Gdańsk Biega 2018
3,3km lub 6km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wróblewski Sylwester Gdańsk 3,3km lub 6km LOTOS Running Team
2 Wawrzkiewicz Paweł Gdańsk 3,3km lub 6km
3 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański 3,3km lub 6km Pruszcz Biega
4 Gulcz Katarzyna Banino 3,3km lub 6km
5 Gulcz Barbara Banino 3,3km lub 6km
6 Wieczorek Andrzej Banino 3,3km lub 6km Banino biega
7 Wieczorek Małgorzata Banino 3,3km lub 6km Banino biega
8 Bieroń Marcin Banino 3,3km lub 6km
9 Just-Bieroń Anna Banino 3,3km lub 6km
10 Mazurkiewicz Anna Banino 3,3km lub 6km
11 Gozłowska Daria Banino 3,3km lub 6km
12 Roda Izabela Banino 3,3km lub 6km
13 Rzeszot Michał Banino 3,3km lub 6km
14 Rzeszot Mateusz Banino 3,3km lub 6km
15 Rzeszot Kinga Banino 3,3km lub 6km
16 Czyżewska Anna Bądkowo 3,3km lub 6km PG
17 Szypulski Mateusz Białogard 3,3km lub 6km
18 Stolarska Anita Bielkowo 3,3km lub 6km
19 Gacek Katarzyna Bielsko-Biała 3,3km lub 6km Politechnika Gdanska
20 Rychter Tomasz Bojano 3,3km lub 6km
21 Rychter Andżelika Bojano 3,3km lub 6km
22 Rychter Olaf Bojano 3,3km lub 6km
23 Majkowska Adriana Bolszewo 3,3km lub 6km zmotywowani
24 Hamera Anna Borkowo 3,3km lub 6km
25 Bąk Przemek Borkowo 3,3km lub 6km Wolters Kluwer Polska
26 Wygnał Aleksandra Borkowo 3,3km lub 6km
27 Wygnał Andrzej Borkowo 3,3km lub 6km
28 Popek Marcin Borkowo 3,3km lub 6km POPEK Team
29 Popek Agata Borkowo 3,3km lub 6km POPEK Team
30 Maroszek Jarosław Borkowo 3,3km lub 6km Akademicki Klub Taekwondo UDAR Gdańsk
31 Popek Beata Borkowo 3,3km lub 6km
32 Lis Jacek Borkowo 3,3km lub 6km
33 Lis Alicja Borkowo 3,3km lub 6km
34 Lis Szymon Borkowo 3,3km lub 6km
35 Michna Michał Borkowo Łostowickie 3,3km lub 6km Straszyn Ultra Team
36 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie 3,3km lub 6km
37 Michna Ewelina Borkowo Łostowickie 3,3km lub 6km
38 Angielczyk Bartosz Brwinowo 3,3km lub 6km
39 Wysocka Magdalena Bydgoszcz 3,3km lub 6km Gdański Uniwersytet Medyczny
40 Laskowska Agnieszka Laskowska Bydgoszcz 3,3km lub 6km Politechnika Gdanska
41 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
42 Giolda Stefan Bydgoszcz 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
43 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
44 Drzeżdżon Oliwia Bystra 3,3km lub 6km
45 Drzeżdżon Przemysław Bystra 3,3km lub 6km
46 Drzeżdżon Aleksandra Bystra 3,3km lub 6km
47 Formella Mirosława Bystra 3,3km lub 6km
48 Lipka Aleksandra Bystra 3,3km lub 6km
49 Lipka Adam Bystra 3,3km lub 6km
50 Formella Adam Bystra 3,3km lub 6km
51 Formella Feliks Bystra 3,3km lub 6km
52 Lipka Artur Bystra 3,3km lub 6km
53 Moritz Maciej Cedry Małe 3,3km lub 6km Krwiodawców
54 Lachowska Magdalena cedry wielkie 3,3km lub 6km
55 Juszczyk Justyna Cedry Wielkie 3,3km lub 6km
56 Juszczyk Andrzej Cedry Wielkie 3,3km lub 6km
57 Gromowska Grażyna Cekcyn 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
58 Gromowska Michalina Cekcyn 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
59 Gromowska Monika Cekcyn 3,3km lub 6km
60 Gromowski Jaroslaw Cekcyn 3,3km lub 6km
61 Fułat Karol Cekcyn 3,3km lub 6km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
62 Koperska Karolina Koperska Chojnice 3,3km lub 6km Amatorska Drużyna Piłki Ręcznej Kobiet Gdańsk
63 Kotrych Jarosław Ciechocinek 3,3km lub 6km
64 Moczyńska Malwina Ciechocinek 3,3km lub 6km
65 Kotrych Tomasz Ciechocinek 3,3km lub 6km
66 Szreiber Grzegorz Czersk 3,3km lub 6km
67 Dobrowolski Jakub Częstochowa 3,3km lub 6km
68 Chromiec Julia Człuchów 3,3km lub 6km Gdański Uniwersytet Medyczny
69 Rudzki Bartosz Darłowo 3,3km lub 6km
70 Mazur Michał Demlin 3,3km lub 6km AZS UWM Olsztyn Lakers
71 Lenckowski Lech Dębień 3,3km lub 6km Biegam U KOLESI
72 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 3,3km lub 6km
73 Sowa Renata Elbląg 3,3km lub 6km IKS ATAK ELBLĄG
74 Osowska Aleksandra Osowska Elbląg 3,3km lub 6km
75 Kliczewski Przemysław Elbląg 3,3km lub 6km
76 Owocki Sławomir Elbląg 3,3km lub 6km
77 Głowacka Anna Elbląg 3,3km lub 6km IKS ATAK ELBLĄG
78 Sowa Sylwek Elbląg 3,3km lub 6km IKS ATAK ELBLĄG
79 Mendalka Adrianna Elbląg 3,3km lub 6km
80 Jacewicz Paweł Elbląg 3,3km lub 6km Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
81 Barwikowska Marlena Ełk 3,3km lub 6km
82 Kozioł Dariusz Ełk 3,3km lub 6km
83 Łaciński Jakub Ełk 3,3km lub 6km Szwagier
84 Stankiewicz Mariusz Ełk 3,3km lub 6km
85 OKUNIEWSKI DAWID OKUNIEWSKI GARCZYN 3,3km lub 6km
86 Namiel Patrycja Gdakowo 3,3km lub 6km
87 Reske Daniel Gdansk 3,3km lub 6km thyssenkrupp
88 Skowyrska Jolanta Gdansk 3,3km lub 6km
89 Goraj Marcin Gdansk 3,3km lub 6km Ug
90 Perzan Andrzej gdansk 3,3km lub 6km
91 Pająk Michał Gdansk 3,3km lub 6km Kupa Team
92 Gwizdała Rafał Gdansk 3,3km lub 6km Szwagier
93 STAWIARSKI FRANCISZEK GDANSK 3,3km lub 6km Franc
94 Grabarczyk Kinga Gdansk 3,3km lub 6km
95 Mackiewicz Lucyna Gdansk 3,3km lub 6km
96 Jelitto Beata Gdansk 3,3km lub 6km
97 Jelitto Wiktor Gdansk 3,3km lub 6km
98 Prokopiuk-Ptomska Iwona Gdansk 3,3km lub 6km
99 Jelitto Jagoda Gdansk 3,3km lub 6km
100 Bartosiewicz Jerzy Gdansk 3,3km lub 6km


Wyświetleń: 26336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ