Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | 800m 11-13 lat | ||
2 | Bednarek Aleksander | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
3 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
4 | Bielaszewski Szymon | Lubichowo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
5 | Bielska Olga | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
6 | Bielski Olaf | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
7 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Biegające Śliwice | |
8 | Bogulska Agnieszka | ZBLEWO | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
9 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
10 | brzeziński dominik | zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
11 | Burczyk Gabriela | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
12 | Burczyk Paweł Burczyk | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
13 | Buse Wiktoria | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Szkoła Podstawowa w Zblewie | |
14 | Ceplin Oskar | Miradowo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
15 | ceplin piotr | miradowo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
16 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Sztum Biega | |
17 | Chmurzynska Oliwia | Stężyca | Polska | 1200m 14-16 lat | SKLA SOPOT | |
18 | Cylkowski Bartosz | Góra | Polska | 800m 11-13 lat | Psp Zblewo | |
19 | Czapla Martyna | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
20 | Dahm Laura | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
21 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
22 | Dawicki Marcin | Starogard Gdański | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
23 | Dembek Zuzanna | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
24 | Dembicka Amelia | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
25 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
26 | Dolny Marcin | Białachowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
27 | drawska janeta | zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
28 | Drawska Kinga | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
29 | drawski Mateusz | zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
30 | Dubiella Karolina | Lubichowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
31 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
32 | Felski Pawel Felski | Starogard Gdański | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
33 | Fierka Paweł | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
34 | Flisikowski Ignacy | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
35 | Freitag Dominik | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
36 | Freitag Dominika | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
37 | gadacz jacek | Sadlinki | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
38 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
39 | Giełdon Klara | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | PSP w Zblewie, klasa IV b | |
40 | Godlewski Wiktor | Starogard gdanski | Polska | 800m 11-13 lat | ||
41 | Górecka Karolina | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Wincentego Kwaśniewskiego | |
42 | Gorecka Oliwia | Starogard Gdański | Polska | 400m 6-10 lat | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
43 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
44 | Grobelna Urszula | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła Podstawowa w Pinczynie | |
45 | Grzonka Dominik | Bytonia | Polska | 400m 6-10 lat | Szkoła Podstawowa w Bytoni | |
46 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS Sokół Zblewo | |
47 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS Sokół Zblewo | |
48 | Gulgowski Przemysław | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
49 | Gzella Nikola | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
50 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 800m 11-13 lat | Sp.48 Gdańsk | |
51 | Herold Mikołaj | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
52 | Hoffman Dominik | Miradowo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
53 | Hoffman Marcin | Miradowo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
54 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Sokół Zblewo | |
55 | Hrabski Oliwier | Lubichowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
56 | Jablonska Marcelina | Białachowo | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła Podstawowa w Bytonia /KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
57 | Jabłoński Jan | Białachowo | Polska | 800m 11-13 lat | KS Sokół zblewo | |
58 | Jabłoński Maciej | Białachowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS Sokół zblewo | |
59 | Jabłoński Stanisław | Białachowo | Polska | 400m 6-10 lat | Szkoła Podstawowa w Bytoni | |
60 | Janikowska Kamila | Czarna Woda | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
61 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Świat Płytek u Kryspina | |
62 | Jankowski Piotr | BYTÓW | Polska | 400m 6-10 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
63 | Jędrzejewski Jakub | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
64 | Kaczmarek Mateusz | Rakoniewice | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | WKS FLOTA GDYNIA | |
65 | Kajut Nadia | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
66 | KARBOWSKI IGOR | ZBLEWO | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
67 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
68 | Kasprzycka Julia | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
69 | Kędzierska Wiktoria | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | PSP PINCZYN | |
70 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Polska | 800m 11-13 lat | ZSP Pogódki | |
71 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Polska | 400m 6-10 lat | ZSP Pogódki | |
72 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Morsy Skarszewy/OSP Pogodki | |
73 | Kiedrowski Mikolaj | Pogódki | Polska | 400m 6-10 lat | ZSP Pogódki | |
74 | Kiełtyka Sebastaian Kiełtyka | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Psp w zblewie | |
75 | Klein Oskar | Dąbrówka | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
76 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
77 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
78 | Knitter Magdalena | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie | |
79 | Knopa Dominika | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
80 | Knopa Natalia | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
81 | Kobierowska Izabela | Kruszka | Polska | 800m 11-13 lat | SP Klodawa | |
82 | Kortas Jakub | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
83 | Kortas Mateusz | Rokocin | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
84 | Kortas Roksana | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
85 | Kozub Oliwer | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
86 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Kociewski klub biegacza | |
87 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
88 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | 400m 6-10 lat | SP MIŁOBĄDZ | |
89 | Kujawska Monika | Żukowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
90 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
91 | Kulas Aleksandra | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
92 | Kuligowska Nikola | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
93 | Kuśnierz Wojciech | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
94 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
95 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
96 | LABON MAGDALENA | KOŚCIELNA JANIA | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
97 | Laskowska Joanna | Skórcz | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
98 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | MLKS Nadwiślanin Chełmno | |
99 | Latański Kajetan | Żygląd | Polska | 1200m 14-16 lat | MLKS Nadwiślanin Chełmno | |
100 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Piękny |
Wyświetleń: 12169