Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lekki Radek Obora 5 km
2 Kalita Michał Zamość 5 km
3 Iwanicka Marta Osiek 5 km
4 Ciesielska Agata Rzeszotary 5 km
5 Grocholski Paweł Krzeczyn Wielki 5 km
6 Ber Jozek Złotoryja 5 km
7 Cierlik Slawomir Obora 5 km
8 Rajczakowska Aleksandra Lubin 5 km GruBiKo
9 Kurczaba Iga Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
10 Cierpiał Jarosław Lubin 5 km
11 LOZOWSKA Ewelina Lubin 5 km
12 Wujtak Dominik LUBIN 5 km KGHM ZG RUN
13 Ostaszewska Jagoda Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
14 Zener Mateusz Lubin 5 km KGHM ZG RUN
15 Chraboł Sebastian Obora 5 km
16 Chobot Marcin chocianowiec 5 km KGHM ZG RUN
17 Kawka Dawid Ręszów 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
18 Szela Dariusz lubin 5 km
19 Wojciechowski Grzegorz Obora 5 km mSport Team RCS Lubin
20 Kuczyński Marcin Lubin 5 km
21 Sierkiewicz Kamil Jerzmanowa 5 km
22 Hotkiewicz Artur Lubin 5 km Stowarzyszenie Madness
23 Nawrot Bartosz LUBIN 5 km
24 Doliński Paweł Lubin 5 km KGHM ZG RUN
25 Buczek Kamil Radwanice 5 km Bez Balastu
26 Pisek Mateusz Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
27 Malski Piotr Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
28 Sell Sławomir Lubin 5 km Gastrro.pl
29 kucab andrzej lubin 5 km
30 Kruk Rafał Lubin 5 km opłacono
31 Kruk Inga Lubin 5 km Zespół Szkół nr 2 opłacono
32 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów 5 km Rozbiegani Chojnów
33 Kisiela Magdalena Głogów 5 km opłacono
34 Madej Anna Lubin 5 km opłacono
35 Lisowicz Maciej Gorzyca 5 km RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN
36 Czarnecka Michalina Lubin 5 km
37 Przybysz Sylwia Przybysz Radwanice 5 km BBL Głogów opłacono
38 Wiszniowska Irena Lubin 5 km Filar Nieruchomości
39 Krakowska-Zimnica Katarzyna Obora 5 km Filar Nieruchomości
40 Zimnica-Flak Monika Obora 5 km Stowarzyszenie Madness opłacono
41 Kopec Dagmara lubin 5 km opłacono
42 Wójtowicz Anna Lubin 5 km
43 Gacek Bartłomiej Lubin 5 km Stowarzyszenie Madness
44 Machajek Krzysztof Polkowice 5 km Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Zabrze
45 Stelmach Ewa Goliszów 5 km opłacono
46 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 5 km Rozbiegani Chojnów opłacono
47 Mucha Joanna Lubin 5 km Morsy Lubin opłacono
48 Bartosik Marek Głogów 5 km KGHM ZG RUN
49 Skobel Mateusz Obora 5 km Stowarzyszenie Madness opłacono
50 Lewicki Krzysztof Lubin 5 km TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN / RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI opłacono
51 Borowiec Dariusz POLKOWICE 5 km ZG- RUN/ ZZPPM O/ZG- RUDNA opłacono
52 Rewak Piotr Wołów 5 km Tartan Volley Team Lubin/ Razem Jesteśmy Silniejsi opłacono
53 Podkowska Karolina Lubin 5 km
54 Osiński Rafał Głogów 5 km KGHM ZG RUN opłacono
55 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5 km
56 Kapiec Robert Lubin 5 km parkrun Lubin
57 Jaworska Adriana Lubin 5 km
58 Stępkowski Michał Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
59 Szczerba Paweł Lubin 5 km KGHM ZG LUBIN
60 Pomykała Tomasz Lubin 5 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA opłacono
61 Pomykała Justyna Lubin 5 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA opłacono
62 Wolszczak Konrad Lubin 5 km Klub Rugby Miedziowi Lubin opłacono
63 Szczupaczyńska Klaudia Goliszów 5 km Rozbiegani Chojnów
64 Andrzejewski Drogosz Lubin 5 km RUNATTACK
65 GARLIŃSKI ŁUKASZ WIELOWIEŚ 5 km KB KROKUS KWIATKOWICE opłacono
66 Wnuk Klaudia Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN
67 WALKOWIAK ROBERT WALKOWIAK Modła 5 km KGHM ZG RUN
68 Mazij Piotr Chocianów 5 km Klub Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów
69 Pacyniak Ewa Lubin 5 km
70 Marciniak Igor Michałów 5 km Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy opłacono
71 Marciniak Jakub Michałów 5 km Technikum Leśne Milicz opłacono
72 Harendarz Zbigniew Obora 5 km mSport Team RCS Lubin
73 Sawicz Kamil Lubin 5 km TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN / RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI
74 Olszewski Franek Chojnów 5 km Lmks "Sfora" Chojnów
75 Stachurka Barbara Chojnów 5 km Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów
76 Rybczyńska Anna Chojnów 5 km Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów
77 Krzywicki Marcin Głogów 5 km RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN opłacono
78 Czukiewski Marcin Lubin 5 km TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN / RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI
79 Maczyta-Kozłowska Barbara Szklary Górne 5 km
80 Dudek Leszek Głogów 5 km ZG RUN
81 Napora Przemysław Lubin 5 km TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN / RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI opłacono
82 Olejnik Agnieszka Wąsosz 5 km Endorfiny Wąsosz
83 Lorenc Joanna Wąsosz 5 km ENDORFINY WĄSOSZ
84 Stankiewicz Monika Obora 5 km
85 Moskaluk Przemysław Polkowice 5 km Ratownicy ZG RUDNA
86 Flak Roman Obora 5 km Stowarzyszenie Madness opłacono
87 Janas Andrzej Radwanice 5 km Bez Balastu
88 Bukowczyk Paulina Kłębanowice 5 km Bez Balastu
89 Zielonka Mateusz Głogów 5 km Do celu
90 Krawczyk Marcin Polkowice 5 km
91 Wolska Joanna Lubin 5 km
92 Czerwień Marta Lubin 5 km GRUBIKO ILO LUBIN opłacono
93 Bortkiewicz Monika Lubin 5 km KGHM ZG RUN
94 Dankowska Ewelina Wąsosz 5 km Endorfiny Wąsosz
95 Pasiecznik Michał Legnica 5 km
96 Moc Marzena Polkowice 5 km opłacono
97 Rogowski Piotr Parchów 5 km Ratownicy ZG Rudna STONOGA PARCHÓW TEAM
98 Miller Tomek Lubin 5 km KGHM ZG RUN
99 Barszczewski Rafał Buczyna 5 km
100 Kuchczyńska Anna Lubin 5 km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta


Wyświetleń: 3154

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ