMAR M 123 M 40-49 52 PRUSOWY BOREK KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 2:06:08 10.04 [km/h] 0:00:09 0:57:42
166 427 MUSTER-DRAŻBA EWA K 43 K 40-49 17 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 2:06:25 10.01 [km/h] 0:00:18 0:56:39
167 342 FRANKOWSKA AGNIESZKA K 44 K 30-39 16 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 2:07:05 9.96 [km/h] 0:00:23 0:58:19
168 391 KOZIELSKI PAWEŁ M 124 M 40-49 53 WARSZAWA DXC ACTIVE CREW 0 21,1km 2:07:25 9.94 [km/h] 0:00:26 0:56:47
169 488 SZYMAŃSKI ARTUR M 125 M 40-49 54 WARSZAWA 0 21,1km 2:07:53 9.90 [km/h] 0:00:09 0:56:57
170 418 MINIUK PAWEŁ M 126 M 0-29 5 BIAŁYSTOK PALĘ WROTKI PALĘ WROTKI 21,1km 2:08:20 9.86 [km/h] 0:00:31 0:58:06
171 468 SHULGA IRINA K 45 K 0-29 7 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:08:49 9.83 [km/h] 0:00:09 0:55:38
172 498 WARAKSA DOROTA K 46 K 30-39 17 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:09:15 9.79 [km/h] 0:00:24 0:58:19
173 358 IWANIUK JAROSŁAW M 127 M 40-49 55 GRABÓWKA 0 21,1km 2:09:30 9.78 [km/h] 0:00:21 0:59:40
174 402 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 47 K 40-49 18 SZCZYTNO GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA 0 21,1km 2:09:32 9.77 [km/h] 0:00:33 0:58:58
175 485 SZNEJDER ANITA K 48 K 40-49 19 SUWAŁKI 0 21,1km 2:10:11 9.72 [km/h] 0:00:14 0:56:32
176 470 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN M 128 M 0-29 6 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:10:49 9.68 [km/h] 0:00:18 0:56:56
177 359 JABŁONOWSKA MAGDALENA K 49 K 30-39 18 SZCZYTNO KYOKUSHIN SZCZYTNO 0 21,1km 2:11:05 9.66 [km/h] 0:00:31 1:00:09
178 478 STRASZAK ANGELIKA K 50 K 0-29 8 KLUCZE 0 21,1km 2:11:24 9.63 [km/h] 0:00:12 0:56:12
179 404 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M 129 M 40-49 56 OLSZTYN PRZEM-GRI 0 21,1km 2:11:35 9.62 [km/h] 0:00:33 0:57:52
180 347 GMITRZUK ROBERT M 130 M 50-59 22 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 2:11:55 9.60 [km/h] 0:00:10 0:59:29
181 389 KOWALEWSKA MONIKA K 51 K 30-39 19 OLSZTYN ZETO SOFTWARE TEAM 0 21,1km 2:12:45 9.54 [km/h] 0:00:24 0:59:33
182 469 SIDORKOVICH JULIA K 52 K 30-39 20 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:13:32 9.48 [km/h] 0:00:20 0:57:51
183 375 KASPRZAK MARTA K 53 K 30-39 21 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 21,1km 2:13:39 9.47 [km/h] 0:00:24 1:01:11
184 336 DZIKOŃ MAŁGORZATA K 54 K 30-39 22 WARSZAWA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:13:45 9.47 [km/h] 0:00:34 1:00:04
185 428 MYSZKOWSKI PAWEŁ M 131 M 30-39 33 WARSZAWA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:13:45 9.47 [km/h] 0:00:34 1:00:05
186 414 MARKIEWICZ SZYMON M 132 M 40-49 57 MRĄGOWO 0 21,1km 2:13:47 9.46 [km/h] 0:00:28 1:00:02
187 384 KONDRACIUK SYLWIA K 55 K 30-39 23 SORKWITY 0 21,1km 2:13:51 9.46 [km/h] 0:00:24 1:00:06
188 305 BAJDA MARCIN M 133 M 30-39 34 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:14:18 9.43 [km/h] 0:00:18 0:56:30
189 344 GAC KAMILA K 56 K 30-39 24 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 2:14:52 9.39 [km/h] 0:00:32 0:58:55
190 443 OSIAL MARIUSZ M 134 M 30-39 35 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 2:16:06 9.30 [km/h] 0:00:24 1:06:52
191 304 BAGINSKI JAN M 135 M 60+ 12 OLECKO OLECKO BIEGA 0 21,1km 2:17:43 9.19 [km/h] 0:00:37 1:02:29
192 354 GRZYMALA KATIE M 136 M 30-39 36 GIZYCKO 0 21,1km 2:19:22 9.08 [km/h] 0:00:35 1:01:18
193 102 KOCISZ KAMIL M 137 M 40-49 58 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21,1km 2:20:04 9.04 [km/h] 0:00:34 1:03:01
194 200 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 57 K 30-39 25 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21,1km 2:20:04 9.04 [km/h] 0:00:34 1:03:02
195 513 WOJNAR DARIUSZ M 138 M 30-39 37 KRUKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM 0 21,1km 2:21:24 8.95 [km/h] 0:00:02 1:02:19
196 519 ZAWROTNY JAN M 139 M 50-59 23 MARCINKOWO 0 21,1km 2:21:42 8.93 [km/h] 0:00:15 1:04:21
197 383 KOMOROWSKA SYLWIA K 58 K 40-49 20 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 21,1km 2:22:44 8.87 [km/h] 0:00:23 1:02:09
198 441 ORESHKO VLADIMIR M 140 M 50-59 24 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 0 21,1km 2:31:17 8.37 [km/h] 0:00:43 1:09:29
199 380 KNIAZEVA EKATERINA K 59 K 40-49 21 GUSIEV KALININGRAD OBLAST BIEG I ZDROWIE 0 21,1km 2:31:34 8.35 [km/h] 0:00:22 1:07:32
- 318 CHARUBIN MARIUSZ M - M 30-39 - ŁUPKI/PISZ ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH OKRĘG ŁOMŻYŃSKI KOŁO W KOLNIE 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 327 DANKIEWICZ HENRYK M - M 50-59 - BIAŁYSTOK BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:08 0:48:00
- 328 DEC MIROSŁAW M - M 50-59 - STANKOWO MORSY B&S 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:26 1:01:31
- 329 MYPABLEB VIKTOR M - M 60+ - - - 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:16 1:09:55
- 331 DIKUNOW BŁAŻEJ M - M 0-29 - WARSZAWA WKURW_TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:20 0:53:09
- 334 DUDA MARCIN M - M 30-39 - OKO CHARTY PUSZCZY PISKIEJ 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 351 GÓRSKI GRZEGORZ M - M 40-49 - STOKI ZWM SPORTS TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 356 GUMKOWSKI ANDRZEJ M - M 60+ - OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 360 JAGIEŁŁO PAWEŁ M - M 30-39 - GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 365 JAROCKI JACEK M - M 30-39 - BRANIEWO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 378 KLEKOTKO WOJTEK M - M 50-59 - BAKALARZEWO BIEGAM Z FRANKIEM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 379 KNAPIK ILONA K - K 40-49 - WARSZAWA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 417 MIKINA ARTUR M - M 50-59 - WARSZAWA PWPW SA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 423 MOREK KATARZYNA K - K 30-39 - GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 429 NABIAŁEK PIOTR M - M 30-39 - OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:18 0:57:05
- 433 NIEDŹWIECKI MAREK M - M 0-29 - GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 436 OCHNIO RYSZARD M - M 40-49 - JASTROWIE POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 442 ORLIKOWSKI TADEUSZ M - M 60+ - GDYNIA KS GDYNIA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 458 REMUSZKO MACIEJ M - M 30-39 - WIELBARK KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 462 RUSECKAS JULIUS M - M 40-49 - VILNIUS JONAS MARATONAS 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 467 SĘKOWSKI MARCIN M - M 40-49 - CHOROSZCZ DREWNOFORNIR 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 483 SZCZEPANEK PIOTR M - M 40-49 - SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 494 URBAŃSKI MARCIN M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 496 VORONIANSKAIA OLGA K - K 40-49 - KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 509 WITKIEWICZ JUSTYNA K - K 40-49 - KARWICA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 511 WOJCZYS MACIEJ M - M 0-29 - GIŻYCKO BBL GIŻYCKO/ II LO GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 514 WOŁCZEK TOMASZ M - M 0-29 - GIŻYCKO II LO GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 515 ZAGROBA RAFAŁ M - M 30-39 - OLSZTYN UZERBEJDŻAN 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00

VI Półmaraton Mikołajkowy - XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne - 211km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Drużyna DYSTANS Wynik NETTO Prędkość km/h x CZAS STARTU 1 OKR.
1 401 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 M 0-29 ZAŚCIANKI 0 21,1km 1:12:14 17.53 [km/h] 0:00:01 0:33:16
2 430 NESTEROV VASILIY M 2 M 30-39 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:19:14 15.98 [km/h] 0:00:01 0:36:22
3 455 PRANCKUNAS PETRAS M 3 M 40-49 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 0 21,1km 1:20:13 15.78 [km/h] 0:00:01 0:37:06
4 372 JUZONIS EGIDIJUS M 4 M 30-39 1 LITWA, WILNO NA, PAGAUK! 0 21,1km 1:20:17 15.77 [km/h] 0:00:02 0:37:05
5 480 SUMBAEV VITALIJ M 5 M 30-39 2 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:22:30 15.35 [km/h] 0:00:01 0:37:37
6 317 CERNIKOVAS IGORIS M 6 M 50-59 1 VILNIUS NA,PAGAUK! 0 21,1km 1:24:40 14.95 [km/h] 0:00:02 0:39:01
7 338 FAMULSKI MARIUSZ M 7 M 40-49 1 GRABOWO ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:24:54 14.91 [km/h] 0:00:04 0:38:59
8 393 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 8 M 40-49 2 OLSZTYN SKS SKS 21,1km 1:25:55 14.74 [km/h] 0:00:03 0:39:54
9 392 KRUKOWSKI KRZYSZTOF M 9 M 40-49 3 NOWA WIES KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:26:15 14.68 [km/h] 0:00:05 0:40:20
10 484 SZEWCZYK RAFAŁ M 10 M 40-49 4 OLSZTYN SKS SKS 21,1km 1:28:14 14.35 [km/h] 0:00:03 0:40:22
11 426 BIŃCZYCKI MARIUSZ M 11 M 30-39 3 PODSMARDZEWO - 21,1km 1:29:18 14.18 [km/h] 0:00:05 0:40:58
12 448 PETKEVICIENE LORETA K 1 K 40-49 VILNIUS LESTA 0 21,1km 1:29:19 14.17 [km/h] 0:00:03 0:41:26
13 464 SZTABIŃSKI WOJCIECH M 12 M 40-49 5 FRĄCKI 15 21,1km 1:29:57 14.07 [km/h] 0:00:09 0:40:38
14 502 WDOWIAK WOJCIECH M 13 M 40-49 6 OLSZTYN SKS 0 21,1km 1:30:21 14.01 [km/h] 0:00:03 0:41:08
15 506 WIELGUS KRYSTIAN M 14 M 40-49 7 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:31:19 13.86 [km/h] 0:00:04 0:41:36
16 533 BARTCZAK MARCIN M 15 M 30-39 4 BISZTYNEK - 21,1km 1:31:44 13.80 [km/h] 0:00:09 0:41:36
17 390 KOZIARSKA ANIA K 2 K 30-39 ELBLĄG 0 21,1km 1:31:57 13.77 [km/h] 0:00:01 0:42:50
18 400 LENART MIŁOSZ M 16 M 50-59 2 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 1:33:03 13.61 [km/h] 0:00:10 0:43:14
19 381 KOCZKODON MARIUSZ M 17 M 30-39 5 CIERZPIĘTY 0 21,1km 1:34:00 13.47 [km/h] 0:00:11 0:40:29
20 450 PĘDZICH WALDEMAR M 18 M 50-59 3 SZAFARCZYSKA BBL OSTROŁĘKA STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:34:26 13.41 [km/h] 0:00:17 0:43:33
21 447 PERKOWSKI JAROSŁAW M 19 M 40-49 8 SUWAŁKI 0 21,1km 1:34:28 13.40 [km/h] 0:00:00 0:44:24
22 445 PAŁAT PAWEŁ M 20 M 30-39 6 WĘGORZEWO 11 MPA WĘGORZEWO 0 21,1km 1:34:29 13.40 [km/h] 0:00:02 0:43:50
23 530 DOBRZYN ZENON M 21 M 60+ 1 GIŻYCKO ROWERY ZENON DOBRZYN 0 21,1km 1:34:32 13.39 [km/h] 0:00:04 0:42:58
24 371 JURKIEWICZ PAWEŁ M 22 M 40-49 9 OLSZTYN 0 21,1km 1:34:34 13.39 [km/h] 0:00:06 0:43:56
25 388 KOWALCZYK KRYSTIAN M 23 M 0-29 1 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:35:11 13.30 [km/h] 0:00:08 0:42:21
26 396 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 3 K 40-49 ELBLĄG 0 21,1km 1:35:29 13.26 [km/h] 0:00:08 0:43:16
27 361 JANAVIČIUS RIČARDAS M 24 M 40-49 10 VILKAVIŠKIS 0 21,1km 1:35:59 13.19 [km/h] 0:00:16 0:44:47
28 489 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 25 M 50-59 4 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 1:35:59 13.19 [km/h] 0:00:06 0:44:39
29 465 RYMSZEWICZ TOMASZ M 26 M 30-39 7 TRYGORT KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:36:04 13.18 [km/h] 0:00:06 0:44:01
30 449 PETKEVICIUS DAINIUS M 27 M 40-49 11 VILNIUS LESTA 0 21,1km 1:36:28 13.12 [km/h] 0:00:03 0:44:56
31 315 BRYL MIROSŁAW M 28 M 40-49 12 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:36:37 13.10 [km/h] 0:00:08 0:44:45
32 395 KUCZKOWSKI RYSZARD M 29 M 50-59 5 KIEŹLINY DRUŻYNA WILKA 0 21,1km 1:36:38 13.10 [km/h] 0:00:20 0:44:43
33 492 TKACHEV VYACHESLAV M 30 M 60+ 2 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:36:51 13.07 [km/h] 0:00:15 0:45:08
34 385 KONOPCZYŃSKI MARCIN M 31 M 30-39 8 LENARTY 0 21,1km 1:36:58 13.06 [km/h] 0:00:19 0:44:39
35 471 SKOCZEK JAKUB M 32 M 0-29 2 OTWOCK 0 21,1km 1:37:03 13.04 [km/h] 0:00:17 0:45:16
36 377 KIŚLUK JAROSŁAW M 33 M 50-59 6 MIKOŁAJKI UKS MIKOŁAJKI 0 21,1km 1:37:09 13.03 [km/h] 0:00:02 0:43:18
37 504 WEJKUĆ GRZEGORZ M 34 M 40-49 13 MRĄGOWO 0 21,1km 1:37:16 13.02 [km/h] 0:00:28 0:43:44
38 524 ŻABICKA MARTA K 4 K 30-39 1 ROGALE ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 21,1km 1:37:25 13.00 [km/h] 0:00:13 0:45:04
39 451 PIOTROWSKI WOJCIECH M 35 M 30-39 9 ORNETA 0 21,1km 1:37:50 12.94 [km/h] 0:00:07 0:45:05
40 394 KRYSIŃSKI JACEK M 36 M 50-59 7 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:38:08 12.90 [km/h] 0:00:04 0:43:19
41 301 ALCHIMOWICZ CEZARY M 37 M 50-59 8 NAPRATY OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 1:38:27 12.86 [km/h] 0:00:10 0:45:31
42 453 POLAK MAREK M 38 M 40-49 14 ORNETA ORNECKI BIEGACZ 0 21,1km 1:38:31 12.85 [km/h] 0:00:07 0:45:05
43 374 KAPTEINA ROBERT M 39 M 40-49 15 GRONOWO GÓRNE 0 21,1km 1:38:37 12.84 [km/h] 0:00:05 0:45:30
44 425 MOUNIER FREDERIC M 40 M 40-49 16 OLSZTYN 0 21,1km 1:38:37 12.84 [km/h] 0:00:07 0:44:52
45 435 OBRZUD KRZYSZTOF M 41 M 40-49 17 BOŻEPOLE WIELKIE 0 21,1km 1:38:46 12.82 [km/h] 0:00:23 0:45:37
46 522 ZYSKOWSKI ANDRZEJ M 42 M 40-49 18 OLSZTYN 0 21,1km 1:38:49 12.81 [km/h] 0:00:07 0:45:27
47 353 GRYCIUK WALENTY M 43 M 40-49 19 NURZEC-STACJA 0 21,1km 1:39:10 12.77 [km/h] 0:00:25 0:43:53
48 523 ZYŚK ARKADIUSZ M 44 M 40-49 20 ŁAWY KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:39:26 12.73 [km/h] 0:00:06 0:45:39
49 475 SOKÓŁ PIOTR M 45 M 0-29 3 BISKUPIEC 0 21,1km 1:39:44 12.69 [km/h] 0:00:13 0:45:08
50 486 SZTEJNA JOANNA K 5 K 0-29 1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 0 21,1km 1:39:53 12.67 [km/h] 0:00:13 0:45:36
51 521 ZYSKOWSKI ARTUR M 46 M 40-49 21 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:40:00 12.66 [km/h] 0:00:10 0:46:47
52 302 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 47 M 40-49 22 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:40:08 12.64 [km/h] 0:00:07 0:44:51
53 479 SULEWSKI MACIEJ M 48 M 40-49 23 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:40:17 12.62 [km/h] 0:00:07 0:46:23
54 412 MARCHENKO DMITRIY M 49 M 30-39 10 РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД AMBERMAN 0 21,1km 1:40:31 12.59 [km/h] 0:00:19 0:45:40
55 491 ŚWIERCZ JACEK M 50 M 40-49 24 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 0 21,1km 1:41:01 12.53 [km/h] 0:00:09 0:45:56
56 376 KIEWISZ ADAM M 51 M 30-39 11 GIETRZWAŁD SĄ WOLNIEJSI 0 21,1km 1:41:10 12.51 [km/h] 0:00:21 0:46:19
57 422 MORAWSKI JACEK M 52 M 40-49 25 BIAŁYSTOK MORAWSKI TEAM 0 21,1km 1:41:15 12.50 [km/h] 0:00:15 0:46:13
58 339 FAVEEUW DAVID M 53 M 40-49 26 OLSZTYN 0 21,1km 1:41:16 12.50 [km/h] 0:00:07 0:45:48
59 337 FAFIŃSKI MARCIN M 54 M 30-39 12 MIKOŁAJKI 0 21,1km 1:41:17 12.50 [km/h] 0:00:17 0:46:41
60 446 PARCHOWSKA MAGDALENA K 6 K 0-29 2 GDAŃSK PALĘ WROTKI PALĘ WROTKI 21,1km 1:41:22 12.49 [km/h] 0:00:27 0:47:04
61 420 MIRONOVA IRINA K 7 K 40-49 1 ROSSIJA 0 21,1km 1:41:46 12.44 [km/h] 0:00:00 0:44:30
62 507 WILAMOWSKI JACEK M 55 M 50-59 9 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 1:41:56 12.42 [km/h] 0:00:07 0:45:35
63 398 KWAKSZYS GRZEGORZ M 56 M 30-39 13 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:42:07 12.40 [km/h] 0:00:22 0:47:23
64 343 GABRUŚ DARIUSZ M 57 M 40-49 27 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:17 12.38 [km/h] 0:00:08 0:47:04
65 424 MOUNIER ANNA K 8 K 30-39 2 OLSZTYN SKS 21,1km 1:42:18 12.38 [km/h] 0:00:16 0:47:13
66 431 NESTOROWICZ MAREK M 58 M 40-49 28 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 0 21,1km 1:42:24 12.36 [km/h] 0:00:09 0:45:46
67 403 LOMPERT ANDRZEJ M 59 M 40-49 29 ELBLAG 0 21,1km 1:42:26 12.36 [km/h] 0:00:22 0:48:12
68 452 PIWOŃSKA JULITA K 9 K 40-49 2 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:43 12.33 [km/h] 0:00:08 0:47:03
69 477 SPYŁA DAROSŁAW M 60 M 50-59 10 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:42:45 12.32 [km/h] 0:00:05 0:47:04
70 516 ZALEWSKI MICHAL M 61 M 40-49 30 ŁAWY STARGLASS TEAM 0 21,1km 1:43:10 12.27 [km/h] 0:00:00 0:46:30
71 413 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA K 10 K 40-49 3 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY KS ARCO ŁAWY 21,1km 1:43:26 12.24 [km/h] 0:00:04 0:48:03
72 473 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ M 62 M 40-49 31 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:43:29 12.23 [km/h] 0:00:12 0:48:04
73 454 POZDRAWIAM MARIUSZ M 63 M 60+ 3 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 21,1km 1:43:31 12.23 [km/h] 0:00:04 0:47:11
74 440 OPAŁKA JAN M 64 M 60+ 4 PŁOŃSK KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU 0 21,1km 1:43:35 12.22 [km/h] 0:00:12 0:47:45
75 362 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 30-39 3 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 1:43:38 12.22 [km/h] 0:00:15 0:47:31
76 373 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 65 M 40-49 32 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 0 21,1km 1:43:45 12.20 [km/h] 0:00:12 0:47:02
77 319 CHMIEL REMIGIUSZ M 66 M 40-49 33 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 1:43:54 12.18 [km/h] 0:00:21 0:47:37
78 330 DEPTUŁA MAREK M 67 M 30-39 14 MAŁA ŁATANA 0 21,1km 1:43:58 12.18 [km/h] 0:00:39 0:47:43
79 399 LASZCZAK JERZY M 68 M 50-59 11 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:44:01 12.17 [km/h] 0:00:16 0:48:08
80 308 BĘDŹKOWSKI MAREK M 69 M 50-59 12 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA/BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 21,1km 1:44:01 12.17 [km/h] 0:00:02 0:46:36
81 495 VOLOVIK IAROSLAV M 70 M 40-49 34 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:44:02 12.17 [km/h] 0:00:00 0:50:32
82 386 KORZEP-CZEKALSKA DOROTA K 12 K 40-49 4 BIAŁOBIEL BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY 21,1km 1:44:11 12.15 [km/h] 0:00:03 0:47:39
83 463 RUSZEWSKI TOMASZ M 71 M 30-39 15 SUWAŁKI 14 DAPPANC SUWAŁKI 0 21,1km 1:44:12 12.15 [km/h] 0:00:34 0:47:30
84 397 KULESZKA ANNA K 13 K 0-29 3 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 21,1km 1:44:40 12.10 [km/h] 0:00:05 0:47:24
85 438 OKSZTUL AGNIESZKA K 14 K 0-29 4 BIAŁYSTOK 0 21,1km 1:45:11 12.04 [km/h] 0:00:18 0:48:05
86 345 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 72 M 30-39 16 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 0 21,1km 1:45:12 12.03 [km/h] 0:00:17 0:48:05
87 434 OBORSKI RYSZARD M 73 M 40-49 35 MRĄGOWO 0 21,1km 1:45:27 12.01 [km/h] 0:00:19 0:47:28
88 316 BURANDT MAGDALENA K 15 K 30-39 4 OLSZTYN 3LIFETEAM/AKM OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM 21,1km 1:45:54 11.95 [km/h] 0:00:15 0:48:23
89 481 SUMBAEVA TATIANA K 16 K 30-39 5 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:46:37 11.87 [km/h] 0:00:02 0:47:08
90 520 ZDUNEK JÓZEF M 74 M 50-59 13 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:46:46 11.86 [km/h] 0:00:10 0:48:36
91 307 BENDYK ELŻBIETA K 17 K 50-59 1 ELBLĄG 0 21,1km 1:46:48 11.85 [km/h] 0:00:06 0:48:34
92 387 KOTOWSKI MAREK M 75 M 30-39 17 OLSZTYN KOCIAKI 0 21,1km 1:47:00 11.83 [km/h] 0:00:17 0:47:44
93 419 MIRONOV OLEG M 76 M 30-39 18 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:47:02 11.83 [km/h] 0:00:09 0:48:46
94 518 ZAPADKA STANISŁAW M 77 M 60+ 5 MRĄG0WO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:47:07 11.82 [km/h] 0:00:12 0:48:59
95 369 JĘDRASZAK BARTOSZ M 78 M 30-39 19 GULBIN 0 21,1km 1:47:08 11.82 [km/h] 0:00:37 0:48:33
96 311 BIAŁY RAFAŁ BIAŁY M 79 M 40-49 36 SKITNO 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE 0 21,1km 1:47:15 11.80 [km/h] 0:00:39 0:46:05
97 382 KOLYAGIN ALEKSANDR M 80 M 30-39 20 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:47:31 11.77 [km/h] 0:00:20 0:47:38
98 349 GOŁĘBIOWSKI JAROSŁAW M 81 M 40-49 37 BIAŁYSTOK 0 21,1km 1:47:36 11.77 [km/h] 0:00:19 0:50:28
99 357 HYJEK KAROL M 82 M 30-39 21 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 21,1km 1:47:38 11.76 [km/h] 0:00:15 0:48:24
100 490 ŚWIERCZ IWONA K 18 K 40-49 5 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 0 21,1km 1:47:57 11.73 [km/h] 0:00:07 0:50:06
101 512 WOJNAR BARBARA K 19 K 30-39 6 KRUKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM BBL OSTROŁĘKA II 21,1km 1:48:15 11.70 [km/h] 0:00:03 0:50:07
102 366 JAROSZ JAROSŁAW M 83 M 60+ 6 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 21,1km 1:48:20 11.69 [km/h] 0:00:08 0:49:11
103 432 NIECHCIAŁKOWSKI JANUSZ M 84 M 50-59 14 SEJNY NIECHCIAŁ TEAM 0 21,1km 1:48:44 11.64 [km/h] 0:00:12 0:49:52
104 189 PŁACZEK ARTUR M 85 M 40-49 38 GIŻYCKO GRĄDZKI TEAM GIŻYCKO/11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO 0 21,1km 1:49:24 11.57 [km/h] 0:00:06 0:54:44
105 309 BIAŁOBRZESKI WITOLD M 86 M 60+ 7 OSTROŁĘKA 0 21,1km 1:49:29 11.56 [km/h] 0:00:04 0:49:07
106 348 GODLEWSKA DIANA K 20 K 30-39 7 LOMZA 0 21,1km 1:49:38 11.55 [km/h] 0:00:10 0:49:44
107 364 JANUSZEWSKI KAROL M 87 M 30-39 22 MONTOWO BIEGAM U KOLESI 0 21,1km 1:49:50 11.53 [km/h] 0:00:19 0:48:58
108 415 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 88 M 40-49 39 GDAŃSK 0 21,1km 1:49:57 11.51 [km/h] 0:00:25 0:50:04
109 340 FILIPIAK JAN M 89 M 50-59 15 PIECKI 0 21,1km 1:50:45 11.43 [km/h] 0:00:24 0:51:12
110 310 BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH M 90 M 40-49 40 DĘBÓWKO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:51:05 11.40 [km/h] 0:00:10 0:51:15
111 335 DWULAT TOMASZ M 91 M 50-59 16 BARCIANY 0 21,1km 1:51:21 11.37 [km/h] 0:00:28 0:48:30
112 324 CZADO PATRYCJA K 21 K 0-29 5 WILKÓW ŚREDZKI 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA 0 21,1km 1:51:22 11.37 [km/h] 0:00:32 0:50:46
113 493 TORZECKI ŁUKASZ PAWEŁ M 92 M 30-39 23 ŚWIEBODZICE 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA 0 21,1km 1:51:24 11.36 [km/h] 0:00:30 0:50:48
114 476 SOLIWODA IWONA K 22 K 30-39 8 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 1:52:20 11.27 [km/h] 0:00:09 0:51:11
115 325 CZARNECKI MARCIN M 93 M 40-49 41 WARSZAWA 0 21,1km 1:52:31 11.25 [km/h] 0:00:17 0:51:38
116 303 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA K 23 K 30-39 9 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 1:52:45 11.23 [km/h] 0:00:17 0:52:30
117 503 WEJKUĆ DAWID M 94 M 0-29 4 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:53:25 11.16 [km/h] 0:00:27 0:53:54
118 321 CHODOWIEC EMIL M 95 M 30-39 24 NURZEC-STACJA 0 21,1km 1:53:34 11.15 [km/h] 0:00:24 0:44:38
119 326 CZECHOWSKI KONRAD M 96 M 30-39 25 WARSZAWA 0 21,1km 1:53:51 11.12 [km/h] 0:00:34 0:56:30
120 474 SKIBIŃSKI MARIUSZ M 97 M 40-49 42 WARSZAWA - 21,1km 1:54:05 11.10 [km/h] 0:00:19 0:50:19
121 505 WIELGUS AGNIESZKA K 24 K 40-49 6 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 1:54:09 11.09 [km/h] 0:00:20 0:52:06
122 352 GRUZA MARIUSZ M 98 M 40-49 43 WARSZAWA 0 21,1km 1:54:09 11.09 [km/h] 0:00:18 0:52:36
123 333 DOMELEWSKA JOANNA K 25 K 30-39 10 OLECKO 0 21,1km 1:54:38 11.04 [km/h] 0:00:18 0:54:03
124 370 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA K 26 K 40-49 7 WARSZAWA 0 21,1km 1:54:46 11.03 [km/h] 0:00:17 0:51:13
125 466 SAZONOV VICTOR M 99 M 30-39 26 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 1:54:50 11.02 [km/h] 0:00:21 0:55:27
126 346 GASZTOLD URSZULA K 27 K 40-49 8 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 1:55:14 10.99 [km/h] 0:00:08 0:52:38
127 500 WARYKOWSKI STANISŁAW M 100 M 50-59 17 OLECKO. OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 1:55:14 10.99 [km/h] 0:00:31 0:53:51
128 407 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 101 M 60+ 8 GIŻYCKO 0 21,1km 1:55:15 10.98 [km/h] 0:00:16 0:52:50
129 323 CIUPIŃSKI JERZY M 102 M 60+ 9 OLSZTYN 0 21,1km 1:55:21 10.98 [km/h] 0:00:00 0:52:30
130 499 WARCHOŁ ARTUR M 103 M 40-49 44 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 1:57:00 10.82 [km/h] 0:00:11 0:55:04
131 182 PARAFINIUK ADAM M 104 M 40-49 45 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 21,1km 1:57:04 10.81 [km/h] 0:00:23 0:51:33
132 355 GULBIŃSKA ADRIANA K 28 K 40-49 9 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 1:57:04 10.81 [km/h] 0:00:27 0:54:46
133 501 WASILEWSKA MAŁGORZATA K 29 K 40-49 10 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 1:57:05 10.81 [km/h] 0:00:27 1:57:05
134 314 BOGUSKI ANDRZEJ M 105 M 40-49 46 ŁAPY FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 0 21,1km 1:57:39 10.76 [km/h] 0:00:15 0:53:48
135 437 ODZIEMCZYK TOMASZ M 106 M 30-39 27 ELBLĄG 0 21,1km 1:57:49 10.75 [km/h] 0:00:11 0:52:11
136 141 ŁOWICKA-BRYŁA IZABELA K 30 K 40-49 11 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY ENDORFINY BARTOSZYCE 21,1km 1:58:10 10.71 [km/h] 0:00:22 0:53:06
137 409 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 107 M 30-39 28 PŁOŃSK KLUB BIEGACZA IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU 0 21,1km 1:58:36 10.67 [km/h] 0:00:12 0:53:10
138 406 ŁUŃSKI ZBIGNIEW M 108 M 60+ 10 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 21,1km 1:59:18 10.61 [km/h] 0:00:16 0:54:33
139 444 PAJEK JACEK M 109 M 40-49 47 OLSZTYN DAMITECH TEAM 0 21,1km 1:59:21 10.61 [km/h] 0:00:36 0:54:45
140 341 FILIPIAK MAGDALENA K 31 K 40-49 12 TARGOWO 0 21,1km 2:00:33 10.50 [km/h] 0:00:14 0:54:39
141 457 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 110 M 50-59 18 MIKOŁAJKI 0 21,1km 2:00:35 10.50 [km/h] 0:00:27 0:55:15
142 320 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA K 32 K 30-39 11 MRĄGOWO 0 21,1km 2:00:36 10.50 [km/h] 0:00:26 0:55:16
143 497 WACH ZDZISŁAW M 111 M 60+ 11 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21,1km 2:01:00 10.46 [km/h] 0:00:27 0:55:33
144 405 ŁOTYSZ MACIEJ M 112 M 30-39 29 MRĄGOWO RUSZAJTAM.PL 0 21,1km 2:01:13 10.44 [km/h] 0:00:27 0:54:50
145 410 MAŁECKI JANUSZ M 113 M 50-59 19 OJRZEŃ 0 21,1km 2:01:32 10.42 [km/h] 0:00:07 0:53:25
146 517 ZANIEWSKI KAROL M 114 M 30-39 30 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 2:02:12 10.36 [km/h] 0:00:32 0:54:20
147 461 RUDNICKA JADWIGA K 33 K 50-59 2 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR PALĘ WROTKI 21,1km 2:02:31 10.33 [km/h] 0:00:10 0:57:27
148 459 ROCZEŃ GRZEGORZ M 115 M 40-49 48 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II 21,1km 2:02:47 10.31 [km/h] 0:00:21 0:52:21
149 487 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA K 34 K 40-49 13 PASYM 0 21,1km 2:02:52 10.30 [km/h] 0:00:33 0:54:43
150 411 MAŁECKI RADOSŁAW M 116 M 40-49 49 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:02:57 10.30 [km/h] 0:00:35 0:55:31
151 472 SMUROVA EKATERINA K 35 K 0-29 6 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:02:59 10.29 [km/h] 0:00:20 0:55:32
152 350 GONTARZ WIKTOR M 117 M 30-39 31 SZCZYTNO 0 21,1km 2:03:16 10.27 [km/h] 0:00:26 0:56:15
153 460 RUDALSKI RAFAŁ M 118 M 50-59 20 WARSZAWA 0 21,1km 2:03:21 10.26 [km/h] 0:00:41 0:56:33
154 367 JASIUKIEWICZ JACEK M 119 M 50-59 21 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:03:43 10.23 [km/h] 0:00:30 0:57:25
155 525 DOBRZYCKA ANNA K 36 K 40-49 14 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 0 21,1km 2:03:48 10.23 [km/h] 0:00:08 0:55:40
156 456 RAKOWSKI TOMASZ M 120 M 40-49 50 LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 2:04:28 10.17 [km/h] 0:00:32 0:58:21
157 508 WILK ANNA K 37 K 40-49 15 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 21,1km 2:04:30 10.17 [km/h] 0:00:29 0:58:26
158 421 MŁYŃSKI KRZYSZTYF M 121 M 40-49 51 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:05:00 10.13 [km/h] 0:00:30 0:57:25
159 306 BEM MAŁGORZATA K 38 K 40-49 16 OLSZTYN POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21,1km 2:05:00 10.13 [km/h] 0:00:30 0:57:26
160 416 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K 39 K 30-39 12 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 0 21,1km 2:05:15 10.11 [km/h] 0:00:15 0:56:58
161 482 SUTKOWSKA KATARZYNA K 40 K 30-39 13 KETRZYN DRUZYNA ML KETRZYN DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:05:17 10.11 [km/h] 0:00:29 0:58:07
162 312 BIELSKI DAWID M 122 M 30-39 32 SZCZYTNO SZCZYTNO 0 21,1km 2:05:31 10.09 [km/h] 0:00:06 0:55:06
163 363 JANUSZEWSKA IZABELA K 41 K 30-39 14 MONTOWO BIEGAM U KOLESI 0 21,1km 2:05:58 10.05 [km/h] 0:00:18 0:57:17
164 368 JASKULSKI WALDEMAR M 123 M 40-49 52 PRUSOWY BOREK KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 2:06:08 10.04 [km/h] 0:00:09 0:57:42
165 427 MUSTER-DRAŻBA EWA K 42 K 40-49 17 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON 21,1km 2:06:25 10.01 [km/h] 0:00:18 0:56:39
166 342 FRANKOWSKA AGNIESZKA K 43 K 30-39 15 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 21,1km 2:07:05 9.96 [km/h] 0:00:23 0:58:19
167 391 KOZIELSKI PAWEŁ M 124 M 40-49 53 WARSZAWA DXC ACTIVE CREW 0 21,1km 2:07:25 9.94 [km/h] 0:00:26 0:56:47
168 488 SZYMAŃSKI ARTUR M 125 M 40-49 54 WARSZAWA 0 21,1km 2:07:53 9.90 [km/h] 0:00:09 0:56:57
169 418 MINIUK PAWEŁ M 126 M 0-29 5 BIAŁYSTOK PALĘ WROTKI PALĘ WROTKI 21,1km 2:08:20 9.86 [km/h] 0:00:31 0:58:06
170 468 SHULGA IRINA K 44 K 0-29 7 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:08:49 9.83 [km/h] 0:00:09 0:55:38
171 498 WARAKSA DOROTA K 45 K 30-39 16 KĘTRZYN DRUŻYNA ML DRUŻYNA ML 2 21,1km 2:09:15 9.79 [km/h] 0:00:24 0:58:19
172 358 IWANIUK JAROSŁAW M 127 M 40-49 55 GRABÓWKA 0 21,1km 2:09:30 9.78 [km/h] 0:00:21 0:59:40
173 402 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 46 K 40-49 18 SZCZYTNO GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA 0 21,1km 2:09:32 9.77 [km/h] 0:00:33 0:58:58
174 485 SZNEJDER ANITA K 47 K 40-49 19 SUWAŁKI 0 21,1km 2:10:11 9.72 [km/h] 0:00:14 0:56:32
175 470 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN M 128 M 0-29 6 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:10:49 9.68 [km/h] 0:00:18 0:56:56
176 359 JABŁONOWSKA MAGDALENA K 48 K 30-39 17 SZCZYTNO KYOKUSHIN SZCZYTNO 0 21,1km 2:11:05 9.66 [km/h] 0:00:31 1:00:09
177 478 STRASZAK ANGELIKA K 49 K 0-29 8 KLUCZE 0 21,1km 2:11:24 9.63 [km/h] 0:00:12 0:56:12
178 404 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M 129 M 40-49 56 OLSZTYN PRZEM-GRI 0 21,1km 2:11:35 9.62 [km/h] 0:00:33 0:57:52
179 347 GMITRZUK ROBERT M 130 M 50-59 22 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 2:11:55 9.60 [km/h] 0:00:10 0:59:29
180 389 KOWALEWSKA MONIKA K 50 K 30-39 18 OLSZTYN ZETO SOFTWARE TEAM 0 21,1km 2:12:45 9.54 [km/h] 0:00:24 0:59:33
181 469 SIDORKOVICH JULIA K 51 K 30-39 19 KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 2:13:32 9.48 [km/h] 0:00:20 0:57:51
182 375 KASPRZAK MARTA K 52 K 30-39 20 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 21,1km 2:13:39 9.47 [km/h] 0:00:24 1:01:11
183 336 DZIKOŃ MAŁGORZATA K 53 K 30-39 21 WARSZAWA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:13:45 9.47 [km/h] 0:00:34 1:00:04
184 428 MYSZKOWSKI PAWEŁ M 131 M 30-39 33 WARSZAWA BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:13:45 9.47 [km/h] 0:00:34 1:00:05
185 414 MARKIEWICZ SZYMON M 132 M 40-49 57 MRĄGOWO 0 21,1km 2:13:47 9.46 [km/h] 0:00:28 1:00:02
186 384 KONDRACIUK SYLWIA K 54 K 30-39 22 SORKWITY 0 21,1km 2:13:51 9.46 [km/h] 0:00:24 1:00:06
187 305 BAJDA MARCIN M 133 M 30-39 34 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21,1km 2:14:18 9.43 [km/h] 0:00:18 0:56:30
188 344 GAC KAMILA K 55 K 30-39 23 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 21,1km 2:14:52 9.39 [km/h] 0:00:32 0:58:55
189 443 OSIAL MARIUSZ M 134 M 30-39 35 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 21,1km 2:16:06 9.30 [km/h] 0:00:24 1:06:52
190 304 BAGINSKI JAN M 135 M 60+ 12 OLECKO OLECKO BIEGA 0 21,1km 2:17:43 9.19 [km/h] 0:00:37 1:02:29
191 354 GRZYMALA KATIE M 136 M 30-39 36 GIZYCKO 0 21,1km 2:19:22 9.08 [km/h] 0:00:35 1:01:18
192 102 KOCISZ KAMIL M 137 M 40-49 58 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21,1km 2:20:04 9.04 [km/h] 0:00:34 1:03:01
193 200 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 56 K 30-39 24 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21,1km 2:20:04 9.04 [km/h] 0:00:34 1:03:02
194 513 WOJNAR DARIUSZ M 138 M 30-39 37 KRUKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM 0 21,1km 2:21:24 8.95 [km/h] 0:00:02 1:02:19
195 519 ZAWROTNY JAN M 139 M 50-59 23 MARCINKOWO 0 21,1km 2:21:42 8.93 [km/h] 0:00:15 1:04:21
196 383 KOMOROWSKA SYLWIA K 57 K 40-49 20 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 21,1km 2:22:44 8.87 [km/h] 0:00:23 1:02:09
197 441 ORESHKO VLADIMIR M 140 M 50-59 24 GUSIEV BIEG I ZDROWIE 0 21,1km 2:31:17 8.37 [km/h] 0:00:43 1:09:29
198 380 KNIAZEVA EKATERINA K 58 K 40-49 21 GUSIEV KALININGRAD OBLAST BIEG I ZDROWIE 0 21,1km 2:31:34 8.35 [km/h] 0:00:22 1:07:32
- 313 BIKOWSKA ANNA K - K 30-39 - SZEROKI BÓR PISKI 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 318 CHARUBIN MARIUSZ M - M 30-39 - ŁUPKI/PISZ ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH OKRĘG ŁOMŻYŃSKI KOŁO W KOLNIE 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 327 DANKIEWICZ HENRYK M - M 50-59 - BIAŁYSTOK BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:08 0:48:00
- 328 DEC MIROSŁAW M - M 50-59 - STANKOWO MORSY B&S 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:26 1:01:31
- 329 MYPABLEB VIKTOR M - M 60+ - - - 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:16 1:09:55
- 331 DIKUNOW BŁAŻEJ M - M 0-29 - WARSZAWA WKURW_TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:20 0:53:09
- 334 DUDA MARCIN M - M 30-39 - OKO CHARTY PUSZCZY PISKIEJ 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 351 GÓRSKI GRZEGORZ M - M 40-49 - STOKI ZWM SPORTS TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 356 GUMKOWSKI ANDRZEJ M - M 60+ - OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 360 JAGIEŁŁO PAWEŁ M - M 30-39 - GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 365 JAROCKI JACEK M - M 30-39 - BRANIEWO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 378 KLEKOTKO WOJTEK M - M 50-59 - BAKALARZEWO BIEGAM Z FRANKIEM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 379 KNAPIK ILONA K - K 40-49 - WARSZAWA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 417 MIKINA ARTUR M - M 50-59 - WARSZAWA PWPW SA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 423 MOREK KATARZYNA K - K 30-39 - GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 429 NABIAŁEK PIOTR M - M 30-39 - OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:18 0:57:05
- 433 NIEDŹWIECKI MAREK M - M 0-29 - GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 436 OCHNIO RYSZARD M - M 40-49 - JASTROWIE POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 442 ORLIKOWSKI TADEUSZ M - M 60+ - GDYNIA KS GDYNIA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 458 REMUSZKO MACIEJ M - M 30-39 - WIELBARK KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 462 RUSECKAS JULIUS M - M 40-49 - VILNIUS JONAS MARATONAS 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 467 SĘKOWSKI MARCIN M - M 40-49 - CHOROSZCZ DREWNOFORNIR 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 483 SZCZEPANEK PIOTR M - M 40-49 - SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 494 URBAŃSKI MARCIN M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 496 VORONIANSKAIA OLGA K - K 40-49 - KALININGRAD AMBERMAN 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 509 WITKIEWICZ JUSTYNA K - K 40-49 - KARWICA 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 511 WOJCZYS MACIEJ M - M 0-29 - GIŻYCKO BBL GIŻYCKO/ II LO GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 514 WOŁCZEK TOMASZ M - M 0-29 - GIŻYCKO II LO GIŻYCKO 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00
- 515 ZAGROBA RAFAŁ M - M 30-39 - OLSZTYN UZERBEJDŻAN 0 21,1km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP FAMULSKI MARIUSZ (M - 1978) WIELGUS KRYSTIAN (M - 1978) ŻABICKA MARTA (K - 1981) 1:24:54 1:31:19 1:37:25 4:33:38
2 SKS KRUPIŃSKI BOGUMIŁ (M - 1973) SZEWCZYK RAFAŁ (M - 1974) MOUNIER ANNA (K - 1979) 1:25:55 1:28:14 1:42:18 4:36:27
3 KS ARCO ŁAWY KRUKOWSKI KRZYSZTOF (M - 1976) ZYŚK ARKADIUSZ (M - 1975) MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA (K - 1974) 1:26:15 1:39:26 1:43:26 4:49:07
4 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY KOWALCZYK KRYSTIAN (M - 1990) SULEWSKI MACIEJ (M - 1976) KORZEP-CZEKALSKA DOROTA (K - 1976) 1:35:11 1:40:17 1:44:11 4:59:39
5 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII RYMSZEWICZ TOMASZ (M - 1980) ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ (M - 1976) KULESZKA ANNA (K - 1989) 1:36:04 1:40:08 1:44:40 5:00:52
6 BBL OSTROŁĘKA II PĘDZICH WALDEMAR (M - 1961) ZYSKOWSKI ARTUR (M - 1976) WOJNAR BARBARA (K - 1980) 1:34:26 1:40:00 1:48:15 5:02:41
7 SUPERDRUŻYNA KRYSIŃSKI JACEK (M - 1968) GABRUŚ DARIUSZ (M - 1977) PIWOŃSKA JULITA (K - 1978) 1:38:08 1:42:17 1:42:43 5:03:08
8 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ (M - 1974) LASZCZAK JERZY (M - 1961) BURANDT MAGDALENA (K - 1980) 1:43:29 1:44:01 1:45:54 5:13:24
9 ENDORFINY BARTOSZYCE BRYL MIROSŁAW (M - 1977) KWAKSZYS GRZEGORZ (M - 1980) ŁOWICKA-BRYŁA IZABELA (K - 1971) 1:36:37 1:42:07 1:58:10 5:16:54
10 DRUŻYNA ML LENART MIŁOSZ (M - 1965) JANKOWSKA MAŁGORZATA (K - 1983) FRANKOWSKA AGNIESZKA (K - 1985) 1:33:03 1:43:38 2:07:05 5:23:46
11 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II CHMIEL REMIGIUSZ (M - 1977) WIELGUS AGNIESZKA (K - 1976) ROCZEŃ GRZEGORZ (M - 1978) 1:43:54 1:54:09 2:02:47 5:40:50
12 PALĘ WROTKI PARCHOWSKA MAGDALENA (K - 1996) RUDNICKA JADWIGA (K - 1959) MINIUK PAWEŁ (M - 1991) 1:41:22 2:02:31 2:08:20 5:52:13
13 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI GULBIŃSKA ADRIANA (K - 1978) WASILEWSKA MAŁGORZATA (K - 1974) RAKOWSKI TOMASZ (M - 1977) 1:57:04 1:57:05 2:04:28 5:58:37
14 OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON WARYKOWSKI STANISŁAW (M - 1962) ZANIEWSKI KAROL (M - 1981) MUSTER-DRAŻBA EWA (K - 1973) 1:55:14 2:02:12 2:06:25 6:03:51
15 DRUŻYNA ML 2 MAŁECKI RADOSŁAW (M - 1974) SUTKOWSKA KATARZYNA (K - 1982) WARAKSA DOROTA (K - 1983) 2:02:57 2:05:17 2:09:15 6:17:29

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ