IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bąk Grzegorz Frombork Bieg opłacono
2 Baran Ewelina Boręty Bieg opłacono
3 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
4 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg latif team opłacono
5 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
6 Broll Jacek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach opłacono
7 Broll Sabina Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach opłacono
8 Burdyńska Monika Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team
9 Caban Krzysztof Elbląg Nordic Walking NOWY POCZĄTEK
10 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
11 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg opłacono
12 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
13 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
14 Czyszejuk Izabela Pasłęk Nordic Walking opłacono
15 Dęga Jadwiga Tralewo Nordic Walking opłacono
16 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking opłacono
17 Deja Artur Gdynia Bieg MTM Team opłacono
18 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
19 Dudzik Piotr Elbląg Bieg El-Aktywni opłacono
20 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking Wataha opłacono
21 Giembicki Jan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
22 Gos Mateusz Warka Bieg opłacono
23 Grabowska Aneta Malbork Nordic Walking szkoła podstawowa nr 3 Malbork
24 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg opłacono
25 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE
26 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking opłacono
27 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking opłacono
28 Głowacka Anna Elbląg Bieg opłacono
29 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking opłacono
30 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
31 Hołub Tomasz Malbork Bieg Mrożonki Malbork opłacono
32 Jasek Marcin Malbork Bieg
33 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Nordic Walking ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
34 Kamińska Joanna Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
35 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
36 Kamiński Józef Stare Pole Nordic Walking (mieszkańcy gminy) opłacono
37 Karlak Hanna Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy)
38 Karlak Marlena Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy)
39 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg
40 Klonowski Marcin Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
41 Komasara Piotr Malbork Bieg opłacono
42 Kopecki Ariel Malbork Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
43 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking Grupa Malbork/Malborskiej Morsy
44 Kowalski Karol Dobrocin Bieg Team Kopeć
45 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
46 Kownacki Mateusz Malbork Bieg
47 Kroll Damian Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
48 Krzemieniewski Kamil Poznań Bieg opłacono
49 Kubanek Jakub Gdynia Bieg MTM TEAM opłacono
50 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg opłacono
51 Kulpa-Dudzik Ewa Elbląg Bieg opłacono
52 Kurowski Michał Elbląg Bieg GOLDEN TEAM opłacono
53 Laszuk Bogdan Szaleniec Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
54 Latawiec Anna Kamela Bieg Sapiące Gazele opłacono
55 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg opłacono
56 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking opłacono
57 Lizak Włodzimierz Elbląg Bieg ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
58 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg opłacono
59 Machnikowski Adrian Sztum Bieg opłacono
60 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork opłacono
61 Majer Justyna Malbork Bieg Mama24/dobe opłacono
62 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking opłacono
63 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Atlas Running Team
64 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking opłacono
65 Mania Barbara Lichnowy Bieg opłacono
66 Markowicz Paulina Malbork Bieg opłacono
67 Markowski Kamil Sztum Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
68 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono
69 Melka tomek Dzierzgoń Bieg DzierzgońTeam
70 Mgłosiek Rafał Braniewo Bieg Military Police opłacono
71 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking opłacono
72 Molasy Tomasz Malbork Bieg Aktywnie z Molkami opłacono
73 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg GRUPA MALBORK opłacono
74 Nazarewicz Barbara Elbląg Nordic Walking Klub sportowy Elbląskie włóczy kije opłacono
75 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono
76 Nowicka Agnieszka Malbork Bieg
77 Olesińska Agnieszka Elbląg Bieg
78 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg opłacono
79 Ossowski Dariusz Koteże Bieg opłacono
80 Pańka Marcin Elbląg Bieg opłacono
81 Parafiniuk Krzysia Sztum Bieg /RunWithYou/
82 Pałka Stanisław Gdańsk Bieg opłacono
83 Pękalska Monika Elbląg Bieg
84 Piejko Mariusz Królewo Bieg (mieszkańcy gminy) 22 BLT opłacono
85 Piekart Paweł Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
86 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
87 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono
88 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking Wataha opłacono
89 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking Wataha opłacono
90 Pranczke Leszek Kębłowo Bieg MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono
91 Przerwa Adrian Lublin Nordic Walking Lubelskie Morsy
92 Przybyła Marta Janówka Bieg (mieszkańcy gminy) opłacono
93 Radecka Dagmara Krzyżanowo Nordic Walking (mieszkańcy gminy) opłacono
94 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg Keramzyt GNIEW opłacono
95 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic Walking
96 Rzepecka Aleksandra Elblag Bieg
97 Sadowska Aneta sztum Bieg
98 Saluk Dariusz Juszkowo Bieg opłacono
99 Saluk Izabela Juszkowo Nordic Walking Sapiące Gazele opłacono
100 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg opłacono


Wyświetleń: 5425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ