22822816
M-ce | Numer | Nazwisko | Imię | Płeć | M-ce M/K | Kat. | M-ce kat. M/K | Miejscowość | Klub | Drużyna | DYSTANS | Wynik NETTO | Prędkość km/h | x | CZAS STARTU | 1 OKR. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | LEOŃCZUK | ANDRZEJ | M | 1 | M 0-29 | ZAŚCIANKI | 0 | 21,1km | 1:12:14 | 17.53 | [km/h] | 0:00:01 | 0:33:16 | ||
2 | 430 | NESTEROV | VASILIY | M | 2 | M 30-39 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:19:14 | 15.98 | [km/h] | 0:00:01 | 0:36:22 | |
3 | 455 | PRANCKUNAS | PETRAS | M | 3 | M 40-49 | VILNIUS, LITWA | NA, PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:20:13 | 15.78 | [km/h] | 0:00:01 | 0:37:06 | |
4 | 372 | JUZONIS | EGIDIJUS | M | 4 | M 30-39 | 1 | LITWA, WILNO | NA, PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:20:17 | 15.77 | [km/h] | 0:00:02 | 0:37:05 |
5 | 480 | SUMBAEV | VITALIJ | M | 5 | M 30-39 | 2 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:22:30 | 15.35 | [km/h] | 0:00:01 | 0:37:37 |
6 | 317 | CERNIKOVAS | IGORIS | M | 6 | M 50-59 | 1 | VILNIUS | NA,PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:24:40 | 14.95 | [km/h] | 0:00:02 | 0:39:01 |
7 | 338 | FAMULSKI | MARIUSZ | M | 7 | M 40-49 | 1 | GRABOWO | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:24:54 | 14.91 | [km/h] | 0:00:04 | 0:38:59 |
8 | 393 | KRUPIŃSKI | BOGUMIŁ | M | 8 | M 40-49 | 2 | OLSZTYN | SKS | SKS | 21,1km | 1:25:55 | 14.74 | [km/h] | 0:00:03 | 0:39:54 |
9 | 392 | KRUKOWSKI | KRZYSZTOF | M | 9 | M 40-49 | 3 | NOWA WIES | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:26:15 | 14.68 | [km/h] | 0:00:05 | 0:40:20 |
10 | 484 | SZEWCZYK | RAFAŁ | M | 10 | M 40-49 | 4 | OLSZTYN | SKS | SKS | 21,1km | 1:28:14 | 14.35 | [km/h] | 0:00:03 | 0:40:22 |
11 | 426 | BIŃCZYCKI | MARIUSZ | M | 11 | M 30-39 | 3 | PODSMARDZEWO | - | 21,1km | 1:29:18 | 14.18 | [km/h] | 0:00:05 | 0:40:58 | |
12 | 448 | PETKEVICIENE | LORETA | K | 1 | K 40-49 | VILNIUS | LESTA | 0 | 21,1km | 1:29:19 | 14.17 | [km/h] | 0:00:03 | 0:41:26 | |
13 | 464 | SZTABIŃSKI | WOJCIECH | M | 12 | M 40-49 | 5 | FRĄCKI | 15 | 21,1km | 1:29:57 | 14.07 | [km/h] | 0:00:09 | 0:40:38 | |
14 | 502 | WDOWIAK | WOJCIECH | M | 13 | M 40-49 | 6 | OLSZTYN | SKS | 0 | 21,1km | 1:30:21 | 14.01 | [km/h] | 0:00:03 | 0:41:08 |
15 | 506 | WIELGUS | KRYSTIAN | M | 14 | M 40-49 | 7 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:31:19 | 13.86 | [km/h] | 0:00:04 | 0:41:36 |
16 | 533 | BARTCZAK | MARCIN | M | 15 | M 30-39 | 4 | BISZTYNEK | - | 21,1km | 1:31:44 | 13.80 | [km/h] | 0:00:09 | 0:41:36 | |
17 | 390 | KOZIARSKA | ANIA | K | 2 | K 30-39 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:31:57 | 13.77 | [km/h] | 0:00:01 | 0:42:50 | ||
18 | 400 | LENART | MIŁOSZ | M | 16 | M 50-59 | 2 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 1:33:03 | 13.61 | [km/h] | 0:00:10 | 0:43:14 |
19 | 381 | KOCZKODON | MARIUSZ | M | 17 | M 30-39 | 5 | CIERZPIĘTY | 0 | 21,1km | 1:34:00 | 13.47 | [km/h] | 0:00:11 | 0:40:29 | |
20 | 450 | PĘDZICH | WALDEMAR | M | 18 | M 50-59 | 3 | SZAFARCZYSKA | BBL OSTROŁĘKA STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKA | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:34:26 | 13.41 | [km/h] | 0:00:17 | 0:43:33 |
21 | 447 | PERKOWSKI | JAROSŁAW | M | 19 | M 40-49 | 8 | SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 1:34:28 | 13.40 | [km/h] | 0:00:00 | 0:44:24 | |
22 | 445 | PAŁAT | PAWEŁ | M | 20 | M 30-39 | 6 | WĘGORZEWO | 11 MPA WĘGORZEWO | 0 | 21,1km | 1:34:29 | 13.40 | [km/h] | 0:00:02 | 0:43:50 |
23 | 530 | DOBRZYN | ZENON | M | 21 | M 60+ | 1 | GIŻYCKO | ROWERY ZENON DOBRZYN | 0 | 21,1km | 1:34:32 | 13.39 | [km/h] | 0:00:04 | 0:42:58 |
24 | 371 | JURKIEWICZ | PAWEŁ | M | 22 | M 40-49 | 9 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:34:34 | 13.39 | [km/h] | 0:00:06 | 0:43:56 | |
25 | 388 | KOWALCZYK | KRYSTIAN | M | 23 | M 0-29 | 1 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:35:11 | 13.30 | [km/h] | 0:00:08 | 0:42:21 |
26 | 396 | KUKUĆ-KWAPISZEWSKA | ANNA | K | 3 | K 40-49 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:35:29 | 13.26 | [km/h] | 0:00:08 | 0:43:16 | ||
27 | 361 | JANAVIČIUS | RIČARDAS | M | 24 | M 40-49 | 10 | VILKAVIŠKIS | 0 | 21,1km | 1:35:59 | 13.19 | [km/h] | 0:00:16 | 0:44:47 | |
28 | 489 | ŚWIERCZ | ANDRZEJ | M | 25 | M 50-59 | 4 | PŁOŃSK | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 1:35:59 | 13.19 | [km/h] | 0:00:06 | 0:44:39 |
29 | 465 | RYMSZEWICZ | TOMASZ | M | 26 | M 30-39 | 7 | TRYGORT | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:36:04 | 13.18 | [km/h] | 0:00:06 | 0:44:01 |
30 | 449 | PETKEVICIUS | DAINIUS | M | 27 | M 40-49 | 11 | VILNIUS | LESTA | 0 | 21,1km | 1:36:28 | 13.12 | [km/h] | 0:00:03 | 0:44:56 |
31 | 315 | BRYL | MIROSŁAW | M | 28 | M 40-49 | 12 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:36:37 | 13.10 | [km/h] | 0:00:08 | 0:44:45 |
32 | 395 | KUCZKOWSKI | RYSZARD | M | 29 | M 50-59 | 5 | KIEŹLINY | DRUŻYNA WILKA | 0 | 21,1km | 1:36:38 | 13.10 | [km/h] | 0:00:20 | 0:44:43 |
33 | 492 | TKACHEV | VYACHESLAV | M | 30 | M 60+ | 2 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:36:51 | 13.07 | [km/h] | 0:00:15 | 0:45:08 |
34 | 385 | KONOPCZYŃSKI | MARCIN | M | 31 | M 30-39 | 8 | LENARTY | 0 | 21,1km | 1:36:58 | 13.06 | [km/h] | 0:00:19 | 0:44:39 | |
35 | 471 | SKOCZEK | JAKUB | M | 32 | M 0-29 | 2 | OTWOCK | 0 | 21,1km | 1:37:03 | 13.04 | [km/h] | 0:00:17 | 0:45:16 | |
36 | 377 | KIŚLUK | JAROSŁAW | M | 33 | M 50-59 | 6 | MIKOŁAJKI | UKS MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 1:37:09 | 13.03 | [km/h] | 0:00:02 | 0:43:18 |
37 | 504 | WEJKUĆ | GRZEGORZ | M | 34 | M 40-49 | 13 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:37:16 | 13.02 | [km/h] | 0:00:28 | 0:43:44 | |
38 | 524 | ŻABICKA | MARTA | K | 4 | K 30-39 | 1 | ROGALE | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:37:25 | 13.00 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:04 |
39 | 451 | PIOTROWSKI | WOJCIECH | M | 35 | M 30-39 | 9 | ORNETA | 0 | 21,1km | 1:37:50 | 12.94 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:05 | |
40 | 394 | KRYSIŃSKI | JACEK | M | 36 | M 50-59 | 7 | EŁK | SERDUSZKO TEAM EŁK | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:38:08 | 12.90 | [km/h] | 0:00:04 | 0:43:19 |
41 | 301 | ALCHIMOWICZ | CEZARY | M | 37 | M 50-59 | 8 | NAPRATY | OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 1:38:27 | 12.86 | [km/h] | 0:00:10 | 0:45:31 |
42 | 453 | POLAK | MAREK | M | 38 | M 40-49 | 14 | ORNETA | ORNECKI BIEGACZ | 0 | 21,1km | 1:38:31 | 12.85 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:05 |
43 | 374 | KAPTEINA | ROBERT | M | 39 | M 40-49 | 15 | GRONOWO GÓRNE | 0 | 21,1km | 1:38:37 | 12.84 | [km/h] | 0:00:05 | 0:45:30 | |
44 | 425 | MOUNIER | FREDERIC | M | 40 | M 40-49 | 16 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:38:37 | 12.84 | [km/h] | 0:00:07 | 0:44:52 | |
45 | 435 | OBRZUD | KRZYSZTOF | M | 41 | M 40-49 | 17 | BOŻEPOLE WIELKIE | 0 | 21,1km | 1:38:46 | 12.82 | [km/h] | 0:00:23 | 0:45:37 | |
46 | 522 | ZYSKOWSKI | ANDRZEJ | M | 42 | M 40-49 | 18 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:38:49 | 12.81 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:27 | |
47 | 353 | GRYCIUK | WALENTY | M | 43 | M 40-49 | 19 | NURZEC-STACJA | 0 | 21,1km | 1:39:10 | 12.77 | [km/h] | 0:00:25 | 0:43:53 | |
48 | 523 | ZYŚK | ARKADIUSZ | M | 44 | M 40-49 | 20 | ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:39:26 | 12.73 | [km/h] | 0:00:06 | 0:45:39 |
49 | 475 | SOKÓŁ | PIOTR | M | 45 | M 0-29 | 3 | BISKUPIEC | 0 | 21,1km | 1:39:44 | 12.69 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:08 | |
50 | 486 | SZTEJNA | JOANNA | K | 5 | K 0-29 | 1 | GDAŃSK | ALIOR RUNNING TEAM | 0 | 21,1km | 1:39:53 | 12.67 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:36 |
51 | 521 | ZYSKOWSKI | ARTUR | M | 46 | M 40-49 | 21 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:40:00 | 12.66 | [km/h] | 0:00:10 | 0:46:47 |
52 | 302 | ANDRUKAJTIS | ARKADIUSZ | M | 47 | M 40-49 | 22 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:40:08 | 12.64 | [km/h] | 0:00:07 | 0:44:51 |
53 | 479 | SULEWSKI | MACIEJ | M | 48 | M 40-49 | 23 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:40:17 | 12.62 | [km/h] | 0:00:07 | 0:46:23 |
54 | 412 | MARCHENKO | DMITRIY | M | 49 | M 30-39 | 10 | РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:40:31 | 12.59 | [km/h] | 0:00:19 | 0:45:40 |
55 | 491 | ŚWIERCZ | JACEK | M | 50 | M 40-49 | 24 | WARSZAWA | BYLEDOBIEC ANIN | 0 | 21,1km | 1:41:01 | 12.53 | [km/h] | 0:00:09 | 0:45:56 |
56 | 376 | KIEWISZ | ADAM | M | 51 | M 30-39 | 11 | GIETRZWAŁD | SĄ WOLNIEJSI | 0 | 21,1km | 1:41:10 | 12.51 | [km/h] | 0:00:21 | 0:46:19 |
57 | 422 | MORAWSKI | JACEK | M | 52 | M 40-49 | 25 | BIAŁYSTOK | MORAWSKI TEAM | 0 | 21,1km | 1:41:15 | 12.50 | [km/h] | 0:00:15 | 0:46:13 |
58 | 339 | FAVEEUW | DAVID | M | 53 | M 40-49 | 26 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:41:16 | 12.50 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:48 | |
59 | 337 | FAFIŃSKI | MARCIN | M | 54 | M 30-39 | 12 | MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 1:41:17 | 12.50 | [km/h] | 0:00:17 | 0:46:41 | |
60 | 446 | PARCHOWSKA | MAGDALENA | K | 6 | K 0-29 | 2 | GDAŃSK | PALĘ WROTKI | PALĘ WROTKI | 21,1km | 1:41:22 | 12.49 | [km/h] | 0:00:27 | 0:47:04 |
61 | 420 | MIRONOVA | IRINA | K | 7 | K 40-49 | 1 | ROSSIJA | 0 | 21,1km | 1:41:46 | 12.44 | [km/h] | 0:00:00 | 0:44:30 | |
62 | 507 | WILAMOWSKI | JACEK | M | 55 | M 50-59 | 9 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 1:41:56 | 12.42 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:35 | |
63 | 398 | KWAKSZYS | GRZEGORZ | M | 56 | M 30-39 | 13 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:42:07 | 12.40 | [km/h] | 0:00:22 | 0:47:23 |
64 | 343 | GABRUŚ | DARIUSZ | M | 57 | M 40-49 | 27 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:17 | 12.38 | [km/h] | 0:00:08 | 0:47:04 |
65 | 424 | MOUNIER | ANNA | K | 8 | K 30-39 | 2 | OLSZTYN | SKS | 21,1km | 1:42:18 | 12.38 | [km/h] | 0:00:16 | 0:47:13 | |
66 | 431 | NESTOROWICZ | MAREK | M | 58 | M 40-49 | 28 | KĘTRZYN | VRC KĘTRZYN | 0 | 21,1km | 1:42:24 | 12.36 | [km/h] | 0:00:09 | 0:45:46 |
67 | 403 | LOMPERT | ANDRZEJ | M | 59 | M 40-49 | 29 | ELBLAG | 0 | 21,1km | 1:42:26 | 12.36 | [km/h] | 0:00:22 | 0:48:12 | |
68 | 452 | PIWOŃSKA | JULITA | K | 9 | K 40-49 | 2 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:43 | 12.33 | [km/h] | 0:00:08 | 0:47:03 |
69 | 477 | SPYŁA | DAROSŁAW | M | 60 | M 50-59 | 10 | EŁK | SERDUSZKO TEAM EŁK | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:45 | 12.32 | [km/h] | 0:00:05 | 0:47:04 |
70 | 516 | ZALEWSKI | MICHAL | M | 61 | M 40-49 | 30 | ŁAWY | STARGLASS TEAM | 0 | 21,1km | 1:43:10 | 12.27 | [km/h] | 0:00:00 | 0:46:30 |
71 | 413 | MARCINKOWSKA-CHOLEWA | KATARZYNA | K | 10 | K 40-49 | 3 | OSTROŁĘKA | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:43:26 | 12.24 | [km/h] | 0:00:04 | 0:48:03 |
72 | 473 | ZIÓŁKIEWICZ | MICHAŁ | M | 62 | M 40-49 | 31 | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:43:29 | 12.23 | [km/h] | 0:00:12 | 0:48:04 |
73 | 454 | POZDRAWIAM | MARIUSZ | M | 63 | M 60+ | 3 | ŁOMŻA | BIEGAMY DLA ZDROWIA | 0 | 21,1km | 1:43:31 | 12.23 | [km/h] | 0:00:04 | 0:47:11 |
74 | 440 | OPAŁKA | JAN | M | 64 | M 60+ | 4 | PŁOŃSK | KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | 0 | 21,1km | 1:43:35 | 12.22 | [km/h] | 0:00:12 | 0:47:45 |
75 | 362 | JANKOWSKA | MAŁGORZATA | K | 11 | K 30-39 | 3 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 1:43:38 | 12.22 | [km/h] | 0:00:15 | 0:47:31 |
76 | 373 | KACZMARCZYK | ANDRZEJ | M | 65 | M 40-49 | 32 | WARPUNY | KACZMARCZYK TEAM | 0 | 21,1km | 1:43:45 | 12.20 | [km/h] | 0:00:12 | 0:47:02 |
77 | 319 | CHMIEL | REMIGIUSZ | M | 66 | M 40-49 | 33 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 1:43:54 | 12.18 | [km/h] | 0:00:21 | 0:47:37 |
78 | 330 | DEPTUŁA | MAREK | M | 67 | M 30-39 | 14 | MAŁA ŁATANA | 0 | 21,1km | 1:43:58 | 12.18 | [km/h] | 0:00:39 | 0:47:43 | |
79 | 399 | LASZCZAK | JERZY | M | 68 | M 50-59 | 11 | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:44:01 | 12.17 | [km/h] | 0:00:16 | 0:48:08 |
80 | 308 | BĘDŹKOWSKI | MAREK | M | 69 | M 50-59 | 12 | OSTROŁĘKA | MORSY OSTROŁĘKA/BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 1:44:01 | 12.17 | [km/h] | 0:00:02 | 0:46:36 |
81 | 495 | VOLOVIK | IAROSLAV | M | 70 | M 40-49 | 34 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:44:02 | 12.17 | [km/h] | 0:00:00 | 0:50:32 |
82 | 386 | KORZEP-CZEKALSKA | DOROTA | K | 12 | K 40-49 | 4 | BIAŁOBIEL | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:44:11 | 12.15 | [km/h] | 0:00:03 | 0:47:39 |
83 | 463 | RUSZEWSKI | TOMASZ | M | 71 | M 30-39 | 15 | SUWAŁKI | 14 DAPPANC SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 1:44:12 | 12.15 | [km/h] | 0:00:34 | 0:47:30 |
84 | 397 | KULESZKA | ANNA | K | 13 | K 0-29 | 3 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:44:40 | 12.10 | [km/h] | 0:00:05 | 0:47:24 |
85 | 438 | OKSZTUL | AGNIESZKA | K | 14 | K 0-29 | 4 | BIAŁYSTOK | 0 | 21,1km | 1:45:11 | 12.04 | [km/h] | 0:00:18 | 0:48:05 | |
86 | 345 | GAJEWSKI | KRZYSZTOF | M | 72 | M 30-39 | 16 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | 0 | 21,1km | 1:45:12 | 12.03 | [km/h] | 0:00:17 | 0:48:05 |
87 | 434 | OBORSKI | RYSZARD | M | 73 | M 40-49 | 35 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:45:27 | 12.01 | [km/h] | 0:00:19 | 0:47:28 | |
88 | 316 | BURANDT | MAGDALENA | K | 15 | K 30-39 | 4 | OLSZTYN | 3LIFETEAM/AKM OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:45:54 | 11.95 | [km/h] | 0:00:15 | 0:48:23 |
89 | 481 | SUMBAEVA | TATIANA | K | 16 | K 30-39 | 5 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:46:37 | 11.87 | [km/h] | 0:00:02 | 0:47:08 |
90 | 520 | ZDUNEK | JÓZEF | M | 74 | M 50-59 | 13 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:46:46 | 11.86 | [km/h] | 0:00:10 | 0:48:36 |
91 | 307 | BENDYK | ELŻBIETA | K | 17 | K 50-59 | 1 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:46:48 | 11.85 | [km/h] | 0:00:06 | 0:48:34 | |
92 | 387 | KOTOWSKI | MAREK | M | 75 | M 30-39 | 17 | OLSZTYN | KOCIAKI | 0 | 21,1km | 1:47:00 | 11.83 | [km/h] | 0:00:17 | 0:47:44 |
93 | 419 | MIRONOV | OLEG | M | 76 | M 30-39 | 18 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:47:02 | 11.83 | [km/h] | 0:00:09 | 0:48:46 |
94 | 518 | ZAPADKA | STANISŁAW | M | 77 | M 60+ | 5 | MRĄG0WO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:47:07 | 11.82 | [km/h] | 0:00:12 | 0:48:59 |
95 | 369 | JĘDRASZAK | BARTOSZ | M | 78 | M 30-39 | 19 | GULBIN | 0 | 21,1km | 1:47:08 | 11.82 | [km/h] | 0:00:37 | 0:48:33 | |
96 | 311 | BIAŁY | RAFAŁ BIAŁY | M | 79 | M 40-49 | 36 | SKITNO | 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE | 0 | 21,1km | 1:47:15 | 11.80 | [km/h] | 0:00:39 | 0:46:05 |
97 | 382 | KOLYAGIN | ALEKSANDR | M | 80 | M 30-39 | 20 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:47:31 | 11.77 | [km/h] | 0:00:20 | 0:47:38 |
98 | 349 | GOŁĘBIOWSKI | JAROSŁAW | M | 81 | M 40-49 | 37 | BIAŁYSTOK | 0 | 21,1km | 1:47:36 | 11.77 | [km/h] | 0:00:19 | 0:50:28 | |
99 | 357 | HYJEK | KAROL | M | 82 | M 30-39 | 21 | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | 0 | 21,1km | 1:47:38 | 11.76 | [km/h] | 0:00:15 | 0:48:24 |
100 | 490 | ŚWIERCZ | IWONA | K | 18 | K 40-49 | 5 | WARSZAWA | BYLEDOBIEC ANIN | 0 | 21,1km | 1:47:57 | 11.73 | [km/h] | 0:00:07 | 0:50:06 |
101 | 512 | WOJNAR | BARBARA | K | 19 | K 30-39 | 6 | KRUKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:48:15 | 11.70 | [km/h] | 0:00:03 | 0:50:07 |
102 | 366 | JAROSZ | JAROSŁAW | M | 83 | M 60+ | 6 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | 0 | 21,1km | 1:48:20 | 11.69 | [km/h] | 0:00:08 | 0:49:11 |
103 | 432 | NIECHCIAŁKOWSKI | JANUSZ | M | 84 | M 50-59 | 14 | SEJNY | NIECHCIAŁ TEAM | 0 | 21,1km | 1:48:44 | 11.64 | [km/h] | 0:00:12 | 0:49:52 |
104 | 189 | PŁACZEK | ARTUR | M | 85 | M 40-49 | 38 | GIŻYCKO | GRĄDZKI TEAM GIŻYCKO/11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 0 | 21,1km | 1:49:24 | 11.57 | [km/h] | 0:00:06 | 0:54:44 |
105 | 309 | BIAŁOBRZESKI | WITOLD | M | 86 | M 60+ | 7 | OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 1:49:29 | 11.56 | [km/h] | 0:00:04 | 0:49:07 | |
106 | 348 | GODLEWSKA | DIANA | K | 20 | K 30-39 | 7 | LOMZA | 0 | 21,1km | 1:49:38 | 11.55 | [km/h] | 0:00:10 | 0:49:44 | |
107 | 364 | JANUSZEWSKI | KAROL | M | 87 | M 30-39 | 22 | MONTOWO | BIEGAM U KOLESI | 0 | 21,1km | 1:49:50 | 11.53 | [km/h] | 0:00:19 | 0:48:58 |
108 | 415 | MATYSZEWSKI | JAROSŁAW | M | 88 | M 40-49 | 39 | GDAŃSK | 0 | 21,1km | 1:49:57 | 11.51 | [km/h] | 0:00:25 | 0:50:04 | |
109 | 340 | FILIPIAK | JAN | M | 89 | M 50-59 | 15 | PIECKI | 0 | 21,1km | 1:50:45 | 11.43 | [km/h] | 0:00:24 | 0:51:12 | |
110 | 310 | BIAŁOBRZEWSKI | WOJCIECH | M | 90 | M 40-49 | 40 | DĘBÓWKO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:51:05 | 11.40 | [km/h] | 0:00:10 | 0:51:15 |
111 | 335 | DWULAT | TOMASZ | M | 91 | M 50-59 | 16 | BARCIANY | 0 | 21,1km | 1:51:21 | 11.37 | [km/h] | 0:00:28 | 0:48:30 | |
112 | 324 | CZADO | PATRYCJA | K | 21 | K 0-29 | 5 | WILKÓW ŚREDZKI | 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA | 0 | 21,1km | 1:51:22 | 11.37 | [km/h] | 0:00:32 | 0:50:46 |
113 | 493 | TORZECKI | ŁUKASZ PAWEŁ | M | 92 | M 30-39 | 23 | ŚWIEBODZICE | 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA | 0 | 21,1km | 1:51:24 | 11.36 | [km/h] | 0:00:30 | 0:50:48 |
114 | 476 | SOLIWODA | IWONA | K | 22 | K 30-39 | 8 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:52:20 | 11.27 | [km/h] | 0:00:09 | 0:51:11 |
115 | 325 | CZARNECKI | MARCIN | M | 93 | M 40-49 | 41 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:52:31 | 11.25 | [km/h] | 0:00:17 | 0:51:38 | |
116 | 303 | ANTONIENKO - PŁOSZCZUK | BARBARA | K | 23 | K 30-39 | 9 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 1:52:45 | 11.23 | [km/h] | 0:00:17 | 0:52:30 |
117 | 503 | WEJKUĆ | DAWID | M | 94 | M 0-29 | 4 | MRĄGOWO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:53:25 | 11.16 | [km/h] | 0:00:27 | 0:53:54 |
118 | 321 | CHODOWIEC | EMIL | M | 95 | M 30-39 | 24 | NURZEC-STACJA | 0 | 21,1km | 1:53:34 | 11.15 | [km/h] | 0:00:24 | 0:44:38 | |
119 | 326 | CZECHOWSKI | KONRAD | M | 96 | M 30-39 | 25 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:53:51 | 11.12 | [km/h] | 0:00:34 | 0:56:30 | |
120 | 474 | SKIBIŃSKI | MARIUSZ | M | 97 | M 40-49 | 42 | WARSZAWA | - | 21,1km | 1:54:05 | 11.10 | [km/h] | 0:00:19 | 0:50:19 | |
121 | 505 | WIELGUS | AGNIESZKA | K | 24 | K 40-49 | 6 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 1:54:09 | 11.09 | [km/h] | 0:00:20 | 0:52:06 |
122 | 352 | GRUZA | MARIUSZ | M | 98 | M 40-49 | 43 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:54:09 | 11.09 | [km/h] | 0:00:18 | 0:52:36 | |
123 | 333 | DOMELEWSKA | JOANNA | K | 25 | K 30-39 | 10 | OLECKO | 0 | 21,1km | 1:54:38 | 11.04 | [km/h] | 0:00:18 | 0:54:03 | |
124 | 370 | JĘDRZEJCZYK | AGNIESZKA | K | 26 | K 40-49 | 7 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:54:46 | 11.03 | [km/h] | 0:00:17 | 0:51:13 | |
125 | 466 | SAZONOV | VICTOR | M | 99 | M 30-39 | 26 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:54:50 | 11.02 | [km/h] | 0:00:21 | 0:55:27 |
126 | 346 | GASZTOLD | URSZULA | K | 27 | K 40-49 | 8 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 1:55:14 | 10.99 | [km/h] | 0:00:08 | 0:52:38 |
127 | 500 | WARYKOWSKI | STANISŁAW | M | 100 | M 50-59 | 17 | OLECKO. | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 1:55:14 | 10.99 | [km/h] | 0:00:31 | 0:53:51 |
128 | 407 | MACIEJEWSKI | GRZEGORZ | M | 101 | M 60+ | 8 | GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 1:55:15 | 10.98 | [km/h] | 0:00:16 | 0:52:50 | |
129 | 323 | CIUPIŃSKI | JERZY | M | 102 | M 60+ | 9 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:55:21 | 10.98 | [km/h] | 0:00:00 | 0:52:30 | |
130 | 499 | WARCHOŁ | ARTUR | M | 103 | M 40-49 | 44 | KUCHARY KRÓLEWSKIE | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 1:57:00 | 10.82 | [km/h] | 0:00:11 | 0:55:04 |
131 | 182 | PARAFINIUK | ADAM | M | 104 | M 40-49 | 45 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:57:04 | 10.81 | [km/h] | 0:00:23 | 0:51:33 |
132 | 355 | GULBIŃSKA | ADRIANA | K | 28 | K 40-49 | 9 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 1:57:04 | 10.81 | [km/h] | 0:00:27 | 0:54:46 |
133 | 501 | WASILEWSKA | MAŁGORZATA | K | 29 | K 40-49 | 10 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 1:57:05 | 10.81 | [km/h] | 0:00:27 | 1:57:05 |
134 | 314 | BOGUSKI | ANDRZEJ | M | 105 | M 40-49 | 46 | ŁAPY | FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA | 0 | 21,1km | 1:57:39 | 10.76 | [km/h] | 0:00:15 | 0:53:48 |
135 | 437 | ODZIEMCZYK | TOMASZ | M | 106 | M 30-39 | 27 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:57:49 | 10.75 | [km/h] | 0:00:11 | 0:52:11 | |
136 | 141 | ŁOWICKA-BRYŁA | IZABELA | K | 30 | K 40-49 | 11 | BARTOSZYCE | GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:58:10 | 10.71 | [km/h] | 0:00:22 | 0:53:06 |
137 | 409 | MAJKOWSKI | ŁUKASZ | M | 107 | M 30-39 | 28 | PŁOŃSK | KLUB BIEGACZA IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | 0 | 21,1km | 1:58:36 | 10.67 | [km/h] | 0:00:12 | 0:53:10 |
138 | 406 | ŁUŃSKI | ZBIGNIEW | M | 108 | M 60+ | 10 | MRĄGOWO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:59:18 | 10.61 | [km/h] | 0:00:16 | 0:54:33 |
139 | 444 | PAJEK | JACEK | M | 109 | M 40-49 | 47 | OLSZTYN | DAMITECH TEAM | 0 | 21,1km | 1:59:21 | 10.61 | [km/h] | 0:00:36 | 0:54:45 |
140 | 341 | FILIPIAK | MAGDALENA | K | 31 | K 40-49 | 12 | TARGOWO | 0 | 21,1km | 2:00:33 | 10.50 | [km/h] | 0:00:14 | 0:54:39 | |
141 | 457 | REMISZEWSKI | ZBIGNIEW | M | 110 | M 50-59 | 18 | MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 2:00:35 | 10.50 | [km/h] | 0:00:27 | 0:55:15 | |
142 | 320 | CHMIELEWSKA-BORUCH | MILENA | K | 32 | K 30-39 | 11 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 2:00:36 | 10.50 | [km/h] | 0:00:26 | 0:55:16 | |
143 | 497 | WACH | ZDZISŁAW | M | 111 | M 60+ | 11 | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | 0 | 21,1km | 2:01:00 | 10.46 | [km/h] | 0:00:27 | 0:55:33 |
144 | 405 | ŁOTYSZ | MACIEJ | M | 112 | M 30-39 | 29 | MRĄGOWO | RUSZAJTAM.PL | 0 | 21,1km | 2:01:13 | 10.44 | [km/h] | 0:00:27 | 0:54:50 |
145 | 410 | MAŁECKI | JANUSZ | M | 113 | M 50-59 | 19 | OJRZEŃ | 0 | 21,1km | 2:01:32 | 10.42 | [km/h] | 0:00:07 | 0:53:25 | |
146 | 517 | ZANIEWSKI | KAROL | M | 114 | M 30-39 | 30 | OLECKO | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 2:02:12 | 10.36 | [km/h] | 0:00:32 | 0:54:20 |
147 | 461 | RUDNICKA | JADWIGA | K | 33 | K 50-59 | 2 | BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR | PALĘ WROTKI | 21,1km | 2:02:31 | 10.33 | [km/h] | 0:00:10 | 0:57:27 |
148 | 459 | ROCZEŃ | GRZEGORZ | M | 115 | M 40-49 | 48 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 2:02:47 | 10.31 | [km/h] | 0:00:21 | 0:52:21 |
149 | 487 | SZYMANOWSKA-WARCHOLAK | AGNIESZKA | K | 34 | K 40-49 | 13 | PASYM | 0 | 21,1km | 2:02:52 | 10.30 | [km/h] | 0:00:33 | 0:54:43 | |
150 | 411 | MAŁECKI | RADOSŁAW | M | 116 | M 40-49 | 49 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:02:57 | 10.30 | [km/h] | 0:00:35 | 0:55:31 |
151 | 472 | SMUROVA | EKATERINA | K | 35 | K 0-29 | 6 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:02:59 | 10.29 | [km/h] | 0:00:20 | 0:55:32 |
152 | 350 | GONTARZ | WIKTOR | M | 117 | M 30-39 | 31 | SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:03:16 | 10.27 | [km/h] | 0:00:26 | 0:56:15 | |
153 | 460 | RUDALSKI | RAFAŁ | M | 118 | M 50-59 | 20 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 2:03:21 | 10.26 | [km/h] | 0:00:41 | 0:56:33 | |
154 | 367 | JASIUKIEWICZ | JACEK | M | 119 | M 50-59 | 21 | DOBRE MIASTO | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:03:43 | 10.23 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:25 |
155 | 525 | DOBRZYCKA | ANNA | K | 36 | K 40-49 | 14 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 0 | 21,1km | 2:03:48 | 10.23 | [km/h] | 0:00:08 | 0:55:40 |
156 | 456 | RAKOWSKI | TOMASZ | M | 120 | M 40-49 | 50 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 2:04:28 | 10.17 | [km/h] | 0:00:32 | 0:58:21 |
157 | 508 | WILK | ANNA | K | 37 | K 40-49 | 15 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 2:04:30 | 10.17 | [km/h] | 0:00:29 | 0:58:26 |
158 | 421 | MŁYŃSKI | KRZYSZTYF | M | 121 | M 40-49 | 51 | DOBRE MIASTO | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:05:00 | 10.13 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:25 |
159 | 306 | BEM | MAŁGORZATA | K | 38 | K 40-49 | 16 | OLSZTYN | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:05:00 | 10.13 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:26 |
160 | 313 | BIKOWSKA | ANNA | K | 39 | K 30-39 | 12 | SZEROKI BÓR PISKI | 21,2km | 2:05:01 | 10.13 | [km/h] | - | - | ||
161 | 416 | MIERZEJEWSKA | MAŁGORZATA | K | 40 | K 30-39 | 13 | OSTROŁĘKA | MORSY OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 2:05:15 | 10.11 | [km/h] | 0:00:15 | 0:56:58 |
162 | 482 | SUTKOWSKA | KATARZYNA | K | 41 | K 30-39 | 14 | KETRZYN | DRUZYNA ML KETRZYN | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:05:17 | 10.11 | [km/h] | 0:00:29 | 0:58:07 |
163 | 312 | BIELSKI | DAWID | M | 122 | M 30-39 | 32 | SZCZYTNO | SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:05:31 | 10.09 | [km/h] | 0:00:06 | 0:55:06 |
164 | 363 | JANUSZEWSKA | IZABELA | K | 42 | K 30-39 | 15 | MONTOWO | BIEGAM U KOLESI | 0 | 21,1km | 2:05:58 | 10.05 | [km/h] | 0:00:18 | 0:57:17 |
165 | 368 | JASKULSKI | WALDEMAR | M | 123 | M 40-49 | 52 | PRUSOWY BOREK | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:06:08 | 10.04 | [km/h] | 0:00:09 | 0:57:42 |
166 | 427 | MUSTER-DRAŻBA | EWA | K | 43 | K 40-49 | 17 | OLECKO | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 2:06:25 | 10.01 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:39 |
167 | 342 | FRANKOWSKA | AGNIESZKA | K | 44 | K 30-39 | 16 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 2:07:05 | 9.96 | [km/h] | 0:00:23 | 0:58:19 |
168 | 391 | KOZIELSKI | PAWEŁ | M | 124 | M 40-49 | 53 | WARSZAWA | DXC ACTIVE CREW | 0 | 21,1km | 2:07:25 | 9.94 | [km/h] | 0:00:26 | 0:56:47 |
169 | 488 | SZYMAŃSKI | ARTUR | M | 125 | M 40-49 | 54 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 2:07:53 | 9.90 | [km/h] | 0:00:09 | 0:56:57 | |
170 | 418 | MINIUK | PAWEŁ | M | 126 | M 0-29 | 5 | BIAŁYSTOK | PALĘ WROTKI | PALĘ WROTKI | 21,1km | 2:08:20 | 9.86 | [km/h] | 0:00:31 | 0:58:06 |
171 | 468 | SHULGA | IRINA | K | 45 | K 0-29 | 7 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:08:49 | 9.83 | [km/h] | 0:00:09 | 0:55:38 |
172 | 498 | WARAKSA | DOROTA | K | 46 | K 30-39 | 17 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:09:15 | 9.79 | [km/h] | 0:00:24 | 0:58:19 |
173 | 358 | IWANIUK | JAROSŁAW | M | 127 | M 40-49 | 55 | GRABÓWKA | 0 | 21,1km | 2:09:30 | 9.78 | [km/h] | 0:00:21 | 0:59:40 | |
174 | 402 | LEWALSKA-KONSTANTY | AGATA | K | 47 | K 40-49 | 18 | SZCZYTNO | GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA | 0 | 21,1km | 2:09:32 | 9.77 | [km/h] | 0:00:33 | 0:58:58 |
175 | 485 | SZNEJDER | ANITA | K | 48 | K 40-49 | 19 | SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 2:10:11 | 9.72 | [km/h] | 0:00:14 | 0:56:32 | |
176 | 470 | SKARACZYŃSKI | SEBASTIAN | M | 128 | M 0-29 | 6 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:10:49 | 9.68 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:56 |
177 | 359 | JABŁONOWSKA | MAGDALENA | K | 49 | K 30-39 | 18 | SZCZYTNO | KYOKUSHIN SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:11:05 | 9.66 | [km/h] | 0:00:31 | 1:00:09 |
178 | 478 | STRASZAK | ANGELIKA | K | 50 | K 0-29 | 8 | KLUCZE | 0 | 21,1km | 2:11:24 | 9.63 | [km/h] | 0:00:12 | 0:56:12 | |
179 | 404 | ŁAWRYNOWICZ | IRENEUSZ | M | 129 | M 40-49 | 56 | OLSZTYN | PRZEM-GRI | 0 | 21,1km | 2:11:35 | 9.62 | [km/h] | 0:00:33 | 0:57:52 |
180 | 347 | GMITRZUK | ROBERT | M | 130 | M 50-59 | 22 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:11:55 | 9.60 | [km/h] | 0:00:10 | 0:59:29 |
181 | 389 | KOWALEWSKA | MONIKA | K | 51 | K 30-39 | 19 | OLSZTYN | ZETO SOFTWARE TEAM | 0 | 21,1km | 2:12:45 | 9.54 | [km/h] | 0:00:24 | 0:59:33 |
182 | 469 | SIDORKOVICH | JULIA | K | 52 | K 30-39 | 20 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:13:32 | 9.48 | [km/h] | 0:00:20 | 0:57:51 |
183 | 375 | KASPRZAK | MARTA | K | 53 | K 30-39 | 21 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | 0 | 21,1km | 2:13:39 | 9.47 | [km/h] | 0:00:24 | 1:01:11 |
184 | 336 | DZIKOŃ | MAŁGORZATA | K | 54 | K 30-39 | 22 | WARSZAWA | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:13:45 | 9.47 | [km/h] | 0:00:34 | 1:00:04 |
185 | 428 | MYSZKOWSKI | PAWEŁ | M | 131 | M 30-39 | 33 | WARSZAWA | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:13:45 | 9.47 | [km/h] | 0:00:34 | 1:00:05 |
186 | 414 | MARKIEWICZ | SZYMON | M | 132 | M 40-49 | 57 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 2:13:47 | 9.46 | [km/h] | 0:00:28 | 1:00:02 | |
187 | 384 | KONDRACIUK | SYLWIA | K | 55 | K 30-39 | 23 | SORKWITY | 0 | 21,1km | 2:13:51 | 9.46 | [km/h] | 0:00:24 | 1:00:06 | |
188 | 305 | BAJDA | MARCIN | M | 133 | M 30-39 | 34 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:14:18 | 9.43 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:30 |
189 | 344 | GAC | KAMILA | K | 56 | K 30-39 | 24 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 2:14:52 | 9.39 | [km/h] | 0:00:32 | 0:58:55 | |
190 | 443 | OSIAL | MARIUSZ | M | 134 | M 30-39 | 35 | PŁOŃSK | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 2:16:06 | 9.30 | [km/h] | 0:00:24 | 1:06:52 |
191 | 304 | BAGINSKI | JAN | M | 135 | M 60+ | 12 | OLECKO | OLECKO BIEGA | 0 | 21,1km | 2:17:43 | 9.19 | [km/h] | 0:00:37 | 1:02:29 |
192 | 354 | GRZYMALA | KATIE | M | 136 | M 30-39 | 36 | GIZYCKO | 0 | 21,1km | 2:19:22 | 9.08 | [km/h] | 0:00:35 | 1:01:18 | |
193 | 102 | KOCISZ | KAMIL | M | 137 | M 40-49 | 58 | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 2:20:04 | 9.04 | [km/h] | 0:00:34 | 1:03:01 |
194 | 200 | PUCHALSKA-KOCISZ | GABRIELA | K | 57 | K 30-39 | 25 | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 2:20:04 | 9.04 | [km/h] | 0:00:34 | 1:03:02 |
195 | 513 | WOJNAR | DARIUSZ | M | 138 | M 30-39 | 37 | KRUKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM | 0 | 21,1km | 2:21:24 | 8.95 | [km/h] | 0:00:02 | 1:02:19 |
196 | 519 | ZAWROTNY | JAN | M | 139 | M 50-59 | 23 | MARCINKOWO | 0 | 21,1km | 2:21:42 | 8.93 | [km/h] | 0:00:15 | 1:04:21 | |
197 | 383 | KOMOROWSKA | SYLWIA | K | 58 | K 40-49 | 20 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | 0 | 21,1km | 2:22:44 | 8.87 | [km/h] | 0:00:23 | 1:02:09 |
198 | 441 | ORESHKO | VLADIMIR | M | 140 | M 50-59 | 24 | GUSIEV | BIEG I ZDROWIE | 0 | 21,1km | 2:31:17 | 8.37 | [km/h] | 0:00:43 | 1:09:29 |
199 | 380 | KNIAZEVA | EKATERINA | K | 59 | K 40-49 | 21 | GUSIEV KALININGRAD OBLAST | BIEG I ZDROWIE | 0 | 21,1km | 2:31:34 | 8.35 | [km/h] | 0:00:22 | 1:07:32 |
- | 318 | CHARUBIN | MARIUSZ | M | - | M 30-39 | - | ŁUPKI/PISZ | ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH OKRĘG ŁOMŻYŃSKI KOŁO W KOLNIE | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 327 | DANKIEWICZ | HENRYK | M | - | M 50-59 | - | BIAŁYSTOK | BIEGAMY DLA ZDROWIA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:08 | 0:48:00 |
- | 328 | DEC | MIROSŁAW | M | - | M 50-59 | - | STANKOWO | MORSY B&S | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:26 | 1:01:31 |
- | 329 | MYPABLEB | VIKTOR | M | - | M 60+ | - | - | - | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:16 | 1:09:55 | |
- | 331 | DIKUNOW | BŁAŻEJ | M | - | M 0-29 | - | WARSZAWA | WKURW_TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:20 | 0:53:09 |
- | 334 | DUDA | MARCIN | M | - | M 30-39 | - | OKO | CHARTY PUSZCZY PISKIEJ | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 351 | GÓRSKI | GRZEGORZ | M | - | M 40-49 | - | STOKI | ZWM SPORTS TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 356 | GUMKOWSKI | ANDRZEJ | M | - | M 60+ | - | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 360 | JAGIEŁŁO | PAWEŁ | M | - | M 30-39 | - | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 365 | JAROCKI | JACEK | M | - | M 30-39 | - | BRANIEWO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 378 | KLEKOTKO | WOJTEK | M | - | M 50-59 | - | BAKALARZEWO | BIEGAM Z FRANKIEM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 379 | KNAPIK | ILONA | K | - | K 40-49 | - | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 417 | MIKINA | ARTUR | M | - | M 50-59 | - | WARSZAWA | PWPW SA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 423 | MOREK | KATARZYNA | K | - | K 30-39 | - | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 429 | NABIAŁEK | PIOTR | M | - | M 30-39 | - | OSTROŁĘKA | STARGLASS TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:18 | 0:57:05 |
- | 433 | NIEDŹWIECKI | MAREK | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 436 | OCHNIO | RYSZARD | M | - | M 40-49 | - | JASTROWIE | POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 442 | ORLIKOWSKI | TADEUSZ | M | - | M 60+ | - | GDYNIA | KS GDYNIA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 458 | REMUSZKO | MACIEJ | M | - | M 30-39 | - | WIELBARK | KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 462 | RUSECKAS | JULIUS | M | - | M 40-49 | - | VILNIUS | JONAS MARATONAS | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 467 | SĘKOWSKI | MARCIN | M | - | M 40-49 | - | CHOROSZCZ | DREWNOFORNIR | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 483 | SZCZEPANEK | PIOTR | M | - | M 40-49 | - | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 494 | URBAŃSKI | MARCIN | M | - | M 40-49 | - | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 496 | VORONIANSKAIA | OLGA | K | - | K 40-49 | - | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 509 | WITKIEWICZ | JUSTYNA | K | - | K 40-49 | - | KARWICA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 511 | WOJCZYS | MACIEJ | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO/ II LO GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 514 | WOŁCZEK | TOMASZ | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | II LO GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 515 | ZAGROBA | RAFAŁ | M | - | M 30-39 | - | OLSZTYN | UZERBEJDŻAN | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
M-ce | Numer | Nazwisko | Imię | Płeć | M-ce M/K | Kat. | M-ce kat. M/K | Miejscowość | Klub | Drużyna | DYSTANS | Wynik NETTO | Prędkość km/h | x | CZAS STARTU | 1 OKR. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | LEOŃCZUK | ANDRZEJ | M | 1 | M 0-29 | ZAŚCIANKI | 0 | 21,1km | 1:12:14 | 17.53 | [km/h] | 0:00:01 | 0:33:16 | ||
2 | 430 | NESTEROV | VASILIY | M | 2 | M 30-39 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:19:14 | 15.98 | [km/h] | 0:00:01 | 0:36:22 | |
3 | 455 | PRANCKUNAS | PETRAS | M | 3 | M 40-49 | VILNIUS, LITWA | NA, PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:20:13 | 15.78 | [km/h] | 0:00:01 | 0:37:06 | |
4 | 372 | JUZONIS | EGIDIJUS | M | 4 | M 30-39 | 1 | LITWA, WILNO | NA, PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:20:17 | 15.77 | [km/h] | 0:00:02 | 0:37:05 |
5 | 480 | SUMBAEV | VITALIJ | M | 5 | M 30-39 | 2 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:22:30 | 15.35 | [km/h] | 0:00:01 | 0:37:37 |
6 | 317 | CERNIKOVAS | IGORIS | M | 6 | M 50-59 | 1 | VILNIUS | NA,PAGAUK! | 0 | 21,1km | 1:24:40 | 14.95 | [km/h] | 0:00:02 | 0:39:01 |
7 | 338 | FAMULSKI | MARIUSZ | M | 7 | M 40-49 | 1 | GRABOWO | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:24:54 | 14.91 | [km/h] | 0:00:04 | 0:38:59 |
8 | 393 | KRUPIŃSKI | BOGUMIŁ | M | 8 | M 40-49 | 2 | OLSZTYN | SKS | SKS | 21,1km | 1:25:55 | 14.74 | [km/h] | 0:00:03 | 0:39:54 |
9 | 392 | KRUKOWSKI | KRZYSZTOF | M | 9 | M 40-49 | 3 | NOWA WIES | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:26:15 | 14.68 | [km/h] | 0:00:05 | 0:40:20 |
10 | 484 | SZEWCZYK | RAFAŁ | M | 10 | M 40-49 | 4 | OLSZTYN | SKS | SKS | 21,1km | 1:28:14 | 14.35 | [km/h] | 0:00:03 | 0:40:22 |
11 | 426 | BIŃCZYCKI | MARIUSZ | M | 11 | M 30-39 | 3 | PODSMARDZEWO | - | 21,1km | 1:29:18 | 14.18 | [km/h] | 0:00:05 | 0:40:58 | |
12 | 448 | PETKEVICIENE | LORETA | K | 1 | K 40-49 | VILNIUS | LESTA | 0 | 21,1km | 1:29:19 | 14.17 | [km/h] | 0:00:03 | 0:41:26 | |
13 | 464 | SZTABIŃSKI | WOJCIECH | M | 12 | M 40-49 | 5 | FRĄCKI | 15 | 21,1km | 1:29:57 | 14.07 | [km/h] | 0:00:09 | 0:40:38 | |
14 | 502 | WDOWIAK | WOJCIECH | M | 13 | M 40-49 | 6 | OLSZTYN | SKS | 0 | 21,1km | 1:30:21 | 14.01 | [km/h] | 0:00:03 | 0:41:08 |
15 | 506 | WIELGUS | KRYSTIAN | M | 14 | M 40-49 | 7 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:31:19 | 13.86 | [km/h] | 0:00:04 | 0:41:36 |
16 | 533 | BARTCZAK | MARCIN | M | 15 | M 30-39 | 4 | BISZTYNEK | - | 21,1km | 1:31:44 | 13.80 | [km/h] | 0:00:09 | 0:41:36 | |
17 | 390 | KOZIARSKA | ANIA | K | 2 | K 30-39 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:31:57 | 13.77 | [km/h] | 0:00:01 | 0:42:50 | ||
18 | 400 | LENART | MIŁOSZ | M | 16 | M 50-59 | 2 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 1:33:03 | 13.61 | [km/h] | 0:00:10 | 0:43:14 |
19 | 381 | KOCZKODON | MARIUSZ | M | 17 | M 30-39 | 5 | CIERZPIĘTY | 0 | 21,1km | 1:34:00 | 13.47 | [km/h] | 0:00:11 | 0:40:29 | |
20 | 450 | PĘDZICH | WALDEMAR | M | 18 | M 50-59 | 3 | SZAFARCZYSKA | BBL OSTROŁĘKA STAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKA | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:34:26 | 13.41 | [km/h] | 0:00:17 | 0:43:33 |
21 | 447 | PERKOWSKI | JAROSŁAW | M | 19 | M 40-49 | 8 | SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 1:34:28 | 13.40 | [km/h] | 0:00:00 | 0:44:24 | |
22 | 445 | PAŁAT | PAWEŁ | M | 20 | M 30-39 | 6 | WĘGORZEWO | 11 MPA WĘGORZEWO | 0 | 21,1km | 1:34:29 | 13.40 | [km/h] | 0:00:02 | 0:43:50 |
23 | 530 | DOBRZYN | ZENON | M | 21 | M 60+ | 1 | GIŻYCKO | ROWERY ZENON DOBRZYN | 0 | 21,1km | 1:34:32 | 13.39 | [km/h] | 0:00:04 | 0:42:58 |
24 | 371 | JURKIEWICZ | PAWEŁ | M | 22 | M 40-49 | 9 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:34:34 | 13.39 | [km/h] | 0:00:06 | 0:43:56 | |
25 | 388 | KOWALCZYK | KRYSTIAN | M | 23 | M 0-29 | 1 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:35:11 | 13.30 | [km/h] | 0:00:08 | 0:42:21 |
26 | 396 | KUKUĆ-KWAPISZEWSKA | ANNA | K | 3 | K 40-49 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:35:29 | 13.26 | [km/h] | 0:00:08 | 0:43:16 | ||
27 | 361 | JANAVIČIUS | RIČARDAS | M | 24 | M 40-49 | 10 | VILKAVIŠKIS | 0 | 21,1km | 1:35:59 | 13.19 | [km/h] | 0:00:16 | 0:44:47 | |
28 | 489 | ŚWIERCZ | ANDRZEJ | M | 25 | M 50-59 | 4 | PŁOŃSK | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 1:35:59 | 13.19 | [km/h] | 0:00:06 | 0:44:39 |
29 | 465 | RYMSZEWICZ | TOMASZ | M | 26 | M 30-39 | 7 | TRYGORT | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:36:04 | 13.18 | [km/h] | 0:00:06 | 0:44:01 |
30 | 449 | PETKEVICIUS | DAINIUS | M | 27 | M 40-49 | 11 | VILNIUS | LESTA | 0 | 21,1km | 1:36:28 | 13.12 | [km/h] | 0:00:03 | 0:44:56 |
31 | 315 | BRYL | MIROSŁAW | M | 28 | M 40-49 | 12 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:36:37 | 13.10 | [km/h] | 0:00:08 | 0:44:45 |
32 | 395 | KUCZKOWSKI | RYSZARD | M | 29 | M 50-59 | 5 | KIEŹLINY | DRUŻYNA WILKA | 0 | 21,1km | 1:36:38 | 13.10 | [km/h] | 0:00:20 | 0:44:43 |
33 | 492 | TKACHEV | VYACHESLAV | M | 30 | M 60+ | 2 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:36:51 | 13.07 | [km/h] | 0:00:15 | 0:45:08 |
34 | 385 | KONOPCZYŃSKI | MARCIN | M | 31 | M 30-39 | 8 | LENARTY | 0 | 21,1km | 1:36:58 | 13.06 | [km/h] | 0:00:19 | 0:44:39 | |
35 | 471 | SKOCZEK | JAKUB | M | 32 | M 0-29 | 2 | OTWOCK | 0 | 21,1km | 1:37:03 | 13.04 | [km/h] | 0:00:17 | 0:45:16 | |
36 | 377 | KIŚLUK | JAROSŁAW | M | 33 | M 50-59 | 6 | MIKOŁAJKI | UKS MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 1:37:09 | 13.03 | [km/h] | 0:00:02 | 0:43:18 |
37 | 504 | WEJKUĆ | GRZEGORZ | M | 34 | M 40-49 | 13 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:37:16 | 13.02 | [km/h] | 0:00:28 | 0:43:44 | |
38 | 524 | ŻABICKA | MARTA | K | 4 | K 30-39 | 1 | ROGALE | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 21,1km | 1:37:25 | 13.00 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:04 |
39 | 451 | PIOTROWSKI | WOJCIECH | M | 35 | M 30-39 | 9 | ORNETA | 0 | 21,1km | 1:37:50 | 12.94 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:05 | |
40 | 394 | KRYSIŃSKI | JACEK | M | 36 | M 50-59 | 7 | EŁK | SERDUSZKO TEAM EŁK | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:38:08 | 12.90 | [km/h] | 0:00:04 | 0:43:19 |
41 | 301 | ALCHIMOWICZ | CEZARY | M | 37 | M 50-59 | 8 | NAPRATY | OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 1:38:27 | 12.86 | [km/h] | 0:00:10 | 0:45:31 |
42 | 453 | POLAK | MAREK | M | 38 | M 40-49 | 14 | ORNETA | ORNECKI BIEGACZ | 0 | 21,1km | 1:38:31 | 12.85 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:05 |
43 | 374 | KAPTEINA | ROBERT | M | 39 | M 40-49 | 15 | GRONOWO GÓRNE | 0 | 21,1km | 1:38:37 | 12.84 | [km/h] | 0:00:05 | 0:45:30 | |
44 | 425 | MOUNIER | FREDERIC | M | 40 | M 40-49 | 16 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:38:37 | 12.84 | [km/h] | 0:00:07 | 0:44:52 | |
45 | 435 | OBRZUD | KRZYSZTOF | M | 41 | M 40-49 | 17 | BOŻEPOLE WIELKIE | 0 | 21,1km | 1:38:46 | 12.82 | [km/h] | 0:00:23 | 0:45:37 | |
46 | 522 | ZYSKOWSKI | ANDRZEJ | M | 42 | M 40-49 | 18 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:38:49 | 12.81 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:27 | |
47 | 353 | GRYCIUK | WALENTY | M | 43 | M 40-49 | 19 | NURZEC-STACJA | 0 | 21,1km | 1:39:10 | 12.77 | [km/h] | 0:00:25 | 0:43:53 | |
48 | 523 | ZYŚK | ARKADIUSZ | M | 44 | M 40-49 | 20 | ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:39:26 | 12.73 | [km/h] | 0:00:06 | 0:45:39 |
49 | 475 | SOKÓŁ | PIOTR | M | 45 | M 0-29 | 3 | BISKUPIEC | 0 | 21,1km | 1:39:44 | 12.69 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:08 | |
50 | 486 | SZTEJNA | JOANNA | K | 5 | K 0-29 | 1 | GDAŃSK | ALIOR RUNNING TEAM | 0 | 21,1km | 1:39:53 | 12.67 | [km/h] | 0:00:13 | 0:45:36 |
51 | 521 | ZYSKOWSKI | ARTUR | M | 46 | M 40-49 | 21 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:40:00 | 12.66 | [km/h] | 0:00:10 | 0:46:47 |
52 | 302 | ANDRUKAJTIS | ARKADIUSZ | M | 47 | M 40-49 | 22 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:40:08 | 12.64 | [km/h] | 0:00:07 | 0:44:51 |
53 | 479 | SULEWSKI | MACIEJ | M | 48 | M 40-49 | 23 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:40:17 | 12.62 | [km/h] | 0:00:07 | 0:46:23 |
54 | 412 | MARCHENKO | DMITRIY | M | 49 | M 30-39 | 10 | РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:40:31 | 12.59 | [km/h] | 0:00:19 | 0:45:40 |
55 | 491 | ŚWIERCZ | JACEK | M | 50 | M 40-49 | 24 | WARSZAWA | BYLEDOBIEC ANIN | 0 | 21,1km | 1:41:01 | 12.53 | [km/h] | 0:00:09 | 0:45:56 |
56 | 376 | KIEWISZ | ADAM | M | 51 | M 30-39 | 11 | GIETRZWAŁD | SĄ WOLNIEJSI | 0 | 21,1km | 1:41:10 | 12.51 | [km/h] | 0:00:21 | 0:46:19 |
57 | 422 | MORAWSKI | JACEK | M | 52 | M 40-49 | 25 | BIAŁYSTOK | MORAWSKI TEAM | 0 | 21,1km | 1:41:15 | 12.50 | [km/h] | 0:00:15 | 0:46:13 |
58 | 339 | FAVEEUW | DAVID | M | 53 | M 40-49 | 26 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:41:16 | 12.50 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:48 | |
59 | 337 | FAFIŃSKI | MARCIN | M | 54 | M 30-39 | 12 | MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 1:41:17 | 12.50 | [km/h] | 0:00:17 | 0:46:41 | |
60 | 446 | PARCHOWSKA | MAGDALENA | K | 6 | K 0-29 | 2 | GDAŃSK | PALĘ WROTKI | PALĘ WROTKI | 21,1km | 1:41:22 | 12.49 | [km/h] | 0:00:27 | 0:47:04 |
61 | 420 | MIRONOVA | IRINA | K | 7 | K 40-49 | 1 | ROSSIJA | 0 | 21,1km | 1:41:46 | 12.44 | [km/h] | 0:00:00 | 0:44:30 | |
62 | 507 | WILAMOWSKI | JACEK | M | 55 | M 50-59 | 9 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 1:41:56 | 12.42 | [km/h] | 0:00:07 | 0:45:35 | |
63 | 398 | KWAKSZYS | GRZEGORZ | M | 56 | M 30-39 | 13 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:42:07 | 12.40 | [km/h] | 0:00:22 | 0:47:23 |
64 | 343 | GABRUŚ | DARIUSZ | M | 57 | M 40-49 | 27 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:17 | 12.38 | [km/h] | 0:00:08 | 0:47:04 |
65 | 424 | MOUNIER | ANNA | K | 8 | K 30-39 | 2 | OLSZTYN | SKS | 21,1km | 1:42:18 | 12.38 | [km/h] | 0:00:16 | 0:47:13 | |
66 | 431 | NESTOROWICZ | MAREK | M | 58 | M 40-49 | 28 | KĘTRZYN | VRC KĘTRZYN | 0 | 21,1km | 1:42:24 | 12.36 | [km/h] | 0:00:09 | 0:45:46 |
67 | 403 | LOMPERT | ANDRZEJ | M | 59 | M 40-49 | 29 | ELBLAG | 0 | 21,1km | 1:42:26 | 12.36 | [km/h] | 0:00:22 | 0:48:12 | |
68 | 452 | PIWOŃSKA | JULITA | K | 9 | K 40-49 | 2 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:43 | 12.33 | [km/h] | 0:00:08 | 0:47:03 |
69 | 477 | SPYŁA | DAROSŁAW | M | 60 | M 50-59 | 10 | EŁK | SERDUSZKO TEAM EŁK | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:42:45 | 12.32 | [km/h] | 0:00:05 | 0:47:04 |
70 | 516 | ZALEWSKI | MICHAL | M | 61 | M 40-49 | 30 | ŁAWY | STARGLASS TEAM | 0 | 21,1km | 1:43:10 | 12.27 | [km/h] | 0:00:00 | 0:46:30 |
71 | 413 | MARCINKOWSKA-CHOLEWA | KATARZYNA | K | 10 | K 40-49 | 3 | OSTROŁĘKA | KS ARCO ŁAWY | KS ARCO ŁAWY | 21,1km | 1:43:26 | 12.24 | [km/h] | 0:00:04 | 0:48:03 |
72 | 473 | ZIÓŁKIEWICZ | MICHAŁ | M | 62 | M 40-49 | 31 | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:43:29 | 12.23 | [km/h] | 0:00:12 | 0:48:04 |
73 | 454 | POZDRAWIAM | MARIUSZ | M | 63 | M 60+ | 3 | ŁOMŻA | BIEGAMY DLA ZDROWIA | 0 | 21,1km | 1:43:31 | 12.23 | [km/h] | 0:00:04 | 0:47:11 |
74 | 440 | OPAŁKA | JAN | M | 64 | M 60+ | 4 | PŁOŃSK | KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | 0 | 21,1km | 1:43:35 | 12.22 | [km/h] | 0:00:12 | 0:47:45 |
75 | 362 | JANKOWSKA | MAŁGORZATA | K | 11 | K 30-39 | 3 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 1:43:38 | 12.22 | [km/h] | 0:00:15 | 0:47:31 |
76 | 373 | KACZMARCZYK | ANDRZEJ | M | 65 | M 40-49 | 32 | WARPUNY | KACZMARCZYK TEAM | 0 | 21,1km | 1:43:45 | 12.20 | [km/h] | 0:00:12 | 0:47:02 |
77 | 319 | CHMIEL | REMIGIUSZ | M | 66 | M 40-49 | 33 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 1:43:54 | 12.18 | [km/h] | 0:00:21 | 0:47:37 |
78 | 330 | DEPTUŁA | MAREK | M | 67 | M 30-39 | 14 | MAŁA ŁATANA | 0 | 21,1km | 1:43:58 | 12.18 | [km/h] | 0:00:39 | 0:47:43 | |
79 | 399 | LASZCZAK | JERZY | M | 68 | M 50-59 | 11 | OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:44:01 | 12.17 | [km/h] | 0:00:16 | 0:48:08 |
80 | 308 | BĘDŹKOWSKI | MAREK | M | 69 | M 50-59 | 12 | OSTROŁĘKA | MORSY OSTROŁĘKA/BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 1:44:01 | 12.17 | [km/h] | 0:00:02 | 0:46:36 |
81 | 495 | VOLOVIK | IAROSLAV | M | 70 | M 40-49 | 34 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:44:02 | 12.17 | [km/h] | 0:00:00 | 0:50:32 |
82 | 386 | KORZEP-CZEKALSKA | DOROTA | K | 12 | K 40-49 | 4 | BIAŁOBIEL | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/MORSY OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | 21,1km | 1:44:11 | 12.15 | [km/h] | 0:00:03 | 0:47:39 |
83 | 463 | RUSZEWSKI | TOMASZ | M | 71 | M 30-39 | 15 | SUWAŁKI | 14 DAPPANC SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 1:44:12 | 12.15 | [km/h] | 0:00:34 | 0:47:30 |
84 | 397 | KULESZKA | ANNA | K | 13 | K 0-29 | 3 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 21,1km | 1:44:40 | 12.10 | [km/h] | 0:00:05 | 0:47:24 |
85 | 438 | OKSZTUL | AGNIESZKA | K | 14 | K 0-29 | 4 | BIAŁYSTOK | 0 | 21,1km | 1:45:11 | 12.04 | [km/h] | 0:00:18 | 0:48:05 | |
86 | 345 | GAJEWSKI | KRZYSZTOF | M | 72 | M 30-39 | 16 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | 0 | 21,1km | 1:45:12 | 12.03 | [km/h] | 0:00:17 | 0:48:05 |
87 | 434 | OBORSKI | RYSZARD | M | 73 | M 40-49 | 35 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:45:27 | 12.01 | [km/h] | 0:00:19 | 0:47:28 | |
88 | 316 | BURANDT | MAGDALENA | K | 15 | K 30-39 | 4 | OLSZTYN | 3LIFETEAM/AKM OLSZTYN | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | 21,1km | 1:45:54 | 11.95 | [km/h] | 0:00:15 | 0:48:23 |
89 | 481 | SUMBAEVA | TATIANA | K | 16 | K 30-39 | 5 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:46:37 | 11.87 | [km/h] | 0:00:02 | 0:47:08 |
90 | 520 | ZDUNEK | JÓZEF | M | 74 | M 50-59 | 13 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:46:46 | 11.86 | [km/h] | 0:00:10 | 0:48:36 |
91 | 307 | BENDYK | ELŻBIETA | K | 17 | K 50-59 | 1 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:46:48 | 11.85 | [km/h] | 0:00:06 | 0:48:34 | |
92 | 387 | KOTOWSKI | MAREK | M | 75 | M 30-39 | 17 | OLSZTYN | KOCIAKI | 0 | 21,1km | 1:47:00 | 11.83 | [km/h] | 0:00:17 | 0:47:44 |
93 | 419 | MIRONOV | OLEG | M | 76 | M 30-39 | 18 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:47:02 | 11.83 | [km/h] | 0:00:09 | 0:48:46 |
94 | 518 | ZAPADKA | STANISŁAW | M | 77 | M 60+ | 5 | MRĄG0WO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:47:07 | 11.82 | [km/h] | 0:00:12 | 0:48:59 |
95 | 369 | JĘDRASZAK | BARTOSZ | M | 78 | M 30-39 | 19 | GULBIN | 0 | 21,1km | 1:47:08 | 11.82 | [km/h] | 0:00:37 | 0:48:33 | |
96 | 311 | BIAŁY | RAFAŁ BIAŁY | M | 79 | M 40-49 | 36 | SKITNO | 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE | 0 | 21,1km | 1:47:15 | 11.80 | [km/h] | 0:00:39 | 0:46:05 |
97 | 382 | KOLYAGIN | ALEKSANDR | M | 80 | M 30-39 | 20 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:47:31 | 11.77 | [km/h] | 0:00:20 | 0:47:38 |
98 | 349 | GOŁĘBIOWSKI | JAROSŁAW | M | 81 | M 40-49 | 37 | BIAŁYSTOK | 0 | 21,1km | 1:47:36 | 11.77 | [km/h] | 0:00:19 | 0:50:28 | |
99 | 357 | HYJEK | KAROL | M | 82 | M 30-39 | 21 | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | 0 | 21,1km | 1:47:38 | 11.76 | [km/h] | 0:00:15 | 0:48:24 |
100 | 490 | ŚWIERCZ | IWONA | K | 18 | K 40-49 | 5 | WARSZAWA | BYLEDOBIEC ANIN | 0 | 21,1km | 1:47:57 | 11.73 | [km/h] | 0:00:07 | 0:50:06 |
101 | 512 | WOJNAR | BARBARA | K | 19 | K 30-39 | 6 | KRUKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM | BBL OSTROŁĘKA II | 21,1km | 1:48:15 | 11.70 | [km/h] | 0:00:03 | 0:50:07 |
102 | 366 | JAROSZ | JAROSŁAW | M | 83 | M 60+ | 6 | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | 0 | 21,1km | 1:48:20 | 11.69 | [km/h] | 0:00:08 | 0:49:11 |
103 | 432 | NIECHCIAŁKOWSKI | JANUSZ | M | 84 | M 50-59 | 14 | SEJNY | NIECHCIAŁ TEAM | 0 | 21,1km | 1:48:44 | 11.64 | [km/h] | 0:00:12 | 0:49:52 |
104 | 189 | PŁACZEK | ARTUR | M | 85 | M 40-49 | 38 | GIŻYCKO | GRĄDZKI TEAM GIŻYCKO/11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 0 | 21,1km | 1:49:24 | 11.57 | [km/h] | 0:00:06 | 0:54:44 |
105 | 309 | BIAŁOBRZESKI | WITOLD | M | 86 | M 60+ | 7 | OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 1:49:29 | 11.56 | [km/h] | 0:00:04 | 0:49:07 | |
106 | 348 | GODLEWSKA | DIANA | K | 20 | K 30-39 | 7 | LOMZA | 0 | 21,1km | 1:49:38 | 11.55 | [km/h] | 0:00:10 | 0:49:44 | |
107 | 364 | JANUSZEWSKI | KAROL | M | 87 | M 30-39 | 22 | MONTOWO | BIEGAM U KOLESI | 0 | 21,1km | 1:49:50 | 11.53 | [km/h] | 0:00:19 | 0:48:58 |
108 | 415 | MATYSZEWSKI | JAROSŁAW | M | 88 | M 40-49 | 39 | GDAŃSK | 0 | 21,1km | 1:49:57 | 11.51 | [km/h] | 0:00:25 | 0:50:04 | |
109 | 340 | FILIPIAK | JAN | M | 89 | M 50-59 | 15 | PIECKI | 0 | 21,1km | 1:50:45 | 11.43 | [km/h] | 0:00:24 | 0:51:12 | |
110 | 310 | BIAŁOBRZEWSKI | WOJCIECH | M | 90 | M 40-49 | 40 | DĘBÓWKO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:51:05 | 11.40 | [km/h] | 0:00:10 | 0:51:15 |
111 | 335 | DWULAT | TOMASZ | M | 91 | M 50-59 | 16 | BARCIANY | 0 | 21,1km | 1:51:21 | 11.37 | [km/h] | 0:00:28 | 0:48:30 | |
112 | 324 | CZADO | PATRYCJA | K | 21 | K 0-29 | 5 | WILKÓW ŚREDZKI | 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA | 0 | 21,1km | 1:51:22 | 11.37 | [km/h] | 0:00:32 | 0:50:46 |
113 | 493 | TORZECKI | ŁUKASZ PAWEŁ | M | 92 | M 30-39 | 23 | ŚWIEBODZICE | 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA | 0 | 21,1km | 1:51:24 | 11.36 | [km/h] | 0:00:30 | 0:50:48 |
114 | 476 | SOLIWODA | IWONA | K | 22 | K 30-39 | 8 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 1:52:20 | 11.27 | [km/h] | 0:00:09 | 0:51:11 |
115 | 325 | CZARNECKI | MARCIN | M | 93 | M 40-49 | 41 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:52:31 | 11.25 | [km/h] | 0:00:17 | 0:51:38 | |
116 | 303 | ANTONIENKO - PŁOSZCZUK | BARBARA | K | 23 | K 30-39 | 9 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 1:52:45 | 11.23 | [km/h] | 0:00:17 | 0:52:30 |
117 | 503 | WEJKUĆ | DAWID | M | 94 | M 0-29 | 4 | MRĄGOWO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:53:25 | 11.16 | [km/h] | 0:00:27 | 0:53:54 |
118 | 321 | CHODOWIEC | EMIL | M | 95 | M 30-39 | 24 | NURZEC-STACJA | 0 | 21,1km | 1:53:34 | 11.15 | [km/h] | 0:00:24 | 0:44:38 | |
119 | 326 | CZECHOWSKI | KONRAD | M | 96 | M 30-39 | 25 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:53:51 | 11.12 | [km/h] | 0:00:34 | 0:56:30 | |
120 | 474 | SKIBIŃSKI | MARIUSZ | M | 97 | M 40-49 | 42 | WARSZAWA | - | 21,1km | 1:54:05 | 11.10 | [km/h] | 0:00:19 | 0:50:19 | |
121 | 505 | WIELGUS | AGNIESZKA | K | 24 | K 40-49 | 6 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 1:54:09 | 11.09 | [km/h] | 0:00:20 | 0:52:06 |
122 | 352 | GRUZA | MARIUSZ | M | 98 | M 40-49 | 43 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:54:09 | 11.09 | [km/h] | 0:00:18 | 0:52:36 | |
123 | 333 | DOMELEWSKA | JOANNA | K | 25 | K 30-39 | 10 | OLECKO | 0 | 21,1km | 1:54:38 | 11.04 | [km/h] | 0:00:18 | 0:54:03 | |
124 | 370 | JĘDRZEJCZYK | AGNIESZKA | K | 26 | K 40-49 | 7 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 1:54:46 | 11.03 | [km/h] | 0:00:17 | 0:51:13 | |
125 | 466 | SAZONOV | VICTOR | M | 99 | M 30-39 | 26 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 1:54:50 | 11.02 | [km/h] | 0:00:21 | 0:55:27 |
126 | 346 | GASZTOLD | URSZULA | K | 27 | K 40-49 | 8 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 1:55:14 | 10.99 | [km/h] | 0:00:08 | 0:52:38 |
127 | 500 | WARYKOWSKI | STANISŁAW | M | 100 | M 50-59 | 17 | OLECKO. | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 1:55:14 | 10.99 | [km/h] | 0:00:31 | 0:53:51 |
128 | 407 | MACIEJEWSKI | GRZEGORZ | M | 101 | M 60+ | 8 | GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 1:55:15 | 10.98 | [km/h] | 0:00:16 | 0:52:50 | |
129 | 323 | CIUPIŃSKI | JERZY | M | 102 | M 60+ | 9 | OLSZTYN | 0 | 21,1km | 1:55:21 | 10.98 | [km/h] | 0:00:00 | 0:52:30 | |
130 | 499 | WARCHOŁ | ARTUR | M | 103 | M 40-49 | 44 | KUCHARY KRÓLEWSKIE | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 1:57:00 | 10.82 | [km/h] | 0:00:11 | 0:55:04 |
131 | 182 | PARAFINIUK | ADAM | M | 104 | M 40-49 | 45 | EŁK | SUPERDRUŻYNA | SUPERDRUŻYNA | 21,1km | 1:57:04 | 10.81 | [km/h] | 0:00:23 | 0:51:33 |
132 | 355 | GULBIŃSKA | ADRIANA | K | 28 | K 40-49 | 9 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 1:57:04 | 10.81 | [km/h] | 0:00:27 | 0:54:46 |
133 | 501 | WASILEWSKA | MAŁGORZATA | K | 29 | K 40-49 | 10 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 1:57:05 | 10.81 | [km/h] | 0:00:27 | 1:57:05 |
134 | 314 | BOGUSKI | ANDRZEJ | M | 105 | M 40-49 | 46 | ŁAPY | FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA | 0 | 21,1km | 1:57:39 | 10.76 | [km/h] | 0:00:15 | 0:53:48 |
135 | 437 | ODZIEMCZYK | TOMASZ | M | 106 | M 30-39 | 27 | ELBLĄG | 0 | 21,1km | 1:57:49 | 10.75 | [km/h] | 0:00:11 | 0:52:11 | |
136 | 141 | ŁOWICKA-BRYŁA | IZABELA | K | 30 | K 40-49 | 11 | BARTOSZYCE | GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | ENDORFINY BARTOSZYCE | 21,1km | 1:58:10 | 10.71 | [km/h] | 0:00:22 | 0:53:06 |
137 | 409 | MAJKOWSKI | ŁUKASZ | M | 107 | M 30-39 | 28 | PŁOŃSK | KLUB BIEGACZA IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | 0 | 21,1km | 1:58:36 | 10.67 | [km/h] | 0:00:12 | 0:53:10 |
138 | 406 | ŁUŃSKI | ZBIGNIEW | M | 108 | M 60+ | 10 | MRĄGOWO | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 1:59:18 | 10.61 | [km/h] | 0:00:16 | 0:54:33 |
139 | 444 | PAJEK | JACEK | M | 109 | M 40-49 | 47 | OLSZTYN | DAMITECH TEAM | 0 | 21,1km | 1:59:21 | 10.61 | [km/h] | 0:00:36 | 0:54:45 |
140 | 341 | FILIPIAK | MAGDALENA | K | 31 | K 40-49 | 12 | TARGOWO | 0 | 21,1km | 2:00:33 | 10.50 | [km/h] | 0:00:14 | 0:54:39 | |
141 | 457 | REMISZEWSKI | ZBIGNIEW | M | 110 | M 50-59 | 18 | MIKOŁAJKI | 0 | 21,1km | 2:00:35 | 10.50 | [km/h] | 0:00:27 | 0:55:15 | |
142 | 320 | CHMIELEWSKA-BORUCH | MILENA | K | 32 | K 30-39 | 11 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 2:00:36 | 10.50 | [km/h] | 0:00:26 | 0:55:16 | |
143 | 497 | WACH | ZDZISŁAW | M | 111 | M 60+ | 11 | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | 0 | 21,1km | 2:01:00 | 10.46 | [km/h] | 0:00:27 | 0:55:33 |
144 | 405 | ŁOTYSZ | MACIEJ | M | 112 | M 30-39 | 29 | MRĄGOWO | RUSZAJTAM.PL | 0 | 21,1km | 2:01:13 | 10.44 | [km/h] | 0:00:27 | 0:54:50 |
145 | 410 | MAŁECKI | JANUSZ | M | 113 | M 50-59 | 19 | OJRZEŃ | 0 | 21,1km | 2:01:32 | 10.42 | [km/h] | 0:00:07 | 0:53:25 | |
146 | 517 | ZANIEWSKI | KAROL | M | 114 | M 30-39 | 30 | OLECKO | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 2:02:12 | 10.36 | [km/h] | 0:00:32 | 0:54:20 |
147 | 461 | RUDNICKA | JADWIGA | K | 33 | K 50-59 | 2 | BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR | PALĘ WROTKI | 21,1km | 2:02:31 | 10.33 | [km/h] | 0:00:10 | 0:57:27 |
148 | 459 | ROCZEŃ | GRZEGORZ | M | 115 | M 40-49 | 48 | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | 21,1km | 2:02:47 | 10.31 | [km/h] | 0:00:21 | 0:52:21 |
149 | 487 | SZYMANOWSKA-WARCHOLAK | AGNIESZKA | K | 34 | K 40-49 | 13 | PASYM | 0 | 21,1km | 2:02:52 | 10.30 | [km/h] | 0:00:33 | 0:54:43 | |
150 | 411 | MAŁECKI | RADOSŁAW | M | 116 | M 40-49 | 49 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:02:57 | 10.30 | [km/h] | 0:00:35 | 0:55:31 |
151 | 472 | SMUROVA | EKATERINA | K | 35 | K 0-29 | 6 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:02:59 | 10.29 | [km/h] | 0:00:20 | 0:55:32 |
152 | 350 | GONTARZ | WIKTOR | M | 117 | M 30-39 | 31 | SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:03:16 | 10.27 | [km/h] | 0:00:26 | 0:56:15 | |
153 | 460 | RUDALSKI | RAFAŁ | M | 118 | M 50-59 | 20 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 2:03:21 | 10.26 | [km/h] | 0:00:41 | 0:56:33 | |
154 | 367 | JASIUKIEWICZ | JACEK | M | 119 | M 50-59 | 21 | DOBRE MIASTO | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:03:43 | 10.23 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:25 |
155 | 525 | DOBRZYCKA | ANNA | K | 36 | K 40-49 | 14 | WĘGORZEWO | KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | 0 | 21,1km | 2:03:48 | 10.23 | [km/h] | 0:00:08 | 0:55:40 |
156 | 456 | RAKOWSKI | TOMASZ | M | 120 | M 40-49 | 50 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 2:04:28 | 10.17 | [km/h] | 0:00:32 | 0:58:21 |
157 | 508 | WILK | ANNA | K | 37 | K 40-49 | 15 | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | 21,1km | 2:04:30 | 10.17 | [km/h] | 0:00:29 | 0:58:26 |
158 | 421 | MŁYŃSKI | KRZYSZTYF | M | 121 | M 40-49 | 51 | DOBRE MIASTO | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:05:00 | 10.13 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:25 |
159 | 306 | BEM | MAŁGORZATA | K | 38 | K 40-49 | 16 | OLSZTYN | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | 0 | 21,1km | 2:05:00 | 10.13 | [km/h] | 0:00:30 | 0:57:26 |
160 | 416 | MIERZEJEWSKA | MAŁGORZATA | K | 39 | K 30-39 | 12 | OSTROŁĘKA | MORSY OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 2:05:15 | 10.11 | [km/h] | 0:00:15 | 0:56:58 |
161 | 482 | SUTKOWSKA | KATARZYNA | K | 40 | K 30-39 | 13 | KETRZYN | DRUZYNA ML KETRZYN | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:05:17 | 10.11 | [km/h] | 0:00:29 | 0:58:07 |
162 | 312 | BIELSKI | DAWID | M | 122 | M 30-39 | 32 | SZCZYTNO | SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:05:31 | 10.09 | [km/h] | 0:00:06 | 0:55:06 |
163 | 363 | JANUSZEWSKA | IZABELA | K | 41 | K 30-39 | 14 | MONTOWO | BIEGAM U KOLESI | 0 | 21,1km | 2:05:58 | 10.05 | [km/h] | 0:00:18 | 0:57:17 |
164 | 368 | JASKULSKI | WALDEMAR | M | 123 | M 40-49 | 52 | PRUSOWY BOREK | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:06:08 | 10.04 | [km/h] | 0:00:09 | 0:57:42 |
165 | 427 | MUSTER-DRAŻBA | EWA | K | 42 | K 40-49 | 17 | OLECKO | OLECKO BIEGA | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | 21,1km | 2:06:25 | 10.01 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:39 |
166 | 342 | FRANKOWSKA | AGNIESZKA | K | 43 | K 30-39 | 15 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML | 21,1km | 2:07:05 | 9.96 | [km/h] | 0:00:23 | 0:58:19 |
167 | 391 | KOZIELSKI | PAWEŁ | M | 124 | M 40-49 | 53 | WARSZAWA | DXC ACTIVE CREW | 0 | 21,1km | 2:07:25 | 9.94 | [km/h] | 0:00:26 | 0:56:47 |
168 | 488 | SZYMAŃSKI | ARTUR | M | 125 | M 40-49 | 54 | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 2:07:53 | 9.90 | [km/h] | 0:00:09 | 0:56:57 | |
169 | 418 | MINIUK | PAWEŁ | M | 126 | M 0-29 | 5 | BIAŁYSTOK | PALĘ WROTKI | PALĘ WROTKI | 21,1km | 2:08:20 | 9.86 | [km/h] | 0:00:31 | 0:58:06 |
170 | 468 | SHULGA | IRINA | K | 44 | K 0-29 | 7 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:08:49 | 9.83 | [km/h] | 0:00:09 | 0:55:38 |
171 | 498 | WARAKSA | DOROTA | K | 45 | K 30-39 | 16 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | DRUŻYNA ML 2 | 21,1km | 2:09:15 | 9.79 | [km/h] | 0:00:24 | 0:58:19 |
172 | 358 | IWANIUK | JAROSŁAW | M | 127 | M 40-49 | 55 | GRABÓWKA | 0 | 21,1km | 2:09:30 | 9.78 | [km/h] | 0:00:21 | 0:59:40 | |
173 | 402 | LEWALSKA-KONSTANTY | AGATA | K | 46 | K 40-49 | 18 | SZCZYTNO | GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA | 0 | 21,1km | 2:09:32 | 9.77 | [km/h] | 0:00:33 | 0:58:58 |
174 | 485 | SZNEJDER | ANITA | K | 47 | K 40-49 | 19 | SUWAŁKI | 0 | 21,1km | 2:10:11 | 9.72 | [km/h] | 0:00:14 | 0:56:32 | |
175 | 470 | SKARACZYŃSKI | SEBASTIAN | M | 128 | M 0-29 | 6 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:10:49 | 9.68 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:56 |
176 | 359 | JABŁONOWSKA | MAGDALENA | K | 48 | K 30-39 | 17 | SZCZYTNO | KYOKUSHIN SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:11:05 | 9.66 | [km/h] | 0:00:31 | 1:00:09 |
177 | 478 | STRASZAK | ANGELIKA | K | 49 | K 0-29 | 8 | KLUCZE | 0 | 21,1km | 2:11:24 | 9.63 | [km/h] | 0:00:12 | 0:56:12 | |
178 | 404 | ŁAWRYNOWICZ | IRENEUSZ | M | 129 | M 40-49 | 56 | OLSZTYN | PRZEM-GRI | 0 | 21,1km | 2:11:35 | 9.62 | [km/h] | 0:00:33 | 0:57:52 |
179 | 347 | GMITRZUK | ROBERT | M | 130 | M 50-59 | 22 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 2:11:55 | 9.60 | [km/h] | 0:00:10 | 0:59:29 |
180 | 389 | KOWALEWSKA | MONIKA | K | 50 | K 30-39 | 18 | OLSZTYN | ZETO SOFTWARE TEAM | 0 | 21,1km | 2:12:45 | 9.54 | [km/h] | 0:00:24 | 0:59:33 |
181 | 469 | SIDORKOVICH | JULIA | K | 51 | K 30-39 | 19 | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 2:13:32 | 9.48 | [km/h] | 0:00:20 | 0:57:51 |
182 | 375 | KASPRZAK | MARTA | K | 52 | K 30-39 | 20 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | 0 | 21,1km | 2:13:39 | 9.47 | [km/h] | 0:00:24 | 1:01:11 |
183 | 336 | DZIKOŃ | MAŁGORZATA | K | 53 | K 30-39 | 21 | WARSZAWA | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:13:45 | 9.47 | [km/h] | 0:00:34 | 1:00:04 |
184 | 428 | MYSZKOWSKI | PAWEŁ | M | 131 | M 30-39 | 33 | WARSZAWA | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:13:45 | 9.47 | [km/h] | 0:00:34 | 1:00:05 |
185 | 414 | MARKIEWICZ | SZYMON | M | 132 | M 40-49 | 57 | MRĄGOWO | 0 | 21,1km | 2:13:47 | 9.46 | [km/h] | 0:00:28 | 1:00:02 | |
186 | 384 | KONDRACIUK | SYLWIA | K | 54 | K 30-39 | 22 | SORKWITY | 0 | 21,1km | 2:13:51 | 9.46 | [km/h] | 0:00:24 | 1:00:06 | |
187 | 305 | BAJDA | MARCIN | M | 133 | M 30-39 | 34 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | 0 | 21,1km | 2:14:18 | 9.43 | [km/h] | 0:00:18 | 0:56:30 |
188 | 344 | GAC | KAMILA | K | 55 | K 30-39 | 23 | LIDZBARK WARMIŃSKI | 0 | 21,1km | 2:14:52 | 9.39 | [km/h] | 0:00:32 | 0:58:55 | |
189 | 443 | OSIAL | MARIUSZ | M | 134 | M 30-39 | 35 | PŁOŃSK | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | 0 | 21,1km | 2:16:06 | 9.30 | [km/h] | 0:00:24 | 1:06:52 |
190 | 304 | BAGINSKI | JAN | M | 135 | M 60+ | 12 | OLECKO | OLECKO BIEGA | 0 | 21,1km | 2:17:43 | 9.19 | [km/h] | 0:00:37 | 1:02:29 |
191 | 354 | GRZYMALA | KATIE | M | 136 | M 30-39 | 36 | GIZYCKO | 0 | 21,1km | 2:19:22 | 9.08 | [km/h] | 0:00:35 | 1:01:18 | |
192 | 102 | KOCISZ | KAMIL | M | 137 | M 40-49 | 58 | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 2:20:04 | 9.04 | [km/h] | 0:00:34 | 1:03:01 |
193 | 200 | PUCHALSKA-KOCISZ | GABRIELA | K | 56 | K 30-39 | 24 | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 2:20:04 | 9.04 | [km/h] | 0:00:34 | 1:03:02 |
194 | 513 | WOJNAR | DARIUSZ | M | 138 | M 30-39 | 37 | KRUKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA/OLSZEWO-BORKI TEAM | 0 | 21,1km | 2:21:24 | 8.95 | [km/h] | 0:00:02 | 1:02:19 |
195 | 519 | ZAWROTNY | JAN | M | 139 | M 50-59 | 23 | MARCINKOWO | 0 | 21,1km | 2:21:42 | 8.93 | [km/h] | 0:00:15 | 1:04:21 | |
196 | 383 | KOMOROWSKA | SYLWIA | K | 57 | K 40-49 | 20 | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | 0 | 21,1km | 2:22:44 | 8.87 | [km/h] | 0:00:23 | 1:02:09 |
197 | 441 | ORESHKO | VLADIMIR | M | 140 | M 50-59 | 24 | GUSIEV | BIEG I ZDROWIE | 0 | 21,1km | 2:31:17 | 8.37 | [km/h] | 0:00:43 | 1:09:29 |
198 | 380 | KNIAZEVA | EKATERINA | K | 58 | K 40-49 | 21 | GUSIEV KALININGRAD OBLAST | BIEG I ZDROWIE | 0 | 21,1km | 2:31:34 | 8.35 | [km/h] | 0:00:22 | 1:07:32 |
- | 313 | BIKOWSKA | ANNA | K | - | K 30-39 | - | SZEROKI BÓR PISKI | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 318 | CHARUBIN | MARIUSZ | M | - | M 30-39 | - | ŁUPKI/PISZ | ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH OKRĘG ŁOMŻYŃSKI KOŁO W KOLNIE | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 327 | DANKIEWICZ | HENRYK | M | - | M 50-59 | - | BIAŁYSTOK | BIEGAMY DLA ZDROWIA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:08 | 0:48:00 |
- | 328 | DEC | MIROSŁAW | M | - | M 50-59 | - | STANKOWO | MORSY B&S | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:26 | 1:01:31 |
- | 329 | MYPABLEB | VIKTOR | M | - | M 60+ | - | - | - | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:16 | 1:09:55 | |
- | 331 | DIKUNOW | BŁAŻEJ | M | - | M 0-29 | - | WARSZAWA | WKURW_TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:20 | 0:53:09 |
- | 334 | DUDA | MARCIN | M | - | M 30-39 | - | OKO | CHARTY PUSZCZY PISKIEJ | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 351 | GÓRSKI | GRZEGORZ | M | - | M 40-49 | - | STOKI | ZWM SPORTS TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 356 | GUMKOWSKI | ANDRZEJ | M | - | M 60+ | - | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 360 | JAGIEŁŁO | PAWEŁ | M | - | M 30-39 | - | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 365 | JAROCKI | JACEK | M | - | M 30-39 | - | BRANIEWO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 378 | KLEKOTKO | WOJTEK | M | - | M 50-59 | - | BAKALARZEWO | BIEGAM Z FRANKIEM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 379 | KNAPIK | ILONA | K | - | K 40-49 | - | WARSZAWA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 417 | MIKINA | ARTUR | M | - | M 50-59 | - | WARSZAWA | PWPW SA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 423 | MOREK | KATARZYNA | K | - | K 30-39 | - | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 429 | NABIAŁEK | PIOTR | M | - | M 30-39 | - | OSTROŁĘKA | STARGLASS TEAM | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:18 | 0:57:05 |
- | 433 | NIEDŹWIECKI | MAREK | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 436 | OCHNIO | RYSZARD | M | - | M 40-49 | - | JASTROWIE | POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 442 | ORLIKOWSKI | TADEUSZ | M | - | M 60+ | - | GDYNIA | KS GDYNIA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 458 | REMUSZKO | MACIEJ | M | - | M 30-39 | - | WIELBARK | KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 462 | RUSECKAS | JULIUS | M | - | M 40-49 | - | VILNIUS | JONAS MARATONAS | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 467 | SĘKOWSKI | MARCIN | M | - | M 40-49 | - | CHOROSZCZ | DREWNOFORNIR | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 483 | SZCZEPANEK | PIOTR | M | - | M 40-49 | - | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 494 | URBAŃSKI | MARCIN | M | - | M 40-49 | - | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 496 | VORONIANSKAIA | OLGA | K | - | K 40-49 | - | KALININGRAD | AMBERMAN | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 509 | WITKIEWICZ | JUSTYNA | K | - | K 40-49 | - | KARWICA | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 | |
- | 511 | WOJCZYS | MACIEJ | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | BBL GIŻYCKO/ II LO GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 514 | WOŁCZEK | TOMASZ | M | - | M 0-29 | - | GIŻYCKO | II LO GIŻYCKO | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
- | 515 | ZAGROBA | RAFAŁ | M | - | M 30-39 | - | OLSZTYN | UZERBEJDŻAN | 0 | 21,1km | 0:00:00 | - | [km/h] | 0:00:00 | 0:00:00 |
Miejsce | DRUŻYNA | Zawodnik1 | Zawodnik2 | Zawodnik3 | Czas 1 | Czas 2 | Czas 3 | Razem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | FAMULSKI MARIUSZ (M - 1978) | WIELGUS KRYSTIAN (M - 1978) | ŻABICKA MARTA (K - 1981) | 1:24:54 | 1:31:19 | 1:37:25 | 4:33:38 |
2 | SKS | KRUPIŃSKI BOGUMIŁ (M - 1973) | SZEWCZYK RAFAŁ (M - 1974) | MOUNIER ANNA (K - 1979) | 1:25:55 | 1:28:14 | 1:42:18 | 4:36:27 |
3 | KS ARCO ŁAWY | KRUKOWSKI KRZYSZTOF (M - 1976) | ZYŚK ARKADIUSZ (M - 1975) | MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA (K - 1974) | 1:26:15 | 1:39:26 | 1:43:26 | 4:49:07 |
4 | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA SZYBCIORY | KOWALCZYK KRYSTIAN (M - 1990) | SULEWSKI MACIEJ (M - 1976) | KORZEP-CZEKALSKA DOROTA (K - 1976) | 1:35:11 | 1:40:17 | 1:44:11 | 4:59:39 |
5 | 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | RYMSZEWICZ TOMASZ (M - 1980) | ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ (M - 1976) | KULESZKA ANNA (K - 1989) | 1:36:04 | 1:40:08 | 1:44:40 | 5:00:52 |
6 | BBL OSTROŁĘKA II | PĘDZICH WALDEMAR (M - 1961) | ZYSKOWSKI ARTUR (M - 1976) | WOJNAR BARBARA (K - 1980) | 1:34:26 | 1:40:00 | 1:48:15 | 5:02:41 |
7 | SUPERDRUŻYNA | KRYSIŃSKI JACEK (M - 1968) | GABRUŚ DARIUSZ (M - 1977) | PIWOŃSKA JULITA (K - 1978) | 1:38:08 | 1:42:17 | 1:42:43 | 5:03:08 |
8 | AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 21KM | ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ (M - 1974) | LASZCZAK JERZY (M - 1961) | BURANDT MAGDALENA (K - 1980) | 1:43:29 | 1:44:01 | 1:45:54 | 5:13:24 |
9 | ENDORFINY BARTOSZYCE | BRYL MIROSŁAW (M - 1977) | KWAKSZYS GRZEGORZ (M - 1980) | ŁOWICKA-BRYŁA IZABELA (K - 1971) | 1:36:37 | 1:42:07 | 1:58:10 | 5:16:54 |
10 | DRUŻYNA ML | LENART MIŁOSZ (M - 1965) | JANKOWSKA MAŁGORZATA (K - 1983) | FRANKOWSKA AGNIESZKA (K - 1985) | 1:33:03 | 1:43:38 | 2:07:05 | 5:23:46 |
11 | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP II | CHMIEL REMIGIUSZ (M - 1977) | WIELGUS AGNIESZKA (K - 1976) | ROCZEŃ GRZEGORZ (M - 1978) | 1:43:54 | 1:54:09 | 2:02:47 | 5:40:50 |
12 | PALĘ WROTKI | PARCHOWSKA MAGDALENA (K - 1996) | RUDNICKA JADWIGA (K - 1959) | MINIUK PAWEŁ (M - 1991) | 1:41:22 | 2:02:31 | 2:08:20 | 5:52:13 |
13 | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | GULBIŃSKA ADRIANA (K - 1978) | WASILEWSKA MAŁGORZATA (K - 1974) | RAKOWSKI TOMASZ (M - 1977) | 1:57:04 | 1:57:05 | 2:04:28 | 5:58:37 |
14 | OLECKO BIEGA I PÓŁMARATON | WARYKOWSKI STANISŁAW (M - 1962) | ZANIEWSKI KAROL (M - 1981) | MUSTER-DRAŻBA EWA (K - 1973) | 1:55:14 | 2:02:12 | 2:06:25 | 6:03:51 |
15 | DRUŻYNA ML 2 | MAŁECKI RADOSŁAW (M - 1974) | SUTKOWSKA KATARZYNA (K - 1982) | WARAKSA DOROTA (K - 1983) | 2:02:57 | 2:05:17 | 2:09:15 | 6:17:29 |