IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"
Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Włodarczyk Paulina Malbork Nordic Walking Mrożonki Malbork opłacono
2 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team
3 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking opłacono
4 Caban Krzysztof Elbląg Nordic Walking NOWY POCZĄTEK
5 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking Wataha opłacono
6 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
7 Broll Sabina Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach opłacono
8 Broll Jacek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach opłacono
9 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking opłacono
10 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking opłacono
11 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking opłacono
12 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork opłacono
13 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking grupa malbork
14 Turczyk Sławomir Elbląg Nordic Walking opłacono
15 Nazarewicz Barbara Elbląg Nordic Walking Klub sportowy Elbląskie włóczy kije opłacono
16 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking opłacono
17 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono
18 Stańczak Edward MAlbork Nordic Walking opłacono
19 łapinski leszek elbląg Nordic Walking opłacono
20 Sokołowska Ewa Jasna 42 Nordic Walking opłacono
21 Szwęch Justyna Elbląg Nordic Walking opłacono
22 Saluk Izabela Juszkowo Nordic Walking Sapiące Gazele opłacono
23 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
24 Stepień-Dylert Monika malbork Nordic Walking
25 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono
26 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking opłacono
27 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking opłacono
28 Grabowska Aneta Malbork Nordic Walking szkoła podstawowa nr 3 Malbork
29 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic Walking
30 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
31 Przerwa Adrian Lublin Nordic Walking Lubelskie Morsy
32 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking morsik weteran opłacono
33 Czyszejuk Izabela Pasłęk Nordic Walking opłacono
34 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking Grupa Malbork/Malborskiej Morsy
35 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Nordic Walking BigYellowFoot Adventure Team opłacono
36 Dęga Jadwiga Tralewo Nordic Walking opłacono
37 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking opłacono
38 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking Wataha opłacono
39 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking Wataha opłacono
40 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Nordic Walking ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
41 Wierzbicka Hanna Malbork Nordic Walking
42 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
43 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 7583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ