Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariańska Amelia Mariańska | Szczytno | Polska | bieg | Sobieski Szczytno | opłacono on-line |
2 | Kucisz Martyna | Ostrołęka | Polska | bieg | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line |
3 | Kaczmarczyk Mateusz | Klon | Polska | bieg | opłacono on-line | |
4 | Zieja Andrzej | Olsztyn | Polska | bieg | Skazani na sukces | opłacono on-line |
5 | Szwejkowska-Dudziec Marta | Szczytno | Polska | bieg | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
6 | Kozłowska Lena | Pasym | Polska | bieg | opłacono | |
7 | Kozłowski Mirosław | Pasym | Polska | bieg | opłacono | |
8 | Mierzejewski Tomasz | Ostrołęka | Polska | bieg | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line |
9 | Domurad Magdalena | Ostrołęka | Polska | bieg | Reebok Run Crew Ostrołęka | opłacono on-line |
10 | Wardęcki Piotr | Kamionek | Polska | bieg | opłacono | |
11 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Polska | bieg | 4.W-M BOT Olsztyn | opłacono on-line |
12 | Kuciński Franciszek | Wielbark | Polska | bieg | opłacono on-line | |
13 | MIERZEJEWSKA KINGA | NOWE GIZEWO | Polska | bieg | LO 3 Szczytno | opłacono on-line |
14 | Szewczyk Dominik | Cynków | Polska | bieg | opłacono on-line | |
15 | MIERZEJEWSKA AGNIESZKA | NOWE GIZEWO | Polska | bieg | opłacono on-line | |
16 | Koczara Ewa | Wielbark | Polska | bieg | opłacono on-line | |
17 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | bieg | MORSY BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
18 | Świderska Kamila | Rumy | Polska | bieg | OSP Rumy | opłacono on-line |
19 | Kaczmarczyk Hubert | Szczytno | Polska | bieg | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
20 | Olzacka Anna | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
21 | Mikita Mirek | Olsztyn | Polska | bieg | opłacono on-line | |
22 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | bieg | MORSY BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
23 | Siestrzykowski Jan | Ryn | Polska | bieg | opłacono on-line | |
24 | Błońska Justyna | Dźwierzuty | Polska | bieg | OSP Linowo | opłacono on-line |
25 | Mroziński Dariusz | Działdowo | Polska | bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
26 | Wojtaś Mirek | Olsztyn | Polska | bieg | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
27 | Mikulak Graźyna | Olsztyn | Polska | bieg | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
28 | Całka Jacek | Olsztyn | Polska | bieg | opłacono on-line | |
29 | Czyżak Wiktoria | Nidzica | Polska | bieg | opłacono on-line | |
30 | Całka Aneta | Olsztyn | Polska | bieg | opłacono on-line | |
31 | Piotrowski Andrzej | Pasym | Polska | bieg | OSP Pasym | opłacono |
32 | Majewska Sylwia | Wały | Polska | bieg | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
33 | MECH EWA | Ostrołęka | Polska | nordic walking | Morsy Ostołęka | opłacono on-line |
34 | Kacpura Joanna | Ostrołęka | Polska | nordic walking | Morsy Ostołęka | opłacono on-line |
35 | Wiśniewski Piotr | Inowrocław | Polska | bieg | Szczycieński Klub Kyokushin Karate | opłacono on-line |
36 | Borowski Robert | Mrągowo | Polska | bieg | opłacono on-line | |
37 | Dawidowicz Tomasz | Ostrołęka | Polska | bieg | Morsy Ostrołeka | opłacono on-line |
38 | Tuszyński Krystian | Szczytno | Polska | bieg | opłacono | |
39 | Deptuła Mateusz | Szczytno | Polska | bieg | opłacono | |
40 | Miłkowski Marcin | Szczytno | Polska | bieg | opłacono | |
41 | Baranowska -Jacewicz Wanda | Olsztyn | Polska | bieg | KS Neonet | opłacono on-line |
42 | Waś Aleksander | Pasym | Polska | bieg | opłacono on-line | |
43 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | bieg | opłacono on-line | |
44 | Bielski Dawid | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
45 | Boczar Beata | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
46 | Trela Żaneta | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
47 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | bieg | ZIMNY RESET | opłacono on-line |
48 | Nieściór Mieczysława | Stękiny | Polska | bieg | Kąpiący się zimą Olsztyn | opłacono on-line |
49 | Nieściór Jan Nieściór | Stękiny | Polska | bieg | Kąpiący się zimą Olsztyn | opłacono on-line |
50 | Jabłoński Paweł | Nidzica | Polska | bieg | Nidzica Biega | opłacono on-line |
51 | Zdunek Józef | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
52 | Kondraciuk sylwia | sorkwity | Polska | bieg | opłacono on-line | |
53 | Otkińska ANNA | Mrągowo | Polska | bieg | opłacono on-line | |
54 | Pieloszczyk Andrzej | Cerkiewnik | Polska | bieg | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
55 | Młyński Krzysztyf | Dobre Miasto | Polska | nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
56 | Jerzok Tomasz | Korpele | Polska | bieg | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
57 | Kopaniec Marta | Sorkwity | Polska | nordic walking | OSP Sorkwity | opłacono on-line |
58 | Burda Kamil | Sorkwity | Polska | bieg | OSP Sorkwity | opłacono on-line |
59 | Tomaszewski Michał | Szczytno | Polska | bieg | Bezpartyjny | opłacono on-line |
60 | Kraszewski Wojciech | Olsztyn | Polska | nordic walking | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
61 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | Polska | bieg | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
62 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Polska | bieg | Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
63 | KOSTURKIEWICZ Cezary | Niestum | Polska | nordic walking | Morsy Ciechanów | opłacono |
64 | Mosiej Andrzej | Ciechanów | Polska | bieg | Morsy Ciechanów | opłacono on-line |
65 | Mosiej Iwona | Ciechanów | Polska | bieg | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono on-line |
66 | ROŻEK CEZARY | SZCZYTNO | Polska | bieg | opłacono on-line | |
67 | Frankowska Agnieszka | Kętrzyn | Polska | bieg | Druzyna ML Ketrzyn | opłacono on-line |
68 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Polska | bieg | opłacono on-line | |
69 | Kulesza Grzegorz | Sokoły | Polska | bieg | opłacono on-line | |
70 | Karpinski Adam | Ostroleka | Polska | bieg | Morsy Ostołęka | opłacono on-line |
71 | Szewczuk Alicja | Warpuny | Polska | bieg | opłacono on-line | |
72 | Rybaczyk Cezary Rybaczyk | Nikielkowo | Polska | bieg | opłacono on-line | |
73 | Rybaczyk Marzena | Nikielkowo | Polska | nordic walking | opłacono on-line | |
74 | Cegielski Marcin | Szczytno | Polska | bieg | Aikido Yudokan - Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
75 | Kalicki Adrian Kalicki | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
76 | Mazur Krzyś | Krawno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
77 | Możdżeń Justyna | Krawno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
78 | Radwanska Magdalena | Ostrołęka | Polska | bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
79 | Pieczkowski Hubert | Spręcowo | Polska | bieg | Morsy Dywity | opłacono on-line |
80 | Sobolewski Jakub | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
81 | Radwanski Tomasz | Ostrołęka | Polska | bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
82 | Pieczkowska Agnieszka Pieczkowska | Dywity | Polska | bieg | Morsy Dywity | opłacono on-line |
83 | Kulik Adam | Zabiele-piliki | Polska | bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono |
84 | Ciba Dariusz | WARSZAWA | Polska | nordic walking | opłacono on-line | |
85 | Młynarski Tomasz | WARSZAWA | Polska | nordic walking | opłacono on-line | |
86 | Żbikowska Bożena | Nidzica | Polska | bieg | opłacono on-line | |
87 | Łapiński Bazyli | Tylkowo | Polska | nordic walking | Morsy Reset Szczytno | opłacono on-line |
88 | Olzacki Paweł | Szczytno | Polska | bieg | opłacono on-line | |
89 | Falba Wioletta | Działdowo | Polska | bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
90 | Długołęcka Marzena | Zielona | Polska | bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
91 | Długołęcki Piotr | Zielona | Polska | bieg | Jednorożec robi co może | opłacono |
92 | Dumała Michał | Ostrołęka | Polska | bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
93 | SZCZEPKOWSKI ARTUR | nidzica | Polska | bieg | opłacono on-line | |
94 | Cichowska Lidia Cichowska | Ostrołęka | Polska | nordic walking | opłacono on-line | |
95 | Orzoł Mirosław | Orzoł | Polska | bieg | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
96 | Zaborowska Iza | Świętajno | Polska | nordic walking | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
97 | Saluszewska Aneta | STEGNA | Polska | bieg | opłacono on-line | |
98 | Jacewicz Ryszard | Olsztyn | Polska | bieg | KS Neonet | opłacono on-line |
99 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Polska | bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
100 | Żuber Mateusz | Ostrołęka | Polska | bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12542